Geriausi „Monero“ baseinai: viskas, ką reikia žinoti

Kadangi vis daugiau monetų tampa ASIC kasybos platformų ir tam skirtų kasybos ūkių auka, atrodo, kad paprastam žmogui nebėra galimybės daugiau konkuruoti kasyboje. Tai pasakytina apie daugelį monetų, tačiau yra viena moneta, kurią vis dar gali įsigyti žmonės, ir ji įsipareigojo likti tokia, net ragindama sustabdyti ASIC gamintojų pastangas..

Kalbu apie „Monero“ – į privatumą orientuotą monetą, idealiai tinkančią tiems, kurie nori kriptovaliutas išgauti namų kompiuteriu. „Monero“ vis tiek gali būti pelningai išgaunama su jūsų GPU, nes „Monero“ bendruomenė įsipareigoja likti be ASIC.

Jei dar nesužinojote apie „Monero“ kasybą ir geriausius namų įrenginius, galite pereiti į mano „Monero“ kasybos vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie faktinį kasybos procesą.

Kad kasybos darbai būtų dar geresni, turėtumėte apsvarstyti galimybę prisijungti prie „Monero“ kasybos baseino. Mes apimsime viską, ką jums reikia žinoti apie tinkamo baseino ir geriausių XMR baseinų, prie kurių galite prisijungti, šiandien.

Kodėl verta naudoti „Monero“ baseiną?

Kasybos baseinai sujungia visų savo narių maišymo galią, kad būtų galima efektyviau išminuoti. Prisijungę prie kasybos baseino gausite mažesnius išmokėjimus, tačiau jie taip pat bus reguliaresni. Sėkmės yra mažiau, o uždarbis yra išlygintas ir reguliarus. Kiekvienas baseino iškasamas blokas yra padalijamas visiems pulo nariams, atsižvelgiant į tai, kokį išmokėjimo metodą naudoja baseinas (daugiau apie tai vėliau).

Pirkite „Nicehash XMR“

Kasyba savarankiškai, vadinama solo kasyba, vis dar įmanoma su „Monero“, ir jei radote bloką, gausite daug monetų. Problema ta, kad nustatant namų platformą jums tikrai pasiseks, kad kada nors rastumėte bloką. Taigi, net jei radote bloką, nėra tikėtina, kad tai darytumėte labai dažnai. Tai reiškia, kad jums šiek tiek geriau naudotis kasybos baseinu, nes tai panaikina daugybę variantų, susijusių su kriptovaliutų kasyba.

Prieš pradėdami prisijungti prie kasybos baseino, turite įsitikinti, kad žinote, ko ieškote iš minėto baseino.

Ko ieškoti Monero kalnakasybos baseine

Kriptovaliutų kasybos baseino funkcijos, kurių reikia ieškoti, yra panašios, nesvarbu, kurią kriptovaliutą planuojate kasyti. Pagrindinė savybė bus patikimas baseinas, kuris yra žinomas dėl to, kad išmoka visas pajamas, kurias turi baseine esantys kalnakasiai..

Tai neretai pasitaiko nesąžiningiems operatoriams, tačiau labiau įsitvirtinę fondai paprastai laikomi patikimais. Nustebsite, kaip greitai išmanūs kalnakasiai atras baseinų operatorius, kurie bando nugriebti dalį išmokų ar maišo jėgą.

Kodėl mano „Monero“ baseinas

Vaizdas per „Fotolia“

Kita funkcija, kurią norėsite ištirti, yra baseino imami mokesčiai. Kuo didesni mokesčiai, tuo mažesnės išmokos ir visi kiti dalykai yra lygūs, jūs norite rasti kalnakasybos baseiną su mažiausiais mokesčiais, kad galėtumėte padidinti savo uždarbį. Paprastai pastebėsite, kad daugumoje baseinų mokesčiai yra labai panašūs, tačiau yra ir didesnių ar mažesnių, todėl verta skirti laiko, kad sužinotumėte, kiek atsisakysite mokesčių.

Trečias veiksnys, į kurį norėsite atsižvelgti, yra baseino serverių vieta. Turite rasti baseiną su serveriais, kurie yra arti jūsų, bent jau tame pačiame žemyne. Taigi, jei esate Los Andžele, geriausia susirasti telkinį su serveriais Los Andžele arba bent jau JAV. Baseinas, kuriame yra serverių tik Azijoje, jums nebus pats efektyviausias. Taip yra todėl, kad kuo arčiau baseino serverių yra jūsų vieta, tuo didesnė jūsų maišos galia.

Kitas veiksnys, į kurį žiūri kai kurie, yra minimalus fondo išmokėjimas. Mažesnis minimalus išmokėjimas visada yra geresnis, tačiau jei jums ne per daug rūpi išėmimų dažnis, galite laikyti didesnį minimalų išmokėjimą priimtinu. Į tai taip pat atsilieps jūsų platformos galia. Jei per dieną ar dvi pasieksite minimalų išmokėjimą, naudodamiesi savo platforma, būsite mažiau susirūpinę nei tada, jei minimaliam išmokėjimui užtrukti būtų daugiau nei 10 dienų.

