11 geriausių geriausių šifravimo programų ir partnerių programų

Norite užsidirbti pinigų iš namų ar pradėti savo šurmulį? Tai gali būti nebloga mintis atsižvelgiant į dabartinę pasaulio būklę.

Geros naujienos yra tai, kad persiuntimo programos suteikia jums tokią galimybę, be jokių išankstinių išlaidų. Jei turite telefoną ar kompiuterį ir interneto ryšį, galite dabar užsidirbti pinigų internete!

Taigi kaip tai įmanoma?

Visi yra labiau nei bet kada susiję su pažįstamų auditorija. Kitaip tariant, jūs turite prieigą prie nemažai potencialių klientų ir, dar geriau, jūs turite galimybę padėti jiems rūšiuoti kviečius nuo pelų ir rekomenduoti geriausią įmanomą produktą ar paslaugą.

Persiuntimo ir filialų programos gali būti tokios pelningos, kad kai kurios įmonės kuria visą savo pajamų gavimo strategiją. Leiskime šiek tiek daugiau į tai …

Internetinės įmonės

Tinklalapio valdymas yra sunkus darbas. Svetainės priežiūra, reguliarūs atnaujinimai, bendravimas su lankytojais, socialinės žiniasklaidos kanalų valdymas ir paprastai laidos palaikymas virtualiame kelyje reikalauja laiko ir pastangų. Kiekvienas už sėkmingos svetainės gali pasakyti, kad didelis srautas yra 24/7/52.

Uždirbkite pinigų internete

Kaip uždirbti pinigus internete: kiekvieno tikslas. Vaizdas per „Shutterstock“

Pragyvenimas iš jūsų svetainės ar net tik einamųjų išlaidų padengimas gali būti keblus, nebent parduodate konkretų produktą ar paslaugą. Sveikas pataikymo rodiklis yra gerai ir gerai, tačiau tai nebūtinai reiškia riebią piniginę.

Laimei, yra būdų, kuriais interneto svetainės gali gauti pajamų iš savo turinio ir gauti pajamų. Akivaizdžiausias iš jų yra reklama – mums visiems žinomos reklaminės antraštės, dėžutės ir kruvini iššokantys langai. Ekonomika yra pakankamai paprasta: kuo daugiau lankytojų pritraukia jūsų svetainė, tuo daugiau galite apmokestinti reklamuotojus. Laikas, praleistas traukiant jūsų svetainę aukštyn „Google“ reitinge, gali pasiteisinti.

Yra geresnis būdas užsidirbti pinigų

Parduoti reklamos plotą yra vienas dalykas, o koncepcija nėra naujiena. Tačiau visoms įmonėms reikia mokančių klientų ir, jei jūsų svetainė gali juos pateikti, tai gali pasirodyti pelninga pajamų srautu. Čia atsiranda filialų ar persiuntimo rinkodara. Tai puikus būdas uždirbti palyginti pasyvias pajamas iš savo svetainės nukreipiant lankytojus į kitų svetainių pusę. Kai jie išleidžia pinigus šiose kitose svetainėse, renkate mokestį ar komisinį mokestį.

Šifravimo erdvė idealiai tinka šios rūšies struktūrai, ir joje yra daugybė persiuntimo ar filialų (AFF) programų. Prisiregistravę prie vienos iš šių sąlygų galėsite atsipalaiduoti ir susimokėti tuos mokesčius, kai tik mokantys klientai lankosi jūsų filialo svetainėje.

Persiuntimo rinkodara

Persiuntimo rinkodara. Vaizdas per „Shutterstock“

Kai užsiregistruosite į svetainės AFF programą, jums bus išsiųstas persiuntimo URL, nukreipiantis jūsų lankytojus į filialų svetainę. Jūs platinate tą URL taip, kaip jums atrodo tinkama (daugiau apie tai žemiau). Kai jūsų svetainės lankytojas spustelėja URL ir išleidžia pinigus kitoje svetainėje, jūs uždirbate tą komisinį mokestį.

Pats komisinis mokestis paprastai mokamas Bitcoin arba Fiat, o mokėjimai jums įskaitomi iškart, arba kasdien ar kas savaitę, atsižvelgiant į jūsų svetainę..

CPA & NRS

Atėjo laikas apsispręsti ir pasimėgauti akronimais.

