Recenzja opcji eksperta: kompletny przewodnik dla początkujących

W tym przeglądzie opcji eksperckiej przyjrzymy się brokerowi, który oferuje klientom możliwość inwestowania w instrumenty, takie jak opcje cyfrowe.

Broker oferuje handlowcom możliwość handlu ponad 100 różnymi aktywami, w tym szeregiem różnych kryptowalut. Istnieją od 2014 roku i mają szeroki zakres opinii w Internecie.

Kluczowe pytanie brzmi, czy opcja eksperta jest bezpieczna i czy można jej ufać?

W tym obszernym przeglądzie opcji eksperckiej omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o brokerze. Zagłębimy się w ich historię, regulaminy, obsługę klienta i opłaty.

Przegląd

Opcja Expert została uruchomiona w 2014 roku i jest własnością i jest zarządzana przez Expert Option Ltd.

Siedziba firmy znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach. Siedziba biura to 1510, Kingston, Suite 305, centrum korporacyjne Griffith. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji na temat opcji eksperta, możesz sprawdzić ich numer firmy z numerem rejestracyjnym 22863.

W opcji Expert istnieje również firma, która będzie przetwarzać płatności za markę, a jest nią Vestede Limited (nr firmy 116061). Mają siedzibę na Gibraltarze.

Firma oferuje instrumenty opcji cyfrowych na wielu różnych aktywach. Opcje cyfrowe to zasadniczo opcje, które będą miały wynik binarny w momencie wygaśnięcia.

To, co naprawdę wyróżnia się w opcji eksperckiej, to fakt, że opracowali własny silnik handlowy i platformę. Jest to sprzeczne ze zwykłą praktyką, w której brokerzy zlecaliby swoje platformy zewnętrznemu dostawcy technologii.

Czy opcja Expert jest bezpieczna?

Jest to prawdopodobnie jedno z najbardziej istotnych pytań, jeśli chodzi o wybór brokera i zakończenie recenzji. W tej branży było zbyt wiele przykładów brokerów, którzy działali w mniej niż znakomity sposób.

W Internecie pojawiły się pewne obawy dotyczące opcji Expert, biorąc pod uwagę, że firma została zarejestrowana w St Vincent. Zapytaliśmy Expert Option o powody takiego stanu rzeczy, a oni stwierdzili, że jest to spowodowane efektywnością podatkową. Nie możemy powiedzieć, czy jest to jedyny powód. Istnieje jednak wiele giełd i brokerów, którzy dokonali podobnych wyborów.

Na przykład niektóre z największych giełd kryptowalut działają w lokalizacjach offshore. Giełda kryptowalut Binance jest zarejestrowana na Malcie, podczas gdy giełdy takie jak BitFinex, która jest jedną z największych, są zarejestrowane w Luksemburgu.

Przepisy prawne

Jednym z najważniejszych czynników, które musisz wziąć pod uwagę, gdy zamierzasz handlować z brokerem, są jego przepisy. W jakich jurysdykcjach są zarejestrowani i jakie są zabezpieczenia klientów?

W przypadku Opcji Ekspert są one certyfikowane przez Centrum Regulacji Relacji z Rynkiem Finansowym. Jest to pozarządowy dobrowolny organ nadzorczy z siedzibą w Rosji. Możesz zobaczyć ich certyfikat licencji na stronie tutaj.

Są one również regulowane przez Komisję ds. Usług Finansowych Vanuatu. Jest to stosunkowo nowy regulator, który zaczął oferować licencje na usługi finansowe firmom offshore. Możesz przeczytać więcej o zabezpieczeniach ich klientów na ten temat stronie internetowej.

Nie mogliśmy znaleźć numeru licencji Vanuatu na ich stronie internetowej ani niezależnie zweryfikować ich rejestracji.

Bezpieczeństwo witryny internetowej

Innym naprawdę ważnym czynnikiem, gdy rozważasz brokera, jest to, czy informacje, które im wysyłasz, są bezpieczne. Szyfrowana komunikacja jest obecnie standardem wśród brokerów i serwisów finansowych.

Dlaczego to jest ważne?

Cóż, biorąc pod uwagę powszechność dzisiejszych wyrafinowanych hakerów, wysyłanie informacji, takich jak dane karty kredytowej i dokumenty osobiste, jest naprawdę ryzykowne. Dlatego musisz upewnić się, że broker używa najnowszych standardów szyfrowania SSL.

