Recenzja Bitbuy: pełny przegląd wymiany

W tej recenzji Bitbuy przyjrzymy się średniej wielkości giełdzie kryptowalut z siedzibą w Kanadzie.

Oferują kanadyjskim użytkownikom prosty i skuteczny sposób kupowania i sprzedawania kryptowalut za ich CAD. W żargonie społeczności kryptowalut Bitbuy jest „bramą fiat” umożliwiającą dostęp do kilku najpopularniejszych monet.

Czy jednak Bitbuy może wyróżniać się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku? Czy należy je traktować jako wybraną przez siebie wymianę?

W tej obszernej recenzji przyjrzymy się bliżej Bitbuy. Omówimy ich bezpieczeństwo, obsługę platform, opłaty i technologię. Zbierzemy również opinie kanadyjskiej społeczności kryptowalut na temat ich doświadczeń z Bitbuy.

Mając to na uwadze, do dzieła.

Przegląd Bitbuy

Bitbuy istnieje od 2013 roku, ale pierwotnie nosił nazwę „InstaBT”. Została założona przez Adama Goldmana i Ademara Gonzaleza.

InstaBT został stworzony, aby Kanadyjczycy mogli szybko i łatwo zdobyć Bitcoin. Dla tych, którzy pamiętają, rok 2013 był wciąż stosunkowo nowym czasem na rynkach kryptowalut, a giełdy, na których można było łatwo kupić Bitcoin, były nieliczne..

W miarę postępu wymiany zdecydowali się zmienić markę na Bitbuy i umieścili na platformie szereg innych kryptowalut. Jednak Bitbuy chciał poszerzyć swoją ofertę dramatycznie i zaakceptował inwestycję od firmy private equity w 2018 roku.

Po inwestycji Gonzalez opuścił Bitbuy i został zastąpiony przez Chrisa Ragobeera. Dołączają do nich Jordan Anderson jako wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu oraz Dean Skurka, który kieruje działem zgodności.

Biura Bitbuy znajdują się w Toronto w Kanadzie. W rzeczywistości są spółką zależną First Ledger Corporation która jest firmą świadczącą usługi blockchain.

Podstawową działalnością First Ledger Corporation jest giełda Bitbuy, chociaż oferują one inne rozwiązania. Należą do nich rozwiązania dla sprzedawców walut cyfrowych, a także konsultacje w zakresie łańcucha bloków.

Opłaty za Bitbuy

Jednym z najważniejszych wymagań dla zwykłych użytkowników kryptowalut są opłaty pobierane przez giełdę. Obejmują one opłaty, które są pobierane podczas wysyłania / wypłaty waluty, a także opłaty, które można pobrać za samo kupowanie i sprzedaż.

Jeśli chodzi o opłaty za transakcje wymiany, Bitbuy obsługuje prosty system ryczałtowy. Mają dwie różne stawki dla zleceń kupna i sprzedaży w „Express Trade”. Gdy korzystasz z tego rodzaju transakcji, zostaniesz obciążony opłatą 0,5%.

Opłaty te są nieco powyżej średniej, ale składają się na niższe opłaty, które zapłacisz za wypłaty / depozyty.

Jeśli handlujesz na „Platformie Pro” (wyjaśnionej poniżej), opłata zostanie naliczona zgodnie z tabelą opłat producenta / przyjmującego. Jeśli jesteś przyjmującym, zostaniesz obciążony opłatą 0,20% natomiast jeśli jesteś producentem, zostaniesz obciążony opłatą 0,10%.

Proste wyjaśnienie &# 128104; ‍&# 127979 ;: Maker to ci, którzy zapewniają płynność w księgach poprzez składanie zleceń limitowanych. Przyjmujący usuwają tę płynność, składając zlecenia rynkowe

Opłaty depozytowe

Gdybyś miał zasilić swoje konto w kryptowalutach, nie zapłaciłbyś żadnych przychodzących opłat. Jeśli jednak wyślesz CAD do Bitbuy, możesz ponieść poniższe opłaty:

metoda Minimum Maksymalny Opłata Czas przetwarzania
Interac e-Transfer 100 $ 3000 $ 1,50% 24 godziny
Przelew 5000 $ 500 000 $ 0,5% 1-2 dni

Z powyższego wynika, że ​​najtańszą metodą zasilenia konta jest stary dobry przelew. Prawdopodobnie dostaniesz je na giełdę mniej więcej w tym samym czasie, co standardowe finansowanie Interac.

