Geriausios „Litecoin“ piniginės: saugiausios vietos laikyti savo LTC

„Litecoin“ (LTC) buvo sukurta 2011 m. Kaip alternatyvi „bitų tarpusavio skaitmeninė valiuta“. Jis buvo sukurtas taip, kad vartotojams būtų suteikta greitesnė operacijų trukmė ir mažesnės operacijų išlaidos.

„Litecoin“ yra geras pasirinkimas bet kokiam kriptovaliutos portfeliui, o jei nuspręsite įsigyti, jums reikės piniginės, kad ją išlaikytumėte. Laimei, „Litecon“ piniginėms yra daugybė skirtingų variantų, nes jos populiarumas ir ilgalaikiškumas.

Ištyriau jūsų pasirinkimus, kad galėčiau pateikti trumpą geriausių „Litecoin“ piniginių sąrašą. Aš įtraukiau aparatinę, darbalaukio ir kitų tipų pinigines, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą, tenkindami savo poreikius.

7 geriausios „Litecoin“ piniginės

Renkantis „Litecoin“ piniginę, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Tai apima tokius veiksnius kaip saugumas, palaikymas, patogumo naudoti atskirtą liudytojų („SegWit“) palaikymą. Aišku, kartais teks būti kompromisu, nes norint pabrėžti vieną veiksnį reikės kompromiso dėl kito.

Šiame žemiau pateiktame sąraše mes bandėme sudaryti kuo išsamesnį „Litecoin“ piniginių sąrašą. Nors tai nėra visiškai išsamus sąrašas, tai yra vienintelės piniginės, kurias šiuo metu jaučiame patogiai.

Jei norite naudoti piniginę, kurios nėra sąraše, turėtumėte įsitikinti, kad ji yra gerai žinoma bendruomenėje ir kad jie turi visus teisingus saugos protokolus. Tai sakant, pereikime prie saugiausių piniginės variantų …

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

Jei pirmiausia vertinate saugumą, „Nano S“ knyga aparatinės įrangos piniginė laikoma vienu saugiausių jūsų pasirinkimų „Litecoin“ piniginei. Tai taip pat yra viena iš populiariausių aparatūros piniginių rinkoje. Beveik visi vertina mažą, lengvą dizainą ir tai, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip USB atmintinė. Jis veikia su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis – „Windows“, „Macintosh“, „Linux“ ir yra netgi „Chrome“ plėtinys.

„Nano S Litecoin“ knyga

„Ledger Nano S“ specialus leidimas

„Ledger Nano S“ buvo sukurtas saugumui užtikrinti. Jis turi dvigubą lustų architektūrą ir palaiko 2 veiksnių autentifikavimą, tuo pačiu leidžiant jums nustatyti PIN kodą, kuris apsaugo jūsų „Litecoin“ ir kitas kriptovaliutas (Didžioji knyga gali laikyti daugiau nei 700 skirtingų kriptovaliutų). Asmeniniai raktai niekada neišeina iš įrenginio, o įmontuotas OLED ekranas yra naudojamas kartu su fiziniais mygtukais, kad apsaugotumėte įrenginį nuo nuotolinės prieigos.

Vienintelis „Ledger“ trūkumas yra jo kaina. Nors programinės įrangos „Litecoin“ piniginės yra nemokamos, „Nano“ turi 99 USD kainų etiketę. Jei vertinate saugumą, to neturėtų pakakti, kad negalėtumėte gauti savo knygos.

„Trezor Model One“ (aparatinė piniginė)

Jei ieškote alternatyvios aparatinės piniginės, kuri galėtų būti šiek tiek pigesnė, tuomet galėtumėte apsvarstyti Trezoras Modelis vienas. Tai kainuoja apie 83 eurus ir ją sukūrė komanda Prahoje („Satoshi Labs“). „Trezor Model one“ yra kelių monetų piniginė ir joje galima laikyti iki 700 kriptokoinų.

Kaip ir knygos piniginė, tai yra aparatinė piniginė, o tai reiškia, kad raktai yra saugomi įrenginyje ir gali būti laikomi neprisijungus pasiekiamoje aplinkoje. Aparatinis įrenginys sąveikaus su „Trezor bridge“, kad patvirtintų asmeninius raktus ir prisijungtų prie naršyklės vartotojo sąsajos. Žemiau pateikiama vartotojo sąsaja su „Trezor“ naršyklės plėtiniu.

