Geriausi „Dogecoin“ kasybos baseinai: viskas, ką reikia žinoti

Didėjant kriptovaliutų populiarumui, jas kasyti tampa vis sunkiau, net ir mažesnius nei Bitcoin ar Ethereum altokinus..

Dėl šios priežasties kasybos baseinai išpopuliarėjo, ir jūs galite rasti kasybos baseinus beveik bet kuriai išgaunamai monetai, įskaitant visų mėgstamą memo monetą – Dogecoin.

Jei nesate gerai susipažinę su kasybos baseinais, gali būti sunku nuspręsti, kurį iš jų naudoti, kai kasate „Dogecoin“, bet aš uždengiau jūsų nugarą. Šiame straipsnyje galite sužinoti, kurie yra geriausi „Dogecoin“ kasybos baseinai, jei norite būti saugūs ir pelningi.

Dogecoin pagrindai

„Dogecoin“ buvo paleistas 2013 m. Gruodžio mėn. Ir buvo sukurtas remiantis populiaria interneto memu, kuriame buvo šibos šuo. Kūrėjas numatė, kad „Dogecoin“ yra alternatyva „Bitcoin“, kuri potencialiai gali pasiekti daug didesnę demografinę padėtį, tačiau nuo to laiko ji tapo labiau kriptovaliutų arbatpinigiais, o kriptovaliutų entuziastai dažnai naudoja „Dogecoin“ kaip būdą patarti kitiems vartotojams internete..

Pirkite Nicehash DOGE

Įdomu pastebėti, kad „Dogecoin“, prasidėjęs kaip pokštas, dabar yra 37-oji pagal monetos kapitalizaciją moneta, o rinkos viršutinė riba yra daugiau nei 430 milijonų dolerių. 2018 m. Sausio mėn. „Dogecoin“ pasiekė aukščiausią visų laikų lygį, kai rinkos viršutinė riba viršijo 2 mlrd. USD. Kadangi jis išlieka populiarus kriptovaliutų ekosistemoje, jį taip pat mėgsta kalnakasiai.

Kasybos dogecoinas

„Dogecoin“ skiriasi nuo „Bitcoin“, nes jis naudoja „Scrypt“ algoritmą. „Litecoin“ yra dar viena kriptovaliuta, naudojanti „Scrypt“ algoritmą, ir nors dėl to „Dogecoin“ skiriasi nuo „Bitcoin“, jis taip pat yra panašus, nes vis tiek kaip darbo sutarimo mechanizmą naudoja darbo įrodymą, o tai reiškia, kad norintiems išminuoti „Dogecoin“ reikia kompiuterio, galinčio tai padaryti.

Kadangi „Dogecoin“ yra pagrįstas „Scrypt“ algoritmu, „Litecoin“ naudojami „Scrypt ASIC“ kalnakasiai taip pat gali būti naudojami „Dogecoin“ kasybai, tačiau tai nėra pernelyg įprasta, nes „Litecoin“ kasimas brangiais ASIC įrenginiais dažnai yra pelningesnis. Tiesą sakant, šiais laikais dauguma „Dogecoin“ kasybos yra tiesiog šalutinis „Litecoin“ kasybos produktas. Užuot tiesiogiai iškasę „Dogecoin“, galite „sujungti“ mano kasyklą, kuri leidžia išminuoti tiek „Litecoin“, tiek „Dogecoin“, nemažinant maišos normos..

GPU kalnakasybos platformos

GPU kalnakasybos platforma per „Fotolia“

Kadangi „Dogecoin“ kasybos sunkumai labai išaugo 2018 m., Vienintelis būdas iš tikrųjų konkuruoti yra prisijungti prie „Dogecoin“ kasybos baseino.

Kasybos baseinas tiesiog sujungia visų narių maišos galią, todėl kur kas labiau tikėtina, kad baseinas sugebės išspręsti bloką ir gauti atlygį už bloką. Tada tas atlygis padalijamas tarp kasybos fondo narių, leidžiant baseino nariams greičiau ir nuosekliau gauti pajamų.

Prieš prisijungdami prie bet kurio kasybos baseino, įskaitant „Dogecoin“ kasybos baseinus, turėtumėte ištirti, kaip baseinas apskaičiuoja atlygį savo nariams, kokius mokesčius ima baseinas, koks saugus yra baseinas, kur yra baseino serveriai ir kiek maišymo jėga, kurią telpa baseinas.

Taip pat galite pasidomėti, ar baseinas yra specifinis „Dogecoin“, ar jis taip pat leidžia išgauti kitas kriptovaliutas. Baseinai, kuriuose išgaunamos įvairios kriptovaliutos, gali suteikti tam tikrą lankstumą kalnakasiams, leidžiant jiems prireikus pereiti prie pelningesnės monetos. Norėdami sužinoti, kokia pelninga gali būti jūsų „Dogecoin“ kasyba, galite naudoti kasybos pelningumo skaičiuoklę, pvz šitas, Tai taip pat leis palyginti kitas „Scrypt“ pagrindu sukurtas monetas, kad žinotumėte, kuri iš jų yra pelningiausia.

