Geriausi „ZEN“ baseinai: kur turėtumėte išminuoti „Horizen“

Taigi norite pradėti kasinėti „Horizen“ (ZEN) ir norite padidinti savo pelningumą? Gali būti prasminga prisijungti prie ZEN kasybos baseino.

„Horizen“ (ZEN), kaip „Equihash Proof-of-Work“ kriptovaliuta, yra gera alternatyva kalnakasiams, norintiems išsišakoti nuo Zcash (ZEC) kasybos. Kalnakasiai, remdamiesi pelningumu, gali lengvai paskirstyti savo išteklius pirmyn ir atgal tarp dviejų grandinių.

Tačiau atsižvelgiant į „Equihash ASIC“ konkurenciją, solo kasyba tapo daug mažiau pelninga nei anksčiau. Štai kodėl galėtų būti laikoma pelninga prisijungti prie „Horizen“ kasybos baseino ir padidinti jūsų galimybes atrasti naujus blokus.

Šiame straipsnyje aš supažindinsiu jus su „Horizen“ ir praleisiu šiek tiek laiko peržiūrėdamas kai kuriuos geriausius „Horizen“ kasybos baseinus.

Kas yra Horizenas?

„Horizen“ yra į privatumą orientuota „blockchain“ platforma, kurios tikslas – suteikti kiekvienam pasaulio piliečiui visišką privatumą ir kontroliuoti savo skaitmeninį pėdsaką. Jis yra unikalus tarp „blockchain“ projektų realiais naudojimo atvejais, ne tik būdamas kita potencialia valiuta. Galiausiai „Horizen“ tikisi leisti savo vartotojams bendrauti privačiai, taip pat eiti bet kur ir paskelbti viską internete visiškai anonimiškai.

Šakės šakutė „ZenCash“

„ZCash“ šakutės šakutė

Iš pradžių „Horizen“ pradėjo veikti kaip „ZenCash“ 2017 m. Gegužės 23 d. Kaip „ZClassic“ šakutė, kuri pati buvo „Zcash“ šakutė. Jis buvo pakeistas į „Horizen“, kad galėtų visiškai įsisavinti savo tapatybę, nepriklausančią nuo Zcasho.

Kaip ir jos motininės blokų grandinės – „Zcash“ ir „Zclassic“, „Horizen“ naudoja „Equihash“ kasybos algoritmą.

Horizenas priima ASIC kalnakasius

Nepaisant to, kad 2018 m. Birželio mėn. Patyrė dvigubą išlaidų ataką, „Horizen“ komanda nusprendė palikti „Equihash“ algoritmą, o ne pereiti prie ASIC atsparaus algoritmo.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios šis sprendimas buvo priimtas, yra ta, kad komanda nustatė, kad „Horizen“ tinklas tapo saugesnis, kai kasama ASIC, nors „Horizen“ nėra didžiausia kasama „Equihash“ valiuta.

Pirkite „Nicehash ZEC“

„Horizen“ komanda stebėjo, kaip naudojasi „Equihash ASIC“ kalnakasiai, ir atrodo, kad jie tiesiogiai kasa ZEN, o ne parduoda savo maišos galią „NiceHash“, ir tai buvo teigiama „Horizen“ tinklui..

5 geriausi „Horizen“ kasybos baseinai

Taigi, kokie kasybos baseinai yra geriausi ZEN kalnakasiams?

Apskritai kasybos baseinai paprastai būna labai panašūs, o naudojant „Horizen“ jums nereikės sunkiai ieškoti, kad rastumėte kasybos baseinų. Oficialioje „Horizen“ svetainėje pateikiami sąrašai 27 kasybos baseinai pasirinkti iš. Mes tai susiaurinome ir pristatome jums populiariausius „Horizen“ kasybos baseinus.

Atminkite, kad niekada nėra protinga padidinti kasybos baseino talpą daugiau nei 25%, todėl paprasčiausiai pasirinkti didžiausią kasybos baseiną retai kada yra gera mintis. Vis dėlto „Horizen“ yra šiek tiek unikalus tarp altcoinų, nes jo maišos jėga yra paskirstyta gana tolygiai.

Renkantis gerą kasybos baseiną, svarbu rinkliavos, taip pat baseino darbo laikas ir geografinis artumas prie jūsų vietos. Turėkite tai omenyje ir skaitykite toliau, kad sužinotumėte 5 geriausius „Horizen“ kasybos baseinus.