„Trezor Litecoin“ piniginė

„Trezor Litecoin“ aparatinės piniginės vartotojo sąsaja

„Trezor Model One“ yra pradinio lygio piniginė, turinti daugumą funkcijų, kurių jums tikrai reikės iš aparatinės piniginės. Tačiau jei norite geresnės vartotojo sąsajos ir daugiau monetų funkcijų turinčios piniginės, galite apsvarstyti šiek tiek brangesnį „Trezor Model T.“. Tai kainuoja 180 eurų ir turi spalvotą jutiklinį ekraną bei papildomą palaikymą kelioms kitoms monetoms..

Ar „Trezor Model T“ verta papildomų 100 eurų, nesame per daug tikri. Svarbiausia iš tikrųjų, ar planuojate laikyti monetas, kurių nepalaiko „One Model“. Atsižvelgiant į tai, kad tiek „Litecoin“, tiek „SegWit“ operacijos palaiko, tikriausiai geriau gauti „Model“.

„Litecoin Core“ (darbalaukio piniginė)

„Litecoin“ šerdis yra oficiali „Litecoin“ piniginė. Jis taip pat veikia kaip visas mazgas, padedantis apsaugoti „Litecoin“ tinklą. Kaip stalinę piniginę, ją galima įdiegti bet kuriame „Windows“ ar „Linux“ kompiuteryje ir bet kurioje „OSX“ mašinoje.

„Litecoin Core“ piniginė

„Litecoin Core“ piniginės sąsaja kompiuteryje. Vaizdas per oficialią „Litecoin“ svetainę

Stiprumas yra tai, kad ją specialiai „Litecoin“ saugoti sukūrė komanda, dirbanti „Litecoin“ kūrimo srityje. Tai nebūtinai yra lengviausia vartotojo sąsaja, tačiau ji daro tai, ką norėjo padaryti nepaprastai gerai. Jums bus lengva nustatyti, ir tai suteikia jums paprastą būdą valdyti savo „Litecoin“ akcijas.

Tai, kad jis veikia kaip visas mazgas, reiškia, kad reikės atsisiųsti visą „Litecoin“ blokų grandinę į savo kompiuterį, ir tai gali būti naudinga tiems, kurie neturi daug vietos standžiajame diske. Taip pat turite atsižvelgti į tai, kad jame saugoma tik „Litecoin“. Visoms kitoms jūsų turimoms kriptovaliutoms reikės kitokios piniginės.

„Exodus“ (darbalaukio piniginė)

„Exodus“ kelių valiutų piniginė yra viena iš naujesnių stalinių piniginių, pradėta pardavinėti 2016 m., Tačiau dėl savo gražaus dizaino ji greitai tapo ir viena populiariausių. „Exodus“ piniginės kūrėjai pirmiausia atsižvelgė į vartotojo sąsają ir sukūrė piniginę, kurioje yra estetiška vartotojo sąsaja ir daugybė naudingų funkcijų. Rasite viską aiškiai pateiktą, o „Exodus“ turi visas tinkinimo parinktis, kurių jums reikia, kad ji taptų jūsų.

„Litecoin Exodus“ piniginė

„Litecoin Exodus“ piniginė kompiuteryje. Vaizdas per egzodą

Kitos paminėtinos „Exodus“ funkcijos yra naudingas diagramų rinkinys, „ShapeShift“ integracija, naudinga vaizdo įrašų sąranka ir naudojimas bei aktyvi vartotojų bendruomenė. Piniginė taip pat palaiko daugiau nei 90 kriptovaliutų, o komanda ir toliau reguliariai prideda daugiau.

Vienas nuolat pastebimas trūkumas yra nepakankamas 2 veiksnių autentifikavimas. Kitas yra trumpas „Exodus“ laikotarpis, tačiau turint daugiau nei 2 metų istoriją piniginė vis labiau pripažįstama, nes vartotojų atsiliepimai ir toliau yra nepaprastai teigiami „Exodus“ piniginės atžvilgiu..

„Jaxx Liberty“ (stalinis / mobilusis)

„Jaxx Liberty“ piniginė (anksčiau tiesiog „Jaxx“) yra patogi piniginė, sukurta galvojant apie pradinius kriptovaliutų vartotojus. Tai suteikia galimybę lengvai naršyti vartotojo sąsajoje, tai taip pat malonu pažvelgti.

Piniginę galima įsigyti ir kaip stalinį, ir mobilųjį variantą, jos sinchronizuojamos tarpusavyje, todėl galite nuolat atnaujinti savo valdas, kad ir kur būtumėte. Stalinio kompiuterio versija veikia su „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, o versiją mobiliesiems galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“. Be to, yra „Chrome“ naršyklės plėtinys.

