Geriausios „ZCash“ piniginės: saugiausios vietos jūsų ZEC laikyti

Kokia yra privatumo moneta, jei neturite saugios vietos ją laikyti?

Šiame vadove pateiksime išsamią geriausių „ZCash“ piniginių apžvalgą, kad galėtumėte laikyti „ZCash“ (ZEC). Palyginsime įvairius variantus, taip pat konkrečių saugojimo galimybių pranašumus ir trūkumus.

Mes taip pat suteiksime tai, ką reikia žinoti apie saugios piniginės pasirinkimą ir kaip įsitikinti, kad jūsų ZEC nėra imli įsilaužėliams. Tai sakant, pereikime prie pagrindinių saugios „ZCash“ piniginės reikalavimų.

Ko ieškoti „ZCash“ piniginėje

Prieš pradėdami ieškoti tinkamos „ZCash“ piniginės, turite žinoti, ko ieškote. Ar jus domina greita ir lengva mokėjimo piniginė, ar jums labiau rūpi išnaudojimo galimybės piniginėje? Ar ieškote didelio ZEC portfelio saugojimo, ar kasdienių sandorių?

Štai keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Asmeninių raktų saugojimas – Yra daugybė kriptovaliutų naudotojų, kurie mano, kad jei neturite privataus rakto, tuomet nelaikote monetų. Tai pasakytina apie daugybę piniginių, įskaitant tas, kurios yra daugybėje kriptovaliutų biržų. Turėsite pasitikėti, kad piniginės teikėjas yra sąžiningas, o jų sistemos saugios nuo įsilaužėlių
  • Vykstanti plėtra – Tai svarbu, nes tai reiškia, kad piniginė visada bus atnaujinta naujausiais pleistrais ir pagrindinių kūrėjų rekomendacijomis. Be to, tai užtikrins, kad piniginėje nebūtų jokių galimų išnaudojimų, kuriuos nustato bendruomenė.
  • Draugiškas vartotojui – Tai yra svarbus dalykas tiems vartotojams, kurie yra palyginti nauji „ZCash“. Yra daugybė piniginių, kurios nėra patogios vartotojams ir dėl to šiek tiek gąsdina. Nors piniginė iš tikrųjų turi būti 100% saugi, švari vartotojo sąsaja padeda įsisavinti.
  • Atsarginė kopija & Atkurti parinktis – Tai taip pat labai priklausys nuo vartotojo patirties lygio. „Piniginės pradinių“ žodžių naudojimas yra tradicinis neprisijungus veikiančių piniginių atsarginių kopijų kūrimo būdas. Tačiau jei kada nors pamestumėte šią sėklą, pamestumėte ir savo monetas. Naudodamiesi internetine pinigine su dviejų veiksnių autentifikavimu, turite kitą galimybę jas atkurti.

Daugelis šių aukščiau išvardytų galimybių yra kompromisas. Jei visiškai kontroliuosite savo raktus ir lėšas, būsite visiškai atsakingi už atsigavimą ir sėklų generavimą.

8 geriausios „ZCash“ piniginės

Dabar, kai turite idėją, ko reikėtų ieškoti „ZEC“ piniginėje, pažvelkime į septynias geriausias šiuo metu rinkoje esančias „ZCash“ saugojimo galimybes. Jie rodomi ne kokia eilės tvarka, o mes išvardijame kiekvieno jų privalumus ir trūkumus.

Didžioji knyga „Nano S“

„Ledger Nano S“ yra viena populiariausių pasaulyje aparatūros kriptovaliutų piniginių. Taip yra todėl, kad tai taip pat suteikia vartotojams vieną saugiausių kriptovaliutų saugojimo aplinką. Jei rūpinatės saugumu (ir turėtumėte tai padaryti), „Ledger Nano S“ turi būti jūsų pasirinkimas renkantis ZEC piniginę.

„Ledger Nano S ZCash“

Vaizdas per Ledger.com

Viena iš pagrindinių savybių yra OLED ekranas, rodantis kiekvieno sandorio detales, tačiau kartu su fiziniu mygtuku piniginės šone, kad būtų galima patvirtinti operacijas. Tai neleidžia įsilaužėliams kurti operacijų įrenginyje, nes jie gali pasiekti duomenis, tačiau fiziškai negalėtų paspausti įrenginio mygtuko.

„Ledger Nano S“ sveria vos 16,2 gramo, yra mažiau nei 100 mm ilgio ir 18 mm pločio. 9 mm storio galite lengvai nešiotis šią aparatinę piniginę su savimi bet kur.