Chociaż możesz zdecydować się na ekspresowy przelew Interac, uważamy, że tak naprawdę nie jest to warte pobieranych opłat. Wymaga to jedynie starannego zaplanowania depozytów w taki sposób, aby uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Opłaty karencji

Jeśli chodzi o wypłatę kryptowalut, Bitbuy twierdzi, że są one bezpłatne. To prawda, ale tylko po stronie wymiany. Nadal prawdopodobnie naliczą opłatę sieciową lub górniczą do Twojej transakcji, więc powinieneś o tym pamiętać.

Jeśli zamierzasz wypłacić środki w CAD, zastosowanie mają następujące opłaty.

metoda Minimum Maksymalny Opłata Czas przetwarzania
Interac e-Transfer 100 $ 3000 $ 1,50% 24 godziny
Przelew 50 $ 500 000 $ 1,50% 5-7 dni

Opłaty te są w rzeczywistości całkiem rozsądne i są niższe od stawek pobieranych przez niektóre inne kanadyjskie giełdy. Na przykład wypłata za e-przelew Interac wymaga opłaty niższej niż ta, która jest pobierana na przykład przez Coinsmart.

Dlatego, jeśli wypłacasz dolary kanadyjskie, które są mniejsze niż 3000 USD, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest Interac e-Transfer.

Czy Bitbuy jest bezpieczny?

Jednym z największych zagrożeń dla giełd i ich użytkowników są hakerzy. Aż za dobrze wiemy, jakie szkody mogą powstać, gdy haker jest w stanie przeniknąć do systemu giełdy. Dlatego bezpieczeństwo giełdy jest dla nas kluczowe.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Bitbuy, nie podają zbyt wielu szczegółów na temat kroków, które podejmują, ale byliśmy w stanie zebrać następujące informacje z ich witryny.

Exchange Side Security

Bitbuy twierdzi, że prowadzi politykę 95% chłodni monet. Jest to standard wśród giełd kryptowalut i chroni większość aktywów użytkowników przed hakerami.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z koncepcją przechowywania w chłodni, jest to praktyka polegająca na wyłączaniu portfela i przechowywaniu go w miejscu z izolacją. Oznacza to po prostu, że giełda upewnia się, że klucze prywatne ich portfeli są niedostępne przed zagrożeniami cyfrowymi.

Bitbuy twierdzi również, że codziennie wykonują zaszyfrowane i rozproszone kopie zapasowe danych na swoich serwerach. Pomoże im to w przypadku jakiegokolwiek ataku typu Dedicated Denial of Service (DDoS).

Bezpieczeństwo po stronie użytkownika

Podczas gdy bezpieczeństwo wymiany jest priorytetem, użytkownik jest często najsłabszym ogniwem, jeśli chodzi o kradzież kryptowalut. Dlatego Bitbuy ustanowił najlepsze praktyki w zakresie ochrony użytkowników w swoich systemach.

Bezpieczne połączenie sSL BitBuy.ca

Bezpieczna kłódka Bitbuy SSL

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą sprawdzimy, jest bezpieczne szyfrowanie SSL na giełdzie. Bitbuy ma to, jak widać po ich kłódce SSL w przeglądarce. Niezwykle ważne jest również, aby się tego upewnić to jest widoczne kiedy odwiedzasz giełdę.

Jeśli kiedykolwiek odwiedzasz Bitbuy i nie widzisz kłódki, prawdopodobnie znajdujesz się na stronie phishingowej i powinieneś ją natychmiast opuścić. Jednak nawet jeśli haker uzyska dostęp do Twojego hasła, prawdopodobnie ochroni Cię uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Bitbuy wymaga, aby wszyscy użytkownicy domyślnie włączali uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto lub próbujesz zainicjować jakąkolwiek wypłatę, zostaniesz poproszony o dokończenie tego. Możesz użyć go jako 2FA opartego na SMS-ach lub zsynchronizować go z Google Authenticator.

Dowód audytu rezerw

Bitbuy niedawno zakończył również weryfikację rezerw i audyt bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne w przypadku opadu z QuadrigaCX zawalić się.