Yra du būdai, kuriais AFF programos apdovanoja tuos, kurie nukreipia klientus. Pirmasis – taikant sąnaudų už įsigijimą (CPA) schemą. Tai yra vienkartinis mokestis už kiekvieną kreipimąsi. CPA dažnai randama ten, kur klientas gali pirkti tik vieną kartą (pvz .: už vieną rinkinio vienetą). Kai kuriais atvejais tai gali būti nemaža komisinių dalis už pardavimą, tačiau tai lemia tai, kad tai yra vienintelis mokėjimas, kurį gausite už persiuntimą.

Kaip veikia CPA

Paprastas procesas bankui CPA. Vaizdas Šaltinis

Kita mokėjimo forma yra grynųjų pajamų dalis (NRS). Tai sumokės procentą visų pinigų, kuriuos klientas per tam tikrą laiką išleido filialo svetainėje. Labiau tikėtina, kad tai galima rasti svetainėse, kuriose atliekami pasikartojantys pirkimai ar prekyba, ir tai gali būti kiekvieno vartotojo sumokėto sandorio mokesčio dalis arba komisiniai už kiekvieną jų vykdomą prekybą..

NRS yra ta vieta, kur AFF programa tikrai gali pradėti mokėti tiems, kurie daro nuorodas. Laikotarpis, per kurį galite uždirbti, skiriasi: vienose svetainėse tai gali būti tik keli mėnesiai, o kitose – amžinai. Taip, tai teisinga: vienas kreipimasis gali jums uždirbti komisinius neribotą laiką.

Tai vadinama pajamomis iš ilgų uodegų ir suprantama, kad daugeliui svetainių savininkų tai atrodo kaip šventas dalykas. Pradinė laiko ir pastangų investicija, susijusi su partnerių sąsajos sukūrimu ir reklamavimu, yra atlyginama reguliariai išmokant, nereikalaujančiu tolesnio indėlio. Tai, žinoma, kaupiamasis dalykas. Kuo daugiau prisijungsite prie partnerių, tuo didesnės bus pasyvios pajamos.

Žodžio išvedimas

Prisiregistravę prie filialo nuorodos ir paruošę persiuntimo URL, laikas pradėti galvoti, kaip jį reklamuoti.

Tai gali būti įvairių formų ir akivaizdžiausia yra paskelbti AFF programos nuorodą į savo svetainę. Vis dėlto čia yra pagrindinis kontekstas. Nuorodos paskelbimas ir lankytojų nukreipimas link jos gali sukelti tam tikrą susidomėjimą, tačiau jei norite tikrai padidinti skaičių, turėsite šiek tiek daugiau pasakyti savo ištikimiems sekėjams..

Tai gali būti svetainės, su kuria esate susiję, peržiūra arba atsisakymas: daug apžvalgų svetainių bus AFF nuorodos į produktus, kuriuos jie žiūri. Vaizdo įrašai ir tinklaraščio įrašai taip pat yra puikus būdas platinti AFF nuorodas, suteikiant joms kontekstą.

Reklamuodami šias nuorodas galite pasirinkti, koks atviras norite būti. Kriptografijos bendruomenė yra daugybė žiniatinklio savininkų, todėl tikėtina, kad jie sužinos apie sandorį, kai kalbama apie filialų svetaines. Spustelėjus nuorodas jiems nekainuos ir daugeliu atvejų tai atlaisvins pasiūlymus ir reklamas, prie kurių jie nebūtų turėję prieigos.

Peržiūrėkite svetaines

Peržiūrėkite svetaines, kuriose lyginami produktai. Vaizdas per „Shutterstock“

Tačiau verta nepamiršti, kad kai kurie vartotojai gali prieštarauti, kad pinigai būtų gaunami be jų žinios. Dėl šios priežasties daugelis svetainių pridės išsamią informacijos atskleidimo išlygą, kai dalyvauja filialų nuorodos, nurodydamos, kad jos uždirbs komisinius už bet kokius pardavimus, gautus per nuorodą. Čia sąžiningumas dažniausiai yra geriausia politika: vargu ar atgrasysite vartotojus nuo paspaudimo, jei pripažinsite, kad gausite naudos iš AFF nuorodos, ir galite pasirodyti skaidresni. Jei abejojate, sušukite.

