Geriausios „Tezos“ piniginės: 7 populiariausios „XTZ“ saugojimo parinktys

„Tezos“ (XTZ) yra decentralizuotas „blockchain“ tinklas, skatinantis bendruomenės valdymą. Sprendimai dėl „Tezos“ tinklo pakeitimų priimami bendru sutarimu, kiekvienam „Tezos“ savininkui balsuojant už kiekvieną siūlomą tinklo pakeitimą..

„Tezos“ įkvėpė daugelį kriptovaliutos vartotojų kaip blokų grandinės tinklą, kuris išlaiko savo vartotojus visų sprendimų priėmimo metu. Nors visa tai yra puiku, yra viena „Tezos“ problema, o tai nėra oficiali „XTZ“ žetonų saugojimo piniginė.

Šis straipsnis suteiks jums puikių trečiųjų šalių galimybių saugoti XTZ žetonus. Gana tikra, kad rasite tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.

7 geriausios „Tezos“ piniginės

Yra daugybė reikalavimų, kuriuos keliame ieškodami geriausių „Tezos“ piniginių. Tai apima tokius veiksnius kaip piniginės saugumas, bendruomenės palaikymas, funkcionalumas ir paprastas naudojimas. Taip pat labai svarbu, kad aptariama piniginė turėtų galimybę pakrauti jūsų „Tezos“.

Atsižvelgiant į tai, kad „Tezos“ taip pat naudoja „Proof-of-Stake“ sutarimo mechanizmą, žetonų turėtojai turi galimybę užsidirbti daugiau žetonų, sudėdami savo dabartinius „XTZ“ žetonus ir dalyvaudami tinklo apsaugoje. Todėl ne tik „Tezos“ naudojimas padės apsaugoti tinklą, bet ir grąžins jums.

Žemiau pateiktame sąraše pateikiamos įvairios galimybės nuo aparatinės įrangos iki mobiliųjų ir popierinių piniginių. Gali būti piniginių, kurių neįtraukėme į šį sąrašą, tačiau jei ketinate naudoti bet kurią kitą trečiosios šalies programinę įrangą, turėtumėte įsitikinti, kad bendruomenėje yra pakankamai jos palaikymo.

„Trezor“ (aparatinė piniginė)

Trezoras buvo pirmoji kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginė, ir tai išlieka populiarus pasirinkimas. Tai yra ir maža, ir saugi, suteikianti PIN apsaugą, rankinį operacijų patvirtinimą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir pažangią kriptografiją.

„Trezor“ modelis „Tezos“

„Trezor“ modelis T. Vaizdas per Trezor.io

„Trezor“ palaiko ne tik „Tezos“, bet ir visas kitas pagrindines kriptovaliutas bei šimtus altcoinų. „Trezor“ taip pat turi aktyvią kūrėjų grupę, nuolat tobulinančią.

Yra dviejų tipų „Trezor“, originalus „Trezor One“ ir antrosios kartos „Trezor Model T.“. Nors „Model T“ yra pažangesnis ir saugesnis, jis taip pat yra brangesnis ir tai yra vienintelis „Trezor“ modelis, palaikantis „Tezos“ žetonus. Žinoma, tai taip pat vienintelė aparatinė piniginė, palaikanti „Tezos“ žetonus, todėl tie, kurie nori aparatinės piniginės saugumo, greičiausiai mielai įsigys „Trezor Model T“.

„Trezor Model T“ kaina prasideda nuo 149 EUR + PVM, o tai kai kuriems gali būti brangu, tačiau yra gera investicija tiems, kurie turi daug kriptovaliutos atsargų.

„TezBox“ (darbalaukis / internetinė piniginė)

„TezBox“ buvo pati pirmoji „Tezos“ išleista GUI piniginė. Jį sukūrė vienas iš „Tezos“ bendruomenės narių ir ICO laikotarpiu jis buvo išleistas už žetoną. Vartotojai vertina draugišką „TezBox“ sąsają ir tai, kad ji palaiko tiek „Windows“, tiek „MacOS“.

Taip pat yra „Chrome“ piniginės plėtinys, o „Android“ ir „iOS“ versijos mobiliesiems yra kuriamos. Ir „Linux“ vartotojams bus malonu žinoti, kad kuriama ir „Linux“ versija.

„TezBox“ piniginės

„TezBox“ darbalaukio, mobiliojo ir didžiosios knygos palaikymas

„TezBox“ taip pat sukūrė tiek „Trezor“, tiek „Ledger“ integracijos palaikymą, nors „Ledger“ svetainė neparodo „Tezos“ palaikymo. „Trezor“ tikrai daro, todėl, atsižvelgiant į du sprendimus, „Trezor“ gali būti geriau palaikomas.

