Kaip išgauti „Burstcoin“: vadovas pradedantiesiems

Kalbant apie kriptovaliutų kasybą šiandien, žmonės, norėdami konkuruoti, investuoja į pažangiausius GPU ir ASIC..

Net tada, kai jie daug investavo į aparatinę įrangą, jie nuolat kovoja su kai kuriais didesniais kasybos milžinais, vykdančiais pramoninio masto operacijas. Tai gali būti nemalonus faktas tiems, kurie šiandien tik svarsto monetų kasybą.

Tačiau yra tam tikra kriptovaliuta, kurią dabar galite išgauti kietajame diske. Tai yra „Burstcoin“ ir jis naudoja unikalų ir genialų sutarimo algoritmą, kuriam nereikia maišos galios.

Šiame įraše mes pateiksime jums žingsnis po žingsnio vadovą, kuriame turėsite mano burstcoiną. Šokime tiesiai į jį, greitai apžvelgdami „Burstcoin“ kasybos protokolus.

PoW prieš PoS ir PoC

Daugelis jūsų tikriausiai yra susipažinę su „Proof of Work“ protokolu, naudojamu Bitcoin kasyboje. Norint gauti tokio tipo kasybą, jūsų kompiuteris naudoja savo procesorių, kad prisidėtų prie skaičiavimo galios ir išspręstų kriptografijos problemas ar maišas.

Tie, kuriems pasisekė išspręsti maišos ir rasti bloką, gauna atlygį ir sandorio mokesčius iš to bloko.

Šio protokolo tikslas yra užtikrinti, kad vienas asmuo netaptų pernelyg svarbus tinklui. Kalnakasiai, norėdami rasti monetas, turi sunaudoti elektrą ir skaičiavimo galią, tačiau jiems taip pat reikia vis daugiau elektros, kad taptų didesne tinklo dalimi..

Kodėl tai svarbu?

Tai beveik garantuoja, kad yra labai maža tikimybė, kad bet kuris kalnakasis valdys didžiąją dalį maišos jėgos ir galės pradėti 51% ataką. Tai padaryti tiesiog per brangu.

Net jei kalnakasis galėtų valdyti daugiau nei 50% tinklo, tikėtina, kad jis ar ji apsaugos tinklą, kad išlaikytų savo kasybos pajamų šaltinį. Tai iš tikrųjų nutiko su kitomis monetomis.

Pirkite „Nicehash“ dabar

Per daugelį metų, kai egzistuoja „Bitcoin“, ši sistema pasirodė esanti gana efektyvi, tačiau taip pat ir labai eikvojanti. „Proof of Work“ protokolas privertė sunaudoti dešimtis milijonų dolerių vertės elektros energiją.

Bet dabar yra ir kitų sutarimo mechanizmų. Dalies įrodymas yra gerai žinomas.

Skirtingi sutarimo algoritmai

„Consensus“ algoritmų mūšis. Vaizdo šaltinis: Fotolia

Kitas mažiau žinomas protokolas yra talpos įrodymas. Šis protokolas naudojamas su Serija (BURST) ir pasirodė esąs kur kas pigesnis.

Kodėl tai pigiau?

Nes talpos įrodymas priklauso nuo kompiuterio vietos standžiajame diske, o ne nuo skaičiavimo galios. Tie, kurių tinkle naudojama didesnė HDD vieta, gauna didesnę dalį savo kasybos pastangų. Tai nėra įrodyta laiku, kaip „Proof of Work“, tačiau ji yra daug ekologiškesnė ir tvaresnė ilgalaikėje perspektyvoje.

Sprogdinimo kasybą gali atlikti visi, turintys laisvos, nepanaudotos vietos standžiajame diske. Jūs netgi galite sukurti standžiųjų diskų įrenginius, kad padidintumėte savo pelningumą kasant. Be mažesnių elektros energijos sąnaudų, tai turi papildomą naudą, palyginti su GPU ir procesoriaus gavyba. Kietųjų diskų gyvenimo trukmė yra daug didesnė, kai jie kalami visą parą, todėl nereikės jų keisti taip dažnai, kaip GPU ir procesorių..