Opcja eksperta w zakresie kłódek SSL

Opcja eksperta w zakresie kłódek SSL

Opcja eksperta jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL i możesz to zobaczyć, obserwując zieloną kłódkę w oknie przeglądarki. Oznacza to, że wszystkie informacje, które wysyłasz do serwerów Expert Option, są szyfrowane przy użyciu szyfrowania AES 256.

Bardzo ważne jest, aby odwiedzając witrynę Expert Option, zobaczysz tę zieloną kłódkę w witrynie, aby upewnić się, że nie jesteś ofiarą ataku phishingowego.

Aktywa opcji eksperckich

Jak wspomniano, opcja eksperta ma szereg różnych aktywów, na których można handlować opcjami. Obejmują one od bardziej tradycyjnych klas aktywów, takich jak Forex, akcje i towary, po nowe i ekscytujące pole kryptowalut.

W przypadku par walutowych Fiata masz wszystkie główne krzyże, w tym AUD, USD, GBP, NZD, CAD, EUR i CHF. Dzięki instrumentom kapitałowym masz jedne z najbardziej interesujących firm, takich jak Amazon, Baidu, Coca-Cola i Tesla. Istnieją trzy towary, którymi możesz handlować, a są to złoto, srebro i ropa.

Po stronie waluty cyfrowej wydaje się, że opcja eksperta poszła na całość. W rzeczywistości mają więcej par kryptowalut niż wszystkich innych aktywów. Poniżej znajdują się wszystkie pary kryptowalut, które zapewniają na swojej platformie.

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Tether (USDT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Monero (XMR)
 • ZCash (ZEC)
 • Bitcoin Gold (BTG)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • IOTA (MIOTA)
 • Litecoin (LTC)
 • Dash (DASH)

Instrumenty zbywalne

Jak wspomniano, Expert Option to platforma Digital Option. Oznacza to, że zbywalne instrumenty to instrumenty pochodne, których wartość wynika z ceny aktywów bazowych.

Opcje cyfrowe działają w podobny sposób do tradycyjnych opcji, ponieważ mają asymetryczną wypłatę. Oznacza to, że w przeciwieństwie do kontraktów CFD i Futures, Twój zysk / strata jest ograniczony z góry określoną kwotą.

Opcje, w przeciwieństwie do kontraktów futures, dają posiadaczowi prawo, ale nie zobowiązują do kupna lub sprzedaży aktywów po określonej z góry cenie w przyszłości. Jeśli wybierzesz opcję CALL, będziesz zajmować pozycję długą na instrumencie bazowym, a jeśli wprowadzisz opcję PUT, skracasz cenę instrumentu bazowego.

W przypadku opcji cyfrowej wypłata jest ustalona na pewien procent zainwestowanego kapitału lub na 0. Jeśli chodzi o stawki wypłat w opcji Expert, są one różne. Wahają się od 70% do 90%.

W opcji eksperta istnieją również dwa terminy wygaśnięcia. Wygaśnięcia trwają 1 minutę i 2 minuty. Chcielibyśmy widzieć nieco dłuższe wygaśnięcia opcji, takie jak 1 godzina lub opcje dzienne.

Jednakże, jeśli jesteś day traderem, który lubi stosować taktyki skalpowania, krótsze czasy wygaśnięcia mogą Ci się spodobać.

Jurysdykcje & Języki

Języki stron internetowych opcji eksperta

Języki stron internetowych opcji eksperta

Opcja eksperta jest ograniczona w niektórych jurysdykcjach i nie jest otwarta dla inwestorów z następujących krajów: USA, Kanada, Europejski Obszar Gospodarczy, Szwajcaria, Izrael, Nowa Zelandia, Australia, Japonia, Korea Północna, Portoryko, Sudan.

Jest to prawdopodobnie związane z indywidualnymi regulacjami w tych stanach, które nie pozwalają brokerom offshore, takim jak Expert Option Ltd, na pozyskiwanie klientów.

W tych regionach, w których działa Expert Option, przetłumaczyli swoją stronę internetową i platformę na wiele różnych języków. Są one podane na obrazku po prawej stronie.

Jeśli chodzi o pomoc telefoniczną, jest ona dostępna tylko w języku angielskim, tajskim i hindi.

