10 geriausių šifruotų tinklalaidžių: palyginta greta

Ko ėmėtės, kad užpildytumėte nesibaigiančias uždarymo valandas? Galbūt tapote kepėju ar bėgiku, o gal atsisėdote parašyti to romano, kurį atidėjote pastaruosius dvidešimt metų. Ar tu buvai iš tų žmonių, kurie staiga priėjo visus žaliais pirštais ir pradėjo auginti daržoves savo kieme? Ar jūs prisijungėte prie lankstių legionų, vedančių „Zoomed“ jogos užsiėmimus iš jų priekinių kambarių?

„Covid Lockdowns“

Gyvenimas buvo nuobodus dėl šių „Lockdowns“

Vieną dieną pandemija ir užrakto siaubas bus istorijos, su kuriomis pagimdėme savo anūkus. Pažvelgsime atgal ir suvirpėsime, kai prisiminsime raugus, kurių nepavyko pakelti, ir šaltą perspektyvą, kai baigsis tualetinis popierius. Yra didelė tikimybė, kad dauguma iš mūsų nebus įsitraukę į tuos pomėgius, kurių ėmėmės, atsisakę jų, kai tik atsirado vakcina..

Nors tiek ilgai įstrigęs namuose, vargu ar kas nors iš mūsų skuba kartoti, viskas nebuvo blogai. Naminės duonos skonis yra geresnis. Pavykti nudžiuginti 10 000 valandų per valandą, kada nors atsikvėpus, nuvykti iki autobusų stotelės yra laimėjimas, kuriuo galime didžiuotis. Turėdami visą papildomų valandų krūvį, daugeliui iš mūsų buvo suteikta galimybė atsikvėpti nuo kasdienybės ir pasimėgauti saviugda.

Mes visos ausys

Jei esate panašus į mane, tada yra tikimybė, kad turite bent vieną draugą, kuris visada kirbėjo apie podcast’us. Niekada negalėjau suvokti kai kurių žmonių manijos jiems. Mano akys užsimerkdavo, kai tik išgirsdavau žodį. Pradėjau domėtis, ar tam tikri žmonės kada nors darė ką nors, išskyrus tai, kad visą dieną klausėsi kruvinų tinklalaidžių.

Užrakinimas padarė mane atsivertusį. Susidūrusi su neapsakomai laisvu laiku, nusprendžiau praplėsti akiratį ir išbandyti naujus dalykus. Kai kurie neilgai truko. Aš, matyt, nesugebu ilgiau nei dvi dienas išlaikyti gyvų kambarinių augalų. Negalėjau prasibrauti per pirmąjį „Sostų žaidimo“ sezoną ir dėl to neatsiprašau.

Kripto tinklalaidės

Tinklalaidės yra naujoji enciklopedija. Vaizdas per „Shutterstock“

Bet su podcast’ais nugriuvau triušio skylę, iš kurios neskubu išeiti. Ir aš ne viena. Pagal naujausi tyrimai, Vien JAV 68 milijonai žmonių (24% gyventojų) kas savaitę klausosi tinklalaidžių. Manoma, kad egzistuoja daugiau nei 1,5 milijono tinklalaidžių, kurių skaičius nuolat auga. Iš tikrųjų tiek daug, kad kai kurie patekote į „YouTube“ pabandyti sustabdyti plitimą užrakinimo metu.

Nuo to, kad stengčiausi ignoruoti tinklalaides, dabar negaliu jų gauti pakankamai. Klausysiu beveik bet ko ir esu užsiprenumeravęs šimtus skirtingų laidų, apimančių įvairiausias temas. Aš galiu nuoširdžiai pasakyti, aš nežinau, kaip būčiau išgyvenęs užrakinimą be jų.

Įsivaizduokite mano džiaugsmą tada, kai mano naujai atrasta meilė tinklalaidėms ėmė sutapti su mano šifravimo manija: dviguba džiaugsmo virpulys. Paaiškėjo, kad mano kolegos čia, Monetų biure, buvo vienodai užsikabinę. Jei kada nors susimąstėte, ką daro vaikinas, kai nekuria savo vaizdo įrašų, tada galiu pasakyti, kad tai apima ausinių porą, patogią kėdę ir palaimingą transą.

Puikus 10

Laimė Guy ir mums visiems, čia netrūksta su kriptografija susijusių tinklalaidžių. Vienintelė problema yra tokia, kad gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti, ir, kaip dažnai gyvenime, su auksu sumaišoma daug kruopų. Taigi mes esame čia, kad padėtume.