„TezBox“ išlieka saugi galimybė saugoti „Tezos“, nes vieši ir privatūs adresai niekada nepalieka vartotojo įrenginio.

Tezos.blue (stalinė / mobilioji piniginė)

„Tezos Blue“ piniginė yra lengva mobilioji piniginė, kurią galite įsigyti „Google Play“ parduotuvėje, skirtoje „Android“, ir „Microsoft Store“, skirtoje „Windows 10“. Ją galima įsigyti „iOS“ vartotojams, tačiau tik kaip „Apple Test Flight“ programos dalį. Nėra nuorodų, kada ji gali būti prieinama „Apple App Store“.

Nors tai yra lengva piniginė, ji visiškai negaili funkcijų ar saugumo. Kadangi tai yra gimtoji programa, ji gauna stiprią apsaugą nuo operacinės sistemos, tačiau ją papildo naudodama daugiapakopį savo privačių raktų šifravimą. Dėl to itin sunku įsilaužti į šią piniginę.

„Tezos Blue“ yra labai gabi piniginė. Jei turėtume nusiskundimų, tai būtų piniginės atnaujinimų trūkumas per pastaruosius metus.

„Kukai“ (internetinė piniginė)

Kukai internetinė atvirojo kodo piniginė, skirta „Tezos“ saugoti. Kiek mums žinoma, tai yra vienintelė visiškai internetinė piniginė. Tai leidžia jums sukurti visiškai naują piniginę arba importuoti esamą piniginę naudodami .tez failą arba mnemoninę pradinę frazę. Tie, kurie vis dar gali turėti ICO įgaliojimus, gali tai naudoti kurdami piniginę ir rinkdami „Tezos“.

Sukurti naują piniginę yra be galo lengva, o svetainė naudoja pelės judesį, kad generuodama naują piniginę prie pradinės frazės pridėtumėte papildomos entropijos. Tai padeda toliau apsaugoti piniginę ir užtikrinti, kad beveik neįmanoma nulaužti sėklos frazės ar pagrindinio rakto.

„Kukų“ piniginė

Paprasta „Kukai“ internetinės piniginės vartotojo sąsaja

Akivaizdu, kad piniginę galima naudoti siunčiant arba priimant „XTZ“ ir tai yra tiesioginis ryšys su „Tezos“ tinklu. Turbūt unikaliausia ir naudingiausia piniginės savybė yra galimybė pasirašyti operacijas neprisijungus, taip užtikrinant, kad jūsų raktai niekada nebūtų veikiami interneto. Kai operacija bus pasirašyta neprisijungus, vėliau ji bus transliuojama, kai bus atkurtas interneto ryšys.

Neapsigaukite dėl paprastumo svetainėje, nes tai yra gera piniginė, sulaukusi daug „Tezos“ bendruomenės pagyrimų ir palaikymo..

„Wetez“ (mobilioji piniginė)

Wetez yra viena iš pirmųjų kompanijų, teikusi mobilią piniginę XTZ žetonų siuntimui, priėmimui ir klijavimui. Už „Wetez“ piniginės įsikūrusi įmonė įsikūrusi Kinijoje.

Mobilią piniginę galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinėse sistemose, ji visiškai integruojama su „Tezos“ delegavimo paslauga, leidžiančia statyti žetonus ir gauti „XTZ“ dividendus.

„Tezos“ popierinė piniginė

Šiuo metu (2018 m. Gruodžio pradžioje) nėra oficialaus „Tezos“ popierinės piniginės generatoriaus. Žinoma, visada galite susikurti savo popierinę piniginę, užrašydami savo mnemoninę pradžios frazę ir (arba) viešąjį raktą.

Beje, atrodo, kad artimiausiu metu bus popierinių piniginių generatorius. 2018 m. Rugsėjo mėn. Vyko konkursas 99 dizainai sukurti „Tezos“ popierinės piniginės dizainą. Buvo išrinkti du laimėję dizainai ir galite apsilankyti „99designs“ konkurso puslapyje, kad pamatytumėte juos, jei norite.

Konkursą vedė SimpleStaking.com, kuri, atrodo, yra „Tezos“ stalinė piniginė, kuri yra kuriama. Galite atsisiųsti beta versiją, kad ją patikrintumėte, tačiau nėra jokių garantijų, kad ji yra saugi. Manau, kad popierinė piniginė bus išleista, kai darbalaukio piniginė bus beta versijos.