Gaudami šias AFF nuorodas galite nusileisti tiesiai į gaudynes. Jei bendraujate su pranešimų programų, tokių kaip „WhatsApp“ ar „Telegram“, stebėtojais, galite juos paleisti tiesiai į jų telefonus.

Jei būtinai pateikiate tam tikrą kontekstą ir praneškite jiems apie nuorodos naudojimą, jūs turėtumėte sugebėti išvengti šlamšto. Pranešimų programos taip pat yra puikus būdas neoficialiai reklamuoti nuorodas į draugus ar šeimos narius. Galų gale tai yra skaičių žaidimas – ypač ten, kur dalyvauja NRS.

Bet kokiu būdu, kai pasiekiate savo sekėjus, galima skleisti žinią ir pradėti dirbti siekiant tų pasyvių pajamų. „Twitter“, „Facebook“ ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos yra dar vienas idealus būdas gauti tas AFF nuorodas ir jų yra daug vietų, kurios padės tai padaryti. Kai kurios AFF nuorodos taip pat gali būti dedamos kaip skelbimai jūsų svetainėje.

Populiariausios kripto filialų programos

Dabar, kai supratote, kas yra AFF programos ir kaip jos veikia, atėjo laikas pažvelgti į kai kuriuos geriausius šifravimo erdvėje.

Kiekvienam žemiau išvardytam pateiksime išsamią informaciją apie tai, kas yra svetainė ir ką ji daro, taip pat apie siūlomų AFF pasiūlymų ypatumus. Tai apims, ar atlygio programa yra CPA, ar NRS, taigi galite sužinoti, kaip bus struktūrizuojamos pajamos iš AFF nuorodos. Galiausiai mes taip pat nurodysime, kur galite pradėti ir uždirbti.

1. Nesustabdomi domenai

Apžvalga: „Unstoppable Domains“ yra vienas iš didelių vardų „blockchain“ domenų rinkoje ir pirmasis skambučio uostas daugeliui žmonių, norinčių užregistruoti savo unikalų domeno adresą. Jei norite sužinoti daugiau apie šį augantį sektorių, galite peržiūrėti mūsų straipsnį apie jį.

Nesustabdomas domenų filialas

Prisijungimas prie nesustabdomų domenų partnerių programos

Komisija siūlo: 20% kiekvieno perkamo „blockchain“ domeno

Komisijos struktūra: CPA

2. Bibitas

Apžvalga: „Bybit“ yra viena iš didelių kriptografinių išvestinių finansinių priemonių prekybos platformų. Jis gyvuoja nuo 2018 m. Ir yra įsikūręs Singapūre, turintis daugiau nei milijoną vartotojų. Jį galima įsigyti daugiau nei 80 šalių, įskaitant JAV.

„Bybit“ uždarbio statistika

Ką uždirbo „Bybit“ filialai

Komisija siūlo: 30% nuo prekybos mokesčių.

Komisijos struktūra: NRS

3. Crypto.com

Apžvalga: „Crypto.com“ suteikia mainų platformą, mobiliąją programą ir daugybę kriptografinių kreditinių kortelių, kurios padės išleisti tas monetas visame pasaulyje. Tai vyksta nuo 2016 m., O jos būstinė yra Honkonge. Rašymo metu jis yra apie 4 USD.

Crypto.com ambasadoriai

Prisijungimas prie Crypto.com kaip ambasadorius

Komisija siūlo: 50 USD vertės MCO, kai siuntimas pasilieka metalinę MCO Visa kortelę. 50 USD vertės MCO tiems, kurie užsiregistruoja (priklausomai nuo to, ar jie užima 50 MCO MCO Visa kortelei).

Komisijos struktūra: CPA

4. „Bitbuy Exchange“

Apžvalga: Viena iš naujausių partnerių programų, pasiekusių kosmosą, taip pat yra viena iš sultingiausių. „Bitbuy“ yra geriausia Kanados šifravimo birža, suteikianti vartotojams galimybę prekiauti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Bitcoin Cash“, XRP, „Stellar“ ir EOS. Jis skirtas patikti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems prekybininkams, siūlantis tokias funkcijas kaip diagramos, API ryšys, tiesioginių užsakymų knyga ir mažesni prekybos mokesčiai. „Bitbuy“ yra viena iš sparčiausiai augančių Kanados bendrovių šiais metais, o čia siūloma partnerių programa yra jos ambicijų matas..

