10 geriausių šifravimo dovanų 2021 m

Kriptografija išeina iš šešėlio. Ne taip seniai tai buvo kai kurių tamsesnių interneto kampelių saugykla, kuria prekiavo ir apie kurias kalbėjo kietas geeksų, įsilaužėlių, sukčių ir taip, vizionierių šerdis..

Tos dienos jau praėjo. Kripto yra visur ir nauji sekėjai kiekvieną dieną plūsta prie jos reklaminės juostos. Kai dabartinis bulių bėgimas ir toliau kaupia garą, žmonių iš viso pasaulio susidomėjimas kriptografija ir jo pritaikymas sprogsta ir, nepaisant jų didžiausių pastangų, jokios galios negali to sustabdyti..

„Binance“ autobusas Londone

Londone reklamuojamas „Binance“: sėskite į laivą. Vaizdas per OFEED

Galite būti kriptografinis OG, vis dar grumiantis tuos bitkoinus, kuriuos įsigijote 2014 m., Arba naujokas, bandantis išsiaiškinti, kodėl kas nors naudotų „Coinbase“. Didelė tikimybė, kad esate kažkur tarp dviejų. Kad ir koks esate, esate kriptografinės bendruomenės dalis ir tai reikia švęsti.

Juk jūs einate į finansinės laisvės kelią, atsitraukiate nuo nešvaraus fiat pasaulio ir imate reikalus į savo rankas. Jei tai nėra kažkas, dėl ko reikia šaukti, tada mes čia, Monetų biure, nežinome, kas yra.

Bet kaip jūs švenčiate savo narystę kriptografiniame klube? Kaip parodyti ištikimybę mėgstamai monetai ar projektui ne tik būti investuotoju? Ir, svarbiausia, kaip jūs skleidžiate žinią tarp neišmanėlių?

Taip, galite apsilankyti bet kuriame „Reddit“ forume ir keistis pranešimais su kitais keliautojais. Galite žiūrėti Guy vaizdo įrašus „YouTube“ ir užsiimkite komentarais. Bet tai pamokslavimas atsivertusiems. Geriausias būdas parodyti meilę ir skleisti žinią yra kriptografija patekti į didelį, platų pasaulį. Taip, atėjo laikas įsigyti savo prekių.

Bitcoin šeima

„Bitcoin“ šeima: pralenkite jį maksimaliai. Vaizdas per Moneta.fyi

Kažkada nebuvo tiek daug galimybių, jei norėtumėte BTC marškinėlių ar bet kokių kitų kriptografinėmis temomis susijusių prekių. Jau nebe. Kripto populiarumui einant į mėnulį, vis daugiau prekių pasiekia internetą ir dabar yra daugybė pasirinkimų. Iš tikrųjų tiek, kad visa tai gali atrodyti šiek tiek pribloškianti.

Štai kodėl čia, Monetų biure, komanda susėdo ir išsirinko mėgstamiausius kriptografinių prekių gabaliukus, kuriais norėtume pasidalinti su jumis. Turint tiek daug, gali būti sunku žinoti, kur ieškoti, ir, pripažinkime, yra ir gero, ir blogo. Taigi, nesvarbu, ar norite pasilepinti, ar bandote rasti puikią dovaną, suteikiančią kažkam ypatingą džiaugsmą po Kalėdų, mes padengėme jus geriausiais 10 geriausių kriptografinių prekių gabalėlių ateinantiems metams.

1: Monetų biuro kapišonai

Gerai, gerai, todėl mes begėdiškai paleidžiame daiktus su kažkokia savo pačių vaga, kaip mūsų kanalo pavyzdžiu yra pats žmogus. Vis dėlto jūs turite pripažinti, kad jie atrodo gana prakeikti. Šis gobtuvų asortimentas buvo sukurtas ypač tam, kad padėtų išvaryti žiemos bliuzą, kurį dabar, Šiaurės pusrutulyje, išgyvename mes, žmonės. Dėl šių mažų jaukių numerių dabar galima vaikščioti užšaldytomis gatvėmis ir tuo pačiu metu skleisti kriptografinę evangeliją.