Mes susidėjome galvas ir pateikėme dešimties geriausių galimų šifravimo tinklalaidžių sąrašą. Greitai apžvelgėme, ko galite tikėtis iš kiekvieno, ir dalyvių aprašymus. Paimkite šias ausines, raskite ramų kampelį, atsipalaiduokite ir mėgaukitės …

1. Nesusijęs

Kripto dažnai gali atrodyti šiek tiek berniukų klubas, todėl malonu matyti, kai Laura Shin tai rengia puikus podcast’as. Shinas yra buvęs „Forbes“ vyresnysis redaktorius ir pirmasis pagrindinės žiniasklaidos žurnalistas, kuris visą laiką pristatė kriptografiją. Ji leidžia savaitinius „Unchained“ epizodus, kuriuose ji kalba su keliais didžiausiais „blockchain“ ir „crypto“ žaidėjais.

Neprijungtas tinklalaidė

Vaizdas per „SoundCloud“

Naujausiuose epizoduose buvo vieni iš labiausiai atpažįstamų kriptoversų vardų, įskaitant Vitaliką Buteriną, „Yearn Finance“ Andre Cronje, „Brave“ Brendaną Eichą ir net patį „Binance“ valdovą CZ. Shinas taip pat kalbasi su įstatymų leidėjais ir politikais, kurie aktyviai formuoja kriptografijos reguliavimą, taip pat su investuotojais, kurie saugo pinigų srautus. Trumpai tariant, jei norite neatsilikti nuo to, kas vyksta kriptografijos pasaulyje, negalite sau leisti nepaisyti neprijungto.

2. Blogas šifravimo tinklalaidė

Jei dar nesinaudojote kriptografija ir vis dar susiduriate su bitkoinais, „blockchain“ ir visais kitais ten esančiais projektais, tada Blogo šifravimo tinklalaidė yra puiki vieta pradėti. Jo tikslas yra demistifikuoti kriptografinę erdvę ir padėti naujokams susidoroti su viskuo, kas ten vyksta.

TBCP rengia Joelis Commas ir Travisas Wrightas ir reguliariai išleidžia epizodus, kurie padės klausytojams neatsilikti nuo naujausių šifravimo pokyčių. Joelis apibūdina save kaip „funkcionalų ateitininką“ ir yra „New York Times“ bestselerių autorius, viešasis pranešėjas ir verslininkas, taip pat podkasteris..

„Blogojo šifravimo“ tinklalaidė

Geras, blogas & Bjaurus. Vaizdas per „Soundcloud“

Greičiausiai greičiausia apibūdinti jį kaip visų dalykų interneto ekspertą, jo kompetencijos sritis yra tokia plati. Travisas yra buvęs pasaulinis „Symantec“ skaitmeninės ir socialinės strategas, kuris, be to, rašo ir kalba apie „blockchain“, technologijas, rinkodarą ir dar daug ką..

Šie du yra gera komanda ir tobulina savo stilių per 500 ir daugiau epizodų. TBCP yra viskas, ko norite iš tinklalaidės: informatyvus, patikimas ir įdomus.

3. Epicentras

Septyneri metai yra ilgas šifravimo laikas, o šis kitas tinklalaidė per tą laiką daug ką aprėpė. Epicentras yra savaitinė laida, nagrinėjanti „technines, ekonomines ir socialines pasekmes“, susijusias su „blockchain“ pramone. Kaip ir „Unchained“ atveju, čia didžiausias dėmesys skiriamas kalbėti su dideliais vardais iš pramonės ir sužinoti jų nuomonę įvairiausiomis temomis, susijusiomis su „blockchain“ ir „crypto“.

Epicentro tinklalaidės šifravimas

Kripto rinkų epicentras. Vaizdas per „Soundcloud“

„Epicentrą“ 2013 m. Įkūrė Adamas B. Levine’as („Let’s Talk Bitcoin“ vedėjas), Sébastienas Couture’as ir Brianas Crane’as. Levine’as persikėlė į priekį, o podcast’e dabar yra penkių vedėjų sąrašas: Crane’as ir Couture’as, kartu su Meheriu Roy’u, Sunny Aggarwalu ir Friederike’u Ernstu. Tarp jų jie kalbėjo su šimtais svečių, įskaitant „Litecoin“ įkūrėją Charlie Lee, „Interchain Foundation“ prezidentą Jae Kwoną ir „Project Serum“ įkūrėjus Samą Bankmaną-Friedą..

Tiems, kurie nori giliau pasinerti į kriptografinius vandenis, „Epicenter“ yra vienas iš originaliausių ir geriausių šaltinių.

