2018 m. Turės daugiau kietųjų šakių nei kada nors anksčiau – ko tikėtis

Priklausomai nuo jūsų pozicijos, kai kalbate apie potencialiai ginčytinas kietąsias šakutes, ir nuo to, kokias valiutas turite, kietosios šakės gali būti palaima arba prakeiksmas. Kiekvienas, turėjęs bitkoiną 2017 m. Pradžioje, gavo vienodą bitino pinigų sumą, kuri pasirodė esanti gana vertinga.

Jie taip pat būtų tapę bitkoino aukso, bitkoino deimanto, bitkoinų konflikto ir kelių kitų bitkoinų šakelių, įvykusių 2017 m., Turėtojais. Nors tai gali atrodyti kaip nemokami pinigai, jie taip pat gali sukelti nepageidaujamą mokestinę prievolę.

Tvirtos šakės era tęsiasi

Dabar, kai atėjo 2018 m., Jau yra dešimtys šakių, kurios turėtų atsirasti ir sukurti papildomą „blockchain“ turtą. Nesvarbu, ar mes jų norime, ar ne.

Kai kurios šakės neketina kurti naujos valiutos, tačiau yra skirtos problemoms išspręsti ar atnaujinimams įgyvendinti. Vienas tokių atnaujinimų yra artėjantis „Ethereum Casper“, kuris perims „Ethereum“ iš grynai darbo įrodymo į akcijų paketo įrodymą.

Kitas sunkumų, susijusių su kietosiomis šakėmis, klausimas yra tai, kaip naujai sukurtą turtą reikalauja tas, kuris originalioje grandinėje turėjo lygiaverčio turto? Tai sukėlė daug painiavos ir netgi prarado turtą dėl to, kad žmonės nesupranta, kaip gauti savo išsišakotą turtą.

Pavyzdžiui, nemenkas skaičius žmonių buvo apgauti dėl savo privačių raktų, kai lankėsi sukčiavimo svetainėje, kuri teigė, kad jiems leidžiama patikrinti savo bitkoino aukso likutį arba gauti prieigą prie jo.

Todėl labai rekomenduojama, kad tie, kurie nori naudotis savo įkeistu turtu, tai darytų taip, kaip laikomasi gerai laikomasi ir rekomenduojamo vadovo. Jie taip pat turėtų žinoti, kad jokiu būdu neturėtų išduoti savo asmeninių raktų.

„Bitcoin Cash“ palikimas

Bitcoin Cash vs Bitcoin

Ginčijama „Bitcoin Cash Fork“. Vaizdas per „Fotolia“

2017 m. Superžvaigždės šakutė neabejotinai buvo bitkoinai. Rogerio Vero ir „Bitmain“ reklamuojami bitkoinų pinigai prasidėjo nuo šiek tiek kuklių 300–600 USD, o prieš tai išaugo iki daugiau nei 1000 USD. Po to, kai buvo įtraukta į „Coinbase“, valiuta labai trumpai pasiekė po 8000 USD, kol prekyba buvo nutraukta.

Panašu, kad buvo pašalinti įrodymai, kad „Bitcoin“ grynieji pinigai „Coinbase“ pasiekė 8000 USD.

Staigus kainų šuolis, įvykęs prieš pradedant „Bitcoin“ grynųjų pinigų įsigijimą „Coinbase“, reiškė, kad galėjo įvykti tam tikros formos viešai neatskleista informacija. „Coinbase“ paskelbė pradėsianti tyrimą, tačiau iki šiol nebuvo jokio rezultato. Šiandien grynieji bitkoinai svyruoja apie 2500 USD ženklą.

Pasak išsišakojusios valiutos šalininkų, bitkoinų gryni pinigai atspindi „Satoshi tikrąją viziją“ apie prieinamą grynųjų pinigų sistemą. Tie, kurie palaiko bitino grynuosius pinigus, teigia, kad sandorio mokesčiai ir bendras lėtas bitkoino patvirtinimo laikas privertė jį žlugti pagal numatytą paskirtį. Todėl jie mano, kad bitkoinų grynieji pinigai yra tikrasis bitkoinas.