Monetų biuras „Hoody“

Monetų biuro kapišonas. Susipažink su vaikinu. Vaizdas per Monetų biurą

Gobtuvai yra pagaminti iš organinės medvilnės ir perdirbto poliesterio mišinio, kuris suteikia jiems gražiai minkštą pojūtį ir neleidžia šalti. Yra daugybė spaudinių, o nauji dizainai pridedami nuolat. Visi „Monetų biuro“ prekių pardavimai yra skirti palaikyti kanalą, padėdami išlaikyti mūsų turinį aukščiausios kokybės ir be skelbimų. Galbūt nėra geresnio būdo priklijuoti žmogų ir atrodyti musę vienu metu.

Šie gobtuvai neseniai debiutavo mūsų prekybinėje svetainėje ir kanale, ir jie pritraukia visą dėmesį. Gaukite juos, kol jie karšti ir šaltas oras.

2: Monetų biuro marškinėliai

Pripažinkime, kad ten yra daugybė su kriptografija susijusių marškinėlių, pradedant nuo gero iki blogo, per abejingą. Kai kūrėme savo „Monetų biuro“ marškinėlių asortimentą, norėjome, kad jie išsiskirtų iš minios. Taip pat mažai žinomas faktas, kad pats Guy yra nepaprastai nervingas, kai kalbama apie tai, ką jis dėvi savo vaizdo įrašuose.

(Tai gali atrodyti sunku patikėti, bet patikėk manimi, tai tiesa). Jis buvo tvirtai pritvirtintas prie klasikinių „Monetų biuro“ logotipo marškinėlių ir atmetė kelis kitus siūlomus dizainus. Tada jis ėmėsi pats susikurti kai kuriuos dizainus, kuriuos pamatysite savo vaizdo įrašuose ir mūsų prekių svetainėje. Daug talentų turintis žmogus.

Monetų biuro marškinėliai

Monetų biuro marškinėliai. Jūs žinote, ką daryti. Vaizdas per Monetų biurą

Šie marškinėliai yra 100% organinės medvilnės, o priekyje yra daugybė meno kūrinių, o kaklo gale – „Monetų biuro“ logotipas. Pastaruoju metu Guy tapo mažiau kontrolės keistuoliu ir atvėrė idėją bendradarbiauti su skaitmeniniu atlikėju Maguszas apie aukščiau pateiktą „Buy the Dip“ dizainą. Kalbama, kad gali būti ir daugiau bendradarbiavimų, todėl nenuleiskite akių.

Tiesiog nebūtų teisinga, jei vienintelis būdas nusipirkti bet kurią mūsų Monetų biuro prekę būtų su purvinu fiat. Štai kodėl mes suteikiame jums galimybę atsiskaityti ir su BTC bei ETH, jei norite išskirtinio šifravimo patirties.

3: BTC plakatas

Prisiminkite klasiką Obamos meno kūriniai menininko Shepardo Fairey’io, kuris buvo visur dar 2008 m.? Plakatuose buvo paties žmogaus nuotrauka, aukščiau žodžių, įskaitant „viltis“, „pokyčiai“ ir „pažanga“. B.Obama galėjo būti ir išvykęs iš Baltųjų rūmų, tačiau šie žodžiai dabar atrodo dar labiau pritaikomi bitkoinams. Štai kodėl mums patinka šis dailininko plakatas Citata Amatininkas kuri atspindi garsiąją Fairey spalvų schemą ir yra būtina kiekvienam įžvalgiam hodleriui.

„Bitcoin Art“ darbas

Bitcoin: taip mes galime. Vaizdas per Etsy

Plakatai būna įvairių dydžių ir apdailos, kad tiktų bet kuriai jūsų erdvei, kuri tiesiog šaukiasi šiek tiek madingų kriptografinių kūrinių.

Neįmanoma žinoti, kada visi galėsime dar kartą susirasti draugų (prisimeni?), Bet kai tai padarysime, norėsite, kad šis mažas skaičius būtų matomame ekrane.

4: Decred striukė

Nekoreguokite savo rinkinio. Išbandykite ir sulaikykite save. Šis kūdikis yra tikras ir yra oficialus „Decred“ prekių gabalas, kurį galima įsigyti tik per „Crypto Emporium“. Dabar „Decred“ gali būti ne pats žinomiausias vykdomas šifravimo projektas (# 51 toliau „CoinMarketCap“ rašymo metu), bet jei jis vis tiek gamins tokią prekę, tai taps stratosferinis. Tai 95% poliesteris, 5% elastanas ir, na … tiesiog pažiūrėk. Pakanka pasakyti, kad tai netinka mažėjančioms žibuoklėms.