Litecoin Jaxx

„Jaxx“ siūlo „Litecoin“ ir „Augur“ palaikymą. Vaizdas per Jaxx

„Jaxx“ palaiko daugiau nei 85 skirtingas kriptovaliutas, o integruota „ShapeShift“ integracija leidžia jums persijungti tarp kriptovaliutų skriejant, tiesiog jūsų piniginėje..

Turėkite omenyje, kad mobiliosios piniginės yra mažiau saugios nei kitų tipų piniginės. Jie visada prisijungę prie interneto ir yra labiau pažeidžiami įsilaužimų, virusų ir kenkėjiškų programų.

„LiteVault“ (žiniatinklio piniginė)

Jei norite paprastesnio požiūrio be jokių atsisiuntimų ar aparatinės įrangos, „LiteVault“ piniginė yra internetinė „Litecoin“ piniginė. Tai yra nepaprastai paprasta naudoti, o registracijos procesas daugumai vartotojų trunka vos 10 sekundžių.

„LiteVault“ šaltinio kodas yra atviro kodo, todėl žinote, kad jūsų laukia nemalonūs netikėtumai, o vartotojo piniginės yra užšifruotos, kol nieko nėra išsiųsta „LiteVault“ serveriams, o tai reiškia, kad jūs kontroliuojate savo asmeninius raktus.

„Litecoin LiteVault“ piniginė

„LiteVault“ internetinė „Litecoin“ piniginė

Žinoma, žiniatinklio piniginės yra mažiau saugios nei aparatūros ar net darbalaukio piniginės. „LiteVault“ nepalaiko jokių kitų monetų, išskyrus „Litecoin“, todėl bet kuriai kitai kriptovaliutos valdai reikės kitos piniginės.

„LoafWallet“ (mobilioji piniginė)

Negalime sudaryti geriausių „Litecoin“ piniginių sąrašo neįtraukdami „LoafWallet“. Tai piniginė, kurią sukūrė tas pats žmogus, kuris sukūrė „Litecoin“ – Charlie Lee. Tai vienintelė paprasta naudoti piniginė, sukurta specialiai „Litecoin“ laikyti.

Iš pradžių „LoafWallet“ buvo galima naudoti tik „iOS“, tačiau „Android“ palaikymas buvo pridėtas. „LoafWallet“ yra pagrįstas „Bitcoin BreadWallet“, jame yra atvirojo kodo kodas ir hierarchinė deterministinė (HD) piniginė.

„Loafwallet“ mobilioji piniginė „Litecoin“

„Loafwallet Litecoin“ mobilioji piniginė. Vaizdas per „Google Play“ parduotuvė

„LoafWallet“ buvo sukurta tam, kad siunčiant ir priimant „Litecoin“ būtų paprasta. Niekada nereikia jaudintis, jei kas nors nepavyksta, nes visada galite atkurti piniginę naudodami 12 žodžių atsarginės pradinės frazės.

Kaip mobilioji piniginė, „LoafWallet“ gali būti ne tokia saugi kaip kitos piniginės, tačiau tikrai lengva naudoti ir puikiai tinka laikyti mažesnius „Litecoin“ kiekius.

„Litecoin“ popierinė piniginė

A „Litecoin“ popierinė piniginė kai kurie mano, kad tai yra saugiausias „Litecoin“ (arba bet kurios kriptovaliutos) saugojimo būdas. Taip yra todėl, kad popierinė piniginė yra visiškai neprisijungęs monetų laikymo būdas ir dažnai vadinamas „šaltuoju saugojimu“..

Naudojant popierinę piniginę, jūsų vieši ir privatūs raktai atspausdinti ant popieriaus lapo. Sąranka taip pat gali būti atliekama visiškai neprisijungus, todėl jūsų privatūs raktai niekada nebus veikiami interneto.

Tinkamai sukūrus ir laikant atsargumo priemonių, kad būtų prarasta, sunaikinta ar vagystė, beveik neįmanoma pavogti monetų, saugomų popierinėje piniginėje..

Žodis „Exchange“ piniginėse

Kai nusipirksite „Litecoin“ iš biržos, jums gali kilti pagunda jį paprasčiausiai laikyti mainų piniginėje. Jei ketinate naudoti „Litecoin“ prekybai, tai yra puikus planas. Tačiau jei planuojate laikyti „Litecoin“ kaip investiciją, tai tikrai yra bloga idėja.