4. Ką padarė Bitcoin

Kaip rodo jo pavadinimas, šį podcast’ą iš Peterio McCormacko dėmesys sutelktas į BTC, nors tai netrukdo tyrinėti visą su skaitmeniniu auksu susijusių temų krūvą. McCormackas nebijo įsitraukti į temą su savo pašnekovais, o epizodai paprastai trunka maždaug valandą, tačiau kartais gali tęstis ir daug ilgiau. Vis dėlto tai nėra problema, nes McCormackas žino savo dalyką iš vidaus ir gauna įspūdingų svečių, kurie su juo sukramtys.

Ką Bitcoin padarė „Podcast“

Ką Bitcoin padarė? Tai pakeitė pasaulį.

Naujausiuose epizoduose pasirodė tokie kaip Cameronas ir Tyleris Winklevossas, Jamesonas Loppas ir „Blockstream“ Rusty Russellas. Pats McCormackas yra žurnalistas, nuo 2017 m. Vadovavęs WBD, o dabar taip pat vadovaujantis Pasipiktinimas platforma ir tinklalaidė. Jis yra vienas iš tų žmonių, kurių darbas iškelia kelias valandas patrauklios medžiagos.

Tai, ką padarė „Bitcoin“, yra taip gerai parengta, kad galėtų lengvai patikti tiems, kurie tik praeityje domisi Bitcoin ir aplinkiniais klausimais. Kiekvienam, norinčiam pamatyti, kokia giliai kriptografija dabar yra mūsų gyvenimo audinyje, reikia eiti.

5. „Trader Cobb Crypto Podcast“

Tiems iš jūsų, kurie domisi prekyba kriptografija, vienas iš jūsų pirmųjų skambučių turėtų būti „Aussie“ Craigo Cobbo tonai. Šis tinklalaidė yra trumpų, šmaikščių epizodų, išleidžiamų kas vieną ar dvi dienas, forma, kurioje Cobbas aptaria rinkas ir tai, kas priverčia jas judėti. Tai puikus būdas pradėti savo prekybos dieną, o lengvas Cobbo stilius yra informatyvus ir įdomus.

Prekybininkas kripto burbuolė

„Trader Cobb Crypto Podcast“. „Aussie Action“

Cobbas turi daugiau nei trylikos metų patirtį prekiaujant visų rūšių turtu ir dabar daugiausia dėmesio skiria „wannabe“ prekybininkų švietimui per savo tinklalaidę ir internetinę svetainę. Tinklalaidėje pateikiami įprasti atsisakymai būti finansiniais patarimais, tačiau tai yra puikus šaltinis tiems, kurie užsiėmę savo tyrimais.

6. Nepatvirtinta

Turėti vieną tinklalaidę šiame sąraše yra įspūdingas pasiekimas; turėti du, atrodo, tarsi pasirodytų. Taip, Laura Shin grįžo į dar vieną savaitinį podcast’ą „Nepatvirtinta“, kuris „atskleidžia, kaip kriptoje esantys palapinių vardai reaguoja į svarbiausias savaitės antraštes“.

Nepatvirtinta „Podcast“

Laura Shin vėl pralenkia nepatvirtintą.

Šios laidos formatas paprastai yra trumpesnis nei „Unchained“, todėl geriau statyti tiems, kurie nori greitai išspręsti kriptografiją ir kur ji gali būti nukreipta.

7. „Pomp Podcast“

Anthony ‘Pomp’ Pompliano yra amerikiečių technologijų investuotojas ir verslininkas, kurio „interesai siejasi su finansų, technologijų, verslumo ir ekonomikos susikirtimu“. „Pomp Podcast“ išaugo iš savo kasdienio naujienlaiškio, kurį išsiųs draugams, šeimos nariams ir klientams. Didėjant gavėjų sąrašui, jis nusprendė išsiplėsti į naują žiniasklaidą ir kiekvienos tinklalaidės vaizdo įrašas įkeliamas į „YouTube“. Podcastas anksčiau buvo žinomas kaip „Off the Chain“.

„Pomp Podcast“

Legendinis „Pomp Podcast“.

„Pomp“ temų asortimentas gali būti gana platus, todėl tai yra puikus tinklalaidė tiems, kurie domisi didesniu vaizdu, išskyrus bitkoino ir „blockchain“ ribas. Epizodai išleidžiami kasdien ir paprastai trunka apie valandą. Norintiems sutelkti dėmesį į kriptografiją, gali tekti pasirinkti, kuriuos epizodus jie nori klausytis, tačiau Pompas visada linksmas ir žino, kaip iš savo svečių gauti geriausią..

8. „Blockchain Insider“

„Blockchain Insider“ daro gerą darbą, kad pritrauktų ir užgrūdintus kriptografijos gerbėjus, ir naujokus, o vedėjai Simonas Tayloras ir Sarah Kocianski suskirstė dalykus į pogrupių epizodus, kurie buvo išleidžiami kas savaitę.