Apleista striukė

„Decred“ striukė: suformuokite tvarkingą eilę. Vaizdas per „Crypto Emporium“

„Crypto Emporium“ atitinka savo pavadinimą ir, jei norite turėti šį mažą numerį, turėsite sumokėti kriptografija. Jie priima BTC, ETH, LTC, XVG (Verge), XRP, DASH ir, žinoma, DCR.

Ši svetainė leidžia jums įsigyti daugybę daiktų su kriptografija, įskaitant „iPhone“ ir net turtą, tačiau iš tikrųjų niekas čia, Monetų biure, negali pamatyti šio akinimo.

5: 21 Hodl meno kūriniai

Monetų biuro komanda paprastai turi skirtingą požiūrį į beveik viską, tačiau mes vieningai vertiname 21 Hodl, menininko, kurio misija yra „panaudoti meną, kad žmonės žinotų, kaip užteršta mūsų ekonominė sistema, darbą“ darbą. prie to.

„Hodl“ meno kūriniai

Darykite vieną iš šių kasdien … Vaizdas per 21 Hodl

„21 Hodl“ svetainėje yra visa apkrova dizainų, daugiausia temų apie BTC, kurią menininkas skelbia esanti vienintelė kriptografija, kurią verta turėti. Kiekvienam kūriniui taip pat pridedamas sertifikatas Verisart, sertifikavimo tarnyba, kuri naudoja „blockchain“, kad sukurtų saugius ir nekintamus menininkų ir jų darbų autentiškumo sertifikatus.

„Verisart“ siekia „padidinti pasitikėjimą ir likvidumą pasaulinėje meno rinkoje, suteikiant skaidrumo ir vienodumo nustatant meno kūrinius ir kolekcionuojamus daiktus“. Taigi, jei užsakote meno kūrinius iš „21 Hodl“ ar bet kurio kito menininko, dirbančio su „Verisart“, galite būti tikri, kad kūrinys yra tikras ir saugiai įregistruotas jūsų vardu. Menas, bitkoinas ir „blockchain“ – visi kartu. Graži.

Beje, jei pats esate menininkas ir mielai dirbate su mumis čia, biure, kodėl gi ne susisiekę su mumis ir pasikalbėję apie bendradarbiavimą? Mes visada ieškome naujų talentų, su kuriais galėtume dirbti ir juos reklamuoti, ir mes norėtume išgirsti iš panašių skelbimų.

Kontaktinę informaciją galite rasti Apie mūsų „YouTube“ kanalo skiltį. Kas žino, galbūt pats Guy netrukus galėtų įsitraukti į vieną iš jūsų dizainų …

6: Logotipai ir piktogramos gobelenas

Šiais laikais būti studentu nėra lengva. Daugelis turi mokytis iš namų, o kiti atsidūrė karantine ir priversti socialiai atsiriboti, bandydami leistis į vieną didžiausių gyvenimo nuotykių universitete. Užkandžioti dvidešimt nepažįstamų žmonių ir gerti alkoholį už kibirą tiesiog nebėra meniu.

„Web Icon Crypto“

Interneto piktogramų gobelenas: ko reikia kiekvienam geekui ant sienos. Vaizdas per Redbubble

Vis dėlto galite būti tikri, kad dabartinė studentų karta yra geriausiai išmananti technologijas, kokios kada nors buvo, ir kaip tokios, jos įvertins šį skausmingą šiuo metu sienų pakabinimą, kuriame yra daugybė kūrėjų, atvirojo kodo projektų. ir žiniatinklio milžino piktogramos. Tai toks kūrinys, į kurį gali žiūrėti valandų valandas, nesvarbu, ar esi įtakotas, ar ne.

Kai kurios piktogramos („Facebook“, „Google Chrome“) bus žinomos visiems, gimusiems po 1960 m., O kitos yra šiek tiek neaiškesnės. Beveik neabejotinai yra išrastas kažkoks gėrimo žaidimas, kurio metu reikia įvardyti kuo daugiau, o gal tik aš parodysiu, koks aš iš tikrųjų esu be palietimo. Ką aš galiu pasakyti, praėjo nemažai laiko nuo to laiko, kai buvau studentė, ir daug to neprisimenu.

