Kaip gauti mano digibaitą (DGB): išsamus vadovas pradedantiesiems

„Digibyte“ (DGB) yra sparčiai populiarėjanti ir vis populiaresnė blokų grandinė, sukurta siekiant greitesnio ir saugesnio decentralizuotų mokėjimų..

Šiuo metu naudojama daugiau nei 100 šalių, ji turi daugybę pažangiausių kriptovaliutų funkcijų. Tai apima minimalius ir net neegzistuojančius mokesčius, taip pat greitą operacijų spartą.

Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų, kurios tam tikrais atvejais gali užtrukti daug minučių ar net valandų, per kelias sekundes galėsite siųsti Digibytes į bet kurį kitą Digibyte adresą bet kurioje pasaulio vietoje. Nereikia registruotis ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Kad „blockchain“ būtų dar patrauklesnė, „Digibyte“ gali būti naudojama duomenims, įskaitant dokumentus ir sutartis, apsaugoti tokiais būdais, kokių dar niekada nebuvo įmanoma padaryti.

Digibaitų išmokos

„Digitbyte“ pranašumai. Šaltinis: Skaitmeninis baitas

Dar viena puiki „Digibyte“ savybė yra ta, kad ją vis tiek galite išgauti naudodami savo kompiuterio GPU, ypač jei prisijungiate prie kasybos baseino, kad sujungtumėte savo kasybos galią su kitų „Digibyte“ entuziastų galia. Tiesą sakant, „Digibyte“ šių metų pradžioje sekė „Monero“ pėdomis ir sunkiai privertė blokų grandinę išlikti atsparia ASIC kasybai kai kuriuose alogoritmuose, kurie gali būti naudojami Digibyte išgauti..

Kas yra „Digibyte“ kasyba?

„Digibyte“ kasyba yra tinklo apsaugos, blokų patvirtinimo ir naujų „Digibyte“ žetonų išleidimo į apyvartą veiksmas. „Digibyte“ iš pradžių buvo „Bitcoin“ blokų grandinės šakutė, ir, kaip ir „Bitcoin“, jis naudoja sutarimo mechanizmą, žinomą kaip darbo įrodymas (PoW). „PoW“ laikomas saugiausiu „blockchain“ sutarimo protokolu.

Pirkite „Nicehash“ dabar

„Minng“ pasiekiama naudojant jūsų kompiuterio apdorojimo galią kriptografinėms problemoms spręsti. Tai patvirtina „blockchain“ operacijas, apsaugo „Digibyte“ tinklą ir galiausiai sukuria naujus blokus, o taip pat apdovanoja kalnakasius „Digibytes“. Be kompiuterio su GPU, jums taip pat reikės „Digibyte“ piniginės ir specializuotos kasybos programinės įrangos, kad išgautumėte „Digibyte“.

DGB kasybos algoritmo pasirinkimas

Digibaitas yra šiek tiek unikalus tarp kriptovaliutų, nes jis leidžia jums atlikti minus penkiais atskirais algoritmais. Kalnakasyboje palaikomi algoritmai yra SHA-256, „Skein“, „Groestl“, „Scrypt“ ir „Qubit“. Pasirinkimą, kurį algoritmą naudoti, pirmiausia nulemia naudojama kasybos įranga.

Digibaitų kasybos algoritmai

Kasybos algoritmai, skirti „Digibyte“

SHA-256 ir „Scrypt“ algoritmuose dominuoja ASIC kalnakasiai ir jie nėra tinkami namų kasybos platformoms. „Qubit“ naudoja kelių tipų aparatūros derinį ir geriausiai tinka labiau pažengusiems vartotojams. O Groestl ir Skein geriausiai tinka GPU kasybai.

Individualus arba sujungtas kasyba

Kai pradėsite kasinėti „Digibyte“, galėsite pasirinkti, ar naudosite kasybą savarankiškai savo kasykloje, ar sujungsite kasybą, kur prisijungsite prie kitų „Digibyte“ kalnakasių grupės. Bendrasis kasybos metodas yra pats populiariausias metodas.

Kasybos baseine grupė asmenų sujungia savo išteklius arba maišos galią, kuri leidžia jiems rasti daugiau blokų ir surinkti daugiau kasybos atlygių. Tada nauda kasybos baseine dalyviams pasiskirsto tolygiai, atsižvelgiant į tai, kiek apdorojimo galios jie prideda prie baseino.