Daugelis baseinų kalnakasių neatsižvelgia į kitą veiksnį, tačiau tai tikrai svarbu palaikant tinklo decentralizaciją. Tai yra visa baseino maišos galia. Deja, per daug kalnakasių tiesiog ieško didžiausio telkinio ir tada prisijungia prie jo, nemanydami, kad jie padidina baseino maišos galią, kuri jau yra itin įtakinga tinkle. Kur kas geriau pasirinkti mažesnį baseiną, o su „Monero“ pastebėsite, kad yra daugybė kalnakasių, kurie solo mano, nes tai padeda išlaikyti kuo decentralizuotą tinklą.

Galiausiai patikrinkite baseino veikimo laiką. Daugelio baseinų veikimo laikas yra labai didelis, tačiau verta būti tikra. Kuo didesnis prastovos laikas, tuo geriau, nes jei baseinas neveikia, tai nėra kasyba.

„Monero“ kietoji šakutė

„Monero anti ASIC“ šakutė

„Monero“ kietoji šakutė

Prieš eidamas į geriausius „Monero“ kasybos baseinus, noriu skirti minutę laiko ir pakalbėti apie naujausią „Monero Hard“ šakę tiems, kurie to gali nežinoti..

Iš esmės nutiko tai, kad pagrindinis ASIC gamintojas „Bitmain“ paskelbė sukūręs ASIC kasyklą, galintį dirbti su „Cryptonight“ algoritmu, kuris yra „Monero“ naudojamas algoritmas. „Monero“ bendruomenė taip giliai priešinasi centralizacijai, kurią sukėlė ASIC kasyba, kad jie nusprendė priversti „Monero“ šakutes išjungti galimybę naudoti monetas ant ASIC kalnakasių. Kietoji šakutė atsirado 2018 m. Balandžio 6 d.

Ši sunki šakutė išsiuntė stiprią žinutę ASIC kasybos žmonėms, ir mes nesitikėtume pamatyti dar vieną ASIC „Monero“ kalnakasį. Šakutė taip pat privertė monetą labiau sutelkti dėmesį į privatumą, padidindama jos norą su privatumu susijusiai kalnakasybos bendruomenei.

Geros naujienos atskiriems kalnakasiams yra tai, kad šakės pagalba Monero kasimas buvo pakankamai lengvas, kad žmonės vis tiek galėtų monetą išgauti, nesijaudindami, kad ASIC platformos dominuos maišos galioje ir nustums asmenis. „Monero“ išlieka itin populiarus, o tai taip pat turėtų lemti kainų kilimą. Tiesą sakant, jis yra toks populiarus, kad jo naudojimas tamsiajame internete viršijo Bitcoin.

Kasybos sunkumai žymiai sumažėjo iškart po šakės, ir dabar Monero išminuoti išlieka daug lengviau nei prieš šakę. Dabar puikus laikas pradėti. Pažvelkime į keletą geriausių Monero kasybos baseinų.

Populiariausi „Monero“ baseinai

Dabar, kai apytiksliai įsivaizduojate, ko reikia ieškoti kasybos baseine, galime apibendrinti kai kurių labiausiai gerbiamų šiuo metu rinkoje esančių baseinų sąrašą. Žinoma, tai nėra išsamus sąrašas ir, kaip ir su kriptovaliuta susijusius dalykus, turėtumėte atlikti savo tyrimus.

Minergatas

Minergatas buvo labai populiarus „Monero“ kasybos baseinų pasirinkimas dėl jo paprasto naudojimo. Ji turi 99,7% veikimo laiko, o tai yra gana gera, o jo kasybos baseino mokestis yra tik 1%, o tai yra standartas tarp kasybos baseinų. Minergate taip pat turi labai mažą minimalią išmoką – 0,01 XMR, todėl dauguma žmonių galės gauti dienos išmokas.

Minergatų baseino statistika

„MinerGate“ baseino statistika

Galiausiai, jūs galite atlikti interneto kasybą su „Minergate“, kas yra labai patogu ir prisidėjo prie baseino populiarumo. Minergatas prisideda prie pasaulio hasrato maždaug 16 MH / s, o tai yra maždaug 460 MH / s.

„Nanopool“

„Nanopool“ yra dar vienas populiarus Monero kasybos baseinų pasirinkimas. Jis turi standartinį 1% kasybos mokestį, tačiau žiūrint į darbo laiką gali kilti tam tikras susirūpinimas. Praėjusią savaitę veikimo laikas buvo 99,99%, bet per pastarąjį mėnesį – tik 92,74%. Tai tikriausiai pavienis įvykis, tačiau vertas dėmesio.

„XMRNanopool“ informacijos suvestinė

„XMRNanopool“ informacijos suvestinė

Minimali įmoka yra 0,3 XMR, o „Nanopool“ turi kelis mokėjimo etapus per dieną. Viena iš priežasčių vengti „Nanopool“ yra ta, kad šiuo metu joje yra didžiausias visų baseinų hashratas – 103 MH / s.

