Geriausios žvaigždžių liumenų piniginės: kur saugiai laikyti savo XLM

Galbūt jau girdėjote apie „Žvaigždžių liumenus“, nes tai viena populiariausių kriptovaliutų ir tinklų.

„Stellar“ platforma yra decentralizuotas mokėjimų tinklas, kuris yra skirtas sujungti bankus, žmones ir mokėjimo sistemas. Pagrindinis jo tikslas yra sukurti pasaulinį finansinį tinklą, kuris leistų greitai, patikimai ir nebrangiai mokėti į bet kurią pasaulio vietą.

Gimtoji valiuta Žvaigždžių tinklas yra „Lumen“ (XLM), o 2018 m. liepos mėn. pabaigoje tai yra šeštoji pagal rinkos kapitalizaciją kriptovaliuta.

Turėdami platų „Lumens“ populiarumą ir populiarumą, galite apsvarstyti galimybę patys juos įsigyti, tačiau pirmiausia jums reikės piniginės, kad galėtumėte laikyti tuos liumenus. Taigi, pateikiame penkių populiariausių „Stellar XLM“ piniginių vadovą.

Ko ieškoti „Stellar XLM“ piniginėje

Ieškodami piniginės savo „Lumes“ laikyti, turėkite omenyje šiuos dalykus:

 • Būtinas minimalus likutis: Kiekvienoje „Stellar“ piniginėje turi būti mažiausiai 1 XLM. Atsižvelgiant į tai, kad 1 XLM = 0,32 USD, tai yra per daug sunku ir yra geresnė nei ankstesnė minimali 20 XLM, reikalinga iki 2018 m. Sausio mėn..
 • Apsaugos funkcijos: Bet koks kriptovaliutos saugumas yra svarbiausias prioritetas. Jūs nepaliktumėte grynųjų fizinėje piniginėje, prieinamoje vagims, tad kodėl tai darytumėte su savo kriptovaliutos pinigine. Visada ieškokite kuo saugesnio sprendimo. Kai kurios funkcijos, į kurias turėsite atsižvelgti, yra patobulintas šifravimas, dviejų veiksnių autentifikavimas, saugūs PIN kodai ir slaptažodžiai.
 • Asmeniniai raktai: Pasirinkta piniginė turėtų suteikti jums pilną galimybę valdyti asmeninius raktus.
 • Kurti atsarginę kopiją ir atkurti: Lengva atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo funkcija yra tai, ko jūs negalite laikyti svarbiu, kol negalėsite pasiekti savo piniginės. Aš laikau šią saugumo dalį. Raskite piniginę su lengva atsargine kopija ir atkūrimu. Tai jūsų draudimo polisas, jei kas nors nepavyksta.
 • Kūrėjų komanda: Ar piniginėje yra stipri kūrėjų komanda, kuri nuolat atnaujina ir tobulina piniginę, ar ji buvo neužfiksuota kelis mėnesius. Stipri kūrėjų komanda yra labai svarbi, kad jūsų piniginė visada būtų atnaujinta ir apsaugota nuo naujų grėsmių.
 • Parama kelioms valiutoms: Jei be XLM galite gauti piniginę, palaikančią kitas valiutas, tai yra gera savybė.
 • Pagalba klientams: Klientų palaikymas yra panašus į atsarginės kopijos funkciją. Apie tai negalvosite, kol to neprireiks. Pagalvokite apie tai dabar ir pabandykite pasirinkti piniginę su patikima klientų pagalba, jei jūsų piniginėje kas nors nesiseka.

Geriausios „Žvaigždžių liumenų“ laikymo piniginės

Dabar, kai žinote, ko reikia ieškoti, kai reikia rasti idealią „Stellar XLM“ piniginę, apžvelkime kai kurias šiandien labiausiai gerbiamas pinigines. Svarbu pažymėti, kad atsisiųsdami bet kurią iš šių piniginių įsitikinkite, kad jas gaunate oficiali versija nuo jų Oficiali svetainė.

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

„Ledger Nano S“ yra vienintelė aparatinė piniginė, palaikanti „Stellar XLM“ saugyklą, ir tai yra saugiausia saugojimo galimybė. Tai ypač svarbu, jei turite daug žvaigždžių liumenų. Dar viena „Ledger Nano S“ pasirinkimo premija yra ta, kad ji palaiko daugybę kriptovaliutų, todėl paprastas atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas. Ji taip pat turi tvirtą kūrėjų komandą ir klientų palaikymą.

Pagrindinė priežastis gauti knygą yra saugumas. Nerasite saugesnio metodo saugoti ne tik savo XLM, bet ir bet kurią kitą kriptovaliutą, kurią palaiko Didžioji knyga.

Pagrindinis „Ledger Nano S“ trūkumas yra tai, kad jis nėra nemokamas. Nuo 2018 m. Liepos mėn. „Ledger“ svetainėje ji kainuoja 111,01 USD.