Turite suprasti, kad iš tikrųjų neturite mainų piniginės, ji priklauso mainams. Taip yra todėl, kad kai mainų biržoje turite piniginę, privatūs raktai iš tikrųjų saugomi biržos serveriuose. Monetų savininkas yra subjektas, kuris valdo tuos asmeninius raktus.

Kodėl tai kelia nerimą?

Na, tiesiog tai reiškia, kad jūsų „Litecoin“ nėra visiškai 100% saugus. Taip yra dėl to, kad rizikuoja būti pavogta mainų per sukčiavimo sukčiavimą arba dėl to, kad juos pavagia koks nors išorinis veikėjas kaip įsilaužėlis..

Pastarasis iš tikrųjų yra gana dažnas reiškinys. Būtent taip nutiko su Mt. „Gox exchange“, kuris buvo įsilaužtas 2014 m. Taip pat buvo daug naujesnių atvejų iš mainų Korėjoje ir Japonijoje.

Jei ketinate sandėliuoti tam tikrą kiekį Litecoin biržoje, kad galėtumėte užsiimti tam tikra prekyba, tikslinga pasinaudoti viena iš labiau gerbiamų paslaugų. Tai apima tokius kaip „Binance“, kuris yra pasaulinė birža, ir „Bitstamp“, įsikūrusį Europoje.

Piniginės apsauga 101

Nors tai, kas išdėstyta pirmiau, turėtų gerai įsivaizduoti, kokias pinigines įsigyti, svarbu įsitikinti, kad laikotės visų teisingų piniginės apsaugos protokolų. Daugelis žmonių gali tai laikyti sveiku protu, tačiau, kaip mes visi žinome, tai dažnai nėra taip įprasta.

Jei ketinate laikyti didelę sumą „Litecoin“ ant piniginės, įsitikinkite, kad jūs padaryti atsargines kopijas pradinio žodžio. Turėtumėte juos laikyti skirtingose ​​vietose, kad pametę vieną rastumėte lengvai kitą.

Jei ketinate naudoti bet kurią iš kompiuterio piniginių, turite įsitikinti, kad neatsisiųsite jokios kenkėjiškos kenkėjiškos programos, kuri galėtų turėti jūsų .bat piniginės failus arba užregistruoti slaptažodžius. Čia pažangi ir naujausia antivirusinė programinė įranga palaikys jus.

Galiausiai, jei ketinate laikyti bet kokį „Litecoin“ savo asmenyje ar namuose, geriau laikykitės žemiausios investicijų kriptovaliutos atžvilgiu. Buvo daugybė atvejų, kai kriptovaliutų investuotojai buvo apiplėšti ir jiems grasinta fiziniu smurtu dėl prieigos prie jų monetų..

Taigi, gerai pagalvokite, prieš viešai pareikšdami savo banginio statusą „Twitter“ …

Išvada

Tai yra keletas geriausių „Litecoin“ saugojimo galimybių. Jei planuojate laikyti didelę LTC atsargą konkrečioje piniginėje, galbūt norėsite naudoti aparatinę piniginę. Taip, tai gali kainuoti šiek tiek daugiau, bet jei jūsų monetų vertė yra didelė, tai ilgainiui verta.

To nepadarius, „Litecoin“ popierinę piniginę galite naudoti tik tuo atveju, jei turite visiškai saugią ir saugią vietą popieriniams sėklos žodžiams saugoti. Jei jus labiau domina LTC naudojimas reguliariai atliekant operacijas, galite apsvarstyti vieną iš kitų mobiliojo ar stalinio kompiuterio piniginių.

Atsižvelgiant į tai, kad šias pinigines galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti, tikriausiai labiausiai tinka naudoti piniginių derinį. Dideles „Litecoin“ atsargas turėtumėte laikyti šaldytuvuose ant aparatinės arba popierinės piniginės su lengvesnėmis piniginėmis. Tai yra panašu į jūsų turimas taupymo / einamąsias banko sąskaitas.

Nepaisant to, kokią „Litecoin“ piniginę pasirenkate, svarbu, kad dažnai esate silpniausia fondo saugumo grandis. Laikykitės šifravimo saugumo 101, ir jums turėtų būti gerai.

LTC pirkimo vietos:

  • Binansas
  • „Bitstamp“
  • Bittrex
  • „Kraken Exchange“
  • Huobi
  • „QuadrigaCX“
  • Coinsquare

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me