Konto demo w opcji eksperckiej

W opcji eksperta możesz handlować na koncie demo z kwotą 10000 $ pieniędzy demo. Konto demo opcji eksperckiej to świetny sposób dla tradera, aby lepiej zrozumieć, jak działa platforma i czy rzeczywiście może zobaczyć, jak jej używa. Jest to również coś, co niewiele giełd kryptowalut zaoferuje swoim traderom.

To, co naprawdę podobało nam się w koncie demo Opcji Eksperta, to brak zobowiązań po stronie tradera. Nie musisz nawet się rejestrować i możesz ćwiczyć anonimowy handel w wersji demonstracyjnej na Opcji Eksperta, jeśli tylko chcesz.

Jest to wyraźne odejście od starszych marek opcji cyfrowych, które wykorzystywały konto demo jako sposób na przyciągnięcie klientów poprzez manipulowanie nimi, aby przekazać więcej środków. Konto demo opcji eksperckiej ma również te same ceny, które znajdziesz na koncie rzeczywistym poniżej.

Rachunki rzeczywiste

Coś, czego nie widzieliśmy, a często w przestrzeni brokera CFD i wymiany kryptowalut to szereg różnych typów kont, które są oferowane przez Expert Option.

Jasne, na niektórych giełdach kryptowalut będziesz mieć poziomy kont, ale są one określane jedynie przez to, ile chcesz zweryfikować na giełdzie. W przypadku opcji eksperta konta wielopoziomowe są określane na podstawie kwoty inwestycji.

Opcja eksperta w zakresie różnych kont

Różne opcje konta Opcja eksperta

Oto korzyści, które mają wynikać z opcji konta, które zapewniają.

  Podstawowy Srebro Złoto Platyna Ekskluzywny
Osobisty menedżer Wprowadzenie Wprowadzenie Menadżer konta Starszy Account Manager
Materiały edukacyjne tak tak tak tak tak
Recenzje rynku & Badania tak tak tak tak
Wycofanie priorytetowe tak tak tak
Dostęp do strategii tak
Maksymalna liczba otwartych ofert 10 15 30 Bez limitu Bez limitu
Maksymalna kwota transakcji 25 $ 250 $ 1000 $ 2000 $ 5000 $
Zwiększony zysk 0 0 do 2% do 4% Do 6%

Co to oznacza dla Ciebie?

Jak widać, te konta, które mają więcej pieniędzy, będą miały więcej korzyści. Sugerowalibyśmy jednak zacząć od małych kwot. Dzieje się tak, ponieważ musisz upewnić się, że czujesz się w pełni komfortowo z brokerem, zanim wydasz tak dużą transzę środków.

Co więcej, możesz rozważyć opcje bonusowe, które mogą być Ci przedstawione. Dzieje się tak, ponieważ warunki bonusowe są znane jako niezwykle uciążliwe i mają wymagania dotyczące obrotu, które są prawie niemożliwe do osiągnięcia.

Dlatego, mimo że perspektywa „darmowych pieniędzy” brzmi świetnie, musisz zdać sobie sprawę, że jest ona daleka od darmowej i wiąże się z warunkami, które mogą ograniczyć wypłatę.

Finansowanie / wypłata

Opcje płatności opcji eksperckiej

Opcje płatności dla ekspertów

Konto opcji eksperckiej można zasilić na kilka sposobów. Bez wątpienia najłatwiejszym sposobem wyboru klienta jest użycie karty kredytowej lub debetowej. Pod względem typów kart, które akceptują, jest to Visa, MasterCard i UnionPay.

Minimalny depozyt w opcji Expert to 50 $, które mają na swoim koncie pierwszego poziomu. Mają również maksymalny rozmiar depozytu w wysokości 3000 USD. Ma to prawdopodobnie związek z nałożonymi na nie ograniczeniami procesora płatności.

Istnieją również różne opcje finansowania za pomocą pieniędzy elektronicznych, jeśli wolisz. Akceptują płatności za pośrednictwem Neteller, Skrill, WebMoney, Qiwi Wallet, Yandex Money i Payweb.

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze ze swojego konta, minimalna kwota wypłaty wynosi 10 USD. Wynika to prawdopodobnie z opłat związanych z wypłatą.

Jeśli wypłacasz środki, opcja Expert może wypłacić je tylko na to samo konto, na którym je zasiliłeś. Ma to na celu uniknięcie obaw związanych z praniem pieniędzy.