„Foxlet“ (stalinė piniginė)

„Foxlet“ piniginė yra atviro kodo darbalaukio piniginė, skirta laikyti tik XLM. Jis neturi jokios kitos kriptovaliutos palaikymo, o tai yra neigiama pusė, tačiau ji yra visiškai orientuota į jūsų XLM apsaugą, o tai yra geras dalykas.

„Foxlet Destop“ piniginė

„Foxlet“ piniginės vartotojo sąsaja

Tai leidžia jums užšifruoti slaptą XLM raktą ir tada jį laikyti savo kompiuteryje, o tai reiškia, kad jūsų saugumas yra toks pat geras, kaip ir jūsų asmeninio kompiuterio. Registracijos nereikalaujama, o operacijos pasirašomos neprisijungus.

„Foxlet“ yra gerai suprojektuota ir paprasta naudoti piniginė, todėl, jei jums svarbu paprastumas, „Foxlet“ verta pasidomėti. Kol jums nerūpi pagrindinė sąsaja ar palaikymas kitoms kriptovaliutoms, „Foxlet“ yra geras, nemokamas pasirinkimas. Azijos vartotojai taip pat bus patenkinti galimybe laikyti ir valdyti Kinijos juanius ir Japonijos jenas.

„Atomic“ piniginė (darbalaukio piniginė)

Kita tikrai patogi ir patogi „Stellar“ stalinė piniginė, kurią galite apsvarstyti, yra „Atomic“ piniginė. Tai iš tikrųjų yra kelių monetų piniginė, kurioje galima laikyti iki 300 skirtingų monetų ir žetonų.

Tai taip pat gali palengvinti atominius mainus ir mainus tiesiai iš piniginės. Tai daroma naudojant „Changelly“ ir „Shapeshift“. Tai naudinga, nes tai leis vartotojui atlikti mainus už gana mažą kainą.

„Atomic XLM Destop“ piniginė

„Stellar Atomic“ piniginės vartotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja yra gerai išdėstyta ir yra gana intuityvi. Tai daro jį idealiu pradedančiųjų kriptovaliutų vartotojams. Šiuo metu jį galima įsigyti „Linux“, „Mac“ ir „Windows“ kompiuteriuose. Matyt, laukia mobili versija, kurią netrukus bus galima išleisti.

Atsižvelgiant į tai, kad tai yra stalinė „Stellar“ piniginė, vartotojai visada valdo savo raktus. Tai reiškia, kad tai yra saugesnė versija nei žiniatinklio ar mainų piniginės.

Tarpžvaigždinė (daugialypė piniginė)

Tarpžvaigždinis yra tikrai įdomi „Stellar“ piniginė, nes jie yra vieninteliai, sukūrę decentralizuotą biržą (DEX). Tai leis vartotojams pasikeisti daugybę monetų nereikalaujant centralizuoto subjekto.

Ši piniginė taip pat yra daugelyje skirtingų įrenginių ir operacinių sistemų. Tiesą sakant, tai galbūt vienintelė „Stellar“ piniginė, kurią galima įsigyti visose operacinėse sistemose („Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, žiniatinklyje).

Tarpžvaigždinė piniginė

Tarpžvaigždinių piniginių „App Store“ ekrano nuotraukos

Kiti reikšmingi šios piniginės bruožai yra knygos palaikymas aparatinėje įrangoje ir daugialypių funkcijų koordinavimas. Be to, DEX funkcionalumas leidžia pakeisti dvi skirtingas šifravimo poras, net jei nėra jos rinkos.

Piniginėje yra daugiau nei 10 000 įdiegimų Google Play ir 5000 iš iTunes parduotuvė. Kūrėjai taip pat teigia, kad per žiniatinklio programų piniginę buvo sukurta daugiau nei 100 000 paskyrų.

Panašu, kad „Interstellar“ turi stiprią „Stellar“ bendruomenės paramą, o kūrėjai gana aktyviai atnaujina piniginę. Pavyzdžiui, kas 3 mėnesius jie atnaujina piniginę, o tai reiškia, kad joje bus įdiegtos naujausios saugos funkcijos.

„Stargazer“ (darbalaukis & Mobilioji piniginė)

„Stargazer“ yra populiari, nes palaiko ir stalinius, ir mobiliuosius įrenginius. Darbalaukio versiją galite rasti iš „Stargazer GitHub“ Windows, Mac OS X ir Linux, o mobili versija, skirta „Android“ yra „Google Play“ parduotuvėje. Šiuo metu „iPhone“ nėra „iOS“ versijos.

„Stargazer“ piniginė buvo sukurta kuo paprastesnė ir racionalesnė, todėl net naujiems vartotojams lengva siųsti ir gauti XLM. Taip pat galite sukonfigūruoti kelias paskyras ir išteklius, o palaikoma daugiasigių sauga.