„Ledger“ galite naudoti su „Windows“, OS X ir „Chrome“. Taip pat gausite skirtingas sąsajas, kad atliktumėte operacijas skirtingomis kriptovaliutomis. Tai neleidžia daryti klaidų perduodant.

Tai atveria antrą puikią „Ledger Nano S.“ savybę. Be „ZCash“, jis palaiko daugybę skirtingų kriptovaliutų. Remiantis „Ledger“ svetaine, 2018 m. Rugsėjo 28 d. „Ledger Nano S“ iš viso gali laikyti 709 skirtingus kriptografinius išteklius. Tai daugiau nei beveik bet kokia piniginė.

„Ledger Nano“ vartotojo sąsaja

„Ledger Nano“ vartotojo sąsaja kompiuteryje

Viena didžiausių „Nano“ savybių yra tvirtas saugumas. Saugumas yra priežastis, dėl kurios dauguma žmonių įsigyja knygą. Jūs rasite daugybę integruotų saugos funkcijų, kad galėtumėte visiškai apsaugoti kiekvieną operaciją, ir neleisite įsilaužėliams pavogti monetų. Jis palaiko universalų antrojo faktoriaus autentifikavimą, o piniginė neprisimena jūsų raktų.

Žinoma, jūs galite visiškai atsarginę kopiją ir atkurti savo sąskaitą, jei kiltų nenumatytų problemų. Bet kokia reikalinga pagalba teikiama visą parą per parą, kurią teikia „Ledger“.

„Ledger Nano S“ trūkumas yra tas, kad tai nėra nemokamas pasirinkimas. Už geriausią „Zcash“ piniginių saugumą galite tikėtis sumokėti 99,99 USD.

Bendrosios įmokos

Bendrosios įmokos yra dar viena gerai įvertinta piniginė, kurią naudoja daugelis, ir ji laikoma idealia pinigine prekybininkams, norintiems priimti internetinius kriptovaliutų mokėjimus. Kanadoje įsikūrusi piniginė leidžia vartotojams priimti mokėjimus maždaug 965 skirtingomis kriptovaliutomis, įskaitant „ZCash“.

Viena išskirtinių „Coinpayments“ piniginės savybių yra nepaprastai greitas operacijų greitis. Piniginė naudoja „BitGo“ technologiją operacijoms apdoroti greičiau nei kitos ZEC piniginės.

Kaip minėta pirmiau, piniginė palaiko maždaug 965 skirtingas skaitmenines valiutas, todėl ji yra labai lanksti ir patogi tiems, kurie naudoja ne tik „ZCash“, bet ir kitus altcoinus.

Saugumas yra didžiausias „Coinpayments“ piniginės rūpestis, o saugioms operacijoms užtikrinti ji taip pat naudoja „BitGo“ technologiją. „BitGo“ leidžia atlikti kelių sig operacijas ir turi unikalią funkciją, leidžiančią vartotojams užrakinti monetas, kad jų nebūtų galima išleisti, kol nepraeis laiko užraktas ir monetos dar kartą atsirakins.

Kita naudinga funkcija yra galimybė atlikti automatines konversijas į kai kurias kitas kriptovaliutas. Tai taupo laiką ir nusivylimą, todėl lengviau valdyti kriptovaliutų atsargas.

„Coinpayments Mobile App“

„Android“ programa „Mokėjimai“. Šaltinis: „Google“ zaidimu parduotuve

Nauja „Coinpayments“ įdiegta funkcija yra $ PayByName, kuris leidžia jums sukurti $ tagname kuri gali būti naudojama bet kuriai kriptovaliutai priimti.

Be to, piniginėje yra prekybos vietų, leidžiančių asmeniškai priimti sandorius. Prekybininkai turi galimybę susieti piniginę su banko sąskaita ir turėti fiat atsiskaitymus tiesiai į savo banko sąskaitas.

Piniginiai mokėjimai yra mobiliųjų versijų, skirtų „Android“ ir „iOS“.

„Coinpayments“ trūkumas yra tas, kad už visus sandorius imamas 0,5% mokestis. Tai rodo piniginės mokėjimo procesoriaus pusę, kuri pirmiausia buvo sukurta prekybininkams. Kitas trūkumas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad monetų mokėjimai saugo jūsų asmeninius raktus, kurie kai kuriems gali kelti nerimą.

„Jaxx Liberty“ piniginė

„Jaxx“ piniginė ilgą laiką buvo populiarus tarp kriptovaliutų entuziastų, ir tai dar viena piniginė, kuria galima laikyti daugybę monetų be „ZCash“. Tiesą sakant, naujausia versija vadinama „Jaxx Liberty“ pinigine ir ja galima laikyti daugiau nei 70 skirtingų kriptovaliutų..