Praėjusiais metais bitkoinų gryni pinigai jau vieną kartą išsišakojo, o to rezultatas buvo kažkas, kuris perėmė pradinę bitino grynųjų grandinę ir pervardijo kaip bitkoinų konfliktą. Parama akivaizdžiai satyrinei valiutai dažniausiai sumažėjo, o plačioji bendruomenė šiuo metu neatrodo tuo ypač susidomėjusi.

Praėjusių metų bitino grynųjų pinigų šakutės tikslas pirmiausia buvo įdiegti naują sunkumų koregavimo algoritmą.

„Bitcoin Fork Madness“

Bitcoin Cash vs Bitcoin

Ginčijama „Bitcoin Cash Fork“. Vaizdas per „Fotolia“

Pagal šitą straipsnis svetainėje 99bitcoins.com yra daugybė dešimčių artėjančių bitkoinų šakių, kurios arba pradėjo veikti praėjusių metų pabaigoje, arba netrukus pradės veikti.

Keletas pavyzdžių yra bitkoinas privatus, rūdos, lite, palūkanos, išmanusis, pica, failas, viršus, tikėjimas, akcijų paketas, pasaulis, aliejus, sidabras, atomas, o sąrašas tęsiasi. Skirtumas tarp originalaus bitkoino ir visų šių šakių paprastai yra tas, kad šakėse bus naudojami skirtingi sutarimo algoritmai, jų skirtingi bendrieji tiekimo dangteliai ir pan. Kai kurie siūlo akcijų paketą, kai kurie siūlo procesoriaus kasybą, kai kurie yra iš anksto užminuoti, ir beveik visi jie turi daugiau nei 1 MB bloko dydį.

Negalima likti nuo šakių vakarėlio, „Ethereum“ taip pat mato savo sunkią šakę į naują „spin off“ valiutą. Tai vadinama „EtherZero“. „EtherZero“ bus išleistas santykiu „vienas su vienu“ ir iš viso bus 116 mln. Projekte teigiama, kad jame yra 20 darbuotojų ir jis yra suderinamas su „Dapps“. Šakutė įvyks sausio 19 d.

Galiausiai, kaip jau kalbėjome apie ankstesnį straipsnį čia, „CoinBureau“, „Zclassic“, jau esanti „Zcash“ (ZEC) šakutė, vėl bus įsijungusi į naują „Zcash“ ir „Bitcoin“ hibridą, vadinamą „Bitcoin“ privačiu. Šio projekto tikslas yra ne tik pagyvinti „Zclassic“ paklausą, bet ir įdiegti efektyvų „Zcash“ naudojamą privatumo protokolą, žinomą kaip „ZK-snarks“, į draugiškesnį paketą.

Šakės tampa vis dažnesnės nei naujos valiutos?

Kai kuriems žmonėms gali būti įdomu, kodėl įmanoma sukurti naują bitkoiną ir pavadinti jį „bitkoinu“. Ar nėra Bitcoin prekės ženklas?

Atsakymas yra neigiamas, bitkoinas nėra prekės ženklas ir hipotetiškai bet kas galėtų naudoti žodį bitkoinas bet kokiems tikslams. Pavyzdžiui, galite pagaminti savo spurgų prekės ženklą ir pavadinti juos „bitkoinų spurgomis“, nors jie neturi nieko bendro su kriptovaliuta.

Kai bitkoinų pinigai tapo tokie efektyvūs ir, atrodo, milijardai dolerių buvo sukurti iš oro, daug daugiau žmonių nori užšokti į greitkelį ir sukurti savo šakutes, kad greitai gautų pinigų.

Žinoma, kai kurie žmonės už šių bitkoinų šakių yra tikri ir jie tiki savo technologijomis, tačiau atrodo pagrįsta, kad didelė dalis tų, kurie yra už šių šakių, juos kuria tik greitai.

Kai kriptovaliutas tampa vis lengviau kurti, garantuojama, kad mes ir toliau matysime bangą po šakių arba naujų valiutų, kai daugelis jų egzistuoja tik norėdami greitai užsidirbti pinigų.

Todėl nuovokūs investuotojai ir turėtojai turi žinoti, į kurias šakutes verta atkreipti dėmesį, o į kurias – šiukšlės.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me