„Stargazer“ žvaigždžių piniginė

„Stargazer“ programa „Play Store“

Su šia pinigine susiję dalykai yra tai, kad „Google Play“ parduotuvėje reitingas yra 2,6 iš 5 žvaigždučių, o pusė 64 atsiliepimų suteikia piniginei 1 žvaigždutės apžvalgą. Dauguma šių 1 žvaigždutės apžvalgų buvo pateiktos dėl klaidų, dėl kurių neįmanoma siųsti ar gauti XLM su pinigine, o kai kurie netgi vertino darbalaukio piniginę.

„Lobstr“ (mobilioji piniginė)

„Lobstr“ piniginė yra mobili XLM piniginė, todėl tai nėra pats saugiausias pasirinkimas, tačiau yra patrauklus ir patogus naudoti. Jis prieinamas abiem „Android“ ir „iOS“ įrenginių ir net naujiems kriptografijos vartotojams tai bus paprasta ir lengva naudoti.

XLM siuntimas ir gavimas yra greitas ir paprastas, be to, yra net įmontuotas XLM kainų keitiklis. Kitos funkcijos apima dviejų veiksnių autentifikavimą, pirštų atspaudų palaikymą ir saugią PIN apsaugą.

„Lobstr“ piniginė „iStore“

„Lobstr“ piniginė „iStore“

Programos įvertinimai tinka tiek „Android“, tiek „iOS“ versijoms, tačiau verta pabrėžti, kad mobiliųjų piniginių apsauga nėra tokia puiki. Be to, „Lobstr“ piniginė yra tik „Lumens“ piniginė, todėl čia negalima laikyti jokių kitų kriptovaliutų..

„Astral“ (internetinė piniginė)

Astralinis yra internetinė „Stellar“ piniginė su daugybe patogių funkcijų. Šio sąrašo viršuje yra paprastas būdas laikyti ir pasiekti savo XLM, kai jums to reikia.

Vienas puikus „Astral“ piniginės bruožas yra tai, kad ji siūlo dividendus mokėti per infliacijos baseiną. Šis baseinas kiekvieną savaitę uždirba papildomą XLM, atsižvelgiant į jūsų sąskaitos balansą. Taip pat malonu, kad piniginė leidžia sugeneruoti kelis adresus ir kad be XLM palaikymo ji palaiko ir MOBI bei SLT žetonus.

„Astral XLM“ internetinė piniginė

„Astral XLM“ internetinė piniginė. Šaltinis: galactictalk

Pagrindinis trūkumas yra tas, kad internetinės piniginės nėra visos tokios saugios, nors „Astral“ bando tai įveikti nustatydama privalomą dviejų veiksnių autentifikavimą ir visus duomenis užšifruodama AES-256. Jie taip pat reikalauja patvirtinimo el. Paštu, jei atsiimsite naujus adresus.

Kitos „Stellar XLM“ saugojimo parinktys

Laikydami XLM turite dvi kitas galimybes. Vienas iš jų yra tiesiog palikti juos mainų piniginėje. Tai gali pasiteisinti, jei planuojate prekiauti savo XLM, tačiau jei ketinate laikyti ar kaupti XLM, tai yra vienas mažiausiai saugių saugojimo būdų, kuriuos galėtumėte pasirinkti. Niekada nerekomenduoju jokių kriptovaliutų laikyti mainų piniginėje.

Antrasis variantas yra vienas saugiausių. Galite laikyti savo XLM popierinėje piniginėje šaltoje saugykloje. Tai apsaugo asmeninius raktus neprisijungus ir prie jų negalima, tačiau rizikuojama fiziškai pažeisti popierinę piniginę arba fiziškai pavogti popierinę piniginę..

Popierinė piniginė yra tiesiog viešas ir privatus raktas, užrašytas ant popieriaus lapo. Lengviausias būdas tai padaryti naudojant „Stellar Lumens“ yra Žvaigždžių sąskaitos peržiūros priemonė sugeneruoti naują viešojo / privataus rakto porą. Užrašykite tuos (arba nukopijuokite / įklijuokite ir atspausdinkite) ir nusiųskite savo XLM į viešąjį adresą.

Išvada

Kaip matote, yra keletas gerų variantų, kaip laikyti XLM, nors kai kurie tikrai yra saugesni nei kiti. Siekiant geriausio saugumo, aš visada rekomenduoju naudoti aparatinę piniginę, todėl jei „Ledger Nano S“ išlaidos jums nėra per didelės, rekomenduoju ją įsigyti.

Kitu atveju visada saugus pasirinkimas yra popierinės piniginės naudojimas. Kad būtų kuo saugiau nuo fizinių grėsmių, pačią popierinę piniginę reikia laikyti kažkur saugioje vietoje. Taip pat verta laikyti kelias kopijas, jei viena ar daugiau būtų sunaikinta..

Jei norėtumėte ištirti dar daugiau pasirinkimų 14 skirtingų XLM piniginių išvardyti oficialioje „Stellar Lumens“ svetainėje.

Geriausios vietos įsigyti XLM:

 • Binansų birža
 • Kraken
 • Huobi
 • Bittrex
 • „HitBTC“
 • Huobi birža

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me