Geriausi „Litecoin“ kasybos baseinai: visas sąrašas

„Litecoin“ (LTC) yra altcoinas, kurį 2011 metais sukūrė Charlie Lee kaip greitesnę alternatyvą „Bitcoin“. Kur „Bitcoin“ blokai tikrinami maždaug kas 10 minučių, „Litecoin“ blokai tikrinami kas 2,5 minučių, todėl tinklas tampa keturis kartus greitesnis.

„Litecoin“ dažnai buvo vadinamas sidabru prie „Bitcoin“ aukso. Nors „Litecoin“ naudoja kitokį nei „Bitcoin“ algoritmą, tai vis tiek yra darbo monetos įrodymas, todėl ją galima išgauti, kad būtų apdovanota „Litecoins“.

Žemiau pakalbėsiu daugiau apie „Litecoin“ kasybą 2019 m. Ir geriausius „Litecoin“ kasybos baseinus.

„Litecoin“ kasybos baseino kriterijai

Kaip aš pasiūliau savo „Ethereum“ kasybos baseinų vadove, vienas iš pirmųjų dalykų, į kurį norėsite atkreipti dėmesį, yra kasybos baseino imami mokesčiai. Kuo mažesni mokesčiai, tuo daugiau „Litecoin“ galite pasilikti sau, todėl rinktis mažo mokesčio rinkinį yra akivaizdžiai geras pasirinkimas.

Taip pat atsižvelgsite į minimalų išmokėjimo lygį. Viena iš priežasčių, kodėl pasirenkama kasyba per baseiną, yra nuolatiniai mokėjimai reguliariais intervalais, o jei šie intervalai bus laikomi trumpiau, tai taip pat geriau.

Ir pagaliau norėsite ieškoti geografiškai jums artimo kasybos baseino. Nenorite baseino su serveriais Kinijoje, jei kasate Niujorke. Kuo arčiau esate baseino serverių, tuo geresni bus jūsų kasybos rezultatai.

Žemiau atidžiau apžvelgsiu kelis populiarius „Litecoin“ kasybos baseinus, taip pat aptarsiu „P2Pool“ variantą kasybai. Be to, yra trumpa diskusija apie neseniai pridėtą ASIC „Litecoin“ kasybos įrangą ir ką tai gali reikšti „Litecoin“ kalnakasiams.

Kaip išsirinkti geriausią „Litecoin“ kasybos baseiną

Nėra „geriausio“ „Litecoin“ kasybos baseino, yra tik geriausias „Litecoin“ kasybos baseinas jūsų poreikiams. Pavyzdžiui, trys svarbiausi „Litecoin“ kasybos baseinai yra „Antpool“, „F2Pool“ ir „LTC.top“, tačiau jie man niekada nebūtų geriausi, nes jų serveriai yra Kinijoje, o jų svetainės – daugiausia kinų kalba.

Pirkite „Nicehash LTC“

Vis dėlto tai gerai, nes nėra daug skirtumų tarp įvairių kasybos baseinų. Paprasčiausiai pasirinkite baseiną, kurio serveriai yra arti ir teisinga mokesčių struktūra, ir pamatysite panašius mokėjimus visame „Litecoin“ kasybos baseinų pasirinkime..

Žr. „Litecoin“ baseiną pasirinkti iš tikrųjų yra gana lengva. Tiesiog įsitikinkite, kad baseino serveriai yra arti jūsų buvimo vietos, kad maksimaliai padidintumėte kasybos naudą, ir suraskite serverį su mažais mokesčiais, kad sumažintumėte savo išlaidas.

Taip pat galite apsilankyti kituose forumuose ir straipsniuose, kad sužinotumėte, ką kiti mano apie įvairius „Litecoin“ kasybos baseinus, tačiau nemanau, kad išgirsite daug ką kita, nei sužinosite čia. Taigi, jei manote, kad kas nors kas nors iškasa „Litecoin“ ir norite jų nuomonės, nemanau, kad tai bus būtina norint gauti kitų nuomonę.

Norėdami pradėti, pateikite trijų kasybos baseinų sąrašą ir ketvirtą pasiūlymą, kuris yra kaip baseinas, bet ne visai kaip baseinas. Sumišęs? Tai gerai, tuoj nebūsi.

LitecoinPool.org

Tai vienas seniausių ir didžiausių „Litecoin“ kasybos baseinų. Tai yra ir „pay-per-share“ (PPS) telkinys, ir sujungtas kasybos fondas, kurie kartais gali duoti geriausių rezultatų dėka antrinės monetos kasybos. Be to, naudodamiesi PPS sistema, jums bus mokama, net jei bloką našlaičiu paliks „Litecoin“ tinklas.