Mano XMR

Mano XMR pasieks tą patį 1% mokestį, kaip ir aukščiau minėti kasybos baseinai, tačiau kalbant apie minimalų išmokėjimą, „MineXMR“ yra mažas 0,004 XMR, o tai reiškia, kad daug kas turėtų gauti kasdienes išmokas. Uptime yra puikus 100%.

„MineXMR“ funkcijos

„MineXMR“ funkcijos

Panašus „Nanopool“ rūpestis yra didelis „MineXMR“ hashratas, kuris šiuo metu viršija 95 MH / s. Tai yra mažiau nei 25%, tačiau verta stebėti, jei pasirinksite čia mano. Galite pamatyti hashrate ir baseino veikimo laiką čia.

„Monero Crypto Pool FR“

„Monero Crypto Pool FR“ buvo populiarus variantas Europoje gyvenantiems kalnakasiams, tačiau pastaruoju metu jų darbo laikas nebuvo toks geras. Per pastarąjį mėnesį jų darbo laikas buvo tik 81,79%, o tai yra tiesiog nepriimtina.

Be to, jiems taikomas gana didelis 2% kasybos mokestis. Minimalus pašalinimas yra 0,3 XMR, kuris taip pat yra šiek tiek didesnis, palyginti su konkuruojančiomis svetainėmis. Kalbant apie hasratą, jie yra 1,59 MH / s.

„MoneroHash“

„MoneroHash“ yra vienas iš seniausių „Monero“ baseinų, kuris buvo paleistas 2014 m. spalio mėn. Jie turi šiek tiek aukštą kasybos mokestį, kuris siekia 1,6%, tačiau jie taip pat leidžia jums kasinėti tiesiai į mainų piniginę, todėl išvengsite sandorių mokesčių.

„MoneroHASH“ funkcijos

„MoneroHASH“ funkcijos

Yra gana didelis minimalus išmokėjimas – 0,5 XMR, todėl atsižvelkite ir į tai, ypač jei neturite ypač galingo kasybos įrenginio. „MoneroHash“ hashratas yra 4,32 MH / s, o per praėjusį mėnesį veikimo laikas buvo tvirtas 99,92%.

Palaikykite XMR

Visos ankstesnės telkinių monetos, išskyrus Monero, kasa monetas, bet Palaikykite XMR minų tik Monero. Jie turi mažą mokestį – tik 0,6%, o minimalus mokėjimas – 0,1 XMR, todėl jie yra vieni geriausių finansine prasme. Jie taip pat leidžia jums stebėti platformų našumą kiekvieno darbuotojo maišos normos lentelėje.

Palaikykite „XMR Pool Stats“

Palaikykite „XMR Pool Stats“

„SupportXMR“ moka kasykloms kas dvi valandas ir jie leidžia jums nustatyti savo mokėjimo ribas įprastoms ir apsikeitimo piniginėms. Jie yra populiarūs, kaip galite pasakyti iš jų 82,89 MH / s hashrate. Kalbant apie veikimo laiką, jie taip pat yra vieni geriausių, per pastaruosius 30 dienų veikė 100%.

XMRPool.net

Tai dar vienas tik Monero kasybos baseinas, bet XMRPool.net yra daug mažesnis nei „Support XMR“. Kaip ir „Support XMR“, jiems taikomas mažas 0,6% mokestis, tačiau minimalus mokėjimas čia yra 0,3 XMR. Galite pamatyti, koks nedidelis kasybos baseinas yra, pažvelgę ​​į hashrate, kuris yra tik 607,27 KH / s. Uptime yra puikus, nors ir 100%.

Unipool.pro

„Unipool“ yra baseinų operatorius, kuris ką tik pristatė savo naująjį Interneto svetainė. Jie taip pat turi „Monero“ baseiną, į kurį taip pat galima patekti čia.

„Unipool Monero“ baseinas

„Unipool Monero“ baseinas

„Unipool“ baseinas „Monero“ yra mažesnis nei visi kiti aukščiau esantys baseinai. Tačiau tai gali būti naudinga blokuojant atlygį ir decentralizavimą. Bendras baseino mokestis už XMR kasybą yra 0,5%.

Išvada

„Monero“ kasyba išlieka viena iš geriausių galimybių namų kasybos entuziastams, nes „Monero“ bendruomenės įsipareigojimas išlikti atspariu ASIC.

Sujungę „Monero“ maišos galią su kitais vartotojais, galite išlyginti pajamų kintamumą, nes kasybos baseinai blokus ras kur kas dažniau nei pavieniai kalnakasiai..

Yra daug gerų „Monero“ kasybos baseinų, o jūsų pasirinkimas, kurį iš jų naudoti, turėtų būti pagrįstas serverių vieta, imamais mokesčiais, baseino patikimumu, baseino veikimo laiku ir baseino maišos norma..

Laimingas maišas!

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me