Individualus kasimas atliekamas savarankiškai, o kadangi kasybos sunkumai taip išaugo, jis dažnai prilyginamas loterijos bilieto pirkimui, nes jūs turite labai mažą tikimybę, kad pirmieji išspręsite bloką. Žinoma, jums nereikia dalintis atlygio, kai kasamas vienas, tačiau norint rasti bloką, gali prireikti mėnesių ar daugiau.

Kasybos baseinai yra pranašesni, nes jūs gaminate monetas kiekvieną dieną.

Darbo pradžia Kasyba Digibyte

Šis vadovas, kaip išgauti „Digibyte“ „Windows 10“ kompiuteryje naudojant Nvidia arba AMD GPU. Tai taip pat pagrįsta prisijungimu prie kasybos baseino, nes tai yra tikrai geriausias būdas sukurti stabilų „Digibyte“ žetonų kiekį.

Digibaitų kasybos algoritmai

„Dvid Mining“ naudojamos „Nvidia“ ir „AMD“ kortelės. Šaltinis: nvidia.com ir amd.com

Prieš nuspręsdami dėl baseino, kad galėtumėte išgauti „Digibyte“, turėsite įsitikinti, kad turite piniginę, nes baseinas paprašys jūsų piniginės adreso (o jums vis tiek reikia vietos, kur laikyti „Digibyte“). Jei jau turite „Digibyte“ piniginę, puiku! Jei ne, galite atsisiųsti oficialias ir trečiųjų šalių „Digibyte“ pinigines iš oficiali „Digibyte“ svetainė. Nors aš to nerekomenduoju, bet jūs taip pat galėtumėte kasėti tiesiai į mainų piniginę, jei turite sąskaitą, palaikančią „Digibyte“.

Dabar atėjo laikas pasirinkti „Digibyte“ kasybos baseiną. Jūsų baseino pasirinkimą nulems tai, kurį algoritmą naudosite mano. Kaip minėta pirmiau, geriausias GPU kasybos pasirinkimas yra „Skein“ („Nvidia“ kortelės) arba „Groestl“ (AMD kortelės). Žemiau yra DGB kasybos telkiniai, prieinami kiekvienam algoritmui:

„Groestl“ kasybos baseinai

Sraigų kasybos baseinai

„Scrypt“ kasybos baseinai

SHA256 Kasybos baseinai

„Qubit“ kasybos baseinai

Atkreipkite dėmesį, kad „DigiHash“ yra pirmasis kiekvieno algoritmo sąrašas. Tai sukurta, nes „DigiHash“ palaiko „Digibyte“ fondas, dalis atlygio grįžta į tinklo palaikymą. Daugelis žmonių vengia naudotis baseinu dėl nustatyto 5% kasybos mokesčio.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad norint išminuoti tam tikrus baseinus, reikia optimizuoti kalnakasius naudojant „Myriad-Groestl“, kuris yra DGB algoritmas. Šiuo metu tai taip pat pelningiausias būdas išgauti „Digibyte“. Optimizuotus kalnakasius galite įsigyti „The Blocks Factory“

AMD – http://theblocksfactory.com/sgminer-5-0-1-windows-gr.zip

Nvidia – http://theblocksfactory.com/ccminer-1.2-myr-gr.zip

Kadangi turiu „Nvidia“ kortelę, likusią šios mokymo programos dalį naudosiu „MiningField“ su „Skein“ algoritmu..

Sukurkite savo pirmąjį darbuotoją

Pirmas dalykas, kurį akivaizdžiai turite padaryti, yra užregistruoti sąskaitą „MiningField“ ir prisijungti. Tada sukursite savo pirmąjį darbuotoją. Eikite į kairėje esančią nuorodą „Mano paskyra“, spustelėkite ją ir spustelėkite „Mano darbuotojai“, kad pradėtumėte kurti naują darbuotoją.

„Digibyte“ kasybos darbuotojo kūrimas

„Digibyte“ kasybos darbuotojo kūrimas

Eikite į „MiningField“ puslapio apačią ir pamatysite formą pavadinimu „Pridėti naują darbuotoją“. Įveskite norimą darbuotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite mygtuką „Pridėti naują darbuotoją“. Dabar jūs turite darbuotoją kasybos baseine (jį pamatysite „Darbuotojo konfigūracijoje“ dešinėje) ir esate pasirengęs atsisiųsti ir nustatyti kasybos programinę įrangą.

