Geriausios „Verge“ piniginės: 4 geriausios saugios vietos XVG laikyti

„Verge“ (XVG) yra dar viena iš privatumo monetų, kurios egzistuoja ilgą laiką (pagal kriptografinius standartus).

Taip pat reikia gana unikalaus požiūrio į privatumo ir anonimiškumo išsaugojimą. Nors kiti blokų tinklai pirmiausia rūpinasi operacijų duomenų slėpimu, „Verge“ taip pat stengiasi užmaskuoti geografinės vietos ir IP adresų duomenis per „Tor“ ir „I2P“.

Nors 2018 m. XVG kaina smarkiai krito, ji pagal rinkos viršutinę ribą išlieka 50 didžiausių kriptovaliutų, todėl vis tiek verta pirkti ir laikyti. Žinoma, jei nuspręsite tai padaryti, jums reikės piniginės, kad galėtumėte laikyti savo XVG.

Yra keletas variantų, o toliau apžvelgsite keturias saugiausias „Verge XVG“ laikymo vietas..

4 geriausios „Verge“ piniginės

Skirtingai nuo daugelio kitų kriptovaliutų, sukurtų naudojant „Ethereum“ protokolą, „Verge“ turi savo unikalų protokolą. Tai reiškia, kad yra keletas piniginių, kurios yra atviros kitiems ERC20 žetonams, kurių „Verge“ nėra.

Nepaisant to, „Verge“ kūrėjai ir bendruomenė sugebėjo sukurti bent keturias pinigines, kurių saugumas ir naudojimas buvo skirtingi. Taip pat svarbu pabrėžti, kad nors gali būti ir kitų „Verge“ palaikančių piniginių, jos tikriausiai yra mažiau saugios nei naudojant oficialias „XVG“ pinigines.

Tai sakant, čia yra 4 geriausios „Verge“ piniginės (pirmenybės tvarka).

„Verge Electrum Tor“ piniginė (darbalaukio piniginė)

„Verge“ turi vietines pinigines, kurias mes apžvelgsime vėliau, tačiau pirmiausia turėtumėte apsvarstyti „Verge“ „Electrum“ piniginė. Tai lengva naudoti darbalaukio piniginė, kurią lengva naudoti, ir geras pasirinkimas tiems, kurie yra nauji „Verge“.

„Electrum“ prasidėjo kaip „Bitcoin“ piniginė, tačiau dėl patogaus naudoti patogumo ją priėmė daugybė kriptovaliutų, o „Verge“ yra viena. Nėra akių saldainių ar specialių funkcijų. „Verge Electrum“ piniginėje reikalinga informacija paprasčiausiai pateikiama logiškai ir vartotojams žinomu būdu.

„Verge Electrum“ piniginė


„Verge Electrum Tor“ piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: Verge

„Electrum“ piniginėje naudojama paprasto mokėjimo patvirtinimo specifikacija, o tai reiškia, kad norint atsisiųsti piniginę nebūtina atsisiųsti visos blokų grandinės. Atsisiuntę piniginę, galite pradėti siųsti ir gauti „Verge“ per kelias akimirkas.

Jūs gausite visas įmontuotas „Verge“ privatumo funkcijas kartu su „Electrum“ teikiamomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip slaptažodžių apsauga ir dviejų veiksnių autentifikavimas..

Piniginė yra „Windows“, „Linux“ ir „OSX“ versijose, taip pat yra mobili „Electrum“ piniginė, nors tai nėra tokia pati sąsaja kaip darbalaukio versija.

Taip pat svarbu pažymėti, kad „Bitcoin Electrum“ piniginėje buvo nustatyta saugos skylė 2018 m. Ji buvo greitai ištaisyta, tačiau tai reiškia, kad visada turėtumėte būti tikri naudodami naujausią „Electrum“ piniginės versiją.

„Verge Tor QT“ (darbalaukio piniginė)

Jei norite geriausio saugumo ir visų funkcijų pilno mazgo „Verge“ piniginės „Verge Tor QT“ piniginė, sukurtas specialiai XVG yra geriausias jūsų pasirinkimas. Kadangi tai yra viso mazgo piniginė, reikia atsisiųsti visą „Verge“ blokų grandinę, kuri yra daugiau nei 4 GB nuo 2018 m. Gruodžio mėn..

Tai gali būti problema kai kuriems vartotojams, tačiau dėl funkcijų, kurias teikia viso mazgo „QT“ piniginė, verta. Puiki savybė yra papildomas saugumo sluoksnis, kurį suteikia SSL šifravimas. Kadangi piniginė yra visas mazgas, jums nereikės jaudintis dėl netinkamų operacijų.