Šis gobelenas (arba pakabinamas ant sienos, jei tai yra jūsų pageidaujamas terminas) yra atspausdintas ant lengvo poliesterio ir yra idealus priedas prie bet kurios „Gen-Z’ers“ sienos, nesvarbu, ar jis būtų sumontuotas, ar ne. Jis yra įvairių dydžių ir gali būti plaunamas mašinoje, jei kas nors iš tų nelegalių susibūrimų pasisuks.

7: Kripto puodelis

Bet kokiam save gerbiančiam kripto žinovui diena prasideda žvilgsniu į tai, kaip sekasi portfeliui, ir žvilgsniu į naujienas, kad sužinotumėte, ar rinkose nenutiko nieko nemalonaus, kol jūs miegate. Viskas gerai ir be abejonės, kartu su atgaivinančiu puodeliu kavos (arba arbatos, jei esate britas).

Bitcoin puodelis

Užvirė audra. Vaizdas per Etsy

Dabar paklauskite savęs, ar visa ta patirtis nesijaustų tik kiek autentiškesnė, jei tas garuojantis gėrimas būtų pagamintas puodelyje, kurio šone išpuoštas jūsų mėgstamiausio šifravimo logotipas? Šio kuklaus hodlerio nuomone, yra laisvas dienos pradėjimas nuo dešinės kojos.

Yra daugybė kriptografijos temų puodelių, o, puodelis yra puodelis. Be to, „Monetų biuro“ komanda teikia pirmenybę paprastesniam, elegantiškesniam dizainui. Mes nesame dideli tų sūrių gerbėjai, galiu atrodyti, kad klausausi tavęs, bet mano galva prekiauju kriptos tipo nesąmonėmis.

Aukščiau pavaizduota nuotrauka yra didelė mūsų mėgstamiausia šis Ethereum numeris iš Redbubble ir šis funky „Monero“ dizainas, galima įsigyti „Etsy“. Mano mėgstamiausia, kuriai tenka 15ozų geriausių Earl Grey, kaip aš rašau, yra ši bitkoinų bombonešis dizainą galima įsigyti iš „Crypto Shopper“. Prašau pieno ir dviejų cukrų.

8: Ethereum į Mėnulio pagalvę

Jei esate panašus į mane, tada yra tikimybė, kad vėlai praleidote gana daug laiko namuose. Nemažai žmonių, kuriuos pažįstu, gerai nepriėmė šios priverstinės izoliacijos ir reagavo darydami įvairius beprotiškus dalykus. Viena pora nusprendė iš naujo įrengti kiekvieną savo namo kambarį. Keletas draugų dabar yra šunų savininkai ir netylės dėl to. Vienas senas draugas su žmona net rimtai išprotėjo ir susilaukė kūdikio. Tai nebuvo gražu.

Ethereum į Mėnulį

ETH į Mėnulį: atsisėskite, atsipalaiduokite ir prisisekite. Vaizdas per Kripto prekyba

Tikriausiai teisinga sakyti, kad dauguma žmonių, užstrigusių namuose savaites, ėmėsi tam tikrų žingsnių, kad pagražintų savo aplinką, nors galbūt ne tiek, kad visiškai pakeistų namus (bent jau aš labai tikiuosi, kad ne).

Tačiau nėra nieko blogo padaryti savo namą šiek tiek jaukesniu, ypač kai oras lauke neužpildo džiaugsmo. Štai kodėl šis minkštas baldas yra visiškai proporcingas žingsnis. Padvigubinkite jį elegantišku kriptografiniu arbatos puodeliu ir staiga neužsiblokuoja.

Jį galima įsigyti nuo Kripto prekyba, kurie taip pat atlieka visą apkrovą kitų produktų, įskaitant kai kuriuos, kurių nėra lengva rasti kitur. Taigi, jei a Polo marškinėliai „Zilliqa“ yra tai, ko trūksta jūsų gyvenime, na, tada esate laukiami.