Zhash.pro

Zhash.pro yra baseinas, su kuriuo dar nebuvome susidūrę, tačiau jis yra numeris vienas, kai kalbama apie ZEN kasybą, kontroliuojant maždaug 25–30% maišos galios. Nenuostabu, kad jis tapo populiariausiu ZEN kasybos baseinu, nes jame yra labai maži 0,5% mokesčiai, automatiniai išmokėjimai tik už 0,1 ZEN ir pasauliniai dedikuoti serveriai.

„ZHash“ kasybos baseino statistika

„ZHashPro“ kasybos baseino statistika

Jame taip pat yra anoniminė kasyba, todėl jis puikiai tinka privatumo monetoms, tokioms kaip „Horizen“. Kadangi šio baseino maišos galia yra tokia didelė, jo geriau vengti padėti išlaikyti tinklo decentralizaciją. Jei jus domina mažas 0,5% mokestis, galbūt norėsite išbandyti penktąjį mūsų sąrašo kasybos baseiną „Luckpool“, kuriame taip pat yra 0,5% mokestis su kur kas mažesne maišos galia.

„F2Pool“

„F2Pool“ yra vienas iš didžiausių integruotų kasybos baseinų pasaulyje, be to, jis yra antras pagal dydį „Horizen“ kasybos baseinas, valdantis apytiksliai 15–20% maišos galios. Tai iš tikrųjų daro gana gerą pasirinkimą, nes padėsite decentralizuoti tinklą. Tai taip pat ženklas, kad ASIC dar nepakenkia „Equihash“ kasybai, nes „F2Pool“ yra įsikūrusi Kinijoje ir paprastai tam labai didelę įtaką daro ASIC kalnakasiai..

„F2Pool Horizen“

Kai kurios „F2Pool“ funkcijos

Vienas tikrai neigiamas „F2Pool“ aspektas yra didelis 4% kasybos mokestis. Tai taip pat nėra geriausias pasirinkimas, jei norite likti anonimu, nes norint užminuoti „F2Pool“ turite užregistruoti paskyrą. Tai didžiulis minusas, kai moneta skirta į privatumą, pavyzdžiui, „Horizen“.

Suprnova.cc

Jei išvis esate atlikę baseinų kasybą, apie tai tikrai girdėjote Suprnova.cc nes jie dažnai yra vienas iš dešimčių monetų kasybos baseinų. Vienas gražus dalykas yra tai, kad yra vieningas prisijungimas, kurį galima naudoti beveik visuose šiuose baseinuose, todėl jums nereikia iš naujo nustatyti prisijungimų ir darbuotojų informacijos.

„Suprnova ZEN“ kasybos baseinų statistika

Suprnova.cc ZEN kasybos baseino statistika

Suprnova.cc turi standartinį 1% kasybos mokestį ir gražiai mažą minimalią 0,1 ZEN išmoką. Jie turi apie 14–18% visos maišos galios, todėl jie yra geras pasirinkimas, jei norite tvirto baseino, kuris nekeltų pavojaus tinklo decentralizacijai..

„MiningPoolHub“

„MiningPoolHub“ yra ketvirtas pagal populiarumą „Horizen“ gręžimo baseinas, jis vis dar valdo maždaug 14–18% maišos galios. Taip pat pamatysite, kad jie vis dar vadina šį „Zencash“. Nėra didelė problema. „Miningpoolhub“ turi pasaulinius serverius, o kasybos mokestis yra standartinis 0,9 proc..

„MiningPoolHub“ naujausia statistika

Naujausia „Horizen“ MiningPoolHub statistika

Minimalios išmokos yra tik 0,1%, todėl tai geras pasirinkimas kalnakasiams namuose. Jis taip pat palaiko kelių algoritmų perjungimą, jei norite, pakeisdami pelningiausią algoritmo monetą. Galite gauti išmokas iš bet kurios jums patinkančios monetos, net kai kasate „Horizen“.

„Luckpool“

„Luckpool.net“ yra kanadietiškas baseinas, todėl juo geriausiai gali naudotis tie, kurie yra Šiaurės Amerikoje. Jis šiek tiek skiriasi nuo kitų baseinų tuo, kad ima mažesnį 0,5% kalnakasių mokestį, tačiau taip pat siūlo tai, ką jie vadina „Miner’s Jackpot“. Tai premija, mokama kalnakasiui, kuris iš tikrųjų randa bloką. „Horizen“ atveju kalnakasių jackpotas yra 1 ZEN. Tai palieka 7,63 ZEN dalytis kitiems kalnakasiams.