Yra aštuoni geografiškai skirtingi serveriai, todėl tai yra puikus baseinas beveik iš bet kurios pasaulio vietos, o už automatinius ar rankinius išmokėjimus nėra mokama..

LitecoinPool.org 2011 m. pradėjo vienas pagrindinių „Litecoin“ kūrėjų, kuris vadinasi „Pooler“. Dėl to baseinas nuo pat pirmųjų dienų buvo labai pasitikimas. Vienu metu 2012 m. Baseinas valdė daugiau nei 40% „Litecoin“ maišos galios.

Litecoinpool.org statistika

LitecoinPool.org statistika

Dėl to registracijos keletą mėnesių buvo uždarytos, o nuo tada jai reikalingas patvirtinimas, kad būtų priimtas į „LitecoinPool.org“ telkinį. Baseinas taip pat pirmasis pasiūlė saugų kasybą per TLS šifruotus „Stratum“ ryšius, apsaugodamas kalnakasius nuo galimų atakų „žmogus viduryje“..

„viaBTC“

Tai yra kitas didžiausias „Litecoin“ baseinas už „LitecoinPool.org“, todėl jis yra penktas pagal dydį „Litecoin“ kasybos baseinas. Tai yra kombinuotas baseinas, be „Litecoin“ baseino taip pat yra „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Dash“ ir „Zcash“ telkiniai, kuriuos galite rasti viaBTC. Tai naujesnis „Litecoin“ kasybos baseinas, pradėjęs veikti kaip „Bitcoin“ kasybos baseinas dar 2016 m. Birželio mėn., O vėliau pridėjęs „Litecoin“ 2017 m. Sausio mėn..

At „viaBTC“ galite pasirinkti PPS mokėjimo būdą, arba jie taip pat siūlo užmokestį už paskutinę-n-akcijas (PPLNS), kuri yra labai populiari mokėjimo schema kasybos baseinuose. Šiaip ar taip, nėra jokių sandorių mokesčių, o kalnakasiai yra atsakingi tik už nedidelį 4% priežiūros mokestį už PPS mokėjimus ir 2% už PPLNS mokėjimus..

„ViaBTC“ kasybos statistika

„ViaBTC Litecoin Pool“ statistika

Net su mokesčiais viaBTC gali būti gana pelningas, nes jis naudoja sujungtą kasybą ir išmoka 800 DOGE už kiekvieną išgautą 1 LTC. „viaBTC“ taip pat siūlo debesų kasybą tiems, kurie nenori diegti savo aparatūros.

ProHashing

ProHashing yra devintas pagal dydį „Litecoin“ kasybos baseinas ir veikia nuo 2014 m. rugpjūčio mėn. Jį pradėjo trys inžinieriai, iš kurių du yra broliai. Be „Litecoin“ ir kitų „Scrypt“ monetų, ji taip pat turi SHA-256, „Equihash“ ir „x11“ algoritmo monetų kasybos baseinus..

Jis naudoja PPS mokėjimo modelį ir yra unikalus tuo, kad galite gauti užmokestį bet kuria jums tinkama moneta. Taigi, jūs galite išgauti „Ethereum“, bet jei norite, gaukite pinigus „Litecoin“ ar „Bitcoin“. Jūs netgi galite pasirinkti išmokas JAV doleriais, jei norite, ir nebent prašote labai mažų išmokėjimų, „ProHashing“ nėra jokių išmokų. Taip pat netaikomi mokesčiai už sandorius. Vietoj to, „ProHashing“ siekia nustatyti vienodą 4,99% mokestį, kuris apimtų visų jų funkcijų naudojimą.

Ankstesnė „Scrypt“ statistika

Ankstesnė „Scrypt“ statistika

Jei norite, galite nustatyti, kad „ProHashing“ būtų automatiškai mano, tokiu atveju ji naudos jūsų maišos galią, kad išgautų pelningiausią monetą. Tą monetą nustato „ProHashing“ pasirinktinis algoritmas, o pelningumas algoritme perskaičiuojamas kelis kartus per sekundę. Be to, „ProHashing“, kai tik bus įmanoma, sujungs mano monetas, dar labiau padidindama pelningumą.

Dideli kasybos baseinai

Nors šiuo metu nėra kasybos baseinų, kurie būtų artimi 51% viso tinklo maišos rodiklio, rekomenduojama vengti naudoti didžiausius kasybos baseinus, kad kuris nors baseinas nepadidėtų iki tos 51% ribos. Atminkite, kad didesnis nereiškia geriau, kai kalbama apie baseinų kasybą.