Obsługa klienta & KYC

Jest to oczywiście bardzo ważna kwestia dla brokerów i giełd. Nie ma nic bardziej frustrującego niż konieczność czekania całymi dniami na wsparcie klienta.

Opcja eksperta twierdzi, że ma całodobową obsługę klienta. Możesz skontaktować się z tymi agentami wsparcia bezpośrednio z platformy handlowej. Kiedy próbowaliśmy skontaktować się z zespołem wsparcia, zajęło nam około 10 minut, aby otrzymać odpowiedź, która nie jest taka zła. Możesz również skontaktować się z nimi za pomocą dedykowanego e-maila pomocy pod adresem [email protected]

Istnieją również numery, pod które można dzwonić do ich lokalnych biur. Jest to pomocne dla tych handlowców, którzy chcieliby z kimś porozmawiać. Oto numery lokalne

 • Wielka Brytania (angielski): Numer: +44 20 3868 3160, e-mail: [email protected], dostępne 24/7
 • Indie (hindi): Numer: 000800 443 0002, e-mail: [email protected], dostępny od 10:30 do 19:30 (czas indyjski)
 • Tajlandia (tajski): Numer: +66 6000 35407, e-mail: [email protected], dostępny od 10:30 do 19:30 (czas tajlandzki)

Jeśli chodzi o KYC, opcja eksperta jest wymagana do wykonania szeregu kroków, aby upewnić się, że jesteś tym, za kogo się podajesz. Jest to standardowy protokół na dzisiejszych rynkach, który pozwala uniknąć ryzyka prania pieniędzy i oszustw.

Kiedy zasilasz swoje konto w opcji eksperckiej, zwykle proszą o dowód tożsamości, a także potwierdzenie adresu. Zweryfikowanie tych dokumentów powinno zająć im dzień lub dwa.

Platforma opcji ekspertów

Jedną z najbardziej interesujących części pakietu opcji Expert musi być ich platforma handlowa. Jak wspomniano, ta platforma została zbudowana we własnym zakresie i dlatego jest wyjątkowa wśród innych platform opcji i CFD.

Wydaje się, że platforma internetowa jest dobrze zaprojektowana i zawiera liczne narzędzia do dyspozycji przedsiębiorcy. Wszystko, co jest związane z administrowaniem kontem, znajduje się po lewej stronie ekranu. Tutaj możesz zasilić swoje konto, monitorować swoje przeszłe transakcje lub skorzystać z obszernych materiałów edukacyjnych.

W środku będziesz mieć wszystkie swoje wykresy i rynki. Możesz wybrać układ, który najbardziej Ci odpowiada, i podzielić wykres na więcej niż jeden zasób. Jest to korzystne dla tych handlowców, którzy lubią handlować na więcej niż jednym rynku na raz. Jak widać poniżej, monitorujemy zarówno złoto, jak i EUR / USD.

Oparta na sieci Web platforma opcji eksperckiej

Oparta na sieci Web platforma opcji eksperckiej

Jeśli jesteś jednym z tych traderów, którzy lubią przeprowadzać analizę techniczną, możesz skorzystać z narzędzi do tworzenia wykresów i wskaźników dostępnych w Expert Option. Chociaż mogą one być przydatne, są dość podstawowe dla pakietu wykresów.

Na przykład masz pewne możliwości rysowania i mapowania, w których możesz naszkicować linie trendu i punkty wejścia. Możesz także przełączyć się ze standardowego wykresu warstwowego na bardziej szczegółowy wykres liniowy, słupkowy lub świecowy.

Po przyjrzeniu się wskaźnikom otrzymasz listę 8 różnych wskaźników, których możesz użyć. Masz swoje podstawowe średnie kroczące, wstęgi Bollingera, RSI, MACD itp. Opcje dostosowywania wokół tych wskaźników są stosunkowo proste przy użyciu tylko jednego lub dwóch różnych danych wejściowych.

Jeśli chcesz nieco lepiej przyjrzeć się trendom rynkowym, możesz otworzyć tę kartę po prawej stronie wykresu. Daje to wyobrażenie o tym, które aktywa mają największe trendy i w jakim kierunku zmierzają. Możesz również dostosować ramy czasowe, jeśli chcesz to wykorzystać jako część analizy wygaśnięcia opcji.