„Horizen Luckpool“ kasybos baseinas

„Luckpool ZEN“ statistika ir baseino funkcijos / pasiūlymai

Jie taip pat skiriasi naudodamiesi proporcingos (PROP) išmokėjimo sistema. Minimalus išmokėjimas yra tik 0,1 ZEN, o tai yra anoniminis telkinys, o tai reiškia, kad nereikia registruotis ar pateikti jokios asmeninės informacijos. Jie taip pat valdo tik 8–10% visos maišymo galios, todėl jie yra tvirtas kasybos baseinas, tačiau pakankamai mažas decentralizacijai išlaikyti.

Kokį baseiną pasirinkti

Taigi, kai jau turite idėją apie ZEN kasybos baseinų pasirinkimą, turite nuspręsti dėl pelningiausio baseino. Tai priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant šiuos:

  • Mokesčiai: Akivaizdu, kad vienas iš svarbiausių reikalavimų yra mokesčiai, kuriuos tikimasi sumokėti už baseiną. Remiantis vien šia metrika, atrodo, kad pigiausi prisijungti baseinai yra „Zhash“ ir „Luckpool“.
  • Baseino darbo laikas: Jūs uždirbate ZEN tik tada, kai baseinas yra visiškai veikiantis, o ne dėl priežiūros. Baseino veikimo laikas yra tikrai svarbus dalykas, kai reikia pasirinkti, nes tai tiesiogiai paveiks ZEN, kurį greičiausiai uždirbsite, kiekį. Kaip ir mainai, kasybos baseinai gali būti pagrindiniai DDoS atakų taikiniai, todėl tai padeda naudoti baseiną, kuriame yra veiksmingos apsaugos priemonės.
  • Serverių vieta: Akivaizdu, kad atstumas vaidina didelę reikšmę tiems baseinams, prie kurių nusprendėte prisijungti. Atstumas nuo serverio turės įtakos delsos ryšiui ir tai neveikia taip gerai, kai varžotės dėl blokų atlygio.
  • Išmokėjimo sąlygos: Kalbant apie sąlygas, kurios pridedamos prie išmokų iš kasybos baseinų, tai tikrai yra asmeninis pasirinkimas. Daugelis baseinų turės minimalų išmokėjimo reikalavimą, kuris turi būti įvykdytas, kad galėtumėte atsiimti monetas. Jie taip pat skirsis dėl išmokėjimų tvarkingumo.
  • Hashpower: Šis dažnai yra šiek tiek mažiau aiškus. Nors baseinas, turintis didesnę apyvartą, turi daugiau galimybių rasti bloką, turėsite dalytis ZEN bloko atlygiu su daugiau kalnakasių. Taigi turėsite pasverti mažesnę tikimybę rasti bloką mažesniame baseine, palyginti su mažesne daugiau išmokų baseine su didesne maišos jėga..

Atsižvelgiant į šiuos reikalavimus, atrodo, kad „Zhash“ galėtų būti geras fondas, prie kurio galėtų prisijungti, turint omenyje mažesnius mokesčius ir automatinį išmokėjimą, kurio suma yra mažiausiai 0,1 ZEN. Šis baseinas turi didžiausią tinklo maišos galią – daugiau nei 25%, todėl turite pasverti šio privalumus ir trūkumus,.

Išvada

Šie penki „Horizen“ kasybos baseinai turėtų suteikti jums daug idėjų pradėti, bet jei nematote patinkančio, eikite į „Horizen“ svetainę, kad pamatytumėte visus kitus galimus ZEN kasybos baseinus.

Nors kasybos baseinai gali prisidėti prie grandinės centralizavimo, tai tikriausiai yra vienas iš vienintelių būdų, kaip realiai konkuruoti kaip namų kalnakasiui. Jei norite pabandyti sumažinti kasybos centralizavimą, turėtumėte prisijungti prie baseino, kuris turi mažiau maišos galios.

Tačiau kasybos centralizavimas „Horizen“ kelia mažiau susirūpinimo, nes tai yra „Zcash“, o „Zen“ maišos gali būti patraukli alternatyva jūsų „Equihash“ ASIC ar GPU platformoms.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me