Nesvarbu, ar turite tik keletą GB laisvos vietos, ar kelis TB, galite sugadinti „Burst“, todėl pradėkime mokytis apie „Burst“ kasybą!

1 dalis – įdiekite „Burst Wallet“

„Burst“ piniginę galima įsigyti kaip internetinę piniginę, mobilią piniginę ir vietinę darbalaukio piniginę. Kasant, saugumo sumetimais rekomenduojama naudoti vietinę darbalaukio versiją. Jį galima įsigyti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“, o pinigines galima atsisiųsti iš „Burst“ svetainės čia.

„Windows“ vartotojai gali pasirinkti, ar naudoti „Burst“ pagrindinę, ar „QBundle“ piniginę. Lengviausias pasirinkimas pradedantiesiems sistemoje „Windows“ yra atsisiųsti paleidimo priemonę „Qbundle“, leidžiančią keliais paspaudimais įdiegti vietinę „Burst“ piniginę. Galite tiesiog sekti vedlį, kuris eis per sąranką. „Qbundle“ taip pat yra braižymo ir kasybos programinė įranga, kad būtų galima lengvai pradėti kasinėti.

Taigi eikime tuo keliu, nes tai lengviausia.

Naujausią „QBundle“ leidimą galima rasti „GitHub“ ir jį galima atsisiųsti čia. Dabartinė šio rašymo versija yra 2.5.0, kurią galima gauti kaip .zip failą. Spustelėkite nuorodą ir išsaugokite .zip failą savo kompiuteryje. Atidarę .zip aplanką, prieš paleisdami, turėsite jį išskleisti.

Išpakuokite „Burstcoin“ kasybos failus

Išpakuokite failus

Išpakavę galite pereiti į naują aplanką ir dukart spustelėkite failą BurstWallet.exe, kad pirmą kartą paleistumėte piniginę..

Galite gauti pranešimą, kad „Windows Defender“ apsaugojo jūsų kompiuterį ir užblokavo programos atidarymą. Tokiu atveju spustelėkite nuorodą „Daugiau informacijos“ ir gausite mygtuką „Vykdyti vis tiek“. Pirmyn spustelėkite tą mygtuką.

„Windows Defender Burstcoin“

Vis tiek paleiskite programą „Windows Defender“

Diegimo programa ieškos trūkstamų komponentų ir praneš, jei ko nors reikia. Jei taip, galite spustelėti nuorodą „Atsisiųsti trūkstamus komponentus“, kad gautumėte tai, ko reikia.

Atsisiųsti trūkstamus komponentus „BurstCoin“

Tęskite atsisiųsti trūkstamus komponentus

Atsisiuntę trūkstamus komponentus, galite spustelėti mygtuką „Tęsti“. Tai pradės atsisiųsti ir įdiegti „Chromium Pocket Browser“, reikalingą „Burst“ piniginei paleisti. Tada atsidarys „Burst Wallet“ ir galėsite spustelėti mygtuką „Naujas? Sukurkite savo paskyrą”.

Naujos „burstcoin“ paskyros sukūrimas

Sukurkite naują „burstcoin“ sąskaitą

Jums nedelsiant bus pateikta slaptafrazė. Užrašykite ir saugokite. Pamiršę slaptafrazę, taip pat prarandate prieigą prie savo „Burst“ paskyros. Nukopijavę slaptafrazę žemyn spustelėkite „Kitas“..

„Burst“ dabar paprašys pateikti slaptafrazę. Taip siekiama įsitikinti, kad iš tikrųjų nukopijavote. Įveskite arba įklijuokite jį į laukelį ir spustelėkite „Kitas“.

Tai pateks į jūsų naują „Burst“ piniginę. Sveikiname! Kaip pamatysite, piniginė pradės atsisiųsti „blockchain“.