Mokesčiai už baseiną yra gana standartiniai ir juose nerasite daug skirtumų, tačiau mokėjimo būdai gali skirtis, todėl turėtumėte suprasti skirtumą tarp mokėjimo už akciją (PPS), „Pay per Share Plus“ (PPS +) ir „Pay Per Last“ N „Dalijasi (PPLNS) mokėjimo schemomis prieš įsipareigodamas sudaryti kasybos fondą.

Geriausi 2019 m. „Dogecoin“ kasybos baseinai

Dabar, kai visą kelią išmaniau, pateikiame keturių geriausių „Dogecoin“ kasybos baseinų sąrašą, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. Aš jums pateiksiu keletą svarbiausių privalumų ir pranešu apie rimtus trūkumus, tačiau taip pat turėtumėte aplankyti kiekvieną svetainę ir atlikti savo tyrimus, prieš priimdami sprendimą dėl vieno baseino, o ne kito..

Prohashing

Prohashing leis ne tik išminuoti „Dogecoin“, bet ir yra vienas iš nedaugelio kasybos baseinų, iš tikrųjų išmokantis „Dogecoins“. Tiesą sakant, tai jums sumokės bet kokia moneta, kuri jums patinka, todėl galėtumėte išgauti „Dogecoin“ ir gauti užmokestį „Bitcoin“, arba galite išminuoti „Monero“ ir gauti užmokestį „Dogecoin“.

„Pro Hashing Mining Pool“ statistika

Išankstinė kasybos baseinų statistika

Tai veikia „Pay Per Share“ sistemoje ir, jei norite, moka tiesiai į jūsų piniginę ar banko sąskaitą. Jis taip pat turi algoritmą, kurį galite naudoti, kuris automatiškai pakeis jūsų maišos galią į pelningiausią monetą. „Prohashing“ mokestis yra vienodas 4,99%, be minimalaus išmokėjimo ir pašalinimo mokesčio.

„Multipool“

„Multipool“ siūlo naudoti įvairias kriptovaliutas, įskaitant tas, kurios naudoja SHA-256 algoritmą („Bitcoin“, „Digibyte“ ir kt.) ir X11 algoritmą („Dash“). Žinoma, yra ir kitų „Scrypt“ kasybos galimybių, tokių kaip „Litecoin“ ir „Verge“. „Multipool“ taip pat mokės „Dogecoin“, taip pat daugybe kitų monetų.

„Multipool Doge“ statistika

„Multipool DOGE“ statistika

Jei minimalios ribos yra įvykdytos ir naudojamas automatinis mokėjimas, pašalinimo mokesčių nėra. Dar viena maloni savybė yra parama sujungtai kasybai. Tai reiškia, kad jūs galėtumėte išgauti „Litecoin“ ir „Dogecoin“ tuo pačiu metu, neprarasdami maišos galios.

1Coinpool

1CoinPool baseinas yra mažesnis telkinys, siūlantis proporcingo apmokėjimo už akciją (PPPS) išmokėjimo struktūrą, kuri jums moka kiekvieno rasto bloko procentinę dalį. Monetos automatiškai kaupiamos jūsų piniginėje.

1coinpool privalumai

1coinpool privalumai

Be „Dogecoin“, „LitCoin“ taip pat galite išminuoti „1CoinPool“, o artimiausiu metu jie taip pat papildys „Ethereum“ ir „ZCash“. Šiuo metu už kasybą su „1CoinPool“ nėra jokių mokesčių, o svetainė teigia, kad per savaitę vidutiniškai suranda tris blokus.

Aikapool

Aikapool yra dar vienas mažesnis „Dogecoin“ kasybos baseinas, kuriame paprastai dirba mažiau nei 50 aktyvių kalnakasių. Be „Dogecoin“, siūlomos dar 14 „Scrypt“ monetų, o jei norite pakeisti ne „Scrypt“ algoritmą, „Aikapool“ yra iškasami dar 10 algoritmų..

„Aikapool Dogecoin“ statistika

„Aikapool Dogecoin“ statistika

Kalnakasiai yra apdovanojami PROP sistema (proporcinga), kai nėra pavojaus baseino operatoriui, nes sistema moka tik radus bloką.

Išvada

Akivaizdu, kad aukščiau aprašyta informacija neapima visų baseinų, kuriuos galėtumėte naudoti „Dogecoin“, tačiau tai suteikia jums du labai gerus didesnius variantus ir du labai gerus mažesnius variantus. Mokesčiai yra minimalūs arba jų nėra kiekviename, tačiau mokėjimo sistemos skiriasi, todėl norėdami sužinoti, kas jums tinkamiausia, pasidomėkite..

Serverio aprėptis kiekvienu atveju yra visuotinė, todėl jūsų vieta netrukdys, nesvarbu, kur gyvenate, vienas iš šių kasybos baseinų padės jums surinkti kuo daugiau „Dogecoin“ jūsų kasybos įrenginiui.

Dauguma taip pat palaiko kitas monetas ir net kitus algoritmus, taigi, jei norėsite pereiti nuo „Dogecoin“ prie kito altkoino, tai bus gana greita, lengva ir neskausminga užduotis.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie „Dogecoin“ arba turite atsisiųsti piniginę, galite tai padaryti pas pareigūną „Dogecoin“ svetainė.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me