„Verge TOR QT“ piniginė

„Verge Electrum Tor“ piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: Verge

Nors vartotojo sąsaja suteikia tas pačias funkcijas kaip „Electrum“ versija, ji pateikiama vizualiai patraukliau. Tikroji „QT“ piniginės galia yra jos RPC komandose, kurios leidžia jums išsamiai valdyti „Verge“ blokų grandinę ir bet kokią veiklą joje..

„Verge QT“ piniginę galima naudoti „Windows“, „Linux“ ir „OSX“ ir palaiko tik „XVG“.

„Coinomi“ (mobilioji piniginė)

Nors „Verge“ turi savo gimtąją mobilią piniginę, jūs tikrai negalite įveikti „Coinomi“ piniginės. „IOS“ vartotojams nesiseka su „Verge“ mobiliąja pinigine, nes ji vis dar kuriama, todėl „Coinomi“ yra geriausias pasirinkimas. Taip pat ji yra universali piniginė, leidžianti laikyti visas monetas. Tai naudinga mobiliosiose piniginėse, nes jas geriausia naudoti norint atsinešti monetas.

„Verge Electrum“ piniginė

„Coinomi“ piniginė „iOS“. Šaltinis: Programėlių parduotuvė

Dėl „ShapeShift“ ir „Changelly“ integracijos jos greita ir lengva, jei jums reikia pakeisti „Verge“ į kitą kriptovaliutą arba atvirkščiai.

Jūs tikriausiai jau žinote, kad mobilioji piniginė yra tokia pat saugi kaip ir jūsų paties įrenginys, tačiau „Coinomi“ turi visas pagrindines mobiliosios piniginės saugos funkcijas, įskaitant įmontuotą IP slėpimo techniką ir papildomas privatumo funkcijas.

„Coinomi“ taip pat neseniai pristatė darbalaukio piniginę, kuri galėtų pagirti jų mobiliąją piniginę. Tai užtikrins tą patį pagrindinį mobiliosios piniginės saugumą ir galėsite lengvai sinchronizuoti ją su mobiliąja pinigine, kad galėtumėte stebėti visą atliktą veiklą..

„Verge“ popierinė piniginė

Šis straipsnis yra apie saugiausias „Verge“ saugojimo vietas, todėl, žinoma, jis nebūtų išsamus neįtraukus popierinė piniginė. Tai ypač aktualu, nes „Verge“ nėra aparatinės piniginės palaikymo. Nors kalbama apie „Ledger Verge“ piniginę, „Verge“ piniginė yra saugiausias šaltojo laikymo būdas nuo 2018 m. Pabaigos.

Kadangi popierinė piniginė yra neinternetinė laikmena, ji yra labai saugi nuo įsilaužėlių, tačiau nėra taip lengva išleisti monetas, saugomas popierinėje piniginėje. Ir vis dar reikia atsižvelgti į fizines grėsmes, įskaitant vagystę iš popierinės piniginės.

„Verge“ popierinė piniginė

„Verge“ popierinės piniginės kūrimas naršyklėje

„Verge“ popierinės piniginės generatorius leidžia sugeneruoti naują popierinę piniginę ir atspausdinti ją per kelias minutes. Sukurta piniginė yra standartinė, atspausdinti raštai, neleidžiantys kitiems matyti ar sugadinti jūsų monetų.

Popierines pinigines reikia laikyti labai saugiai. Seifas yra geras pasirinkimas bent vienai kopijai, tačiau turėtumėte atspausdinti kelias kopijas ir laikyti keliose skirtingose ​​vietose. Tai apsaugo jūsų monetas tuo atveju, jei sunaikinama viena iš popierinių piniginių. Atminkite, kad tai tik popierius, kurį labai lengva sunaikinti ar pamesti.

„Verge“ popierinės piniginės generatorius veikia jūsų žiniatinklio naršyklėje ir naudoja „JavaScript“. Jei norite dar daugiau saugumo, galite atsisiųsti HTML, kurį generatorius naudoja paleisti, tada paleisti jį naršyklėje neprisijungus veikiančiame kompiuteryje. Tai užtikrina, kad jūsų privatūs raktai niekada nebus veikiami interneto.