„Blockchain Insider Podcast“

„Crypto Markets“ viešai neatskleista informacija.

Laidoje daugiausia dėmesio skiriama bitkoinų, „blockchain“ ir platinamų knygų technologijai ir pateikiami interviu su daugybe judančiųjų ir purtyklių iš tų pramonės šakų. Nors nuo šių metų gegužės vidurio nebuvo naujų epizodų, tralas per BI archyvą išmeta daugybę skanėstų ir yra viena iš geriausių vietų, kur gauti fono „Facebook“ svarstyklių projekte.

Tikėkimės, kad jie netrukus sugrįš į transliaciją.

9. Stephano Liveros tinklalaidė

Kitas žinomas šifravimo išminčius dalijasi išmintimi su mumis vienoje iš nuosekliausiai vertinamų kripto tinklalaidžių. Stephan yra vienas iš įkūrėjų Mazgų ministerija ir „Bitcoiner Ventures“, taigi turi reikiamą kilmę. Jis taip pat moka padaryti sudėtingas sąvokas lengvai suprantamas ir pritraukia daugybę svečių, įskaitant „Twitter“ ir „Square“ generalinį direktorių Jacką Dorsey bei „Lightning Labs“ Elizabeth Stark..

Stephenas Livera „Podcast“

„Stephen Livera“ tinklalaidė.

Epizodai išleidžiami kas kelias dienas ir yra rekomenduojami tiems, kurie nori gilinti savo žinias apie bitkoiną ir jį supančią ekonomiką.

10. „Bitcoin Knowledge Podcast“

Trace Mayer jau kelerius metus buvo užsiėmęs kalbėjimu apie bitkoiną ir pasirodė nesuskaičiuojamoje daugybėje naujienų bei aktualijų laidų kovodamas su savo kampu. Jis tuo užsiima nuo 25 centų, todėl reikia manyti, kad jis jau yra gana turtingas.

„Bitcoin Knowledge Podcast“

Bitcoin žinios su Trace Mayer

„Trace“ žinios apie „Bitcoin Knowledge“ padeda mažmeniniams investuotojams geriau suprasti bitkoiną ir visą „blockchain“ pramonę. Jo interviu su pramonės profesionalais ir kitais tinklalaidžių dalyviais įgauna pramonės įžvalgų ir rinkos analizės, taip pat tampa vis techniškesnis tokiose srityse kaip kasyba ir sutarimo mechanizmai..

Garbingas paminėjimas. Dingusi kripto karalienė

Šiam nepaprastam podcast’ui, kuris įvyko po „OneCoin“ skandalo ir jo steigėjos daktarės Rujos Ignatovos dingimo, apibūdinti nepakanka superlatyvų. Griebimas yra vienas. Žandikaulis numeta kitą.

Jamie Bartlett tyrimas dėl „OneCoin“ ir jos sukurtos skerdynės yra taip įtraukiančios (yra ir kitos), kad gali lengvai išnykti visą dieną, panašiai kaip pati dr. Ruja. Techniškai tai nėra kriptografinis tinklalaidė, atsižvelgiant į tai, kad labiau rūpinasi tuo, kaip lengvai žmonės gali patikėti afera, tačiau čia, Monetų biure, mes negalime to pakankamai rekomenduoti..

Trūksta „Crypto Queen“

Dingusios kriptografinės karalienės legenda. „Onecoin“ skandalas. Vaizdas per bbc.co.uk

Jums gali būti žinoma apgailestaujanti „OneCoin“ sakmė, arba tai gali būti pirmas kartas, kai išgirstate pavadinimą. Bet kuriuo atveju padarykite tai savo kitą klausymą ir pamatykite, kiek kartų jūsų žandikaulis trenkiasi į grindis.

Išvada: kažkas kiekvienam

Yra visa krūva kitų su kriptografija susijusių tinklalaidžių, kurios lengvai galėjo sudaryti šį sąrašą. Tai tik kolekcija tų, kurios mums dabar labiausiai patinka.

Patys atlikti tyrimus gali būti sunkus procesas, tačiau klausantis geriausių šių laidų tai gali padaryti malonumu. Taip pat malonu žinoti, kad tiems, kurie pirmą kartą ateina į šifravimą, yra daugybė išteklių, kurie leidžia ją lengviau pasiekti.

„Covid-19“ dar ne viskas padaryta su mumis ir daugeliui dar reikia daug valandų užpildyti, kol gyvenimas vėl taps normalus. Bet kodėl nerimauti, kai šis šifruotų tinklalaidžių pasirinkimas turėtų jus informuoti ir linksminti iki tol ir vėliau. Tik nebanksite baigti to romano artimiausiu metu.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me