Funkcjonalność zamówień w opcji Expert jest raczej podstawowa. Wydaje się, że jest to proste zlecenie kupna / sprzedaży, którego jedynymi parametrami, które można dostosować, są kwota zainwestowana w transakcję oraz kurs wykonania.

Wskazówka Pro: Dostosowując współczynnik wykonania, dostosowujesz również kursy i wypłaty. Jeśli masz szczególnie mocny pogląd na kierunek, możesz na tej podstawie dostosować wypłatę.

Handel społecznościowy

Handel społecznościowy to interesujący element funkcjonalności, który Expert Option zawiera na swojej platformie. Pozwala to zobaczyć, gdzie inni handlowcy umieszczają swoje transakcje i jakie strategie stosują.

Na przykład możesz zobaczyć takie rzeczy, jak zawarte transakcje, ceny, które zostały zablokowane, a także zyski i straty poszczególnych handlowców. Jest to nie tylko świetny sposób na śledzenie tych handlowców, którzy przynoszą zyski, ale także daje dobre wyobrażenie o tym, dokąd zmierza sentyment rynkowy.

Możesz zobaczyć handel społecznościowy na dwa sposoby. Po pierwsze, możesz przejść do zakładki handlu społecznościowego. To jest obraz po prawej stronie poniżej i da ci migawkę obecnych handlowców w Opcji Eksperta. Tutaj możesz zobaczyć ogólne (w górę lub w dół), a także tablice liderów tych handlowców, którzy dobrze sobie radzili.

Opcja ekspercka Handel społecznościowy

Funkcjonalność handlu społecznościowego w opcji eksperta

Możesz również wyświetlić wszystkie transakcje, które zostały umieszczone przez innych na samym wykresie. Tutaj możesz zobaczyć w czasie rzeczywistym, w jaki sposób się ustawili. Okazało się, że wszystkie zakładki handlu społecznościowego na wykresie są nieco rozpraszające, ale może to działać dla Ciebie.

Sekcja analityczna

Jest to kolejna funkcja zawarta w opcji Expert, która może pomóc w informowaniu o handlu. Sekcja analityczna jest bardziej dla tych traderów, którzy chcieliby mieć podstawową analizę określonych aktywów i rynków.

Na przykład pierwsza sekcja to zbiór filmów, które przeprowadzą Cię przez najnowsze ruchy rynkowe i wiadomości z ostatniego tygodnia. Byliśmy pod wrażeniem tych filmów, ponieważ były dobrze zaprezentowane i zawierały przydatne wizualizacje i wykresy do obsługi danych.

Kolejna przydatna zakładka w sekcji analityki to część, która zawiera przegląd giełd finansowych i ich godzin handlu. Jest to bardziej istotne dla tych inwestorów, którzy chcą handlować akcjami w godzinach rynkowych na żywo.

Klient PC opcji Expert

Chociaż platforma internetowa jest świetna ze względu na wygodę, najbardziej optymalne doświadczenia handlowe pochodzą od klientów PC. Dzieje się tak, ponieważ będziesz używać komputera do handlu zamiast przeglądarki internetowej. Jest to oczywiście bardziej wydajne, ponieważ stwierdziliśmy, że interfejs sieciowy jest dość obciążony zasobami przeglądarki.

Opcja klienta PC Expert

Opcja klienta PC Expert

Ponadto, jeśli szukasz najszybszego wykonania, lepszym wyborem jest klient desktopowy. Dzieje się tak, ponieważ twoje zamówienia są wysyłane bezpośrednio z twojego komputera do serwerów opcji ekspertów. Kiedy składasz zamówienia w przeglądarce internetowej, muszą one najpierw przejść przez architekturę strony.

Klient stacjonarny jest dostępny do pobrania w systemie Microsoft Windows, a także w systemie Mac OS. Po pobraniu programów i załadowaniu ich zostaniesz poproszony o podanie danych logowania do Opcji Eksperta.

Aplikacja opcji eksperta

Dla traderów, którzy są zawsze w ruchu, opcja Expert ma również aplikację mobilną, którą można pobrać z obu iOS i Google Play.

Aplikacja jest naprawdę dobrze rozplanowana i widać, że wydali dużo pieniędzy na jej opracowanie. Próbowali uzyskać jak najwięcej funkcjonalności w aplikacji. W porównaniu z niektórymi innymi aplikacjami, które widzieliśmy, ta wydaje się mieć o wiele więcej funkcji.