„BitBuy“ partnerių persiuntimas

„BitBuy“ persiuntimo schemos žingsniai.

Pasiūlymo komisija: Čia viskas skanu. „Bitbuy“ siūlo nuo 20% iki 40% visų filialų pajamų tol, kol nurodytas vartotojas prekiauja biržoje. Čia yra rimtas pasyvių pajamų potencialas.

Komisijos struktūra: CPS (mokestis už pardavimą)

Neįdomu kurti turinį? Prisijunkite prie jų kreipimosi programa Vietoj to ir uždirbkite 20 USD už kiekvieną nukreiptą vartotoją, kuris užsiregistruoja naudodamas jūsų persiuntimo kodą ir padaro pirmąjį indėlį.

5. Didžiosios knygos įrenginiai

Apžvalga: „Ledger“ yra viena iš dviejų pagrindinių aparatinės piniginės gamintojų, saugiai saugančių jūsų kriptografiją. Du pagrindiniai jų produktai yra „Ledger Nano S“ ir naujesnis „Nano X“. Mūsų straipsnyje apie geriausias aparatinės įrangos pinigines yra daugiau informacijos apie abi, taip pat apie jų konkurentus. Didžiosios knygos filialo programa BTC moka kas mėnesį.

Didžiosios knygos filialas

Kaip uždirbti su knyga

Komisija siūlo: 10% kiekvienam išpardavimui

Komisijos struktūra: CPA

6. 3Komunos

Apžvalga: „3Commas“ yra kriptografinė prekybos platforma, kurios USP yra kriptografinių prekybos robotų teikimas jos vartotojams. Jis veikia su kai kuriais didžiausiais mainais, įskaitant „Binance“, „Bittrex“, „Coinbase Pro“ ir „Huobi“. Prekybininkai gali pasinaudoti tokiais įrankiais kaip sustabdyti nuostolį ir pasinaudoti pelno strategijomis, taip pat socialine prekyba ir portfelio stebėjimu. Kasdien prekybos apyvarta siekia apie 10 mln. USD. Komisiniai siunčiami kas dvi savaites.

3commas filialas

Uždarbis su „3Commas“

Komisija siūlo: 25% (padidėja iki 40%, jei jūsų persiuntimai nukreipia kitus, kurie taip pat persiunčia.)

Komisijos struktūra: NRS (priklauso nuo tolesnių persiuntimų)

7. Koinly

Apžvalga: Tiems, kurie uždirba daug pinigų už savo kriptografinius fondus, Koinly yra nelaimė. Jos programinė įranga padeda apskaičiuoti mokėtinus jūsų kriptografijos mokesčius, priklausomai nuo to, kurioje šalyje esate. Ji taip pat gali padėti tuos mokesčius laikui bėgant sumažinti. Kripto mokesčių kraštovaizdis yra minų laukas daugeliui, o „Koinly“ yra viena iš geriausių platformų, padedančių joje keliauti. Ant jo ir kitų kriptografinių mokesčių programinės įrangos tiekėjų yra vaizdo įrašas čia. Mokėjimus galima atlikti per „PayPal“ arba BTC arba ETH adresais.

Koinly filialas

Mokesčių sprendimai & Partnerių pajamos

Komisija siūlo: Bazinė norma yra 20%, kai siunčiama 0–100. 100–500, tai yra iki 30%, o 500 ir daugiau – 40%. Jei persiuntimai perka programinę įrangą, tai atitinkamai 10, 15 ir 20 proc.

Komisijos struktūra: CPA (bet yra ir komisinių už perpardavimus, taigi tai gali būti ir ilgų pajamų srautas).

8. Binansas

Apžvalga: Didelis kripto mainų tėtis ir vienas labiausiai atpažįstamų prekės ženklų visoje ekosistemoje. „Binance“ yra didžiausia ten esanti šifravimo birža, palaikanti visas monetas, kuriomis verta prekiauti. Kasdien per biržą eina 2 milijardai dolerių, o vietinės „Binance“ monetos (BNB) rinkos viršutinė riba viršija 2,5 mlrd. Šiuo metu jis prekiauja apie 18,50 USD už žetoną, todėl yra vienas vertingiausių erdvėje.