„Digitbyte“ darbuotojo pridėjimas

„Digitbyte“ darbuotojo pridėjimas

Atsisiųskite ir konfigūruokite kasybos programinę įrangą

Tada turėsite atsisiųsti kasybos programinę įrangą. Geriausia naudoti „Nvidia“ kortelę CCMiner, bet jei turite AMD kortelę, tada „Claymore“ kasėjas yra geriausias. Bet kurį iš jų galite atsisiųsti iš „GitHub“. Atsisiuntę atitinkamą kasybos paketo ZIP aplanką, turite jį išskleisti į savo kompiuterio aplanką.

Kasybos programinės įrangos atsisiuntimas (CC Miner)

Kasybos programinės įrangos atsisiuntimas (CC Miner)

Tada turite sukurti „CCMiner“ konfigūracijos failą, kuriame bus nurodyta, kur yra kasybos telkinys, ir ten jūsų paskyros informacija. Šis failas bus išsaugotas kaip .bat failas, tačiau jį sukursite naudodami „Notepad“, todėl jis tikrai nėra per daug sudėtingas. Pirmyn atidarykite „Notepad“. Dabar nukopijuokite ir įklijuokite šią informaciją, pakeisdami „vartotojo vardą“ savo vartotojo vardu, darbuotoją – darbuotojo vardu, o „savo slaptažodį“ – savo darbuotojo slaptažodžiu..

ccminer-x64 –algo = sruoga -o sluoksnis + tcp: //eu.miningfield.com: 3398 -u vartotojo vardas.darbininkas -p jūsų slaptažodis

Pavyzdys: vartotojo vardas.darbininkas

„Vartotojo vardas“ yra vartotojo vardas, kurį sukūrėte „Miningfield“ registruodamiesi, o „darbuotojas“ yra darbuotojo vardas, kurį sukūrėte anksčiau šioje pamokoje.

Tada pakeiskite bet kurio „Stratum“ prievado, nurodyto „MiningField“ svetainėje, URL.

Pavyzdys: „url“: „stratum + tcp: //us.miningfield.com: 3397“

Galiausiai išsaugosime .bat failą tame pačiame aplanke, kuriame ištraukėte kasybos programinę įrangą.

Norėdami sukurti a. šikšnosparnio failą, tiesiog atidarykite bloknotą ir išsaugokite failą tame pačiame aplanke kaip ir jūsų kasybos programinė įranga su plėtiniu .bat (pakeiskite „save as type“ iš teksto į All files. Failo vardas gali būti bet koks, bet jį reikia įtraukti .bat pratęsimas). Spustelėkite „Išsaugoti“.

Išsaugokite .bat failą tame pačiame kataloge

Išsaugokite .bat failą tame pačiame kataloge

Pradėkite kasybą

Paleiskite sukurtą .bat failą, kuris paleidžia „CCminer“ programą. Jei viskas bus tinkamai nustatyta, pradėsite matyti eilutes, kurios prasideda „priimta“ ir baigiasi „taip!“. Tai reiškia, kad jūs kasate ir gaunate DGB.

Kasybos DGB komandinėje eilutėje

Kasybos DGB komandinėje eilutėje

Išvada

Digibaitų kasyba yra puikus būdas pradėti naudoti kriptovaliutų kasybą, nes tai yra viena iš nedaugelio geriausių monetų, kurias vis dar galima išgauti naudojant GPU ir procesorių savo kompiuteryje. Tai taip pat yra puiki moneta, nes kasybos programa gali veikti ir nesumažinti jūsų kompiuterio. Tai reiškia, kad jūs galite tęsti darbą kitose programose, o tai ne visada tiesa kasant kriptovaliutas.

Taigi, dabar jūs nustatėte kasybą su savo GPU. Jums taip pat gali būti įdomu žinoti, kad „MiningField“ baseinas taip pat leis jums atlikti minų naudojimą su jūsų procesoriumi. Nepateikau instrukcijų, nes dauguma žmonių nemano, kad „Digibyte“ kasyba yra pelninga.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me