Bitbuy korzystał z usług CipherBlade, amerykańskiej firmy zajmującej się kryminalistyką blockchain. Kluczowe ustalenia z raport są następujące:

  • Fiat Holdings: Wszystkie zasoby fiat w Bitbuy zostały zweryfikowane za pomocą wyciągów bankowych i są dobrze odzwierciedlone w ich systemach zaplecza.
  • Digital Holdings: Suma aktywów cyfrowych przechowywanych w ich portfelach gorących i zimnych odpowiadała saldom kont użytkowników 1: 1.
  • Weryfikacja przeszłości: Bitbuy i jego operatorzy przeszli również szereg testów w tle. Przeprowadzili również audyt swojego procesu zarządzania chłodniami, aby upewnić się, że jest on na pokładzie

Należy również zauważyć, że nie jest to jednorazowy raport. Bitbuy zgodził się z CipherBlade na prowadzenie tych kontroli bezpieczeństwa i audytów na bieżąco.

Wspaniale jest widzieć, jak giełda angażuje się w taką przejrzystość, a ekosystem poradziłby sobie dobrze, gdyby w ich ślady poszło więcej wymian.

Obsługiwane monety

Obecnie Bitbuy obsługuje pięć kryptowalut. Możesz kupić Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum i Ripple.

Dlatego Bitbuy nie zapuścił się na terytorium wielu innych altcoinów, które są oferowane przez kanadyjskie giełdy. Biorąc jednak pod uwagę, że Ripple (XRP) był stosunkowo nowym dodatkiem, pokazuje, że są gotowi dodać dalsze wsparcie dla monet. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy w ich ofercie kolejny altcoin.

Aktywa kryptowalut na BitBuy.ca

Oferta kryptowalut w Bitbuy

Oczywiście, jeśli masz konta na innych giełdach, takich jak Binance lub Kraken, zawsze możesz użyć Bitbuy jako bramy CAD do kryptowalut i użyć monet do zakupu wybranych altcoinów na ich giełdach.

Obsługa klienta

Wiele giełd kryptowalut ma reputację mniej niż znakomitej obsługi klienta. Użytkownicy często muszą czekać dni, zanim otrzymają odpowiedź na bilety lub zakończone weryfikacje. Chociaż ostatnio uległo to poprawie, nadal jest wiele do życzenia.

Dlatego odświeżająca jest wymiana, która oferuje bezpośrednie połączenie telefoniczne z obsługą klienta. Jeśli chcesz skontaktować się z kimś z zespołu Bitbuy w jakiejkolwiek sprawie, zawsze możesz do niego zadzwonić pod numer 1888770 2646 (MONETA).

Alternatywnie, jeśli wolisz porozmawiać z agentem pomocy za pośrednictwem czatu na żywo, możesz skorzystać z funkcji czatu Zendesk na stronie. Wydaje się, że jest to aktywne tylko w godzinach rynkowych. Możesz również skontaktować się z nimi za pośrednictwem adresu e-mail wsparcia pod adresem [email protected]

Sekcja wsparcia na BitBuy

Sekcja pomocy z często zadawanymi pytaniami

Jeśli Twoje pytanie ma bardziej rutynowy charakter, zdziwiłbyś się, jakie informacje możesz znaleźć w ich sekcji FAQ. Jest to pokazane powyżej i można do niego dotrzeć tutaj. Możesz również przesłać zgłoszenie z tego portalu wsparcia, jeśli masz takie skłonności.

Rejestracja Bitbuy

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz wypróbować Bitbuy, będziesz musiał założyć konto i zakończyć proces rejestracji. Możesz śledzić rejestrację link tutaj. Zostaniesz zapytany, jak chcesz się zarejestrować. Zdecydowaliśmy się zarejestrować za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegóły rejestracji na BitBuy.ca

Pierwszy krok rejestracji. Wypełnij szczegóły

Tutaj powinieneś wpisać swoje dane. Jeśli zostałeś polecony przez znajomego i nie podał Ci linku, możesz użyć jego kodu polecającego. Omówimy to bardziej szczegółowo poniżej w sekcji skierowań.

Gdy podasz im swój adres e-mail, wyślą Ci e-mail z potwierdzeniem. Wystarczy potwierdzić adres e-mail, po czym Bitbuy zmusi Cię do skonfigurowania telefonu na uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Po zakończeniu możesz przejść do etapu weryfikacji.

Weryfikacje Bitbuy

Bitbuy musi upewnić się, że są one zgodne ze wszystkimi kanadyjskimi przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy i KYC. Dlatego wymagają od wszystkich swoich użytkowników, aby ukończyli obowiązkowe weryfikacje i kontrole KYC, zanim będą mogli kupować monety.