Visas „burstcoin“ prietaisų skydelis

„Burstcoin“ prietaisų skydelis

Norėdami apsaugoti savo asmens tapatybės dokumentą, turėsite sumokėti piniginę ir atlikti operaciją ar bet kokį veiksmą, kuriam reikia sumokėti BURST mokestį. Tai reikalinga norint pradėti kasybą.

2 dalis – finansuokite savo piniginę ir apsaugokite savo asmens tapatybės dokumentą

Turite dvi galimybes, kaip į savo piniginę patekti „Burst“, kad galėtumėte pradėti kasimą. Pirmasis – paprasčiausiai nusipirkti iš biržos. „Burst“ yra gana nebrangus ir jums nereikės išleisti daugiau nei kelių centų, kad gautumėte pakankamai „Burst“, kad pradėtumėte kasybą. „Burst“ galite įsigyti iš „Poloniex“ arba „Bittrex“.

Kitas variantas yra naudoti kriptovaliutos maišytuvą, kad gautumėte „Burst“. Šis metodas yra nemokamas, tačiau, deja, jis pataikė arba praleido, nes daugelis „Burst“ maišytuvų yra tušti. Norėdami išbandyti nedidelį „Burst“ kiekį, galite išbandyti šiuos maišytuvus:

Jei planuojate naudoti vieną iš maišytuvų, nepamirškite naudoti „Burst“ ID (pvz .: „BURST-H9EF-UEL5-4WPG-DJE6J“), o ne slaptafrazę.

Gavę „Burstcoins“ turėsite atlikti operaciją ir išleisti mažiausiai 0,1 BURST mokestį. Kadangi viskas, ką šiuo metu turime padaryti, yra išleisti 0,1 BURST mokestį, galime tęsti ir nustatyti kasybos imtuvą, kuris patogiai kainuoja 0,1 BURST.

Gavėją nustatysime vėliau, kai sukursime kasybos klientą.

3 dalis. Paruoškite HDD rašydami siužetus

„Mining Burst“ naudoja jūsų HDD kaip anti-sybil priemonę tinklui apsaugoti ir tam reikia sukurti siužeto failus kietajame diske. Kuo daugiau vietos skirsite šiems sklypams, tuo daugiau BURST gausite kasdami.

Norėdami pradėti, viršuje spustelėkite „Įrankiai“, tada – „Plotavimas“. Tai suteiks jums pasirinkimą tarp „Braižytuvo“ ir „Dinaminio braižymo“. Trečiojo įrašo „Plotconverter“ galite nepaisyti. Kad viskas būtų paprasta, naudosime „Dinaminį braižytuvą“, nes jis automatiškai apskaičiuoja ir braižo jūsų HDD.

„Burstcoin“ dinaminis braižytuvas

„Burstcoin“ dinaminis braižytuvas

Spustelėkite radijo mygtuką, kad įgalintumėte dinaminį braižymą, tada spustelėkite tris taškus, esančius dešinėje skilties „Pasirinkite, kur saugoti plotfiles failus“, ir pasirinkite vietą failams laikyti. Aš sukūriau naują aplanką pavadinimu „Burst“, kad išsaugotų mano.

Tada turėsite įvesti skaitinį sąskaitos numerį, kurį galite rasti spustelėję „Daugiau informacijos“ piniginės lauke „Paskyros“..

Skaitmeninis sąskaitos įterpimas

Skaitinis sąskaitos įterpimas

Galite palikti numatytuosius numatytųjų plotų plotų ir laisvos vietos dydį ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“. Gausite iššokantįjį pranešimą, kuriame bus klausiama, ar norite atsisiųsti ir įdiegti „XPlotter“. Spustelėkite taip ir tas komponentas bus pridėtas prie jūsų piniginės.

