10 priežasčių, dėl kurių „KuCoin“ bus nauja finansinė priemonė 2020 m

>

Konkurencija tarp biržų buvo aštri. Ypač per pastaruosius dvejus metus mažėjantis investuotojų požiūris į kriptovaliutas. Biržai siekia kiekvieną rinkos dalį. Kova už kiekvieną prekybininką.

Nuo 2018 m. Sausio mėn. Valiutos rinkoje daugiausia dominavo „Binance“. Nors nedaugelis kitų biržų sugebėjo atitolinti rinkos dalį nuo šio milžino, potvynis gali pradėti keistis.

Artėja permainų vėjai. 2020 m. Atneš audra, kuri kai kuriuos mainus atmes iš žaidimo, o kitiems suteiks jėgų, galinčių užpildyti jų bures ir paskatinti juos toliau.

Vienas iš mainų, kurį numatome pagauti vėją jų burėse, yra „KuCoin“. „KuCoin“ buvo pagrindinis „Binance“ konkurentas nuo pat 2017 m. Pradžios. Pagaliau 2020 m. Gali būti metai, kai „KuCoin“ taps naujuoju „Binance“ ir dominuoja rinkoje.

Mes sudarėme 10 priežasčių, kurios, mūsų manymu, „KuCoin“ gali įveikti „Binance“ 2020 m., Sąrašą. Nors šansai yra sukrauti prieš juos, mes tai matome kaip dešimtmečio istoriją, kurią reikia stebėti kriptografinių rinkų.

1. Prieinamumas

Kadaise „Binance“ buvo vadinama atviriausia kriptovaliutų birža rinkoje. Registracijos procesas buvo greitas ir lengvas, visiškai pakeisdamas JAV investuotojų patekimą į altcoin rinką. Tačiau tų dienų nebėra. „Binance“ nutraukė JAV klientų bazę ir sudarė naują „Binance.US“ biržą. Ši nauja mainų sistema yra panaši į „Coinbase“ ir „Kraken“, kai kalbama apie KYC, patikrinimą ir norminių aktų laikymąsi..

Nepatogus registracijos į naujus mainus procesas, paskyros patvirtinimas ir buvimas neįtraukta, jei gyvenate vienoje iš 13 valstijų švelniai tariant, yra nepatogu.

Kalbant apie prieinamumą, „KuCoin“ jau yra naujasis „Binance“. Nėra jokių mainų, kuriuos būtų lengviau pradėti naudoti nei „KuCoin“. Norint užsiregistruoti ir pradėti vykdyti pirmuosius sandorius, reikia tik kelių minučių. Greitas procesas yra patrauklus daugeliui kripto vartotojų.

Nors „KuCoin“ galų gale bus priversta laikytis tų pačių griežtų taisyklių, kad galėtų žaisti JAV, „KuCoin“ turės pranašumą tol, kol jie atidės prisitaikymą prie JAV reglamentų..

2. Įvairus turto pasirinkimas

Tiek „KuCoin“, tiek „Binance“ turi didelį turto pasirinkimą. Nors „KuCoin“ pasinaudojo rizika dėl kai kurių mažesnių turto rinkoje, „Binance“ nevengė drąsiai statyti už konkrečias kriptovaliutas, kurios, jų manymu, suteiks vertę jų bendruomenei..

Po „Binance“ ir „Binance US“ padalijimo, tonas pasikeitė dėl turto sąrašų. Kai „Binance USA“ bus priversta laikytis JAV reglamentų, galima tikėtis, kad biržoje bus įtraukta mažiau turto, todėl bus sunkiau konkuruoti su įvairia „KuCoin“ pasirinkimu..

Jei „KuCoin“ ir toliau eksperimentuos su turto sąrašais jų biržoje, ji gali ir toliau aiškiai juos diferencijuoti, kai kalbama apie kriptografijos vartotojus, kurie nusprendžia, kur nori prekiauti..

3. Įspūdinga prekybos infrastruktūra

„Binance“ teigia, kad per sekundę jie gali apdoroti 1,4 mln. Tai įspūdinga ir tikrai kažkas, dėl ko reikia džiaugtis. Yra nedaug biržų, kurios galėtų palaikyti vartotojų skaičių ir prekybos veiklą, kurią šiuo metu „Binance“ valdo kasdien, jau nekalbant apie didžiausią aktyvumą..

Galbūt „KuCoin“ dar neturi panašios infrastruktūros kaip „Binance“, tačiau jie dirbo naktį ir dieną, kad ten patektų. Per pastaruosius metus „KuCoin“ nuolat atnaujino savo prekybos infrastruktūrą. Kiekviena iteracija yra geresnė nei paskutinė.