„Jaxx Liberty“ piniginę dabar galima įsigyti „Android Mobile“, „Android Tablet“ ir „Google Chrome“. Netrukus pasirodys „iOS“ ir darbalaukio („Mac“ ir „Windows“) versijos. Vartotojai jau patvirtino, kad piniginė turi patrauklią ir lengvai naudojamą sąsają. Jis sukurtas taip, kad kiekviename įrenginyje atrodytų vienodai, todėl jį visada lengva naudoti, net jei perjungiate iš mobiliojo į darbalaukio versiją.

„Jaxx ZCash“ piniginė

„Jaxx“ mobilioji piniginė ir „Chrome“ papildinys

Saugumas yra didžiausias „Jaxx“ kūrėjų rūpestis, todėl jie visada leidžia jums visiškai valdyti savo asmeninius raktus. „Jaxx Liberty“ piniginėje jų nesaugoma ir niekas, be jūsų, niekada jų neturės. Turėdami greitą ir lengvą atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sistemą, niekada nereikės jaudintis dėl ZEC praradimo dėl paprastos klaidos ar užmaršumo..

O jei kyla problemų, visada galite susisiekti su palaikymo komanda, kuri yra prieinama visą parą.

„Jaxx Liberty“ darbalaukio versijos nebuvimas yra šiek tiek nusivylimas, tačiau „Jaxx“ seną darbalaukio versiją vis dar galima naudoti.

Coinomi

Jei jūsų „ZCash“ naudojimas kelyje yra jūsų dalykas, „Coinomi“ mobilioji piniginė gali būti puikus pasirinkimas. „Coinomi“ mobilioji piniginė, sukurta 2014 m., Leisime jums saugoti ir valdyti savo „ZCash“ ir daugiau nei 500 kitų skaitmeninių išteklių tiesiai savo mobiliajame įrenginyje. Jei jums patinka jūsų mobilioji „Coinomi“ programa, jums bus malonu žinoti, kad „Windows“, „OS X“ ir „Linux“ darbalaukio versija bus prieinama iki 2018 m. Pabaigos..

Sukurtos „ShapeShift“ ir „Changelly“ leidžia lengvai sukeisti monetas, o dėl vartotojo sąsajos piniginė tampa paprasta naudoti ir intuityvi net pradedantiesiems.

„Coinomi“ piniginės „ZCash“

„Coinomi“ kompiuterio ir mobiliosios piniginės vartotojo sąsajos

„Coinomi“ rimtai žiūri į saugumą, o jūsų raktai niekada nepalieka piniginės. Be to, yra integruotas stiprus šifravimas ir kriptografija. Privatumas taip pat kelia didžiausią rūpestį, o „Coinomi“ piniginėje nėra IP susiejimų, tapatybės susiejimo, operacijų stebėjimo ar KYC reikalavimų. Be to, „Coinomi“ serveriai prašymus anonimizuoja, slėpdami jūsų IP nuo pašalinių akių.

„Coinomi“ yra nuostabi mobili piniginė, tačiau atminkite, kad piniginė yra tokia pat saugi, kaip ir įrenginys, kuriame ji įdiegta.

Oficialus „ZCash“ klientas

Jei esate linkęs į technologijas ir norite palaikyti „ZCash“ bendruomenę ar mano „ZCash“, galite atsisiųsti ir įdiegti oficialus „ZCash“ klientas. Vis dėlto tai ne visiems, nes ji prieinama tik „Linux“ (nors „ZCash“ bendruomenė sukūrė neoficialias „Windows“ ir „Mac“ versijas).

„ZCash“ komandinės eilutės piniginė

„ZCash“ komandinės eilutės sąsaja. Šaltinis: „YouTube“

Oficiali „ZCash“ piniginė leidžia paleisti visą „ZCash“ mazgą, o tai reiškia, kad padedate apsaugoti tinklą ir, jei norite, galite išminuoti „ZCash“. Tai taip pat leidžia jums siųsti apsaugotas operacijas, kurios daro jas visiškai privačias. Neigiamai turėsite atsisiųsti visą „blockchain“.

Be abejo, jis palaiko tik „ZCash“, taigi, jei laikote kitas kriptovaliutas, jums reikės kitos piniginės.