Uždirbti Binansą

Žingsniai į banko komisiją dėl skolinimo

Komisija siūlo: Iki 50%, jei nurodote daugiau nei 1 000 vartotojų. Žemiau to yra 40 proc..

Komisijos struktūra: NRS

9. Trezoras

Apžvalga: „Trezor“ iš Čekijos kompanijos ir yra didžiausias „Ledger“ varžovas aparatinės piniginės srityje. „Trezor One“ yra pradinio lygio modelis, o „Model T“ neseniai buvo pristatytas su daugiau funkcijų ir palaikomų monetų. Mokėjimai atliekami kas mėnesį per BTC arba EUR, USD arba CZK.

Filialas „Trezor“

Pagrindiniai „Trezor“ partnerių programos pardavimo taškai

Komisija siūlo: 12–15% kiekvienam išpardavimui.

Komisijos struktūra: CPA

10. „Bitstarz“

Apžvalga: Kaip yra vis daugiau būdų, kaip išleisti sunkiai uždirbtą kriptografiją, taip pat yra ir daugiau būdų, kaip visa tai suklastoti. Yra daugybė kriptografinių kazino ir kasmet jų atsiranda vis daugiau. Panašiai daugelis iš labiau įsitvirtinusių lošimų svetainių dabar taip pat leis jums padidinti savo „Bitcoin“ akcijų paketą. „BitStarz“ yra vienas didžiausių, turintis daugiau nei du milijonus registruotų žaidėjų ir siūlo visas įprastas ryškių spalvų kainas. Tai AFF schema yra dosni ir išmokama EUR arba BTC kiekvieno mėnesio pirmą dieną.

„Bitstarz“ pakopinis filialas

Pakopinė filialų programa „Bitstarz“

Komisija siūlo: Komisija remiasi tuo, kiek per mėnesį praranda nukreipti žaidėjai. Mažiau nei 5000 EUR yra 25%; Nuo 5000 iki 10 000 eurų yra 30%; Nuo 10 000 iki 20 000 eurų yra 35%, o 20 000 + yra 40%. Kreipkitės į daugybę aukšto lygio žaidėjų (kurie dažniausiai kraujuoja iš pinigų) ir galėtumėte visiškai nužudyti.

Komisijos struktūra: NRS

11. Monetų bazė

Apžvalga: „Coinbase“ yra populiariausias įėjimo taškas kriptografinėje erdvėje milijonams žmonių. Ji teigia turinti 35 milijonus vartotojų daugiau nei 100 šalių, o platformoje iki šiol prekiaujama 220 milijardų dolerių. Tai neabejotinai iškelia „Binance“ į postą kaip labiausiai atpažįstamą vardą kriptografijoje. Norint paleisti, jis moka persiuntimo mokesčius į „PayPal“ ar jūsų banko sąskaitą ir gimtąja valiuta.

„Coinbase“ filialų programa

„Coinbase“ partnerių programos apžvalga

Komisija siūlo: 50% teisėjo prekybos mokesčių už pirmuosius 3 mėnesius

Komisijos struktūra: NRS (nors tik tam pradiniam 3 mėnesių laikotarpiui).

Išvada

Priklausomai nuo to, kokią svetainę naudojate ir kokį turinį kuriate, kai kurios AFF nuorodos bus idealios jūsų tikslams, o kitos mažiau. Jūsų skaičiai taip pat bus svarbūs daugeliu atvejų, ypač turint didesnių žuvų.

Kai kurios svetainės primygtinai reikalaus minimalaus stebėtojų ar abonentų skaičiaus mainais už tuos AFF URL, todėl prieš paleisdami programą būtinai atlikite savo tyrimus..

Kai kurioms AFF programoms gali būti gerai, kad jūs paprasčiausiai įtraukiate priedą į savo svetainę arba numetate paminėjimą savo tinklaraštyje, kiti gali norėti iš jūsų tam tikro lygio ekspozicijos ar turinio. Įsitikinkite, kad sugebate vykdyti savo įsipareigojimus šiuo klausimu.

Yra daug daugiau AFF galimybių, ir šis sąrašas yra tik vienas iš geriausių ir įdomiausių, kuriuos galėjome rasti. Jei nežiūrite į šį pajamų srautą, imkite tai kaip žadintuvą: ten yra pinigų.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me