Jei šios pastangos tęsis, tikimės, kad ateinančiais metais „KuCoin“ pasieks panašią „Binance“ užsakymų vykdymo ir apdorojimo galią. Tai suteiks „KuCoin“ pakankamai greito konkuruoti su „Binance“.

Greitesnis užsakymų vykdymas, mažiau laiko ir klaidų, „KuCoin“ ir toliau didins savo vartotojų bazę.

4. Prekybos mokesčiai

Kai „Binance“ pristatė savo naujoves prekybos mokesčio pakopos kad pasinaudojo BNB žetonu, kad sumažintų mokesčius ir paskatintų palūkanas, atrodė, kad gimė nauja verslo strategija. Netrukus „KuCoin“ paskelbė įdomu prekybos mokesčio mechanizmus. Prekybininkai, turėdami KCS likučius, gali gauti diskontuotus prekybos mokesčius.

Nors „Binance“ tradiciškai palaiko vienus iš mažiausių prekybos mokesčių rinkoje, „KuCoin“ nėra toli. Abu šie mainai turi unikalių idėjų, kaip skatinti vartotojus per jų mainų žetonus. Kai „KuCoin“ auga, mes tikimės, kad KCS įgis trauktinę tarp kriptografinių prekybininkų, paskatins didesnį priėmimą ir daugiau naudos biržoje.

5. „Underdog“

Visiems patinka gera nepasitikėjimo istorija. Jausmas, kad pavyks pasisekti prieš visus šansus, leidžia mums jaustis taip, lyg vieną dieną padarytume šūvį.

Žmonės stovi KuCoin kampe, nes mato didybės aistrą ir potencialą. Neabejojame, kad jie ir toliau ims savo šūvį, tapdami pirmaujančiu mainu, net jei žetonai bus sukrauti prieš juos.

„KuCoin“ turi visas nesėkmingų dalykų galimybes. Varžybos vyksta ilgai, todėl „KuCoin“ tampa niekingas ir ryžtingas. Jie dažnai ieško naujų kūrybingų būdų konkuruoti, nes jiems reikia daugiau dirbti su mažiau išteklių.

Prekybininkai iš „KuCoin“ bendruomenės gali užuosti „KuCoin“ norą. Jie yra pasirengę padaryti viską, ko reikia norint laimėti. „KuCoin“ nori vaidinti didesnius spektaklius, kad taptų pagrindiniu mainu.

Kadangi „Binance“ padarė didelę, galime pastebėti, kad jie tampa atsargesni ir skaičiuojantys keisdami savo veiklos būdą. Kita vertus, „kuCoin“ gali sau leisti rizikuoti ir daug šaudyti.

6. Galinga bendruomenė

„KuCoin“ jaučia paprasto judėjimo jausmą, kuris atsiliepia daugeliui kripto vartotojų. „Žodžiu iš lūpų į lūpas“ buvo viena iš galingiausių „KuCoin“ naudojamų rinkodaros priemonių. Jų sukurtas asmeninis prekės ženklas sujaudino prekybininkus, nes jie pagaliau jaučiasi išgirsti.

„KuCoin“ bendruomenė nėra panaši į tai, ką mes kada nors matėme. Jų bendruomenė yra daugiau nei krūva prekybininkų. Kiekvienas žmogus tikrai tiki „KuCoin“ misija. Nors šūkis „Žmonių mainai“ galėjo būti prekės ženklo žaidimas, jie buvo pastebėti šiuo. Mainai tikrai virto žmonių mainais. Tai išaugo į tarptautinį „KuCoin“ judėjimą.

Tęsdamas organišką augimą per lūpas iš lūpų į lūpas, „KuCoin“ įsitvirtina taip, kad turėtų galingiausią klientų ratą, kai rinka pradeda sparčiai augti. Asmeninis siuntimas gali greitai paveikti ką nors naują kripto rinkoje užsiregistruoti biržoje, netyrinėdamas konkurencijos.

7. Likvidumas

Neseniai atnaujinta prekybos infrastruktūra ne tik užtikrino greitesnį pavedimų vykdymą ir patikimesnę prekybą, bet ir padidino likvidumą. „KuCoin“ užsakymų knygos ir toliau tampa vis likvidesnės, nes didesnės įstaigos ir prekybininkai randa kelią į biržą.

Neseniai „Binance“ atsiskyrus nuo tarptautinių biržų į JAV ir ne JAV biržas, tikimės, kad sumažės šių dviejų biržų likvidumas. Skaldyta „Binance“ apimtis ir sumažėjęs likvidumas gali paskatinti klientus ieškoti naujų biržų, tokių kaip „KuCoin“. Ši didelė migracija padidins biržos likvidumą ir dar labiau sustiprins prekybos patirtį.