Aparatinės piniginės (TBC)

Šiame etape svarbu pažymėti, kad viena iš saugiausių kriptovaliutos laikymo galimybių apskritai yra aparatinės piniginės įrenginys, pvz., „Ledger Nano S“ ar „Trezor“. Šiuo metu nė vienas iš šių nepalaiko „Verge XVG“.

Tačiau tai gali pasikeisti, kai už kampo bus „Ledger Nano S“ parama „Verge“. Tai erzino „Verge“ produkto kūrėjo tviteryje, kuris teigė:

Paklausus daugiau apie galimą laiko juostą, kūrėjas teigė, kad ji vis dar bandoma ir kad tai labai priklauso nuo „Ledger“ bendrovės tvarkaraščio apie galimų naujų monetų papildymą. Mes atidžiai stebėsime „Ledger“ ir „Verge“ plėtros komandų pranešimus.

Saugiai saugokite XVG

Kurią piniginę galiausiai pasirinksite, galų gale atitiks jūsų asmeniniai pageidavimai. Tiems „Hodler“ vartotojams, kurie norėtų išlaikyti savo monetas ilgą laiką, geriausia yra sukurti popierinę piniginę ir laikyti ją saugioje vietoje..

Tiems žmonėms, kurie reguliariai naudoja savo „Verge“ mokėjimams atlikti, negalėsite suklysti su viena iš oficialių pagrindinės komandos sukurtų piniginių. Užtektų arba „Tor QT“, arba „Tor Electrum“ piniginės. Tikriausiai taip pat galėtumėte pasinaudoti „Coinomi Verge“ mobiliąja pinigine savo mažesniems ir reguliaresniems pirkimams, kuriuos reikia atlikti kelyje..

Nepaisant to, kokią „Verge“ piniginę nuspręsite naudoti, turite įsitikinti, kad naudojate geriausią kriptovaliutų saugumo praktiką. Norėdami sumažinti praradimo tikimybę, galite padaryti daugybę dalykų.

  • Laikyti sėklos atsargines kopijas: Kai sukursite savo piniginę, jums bus suteiktas pradinis žodis, kuris leis jums susigrąžinti lėšas, jei pamiršite slaptažodį arba pametėte piniginę. Nepamirškite atsarginių šių žodžių, nes tai yra paskutinė išeitis tarp jūsų ir jūsų lėšų, kurios bus prarastos visiems laikams.
  • Būkite atsargūs virusams: Jei naudojate „Verge“ piniginės darbalaukio versijas, įsitikinkite, kad neatsisiųsite jokių įtartinų failų iš svetainių ar el. Laiškų. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių kenkėjiškų programų būdų patekti į jūsų kompiuterį ir patraukti asmeninius raktus.
  • Venkite trečiųjų šalių piniginių: Nebent kūrėjų komanda aiškiai parėmė XVG piniginę, kurią sukūrė trečiosios šalies kūrėjas, turėtumėte būti skeptiškas ją naudodami. Taip yra todėl, kad kenkėjiškos piniginės dažnai patenka į vartotojo įrenginius, nes jos buvo naivios.
  • Nekalbėkite apie tai: Pagrindinė „Verge“ sukūrimo priežastis buvo išlaikyti savo finansus ir sandorius privačius. Jei kam nors pasakojate apie savo „Verge“ akcijų paketą, jūs tą tikslą nugalite. Be to, buvo daug atvejų, kai kriptovaliutų turėtojams buvo fiziškai grasinama dėl savo slaptažodžių. Taigi, iš esmės, tiesiog HODL savo Verge tylą. Niekas neturėtų žinoti, kad laikote „Verge“.

Išvada

Nors šiek tiek gaila, kad šiuo metu „Verge“ nėra aparatinės piniginės parinkties, tai gali būti už kampo. Iki tol galite naudoti oficialias pinigines, kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į privatumą ir saugumą.

Iš tiesų, norint patenkinti jūsų poreikius, nereikia rinktis tik vienos piniginės. Galite laikyti savo didelius XVG popierinės piniginės pavidalo šaltus sandėlius. Tada galite laikyti mažesnę sumą darbalaukyje ir mobiliojoje piniginėje, kad galėtumėte reguliariau naudoti.

Paskleiskite riziką piniginėse.

Galiausiai, jei ketinate laikyti „Verge“ bet kurioje piniginėje, įsitikinkite, kad laikotės geriausios šifravimo saugumo praktikos ir laikotės įsilaužėlių ir sukčių..

Geriausios XVG pirkimo vietos:

  • Binansas
  • Bittrex
  • „HitBTC“
  • Huobi

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me