9: kriptografinės kojinės ir maudymosi kostiumėliai

Marškinėliai ir gobtuvai yra gerai, bet kas nutinka, kai saulė pagaliau vėl išlenda ir norite pasideginti? Jei tai yra toks klausimas, dėl kurio naktį guli budėdamas, nuostabiai ekscentriškas „Olympian Bitcoin Store“ yra čia, kad padėtų. Kartu su dažniausiai randamais prekių gabalais, šioje partijoje taip pat yra daugybė BTC tematikos bikinių, kojinių ir net sandalų tiems, kurie jau planuoja savo vasaros atostogas..

Bitcoin Bikini

BTC bikinis: Taip, tai vyksta. Vaizdas per „Olympianbitcoin.store“

Šis svetainės perlas yra puiki vieta, kur galima rasti daugiau neįprastų prekių su dizainu, kurių nerasite kitur. Jie priima mokėjimą BTC, ETH ir LTC, taip pat XMR ir ZEC. Taip pat galite atsiskaityti naudodami „PayPal“ ir kitas „fiat“ parinktis.

Be bikinių ir sandalų, taip pat galite pasilepinti a BTC priedų maišelis ir a saugokis banginių bathmat kurio, tiesą sakant, neturėtų būti nė vienas vonios kambarys. „Olympian Bitcoin Store“ nusipelno garbingo paminėjimo už maitinimą moterų šifravimo gerbėjų tarpe – grupės, kurios dažnai nepaisoma.

Tai reikia ploti ir aš, pavyzdžiui, negaliu nuspręsti, ar mane labiau jaudina mintis apie atostogas saulėje ar galimybė susitikti su savo svajonių moterimi, apsirengusia BTC bikiniu. Stebėkite šią erdvę.

10: Bitcoin ledo ir kepimo formos

Vaizduokite sceną: tai 2025 m. Vasara ir nusprendėte išsigryninti savo pelną, matydami, kad BTC pasiekia 500 000 USD. Norėdami švęsti, jūs rengiate vakarėlį prie baseino naujame „Swish“ dvare, kurį nusipirkote Karibuose ir visi jūsų draugai ateina. Nesate tas, kuris girtųsi, kaip patekote, kur esate, tačiau norite pagerbti jus atvedusį skaitmeninį auksą. Ką tu gali padaryti žemėje?

Bitcoin ledo kubeliai

Padaryk mano dvigubą. Vaizdas per Kripto įlanka

Na, jei tai būčiau aš (ir tikrai tikiuosi, kad kada nors bus), tada negalėčiau atsispirti draugams įteikdamas traškų džiną ir toniką, kuriame plaukioja keli BTC firmos ledo kubeliai. Mažas, subtilus būdas parodyti jiems, kaip buvo sumokėta už visą prabangą ir puošnumą, ir, be galo, švelnus kasinėjimas tiems, kurie teigė, kad bitkoinas yra afera, ir aš galų gale prarandu visus savo pinigus. Kas dabar juokiasi, ai?

Kripto įlanka turi daugybę keistų ir (kartais) nuostabių su kriptografija susijusių prekių, tačiau šis ledo kubelių ir sausainių gamybos rinkinys gali būti labiausiai patenkinantis 10 USD, kuriuos kada nors išleidote. Tiesiog pasistenkite per stipriai netrinti ne monetų nosies.

Kalbėk & Eik pėsčiomis

Čia tiek daug kriptografinių prekių, kurių negalėtume įtraukti, todėl gilinkis giliau, jei nori rasti kūrinį, kurio sieki. Beveik visose pagrindinėse kriptose (ir daugelyje neaiškesnių) yra tam tikros rūšies prekių, taigi, jei tai yra „Tron“ puodelis jūs po ar Digibaitų sąsagos tada nenusimink.

„Bitcoin Life“

Mes visi norime parodyti meilę, bet tai yra šiek tiek daug. Vaizdas per „Twitter“

„Monetų biuro“ prekių parduotuvė plečiasi pagal populiarią paklausą, o darbuose turime daugybę įdomių produktų ir dizaino. Ir nepamirškite, ar gerdami rytinę kavą iš BTC puodelio, ar eidami į darbą sūpuojate „Decred“ spangly striukę, darote savo pastangas, kad padėtumėte skatinti kriptografiją ir padaryti pasaulį šiek tiek geresnį. Gerai tau.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me