Kriptonatorius

Kriptonatorius yra dar viena daugiafunkcinė piniginė, kuri nėra tokia populiari kaip minėta aukščiau, tačiau vis tiek verta ją apsvarstyti. „Cryptonator“ yra internetinė piniginė, kurioje taip pat yra mobilioji versija, skirta „Android“ įrenginiams. Jis palaiko „ZCash“, taip pat daugiau nei 20 kitų kriptovaliutų. Pagrindinis piniginės akcentas yra patogumas vartotojui ir patogumas, ir šiuo požiūriu ji yra naudinga.

Rasite, kad „Cryptonator“ piniginę labai lengva nustatyti ir ji yra intuityvi. Jis taip pat siūlo valiutos keitimąsi piniginėje, o tai yra labai maloni savybė. Operacijų istorijos skirtukų laikymasis yra labai paprastas, kaip ir lėšų siuntimas bei gavimas ir balanso stebėjimas.

„ZCash Cryptonator“ piniginės

„Cryptonator“ internetinės ir mobiliosios piniginės

Saugumo srityje „Cryptonator“ siūlo dviejų veiksnių autentifikavimą ir galimybę sukurti patikimų IP adresų sąrašą.

Tiesiog atminkite, kad internetinė saugykla naudojant žiniatinklio piniginę yra vienas mažiausiai saugių „ZCash“ saugojimo būdų. Tikimybė įsilaužti vis dar yra jūsų naudai, tačiau aparatinė piniginė būtų kur kas saugesnė galimybė.

Atominė piniginė

„Atomic Wallet“ yra daugiafunkcinis sprendimas patogiam „ZCash“ saugojimui. Jis palaiko daugiau nei 300 monetų ir žetonų. Stalinio kompiuterio versiją galima įsigyti „Windows“, „MacOS“, „Ubuntu“, „Debian“ ir „Fedora“. Privačios „Android“ ir „IOS“ mobiliųjų programų alfa versijos bus išleistos 2018 m. Spalio mėn.

„ZCash Atomic“ piniginės

„Atomic Wallet“ vartotojo sąsaja „Mac“ ir „Mobile“

„Atomic ZCash“ piniginė veikia su įmontuota „Atomic swap“ birža. Ši funkcija leidžia vartotojui konvertuoti monetas per tokias paslaugas kaip „Shapeshift“ ir „Changelly“, taip sutaupant mokesčius.

Kai „Zcash“ laikote „Atomic“ piniginėje, jūsų privatūs raktai laikomi jūsų įrenginyje, todėl jis yra saugesnis nei internetinės internetinės versijos. Taip pat per kelias sekundes galite rankiniu būdu pridėti bet kokius ERC žetonus prie piniginės.

Be to, jei žinote ką nors, kas gali pasiūlyti „Atomic“ piniginę, tada galite užsidirbti persiuntimo komisinių, juos ten nusiųsdami. Galiausiai, atominė „Zcash“ piniginė palaikoma visą parą.

„ZCash“ popierinė piniginė

Jei nemanote, kad netrukus turėsite pasiekti ir išleisti „ZCash“, galbūt norėsite jį laikyti popierinėje piniginėje..

Kadangi tai neprisijungus, tai laikoma šaldymo saugykla ir tai yra vienas saugiausių būdų saugoti „ZCash“. Žinoma, yra fizinių grėsmių, tokių kaip gaisras, vandens sugadinimas ar tiesioginė piniginės vagystė, rizika.

Galite naudoti rastą internetinį piniginės generatorių čia greitai ir lengvai sugeneruoti popierinę piniginę savo „ZCash“ saugoti. Rekomenduojama pasidaryti kelias kopijas ir visas laikyti saugiose vietose, tokiose kaip seifai ir (arba) seifai.

Išvada

Taigi, jūs turite 7 geriausias „ZCash“ pinigines, skirtas saugiai ir saugiai laikyti ZEC. Žinoma, yra ir kitų, tačiau šiame sąraše turėtų būti pateiktos parinktys, kurios patenkins kiekvieno poreikį saugoti „ZCash“.

Siekiant geriausio saugumo, rekomenduoju naudoti aparatinę arba popierinę piniginę, tačiau patogumui mobiliesiems dažnai yra geriausios.

Jie tikrai yra geriausi, kai reikia išleisti „ZCash“ kelyje. Galbūt didžiąją dalį savo ZEC norite laikyti aparatinėje piniginėje arba popierinėje piniginėje, o mažesnę sumą – mobilioje piniginėje kasdieniams poreikiams..

Geriausios ZEC pirkimo vietos:

  • Binansas
  • Kraken
  • Bittrex
  • Huobi birža
  • „HitBTC“
  • Poloniex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me