Tak więc, jeśli nie wyślesz Bitbuy jakiejś formy tożsamości i potwierdzenia adresu, nie możesz ich użyć. Jednak 90% giełd kryptowalut w dzisiejszych czasach ma ten wymóg, więc nie jest to wielkim zaskoczeniem.

Weryfikacja indywidualna

Istnieją dwie metody weryfikacji konta w Bitbuy. Najszybszym z nich jest prawdopodobnie użycie opcji natychmiastowej weryfikacji.

Natychmiastowa weryfikacja korzysta z zewnętrznego dostawcy gromadzenia danych (Trulioo). Ta strona trzecia zwykle ma Twój profil finansowy. Jeśli możesz potwierdzić informacje finansowe o sobie z tą stroną trzecią, zostaniesz zweryfikowany.

Uwaga: ✍️: Bitbuy nie ma dostępu do tych informacji finansowych, ponieważ wszystkie są obsługiwane niezależnie przez stronę trzecią.

Jeśli natychmiastowa weryfikacja nie zadziała, będziesz musiał użyć bardziej tradycyjnej metody, która wymaga dokumentacji i ręcznych kontroli.

W celu przeprowadzenia ręcznej weryfikacji musisz przedstawić oficjalny dokument tożsamości, a także zdjęcie, na którym trzymasz ten dokument. Musisz również przedstawić dowód adresu.

Wymagane informacje Weryfikacja BitBuy.ca

Szczegóły weryfikacji wymagane przez Bitbuy

Istnieje wiele dokumentów, które można wykorzystać w tym celu i można znaleźć więcej informacji tutaj. Jednak najważniejszą informacją, która jest wymagana w tym dokumencie, jest to, że Twoje imię i nazwisko oraz adres są widoczne.

Po przesłaniu tych dokumentów będziesz musiał poczekać na weryfikację przez człowieka w Bitbuy. Stwierdzili, że może to zająć od 1 do 3 dni roboczych. Chodzi o standardowy czas oczekiwania na weryfikacje niezautomatyzowane.

Weryfikacja biznesowa

Jeśli chcesz przekształcić swoje konto w konto firmowe, istnieje kilka dodatkowych dokumentów. Będą musieli zapoznać się z umowami założycielskimi firmy, a także rezolucją korporacyjną.

Jest prawdopodobne, że Bitbuy może zapytać o charakter firmy i potrzebę posiadania korporacyjnego konta kryptowalutowego. Dlatego może być idealnym rozwiązaniem dla tych firm, które albo generują dochody z kryptowaluty, albo dla podmiotów zaangażowanych w handel kryptowalutami na skalę instytucjonalną..

Jeśli Twoja firma ma potrzebę przeprowadzania większych transakcji pakietowych z niższymi spreadami / prowizjami, zawsze możesz skorzystać z rozwiązania OTC Bitbuy. Transakcje pakietowe pozagiełdowe pozwalają na bardziej bezpośrednią sprzedaż / transfer między obiema stronami.

Wpłaty / Wypłaty

Teraz, gdy masz już swoje konto i w pełni zweryfikowane na Bitbuy, możesz zacząć je zasilać.

Wysyłanie środków do Bibuy jest dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sekcji „Portfel”. Wybierz odpowiednią monetę i klikniesz „Wpłać”. Spowoduje to wypełnienie pola portfela adresem wpłaty, na który należy wysłać krypto.

Wypłata bitcoina jest znacznie łatwiejsza. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić o wypłatę na platformie, wkleić adres odbiorcy, a następnie potwierdzić za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego. Bitbuy wyśle ​​Ci środki jako transakcja publiczna, której rozpowszechnienie w sieci zajmie trochę czasu.

Jeśli wysyłasz / otrzymujesz środki w CAD, możesz skorzystać z jednej z metod płatności, które wymieniliśmy w sekcji dotyczącej opłat. Należy jednak zauważyć, że te czasy przetwarzania są jedynie wskazówkami i będą się znacznie różnić w zależności od dostawcy bankowego.

Platforma Bitbuy

Bitbuy ma w ofercie dwie platformy handlowe na swojej giełdzie. To są Express Trade i Pro Trade.

Platforma Express Trade to szybki i prosty sposób na zakup kryptowalut. Jest to prawdopodobnie najbardziej odpowiednie dla początkujących traderów, którzy szukają najskuteczniejszego sposobu na zdobycie kryptowalut.