Opcja eksperta na iOS

Opcja eksperta na iOS

Rzeczywiście, jeśli spojrzymy na niektóre oceny aplikacji w obu sklepach, większość opinii jest pozytywna. W nielicznych przypadkach, w których pojawiają się negatywne recenzje lub złe doświadczenia, personel obsługi klienta Opcji eksperckiej wydaje się szybko reagować.

Dlatego powinieneś używać aplikacji mobilnej?

Cóż, to naprawdę zależy od tego, jakiego rodzaju doświadczenia handlowego szukasz. Chociaż aplikacja jest dość zaawansowana w porównaniu do swoich rówieśników, nadal brakuje jej wielu funkcji, które będziesz mieć w kliencie komputerowym i interfejsie internetowym.

Ponadto handel mobilny będzie musiał opierać się na łączności mobilnej, która czasami może być dość powolna. Może to być frustrujące, gdy próbujesz otworzyć / zamknąć transakcje, a dane mobilne spadają na kilka sekund.

Mając to na uwadze, aplikacja mobilna jest bardziej odpowiednia dla początkujących traderów, którzy szukają łatwego i wygodnego sposobu na handel na rynkach.

Edukacja

To kolejne miejsce, w którym naszym zdaniem opcja eksperta się wyróżnia. Mają dość obszerne materiały edukacyjne dla handlowców.

Dostęp do niej można uzyskać za pośrednictwem platformy w zakładce „edukacja” lub na stronie głównej w stopce. Jeśli masz przejść do zakładki edukacja, zobaczysz liczne tematy, które obejmują. Należą do nich:

 • Analiza fundamentalna
 • Analiza techniczna
 • Analiza graficzna
 • Psychologia handlu
 • Strategie handlowe
 • Słownik terminów

Istnieje również szereg filmów, które mają dla handlowców. Są one pomocne dla tych nowych handlowców, którzy potrzebują wskazówek, jak najlepiej wykorzystać platformę. Wszystko to znajduje się na karcie „Jak zacząć”.

Reputacja

W porównaniu ze wszystkimi innymi markami Option wydaje się, że opcja Expert ma stosunkowo dobrą reputację w Internecie. Zauważyliśmy jednak, że pojawiło się kilka kwestii związanych z lokalizacją firmy. Niektórzy handlowcy nie czuli się komfortowo z rejestracją w St Vincent.

Oczywiście wielu klientów nie zgadzało się z przyznanymi bonusami. Jak powiedzieliśmy powyżej, Bonusy są objęte uciążliwymi warunkami i ci klienci prawdopodobnie ich nie przeczytali lub nie byli ich świadomi.

Pojawił się również jeden lub dwa skargi na korektę wskaźnika wypłat dla tych klientów, którzy mają dobre wyniki handlowe. Oczywiście może to być trudne do zweryfikowania, ponieważ recenzent nie pozostawił dowodów twierdzenia.

Wreszcie pojawiło się kilka skarg, które handlowcy mieli na temat wymogów dotyczących wypłat. Twierdzili, że Expert Option nie autoryzował ich wniosków. Jednak po zbadaniu wydaje się, że nie potwierdzili oni prawidłowo swoich kont.

Co nam się nie podobało

Udoskonalenia opcji eksperta

Chociaż platforma Expert Option jest bardzo wydajna i istnieje mnóstwo zasobów dostępnych dla handlowca, było kilka rzeczy, które naszym zdaniem wymagały poprawy.

Po pierwsze, musimy wziąć pod uwagę ich licencję regulacyjną. Chociaż nie ma to być lekceważące dla organów regulacyjnych Vanuatu, licencja w Europie jest znacznie bezpieczniejsza. Jeśli opcja ekspercka chce zdobyć pełne zaufanie swoich europejskich klientów, powinni dążyć do uzyskania regulacji w UE lub jej odpowiedniku.

Ponadto, jeśli Expert Option byłby w stanie uzyskać europejską licencję, mogliby zabrać klientów z kontynentu. To by im służyło, ponieważ mogłoby zwiększyć ich bazę użytkowników.

Po stronie platformy wolelibyśmy, gdyby mieli więcej opcji pod względem czasu wygaśnięcia. Niektórzy klienci wolą nie handlować z tak krótkim czasem wygaśnięcia, co jest szczególnie ważne w przypadku klientów, którzy nie używają analizy technicznej do swoich transakcji.