„Ledger Nano S“ (CLI žinios)

Kita labai populiari aparatinė piniginė, kurią galėtumėte naudoti saugojimui ir įdėjimui, yra „Ledger Nano S.“. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra aparatinė piniginė, tai reiškia, kad raktai saugomi neprisijungus. Jis taip pat yra šiek tiek pigesnis nei „Trezor Model T“, kainuojantis tik 99 USD.

Nors tai yra saugiau nei daugelis kitų anksčiau nurodytų piniginių, jis nėra toks patogus vartotojui. Taip yra todėl, kad norėdami naudoti „Ledger Nano“ su „Tezos“ turite žinoti, kaip naudotis komandinės eilutės įrankiais. Tačiau yra žingsnis po žingsnio vadovai tai galėtų padaryti šį procesą daug paprastesnį.

Didžioji knyga „Nano S Tezos“

„Ledger Nano S“ su „Tezos“ pinigine. Šaltinis: Vidutinis

Kaip minėta, „TezBox“ kūrėjai taip pat pridėjo „Ledger Nano“ palaikymą. Todėl, jei manote, kad aukščiau nurodyta komandinės eilutės sąranka yra šiek tiek per didelė, visada galite nustatyti savo įrenginį naudodami „TezBox“ darbalaukio programinę įrangą. Tas pats autorius sukūrė šį vadovą su veiksmais tai užbaigti.

„Tezos“ piniginės apsauga

Nepaisant to, kurią piniginę pasirinksite, turėtumėte įsitikinti, kad laikotės geriausios piniginės saugumo praktikos. Tai apima šiuos veiksnius:

  • Atsarginė jūsų sėklų kopija: Tai tikriausiai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį turite atlikti įsidėdami piniginę. Jūsų žodžiai yra vienintelis dalykas, skiriantis jus nuo slaptažodžio atkūrimo ir galimo ilgalaikio apgailestavimo. Šių pradinių žodžių atsarginę kopiją laikykite saugioje vietoje ir atokiai nuo aplinkinių.
  • Pasirūpinkite kenkėjiškomis programomis: Įsilaužėliai kuria gana genialų raktą, kuris šiais laikais vagia kenkėjiškas programas. Kartais jie netgi gali išvengti antivirusinės programinės įrangos. Vadinasi, sveika skepticizmo dozė yra vienintelė gynybos linija tarp jūsų ir įsilaužėlių. Neatsisiųskite įtartinų ZIP failų ir nenaudokite išjungiamų „Tezos“ piniginių.
  • HODL privačiai: Nors gali būti žmonių, kurie jaučia poreikį pasigirti dideliais kriptovaliutų turimais akmenimis, tai galbūt nėra labai išmintingas žingsnis. Jūs susiduriate ne tik su internetinių įsilaužėlių grėsmėmis, bet ir su fizinio smurto ir vagystės rizika. Anksčiau taip nutiko daugeliui „Bitcoin“ prekybininkų ir lengvai gali atsitikti „Tezos“ pašnekovui. Senas posakis pasitvirtina, tyla yra auksinė.

Galbūt taip pat protinga laikyti „XTZ“ daugiau nei vienoje piniginėje daugiau nei viena forma. Pavyzdžiui, didžiąją dalį „XTZ“ galite laikyti aparatiniame įrenginyje, tuo tarpu laikydami mažesnį likutį staliniame ar mobiliajame piniginėje. Aparatinės įrangos balansas gali būti naudojamas saugiems statymo tikslams, kai mobilusis / darbalaukis gali būti naudojamas kiekvieną dieną atliekant operacijas.

Išvada

Iš aukščiau pateikto sąrašo galite pamatyti, kad aparatinės piniginės, be abejo, yra saugiausios galimybės. Tai leidžia jūsų privatiems raktams nepasiekti įsilaužėlių. Taip, jie iš tikrųjų kainuoja pinigus, tačiau ilgainiui tai gali būti nereikšminga, palyginti su nuostolių kaina.

Kai „Tezos“ toliau tobulina, tikėtina, kad galėtų pasirodyti daug daugiau „XTZ“ piniginės variantų. Yra nemažai kitų piniginių, kurios yra dar kuriamos (pavyzdžiui, minima „SimpleStaking“ darbastalio piniginė). Jei šios piniginės atitinka minimalias saugumo galimybes, jas galima laikyti perspektyviais kandidatais.

Žinoma, dorybė atlikti savo tyrimus (DYOR) taip pat yra raktas į piniginės pasirinkimą. Turėtumėte įsitikinti, kad jūsų pasirinkta „Tezos“ piniginė turi didelę bendruomenės paramą ir gerbiamą kūrėjų komandą.

Geriausios vietos pirkti XTZ:

  • Kraken
  • „HitBTC“

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me