Poniżej znajduje się główny interfejs platformy Express Trade:

Aktywa kryptowalutowe w Bitbuy

Platforma Express Trade w Bitbuy

Jak widać, możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji z tego głównego panelu administracyjnego. Obejmuje to opcję kupna / sprzedaży i wpłaty / wypłaty. Kiedy kupujesz lub sprzedajesz monetę, którą kupujesz po kursie, który Bitbuy jest skłonny dać Ci w danym momencie.

Sprawdziliśmy spready na kursie, który otrzymywaliśmy z Bitbuy i kursie rynkowym na żywo. Tak naprawdę nie było żadnych rozbieżności, co oznacza, że ​​Bitbuy rzeczywiście był uczciwy w wycenie monet.

Platforma Pro Trade

Bardziej zaawansowani inwestorzy prawdopodobnie będą chcieli handlować na bardziej zaawansowanej platformie handlowej Bitbuy. Jest to bardziej podobne do typowej wymiany z książkami zamówień klientów dopasowanymi do „mechanizmu dopasowującego” giełdy.

Istnieje również wiele innych funkcji, które zostały umieszczone w tej zaawansowanej platformie handlowej. Na przykład masz znacznie więcej funkcji wykresów niż w Express Trade.

Platforma handlowa Bitbuy Pro

Główny interfejs użytkownika platformy Pro Trade

Dzieje się tak, ponieważ Bitbuy korzysta z technologii wykresów Tradingview. Jest to dobrze znane w społeczności handlowej jako jeden z najlepszych pakietów wykresów na rynku. Możesz przeprowadzić obszerną analizę techniczną kryptowalut za pomocą ich narzędzi i nakładek technicznych.

Platforma Pro Trade zawiera również standardowe wykresy głębokości rynku. Są one pomocne, ponieważ dają przegląd nastrojów zwyżkowych / niedźwiedzi na rynku. Ten przepływ zamówień może również uzupełniać analizę techniczną, którą wykonujesz na wykresach.

Coś jeszcze, co bardzo nam się podobało w tej platformie, to fakt, że ma ona ekrany typu „break-out”. Oznacza to, że możesz wyskoczyć z dowolnego ekranu z głównego interfejsu. Zasadniczo możesz ustawić własny układ handlu na ekranie.

Bitbuy Pro Trade Breakout

Funkcja „Break-out” Pro TradeNajlepsza wskazówka dla inwestorów: &# 128175 ;: Masz więcej niż jeden ekran? Przebij wykresy na różne ekrany, aby poczuć się jak „pro trader”

Oczywiście, aby uzupełnić analizę techniczną, będziesz potrzebować większej funkcjonalności zamówienia. Na szczęście ta platforma ma opcję składania zleceń z limitem, a także zleceń rynkowych.

Zlecenia rynkowe to te, które są realizowane w ramach opcji Ask / Bid for Buy / Sell w momencie ich złożenia. Zlecenia limit są ustalane po z góry określonej cenie i dlatego mogą być ustawione wokół ważnych poziomów technicznych / zniesienia.

Oprócz standardowych par CAD, które masz na platformie Express, Pro Trade umożliwia również handel parami Bitcoin.

Podsumowując, sprytna technologia, która może pomóc Bitbuy zabezpieczyć lukratywną niszę handlowców o wysokich umiejętnościach.

Funkcjonalność mobilna

Niestety, Bitbuy nie ma jeszcze aplikacji mobilnej. Oznacza to, że będziesz musiał używać telefonu za pośrednictwem standardowego interfejsu internetowego.

Jednak ich witryna wydaje się być dobrze zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Tak więc, jeśli naprawdę poczujesz potrzebę dostępu do platformy w telefonie, nadal możesz się zalogować i wykonać podstawowe kupno / sprzedaż.

Co więcej, mobilny handel kryptowalutami nie jest dla każdego. Wiele aplikacji, które zostały opublikowane przez inne giełdy, zbladło w porównaniu z wydajnym handlem na PC lub interfejsie internetowym.

Program Polecający

Jeśli korzystałeś z Bitbuy i uważasz, że doświadczenie jest świetne, możesz łatwo polecić swoich przyjaciół i znajomych oraz otrzymać prowizję za polecenie. Może to być również świetne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy mają silną pozycję w Internecie.

W przypadku oferty Bitbuy, jeśli polecisz znajomego, a on zarejestruje się i kupi kryptowalutę o wartości 100 USD, zarówno Ty, jak i Twój polecony, otrzymacie 20 USD za wprowadzenie. To dla nich świetny sposób, aby uzyskać 20% wzrost w przypadku stosunkowo skromnego portfela.