Na koniec chcielibyśmy zobaczyć kilka opcji finansowania kryptowalut. W końcu oferują szereg różnych aktywów kryptowalutowych do handlu, więc logiczne jest, że oferują również opcje finansowania.

Istnieje również wielu innych brokerów, którzy oferują tę opcję, ponieważ pozwala im anonimowo administrować rachunkami, zmniejsza opłaty oraz jest szybki i skuteczny. Być może opcja eksperta obejmie to w późniejszym terminie.

EO.finance

Inną rzeczą, z której możesz zdawać sobie sprawę, jest to, że opcja Expert jest powiązana z EO.finance. Jest to oddzielna usługa dostępna również dla traderów z platformy. Zasadniczo jest to plik portfel kryptowalut i Wymieniać się usługa.

Na platformie możesz wymieniać zarówno kryptowalutę, jak i fiat. Jeśli chciałeś kupić w fiat, masz do wyboru szereg opcji, w tym użycie karty kredytowej / debetowej. Dlatego jeśli szukasz zwykłej wymiany niż doświadczenia handlowego, może to być dla Ciebie.

Istnieje również dość duży wybór monet, które można kupić za pomocą tego portfela. Tworzą rynek na ponad 40 różnych aktywów kryptowalutowych. Jest to korzystne dla tych traderów, którzy szukali bramy „fiat”, w której mogliby łatwo kupować i sprzedawać niektóre z tych mniejszych altcoinów kapslowych za ich walutę fiducjarną.

EO.finance ma siedzibę w Estonii i posiada licencję europejską. Możesz zobaczyć ich estońskie licencje na wywiad finansowy tutaj i tutaj.

Portfel kryptowalut

Po zakupie monet możesz również skorzystać z dostarczonego portfela EO.finance. Jest to dostępne w wielu różnych formach. Na przykład może być używany jako portfel mobilny na Urządzenie Apple lub na Android.

Możesz również korzystać z portfela online w wersji internetowej lub za pośrednictwem wtyczki do przeglądarki. Wtyczka do przeglądarki jest obecnie dostępna na Firefox i Chrom. Sugerujemy, abyś korzystał z wtyczek i aplikacji za pośrednictwem portfela internetowego. Ryzyko utraty przez witrynę internetową jest znacznie większe niż lokalnie na urządzeniu.

Portfel zawiera również zastrzeżoną monetę firmy (monetę EO). Można to uznać za ich własną wersję monety Binance lub KuCoin oferowany na innych giełdach. Po zakończeniu transakcji za pomocą monety EO otrzymasz 50% zniżki na opłaty związane z tymi transakcjami.

Wniosek

Jak wykazaliśmy w tej recenzji opcji eksperckiej, broker jest bez wątpienia świetną opcją dla inwestorów, którzy chcą zaawansowanego oprogramowania handlowego, a także obszernej edukacji.

Docenią również szereg różnych rachunków, które mogą otwierać z różnymi poziomami wsparcia i funkcjonalności handlowej. Pomaga również nowicjuszowi w korzystaniu z całkowicie bezpłatnego i anonimowego konta demo.

Podobał nam się również fakt, że była elastyczna obsługa klienta, która szybko odpowiadała na wszystkie nasze zapytania. Osoby z innych krajów uznają za przydatne przetłumaczenie strony internetowej na kilka różnych języków i obsługę klienta w trzech.

Jak już wspomnieliśmy, było kilka miejsc, które naszym zdaniem mogą zostać ulepszone. Dotyczyły one głównie ich przepisów, platformy i opcji finansowania. Mamy nadzieję, że opcja ekspercka może wziąć to pod uwagę.

Co więcej, nasz przegląd wykazał, że chociaż opcja ekspercka działa w branży, która borykała się z wieloma problemami w przeszłości, wydaje się, że są całkowicie poza pokładem i mają stosunkowo dobrą reputację.

Tak więc, czy Expert Option jest dla Ciebie brokerem?

Zachęcamy do przeprowadzenia własnych badań. Ale jeśli interesuje Cię silna platforma z licznymi aktywami kryptowalutowymi i jesteś w kraju, w którym działa Expert Option, to rzeczywiście może być rozwiązaniem.

Wyróżniony obraz za pośrednictwem opcji eksperta

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me