Kai įgalinsite dinaminį braižymą, „Burst“ iš tikrųjų nepradės rašyti siužetų, kol nepradėsite kasybos. Jei baigėte atsisiųsti visą „blockchain“ ir jau atsiuntėte mokestį, galite pradėti kasimą dabar, kitaip gali tekti palaukti, kol gausite BURST, kad sumokėtumėte mokestį, ir tol, kol „blockchain“ bus baigtas atsisiųsti.

4 dalis – pradėkite mano burstcoiną

Kai sukursite savo siužeto failus, galėsite pradėti „Burst“ kasybą.

Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, yra nustatyti gavėją. Tai kasybos programinei įrangai nurodo, kas gauna atlygį, jei rasite bloką. Galite nustatyti tai pagal savo ID, jei ketinate solo mano (neverta, nebent turite 100 TB ar daugiau), arba galite nustatyti baseino ID. Spustelėję taškus lauko dešinėje gausite išskleidžiamąjį meniu, kuriame jau yra iš anksto sukonfigūruota apie 10 telkinių. Aš naudoju „Burstneon.com“ kaip savo baseiną.

Taip pat norėsite pakeisti „naudoti piniginę“ į internetinę piniginę, jei jūsų vietinė piniginė dar nebaigta sinchronizuoti. Atkreipkite dėmesį į mokestį ir įsitikinkite, kad įdėjote pakankamai, kad atitiktų minimumą. Numatytasis laukas yra 0,01, kuris yra numatytasis minimumas, reikalingas norint nustatyti premijos gavėją. Tada spustelėkite mygtuką „Nustatyti atlygio gavėją“.

„Burstcoin“ atlygio gavėjo nustatymas

„Burstcoin“ atlygio gavėjo nustatymas

Dabar reikia paleisti kalnakasį. Eikite į Įrankiai -> Mineris ir spustelėkite. Pakeiskite akutę į „Pool Mining“. Vėlgi, norint tai padaryti, reikia sinchronizuoti piniginę, o atlygio gavėjas jau turi būti nustatytas. Atkreipkite dėmesį, kad gali praeiti 20–30 minučių, kol atlygio gavėjas bus nustatytas jūsų piniginėje.

Kaip kasybos, atnaujinimo ir informacijos serverius naudosime „Burstneon.com“ su 8080 prievadu. Termino riba turėtų būti nustatyta į 63072000. Spustelėkite „Start Mining“. Jis paklaus, ar norite įdiegti „Blago“ kasyklą. Spustelėkite taip ir leiskite jam įdiegti.

„Blago“ procesoriaus „Burstcoin Miner“

„Blago“ procesoriaus „Burstcoin Miner“

Atkreipkite dėmesį, kad tada turėsite eiti į anksčiau sukurtą aplanką „Burst 2.5.0“, surasti ir ištraukti aplanką „BlagoMiner.zip“, kitaip jūs ir toliau gausite klaidų, o kasyba nebus tinkamai pradėta..

O dabar jūs kasate „Burst“!

Išvada

Kasybos sprogimas yra paprastas, o geriausia – labai ekonomiškas, nes jis naudoja jūsų kompiuterio HDD. Kai būsite pasirengę ir naudosite kasyboje, procesorius labai mažai dalyvaus, vadinasi, nematysite daug elektros energijos iš „Burstcoin“ kasybos.

Projekte taip pat planuojama spręsti problemas, susijusias su masteliu ir anonimiškumu, taip pat pridėti naujų mokėjimo kanalų funkcijų. Komanda sako, kad ji integruos daugybę protokolų ir idėjų, kurias jau įrodė kitos kriptovaliutos. Šis sąrašas apima „Lightning Networks“ naudojimą mokėjimams „Bitcoin / Litecoin“, „Iang“ technologiją „Tangle“, „Monero“ ir „Zcash“ anonimiškumo charakteristikas..

Kiekvienas, turintis keletą atsarginių terabaitų vietos standžiajame diske, neturi ko prarasti iškasdamas šiek tiek BURST, o jei jis pakils ir grįš į savo visų laikų rekordą, iš nebrangios „Burstcoins“ kasybos gali būti nemažai ko pasisemti..

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me