Kai rinka pakyla į viršų, matysime kiekvieno pagrindinio biržos pakilimo likvidumą. Kadangi „KuCoin“ teikia pasaulinį likvidumą jų biržose, o ne paskirsto likvidumą keliose regioninėse biržose, tarptautinėms institucijoms bus patogiau naudoti „KuCoin“..

8. Parama prekybos paslaugoms

Vienas pagrindinių kriptovaliutos keitimo sėkmės ženklų yra integracijų su trečiųjų šalių įrankiais, prekybos robotais ir analitine programine įranga skaičius. Nors beveik kiekviena pagrindinė paslauga palaiko mainus, tokius kaip „Binance“, „KuCoin“ vis labiau populiarėja, kai kalbama apie integracijų skaičių..

Per ateinančius metus tikimės, kad kiekviena pagrindinė tarnyba skubės integruoti „KuCoin“. Tai dar labiau įtvirtins „KuCoin“ kaip neatsiejamą kriptovaliutų ekosistemos dalį. Tapimas pagrindine prekybininkų, vykdančių arbitražo strategijas, aukšto dažnio prekybos algoritmus ir portfelio valdymo sprendimus, mainais..

9. Tvirtas saugumas

Kiek žinome, „KuCoin“ niekada nebuvo įsilaužta. Nors tai nereiškia, kad į biržą niekada nebus įsilaužta, arba kad turėtumėte laikyti savo turtą biržoje, ji vis tiek įspūdinga.

Kita vertus, „Binance“ buvo nulaužtas kelis kartus. Per pastaruosius dvejus metus populiariausi įsilaužimai apima šiuos 3 įvykius.

Šie nuoseklūs įsilaužimai turėtų būti susiję su daugeliu prekybininkų kriptovaliuta. Nors „Binance“ teigia turinti vieną iš moderniausių apsaugos sistemų, jų patirtis rodo ką kita.

Čirškantis „KuCoin“ įrašas ramina. Kai rinka vėl tampa nestabili, naujus kriptovaliutos vartotojus pritrauks biržos, kuriose anksčiau nebuvo įsilaužimų į įsilaužėlius..

10. Kintantis kraštovaizdis

2020 m. Gali būti metai, kai kriptovaliuta atsigauna stipriau nei bet kada. Tai suteikia naują galimybę mainams kilti ir kristi iš viešosios malonės. „KuCoin“ turės šūvį stumti į priekį, valdyti judėjimą ir užimti savo vietą pasaulinėje arenoje.

Ateitis nebuvo nustatyta. Vidutinio dydžio mainai, tokie kaip „KuCoin“, bus gerai pasirengę, jei imsis matuojamos rizikos, eksperimentuos su naujomis strategijomis ir sumenkins kūrybinius bandymus įsilaužti į jų mainus..

Turėdami tinkamą strategiją, galime pastebėti, kad 2020 m. Yra „KuCoin“ pakilimas.

Išvados

Ateinančiais metais kriptovaliutų rinka ir toliau plėsis. Ši plėtra suteiks naujų galimybių biržoms rasti savo vietą rinkoje. „KuCoin“ sukūrė unikalų prekės ženklą ir kultūrą, kurios neatitinka jokie kiti mainai. Nors „Binance“ buvo dominuojanti jėga, mes manome, kad „KuCoin“ netrukus sulauks smūgio tapti didžiuliu „Binance“ priešininku. Padėtas pagrindas, todėl tai tik kantrybės ir laiko klausimas.

Mes tikimės kitų įdomių „KuCoin“, „Binance“ ir visų kitų svarbiausių mainų paramos metų Krevetės.

Papildomas skaitymas

„Binance“ apžvalga – geriausia kriptografinei prekybai?

„KuCoin“ apžvalga 2019 – ar saugu prekiauti kriptovaliutomis?

„Kraken“ apžvalga – ar ją nulaužė?

„Bittrex“ apžvalga 2019 m. – ar tai geriausia šifravimo birža?

Krevetės yra prekybos robotas, kuris supaprastina šifravimo portfelio valdymą. Susieję savo mainų sąskaitą su „Shrimpy“, atrakinsite patogias prekybos funkcijas, kurios gali padėti jums automatizuoti savo šifravimo strategiją. Išbandykite šiandien!

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra vieninteliai kripto mainų API, kurie yra specialiai sukurti programų kūrėjams. Rinkite realaus laiko prekybos ar pavedimų knygos duomenis, tvarkykite vartotojų mainų sąskaitas, vykdykite prekybos strategijas ir supaprastinkite prisijungimo prie kiekvienos biržos būdą..

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me