Mokėjimai nustatomi pagal mokėjimo schemą, o kadangi dauguma grupių yra PPS arba PPLNS, didesnių grupių mokėjimai nėra didesni ir nėra greitesni. Galite pamatyti „Litecoin“ maišos paskirstymo rodiklį čia. Patikrinkite tai ir venkite prisijungti prie didžiausių baseinų.

Išbandykite „P2Pool“

Užuot pasirinkę mažesnį baseiną, galite net apsvarstyti galimybę naudoti „P2Pool“, kuris yra „peer-to-peer“ viešasis kasybos tinklas, prie kurio gali prisijungti bet kas be registracijos. „P2Pool“ mazgai yra visiškai decentralizuoti (puikiai tinka kriptovaliutoms) ir gali būti prijungti prie „Litecoin“ piniginės adreso naudojimo kaip vartotojo vardo ir bet kokio slaptažodžio. Decentralizuotas „P2Pool“ tinklų pobūdis skatina geresnį saugumą ir platesnį mazgų paskirstymą.

„P2Pool“ mazgas teikia prisijungusiems kalnakasiams nedidelį darbą. Baigęs kiekvieną darbo dalį, kalnakasiui suteikiama baseino dalis. Akcijos perduodamos tarp „P2Pool“ mazgų ir surenkamos į dalijimosi grandinę – kaip ir „Bitcoin“ tinklas surenka blokus į blokų grandinę.

Susiradus grupei bloką, visiems įmokų mokėtojams mokama tiesiogiai, atsižvelgiant į jų akcijų paketą, kaip atsispindi akcijų grandinėje. Mokėjimą išduoda akcijų paketas ir nedalyvaujant trečiajai šaliai. Žemiau pateikiamas kai kurių „Litecoin P2P“ baseinų sąrašas.

Lentelė Šaltinis

vardas Rinkliava % Paleistas Baseino mazgas Vieta
Carnth’s 1 2013-04-03 sea.snicter.com:9327 JAV
Syari 1 2013-04-05 syari.net Prancūzija
Litecoin.tw 1 2013-07-20 litecoin.tw:9327 JAV
elitter.net 1 2013-11-30 www.elitter.net:9327/ JAV
Carnth’s 1 2013-04-03 sea.snicter.com:9327 JAV
kyrio 1 2013-12-10 ltc.lurkmore.com:9327 JAV
Qhor 1 2014-02-04 q30.qhor.net:9327 Vokietija

Ar „Litecoin“ kasyba yra pelninga?

Taip, vis tiek galite užsidirbti pinigų iškasdami „Litecoin“, tačiau tai padaryti su GPU tampa vis sunkiau. Tiesą sakant, jums reikės aukščiausios klasės GPU, kad šiomis dienomis sėkmingai išgautumėte „Litecoin“. Priežastis ta, kad „Bitmain“ daugiau nei prieš metus išleido „ASIC Scrypt“ kasyklą. Paprasta GPU kasyba negali priartėti prie „Bitmain Antminer L3 +“ vienetų pirminės galios.

Jei svarstote kasybos „Litecoin“ ar kitas „Scrypt“ algoritmo monetas 2018 m. Ir ne tik, jūsų geriausias pasirinkimas yra eiti su vienu iš šių ASIC kalnakasių. Geros naujienos yra tai, kad šių ASIC kalnakasių kaina nėra didesnė už gero GPU kainą, o su antrinės rinkos antkainiais ASIC „Litecoin“ kalnakasis iš tikrųjų yra pigesnis. Net su ASIC kalnakasiu jums geriausiai pasitarnaus prisijungus prie baseino, o ne einant atskirai.

Išvada

Jei esate įsitikinęs, kad kriptovaliutų ir ypač „Litecoin“ vertė ilgą laiką didės, gali būti puikus laikas pradėti kasybą.

Dėl žemesnių kainų kasybos sunkumai šiuo metu yra mažesni, o kasybos įrangos kaina taip pat yra mažesnė. Jei „Litecoin“ atsigauna iki 2017 m. Pabaigos kainų iki 2018 m. Pabaigos, galite sėdėti ant vertingos monetų spintos.

Naudodamiesi aukščiau išvardytais „Litecoin“ kasybos baseinais, galite būti tikri, kad naudosite patikimą ir saugų iš gerai žinomų kasybos baseinų. Taip pat būsite tikri dėl žemų mokesčių ir didžiausio maišos rodiklio, kai pasirinksite baseiną, kurio serveriai yra netoli jūsų vietos.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me