Program poleceń BitBuy

Omówienie schematu poleceń Bitbuy

Jeśli chcesz polecać ludzi, możesz rozważyć dwie opcje. Jednym z nich jest przekazanie im swojego kodu polecającego do wykorzystania podczas rejestracji, a drugim jest przekazanie im linku polecającego. To drugie jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia, że ​​użytkownik rzeczywiście zarejestrował się u Ciebie jako osoba polecająca.

Reputacja online

Chociaż lubimy robić dokładne recenzje, czasami trudno jest uzyskać pełny obraz wymiany lub usługi bez korzystania z niej przez dłuższy czas. Dlatego czasami lubimy spojrzeć z perspektywy innych użytkowników platformy.

Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co mówi się o Bitbuy w Internecie.

Prawdopodobnie najpopularniejszą kanadyjską społecznością kryptowalut, jaką można znaleźć, jest kanadyjski subreddit Bitcoin pod adresem / r / BitcoinCA. Członkowie społeczności będą udostępniać informacje nie tylko o najlepszych giełdach, ale także o innych wskazówkach i wskazówkach dotyczących kupowania Bitcoinów w Kanadzie.

Ogólnie stwierdziliśmy, że społeczność była bardzo pozytywnie nastawiona do Bitbuy. Na przykład w ten wątek widać, że większość komentujących użytkowników nie miała problemów z wypłacaniem monet ze swoich kont. Było to również podczas szczytu byków w styczniu, więc pokazuje ich konsekwencję.

Komentarze BitBuy BitconCA

Pytania dotyczące Bitbuy na Reddicie. Źródło: / r / BitcoinCA

Masz również użytkowników, którzy znaleźli obsługę klienta bardzo pomocne i inni, którzy odkryli, że ich czasy weryfikacji w styczniowym biegu byków to tylko niektóre najszybszy.

To, co uważamy również za zachęcające, to fakt, że Bitbuy regularnie odpowiada na wszelkie zapytania na tym subreddicie i czasami prosi również użytkowników o ich wkład na temat wszelkich potencjalnych zmian, które mogą chcieć zobaczyć.

Obszary do poprawy

Chociaż podobała nam się przyjazność dla użytkownika platformy, a także wydajna obsługa klienta i wsparcie, jest kilka rzeczy, które naszym zdaniem wymagają poprawy na giełdzie Bitbuy.

Po pierwsze, chociaż Bitbuy obsługuje większość najlepszych kryptowalut, wciąż istnieje wiele monet, które chcielibyśmy zobaczyć na ich platformie. Należą do nich EOS i Stellar XLM, które zaczęły oferować niektóre z ich kanadyjskich odpowiedników.

Byłoby również wspaniale, gdyby wkrótce pojawiła się aplikacja mobilna. Chociaż nie jest to coś, z czego korzystają wszyscy handlowcy, jest wiele osób, które lubią mieć możliwość umieszczania i monitorowania transakcji z telefonu komórkowego w środowisku opartym na aplikacji.

Jesteśmy świadomi, że Bitbuy wprowadza sporo zmian w swojej platformie i technologii w wyniku finansowania VC. Dlatego z niecierpliwością będziemy czekać, aby zobaczyć, czy rozwiązano którykolwiek z tych punktów.

Wniosek

Nasza recenzja Bitbuy była stosunkowo prosta i wydaje się, że ta giełda „robi to, co mówi na puszce”. Jest to prosty i skuteczny sposób na przekształcenie CAD w kryptowalutę.

Podoba nam się fakt, że mają responsywne biuro obsługi klienta i mogą odpowiadać na zgłoszenia telefonicznie. Pomyśleliśmy również, że ich weryfikacja i czasy KYC były jednymi z najniższych w Kanadzie.

Wydają się być stosunkowo bezpieczną wymianą, a ich opłaty są zasadniczo zgodne z pozostałymi rynkami. Podczas gdy opłaty handlowe są nieco wyższe, ich opłaty za wpłaty i wypłaty nadrabiają to.

Było oczywiście kilka rzeczy, które naszym zdaniem wymagały poprawy. Biorąc jednak pod uwagę, że Bitbuy nieustannie poszukuje informacji zwrotnych, prawdopodobnie te ulepszenia mogą być w przygotowaniu.

Podsumowując, Bitbuy to świetna giełda dla kanadyjskich użytkowników, którzy szukają najłatwiejszego sposobu na zdobycie kryptowaluty.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Bitbuy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me