3 mainai kiekvienam kriptografijos pardavėjui 2020 m

>

Kripto rinkoje – naujas aukso karštis. Tūkstančiai kūrėjų komandų veržiasi dieną ir naktį, kad sukurtų geriausią kripto mainus. Visame pasaulyje buvo pradėta šimtai mainų, bandančių atkurti „Binance“ sėkmę, tačiau tik išskirtiniai sugebėjo įgyti bet kokią trauką.

Nesiblaškykite padirbtų tomų, kurie skelbiami tokiose svetainėse kaip „CoinMarketCap“. Yra tik keletas iš daugiau nei 300 mainų, kurias stebi „CoinMarketCap“ ir kurios naudojasi reikšmingai.

Šiame straipsnyje mes suskaidysime pirmąsias 3 kriptovaliutų biržas, į kurias turėtumėte atsižvelgti patekdami į rinką. Šie mainai idealiai tinka JAV klientams, norintiems saugios, patikimos ir malonios patirties su kriptovaliuta.

Kiekvienas mūsų aptariamas mainas buvo kruopščiai patikrintas mūsų komandos. Mes ne tik asmeniškai prekiavome kiekvienoje iš šių biržų daugiau nei 2 metus, bet ir įvykdėme daugiau nei 750 milijonų dolerių sandorius visose šiose ir kitose biržose per jų API, taigi mes žinome vieną ar kitą dalyką apie kriptovaliutų mainus..

Sumažinkime triukšmą ir įsitraukime į veiksmą.

„KuCoin“ – „Altcoin“ medžioklė

Nuo paleidimo 2017 m, „KuCoin“ tapo viena geriausių biržų ieškant naujausių altcoins. Kiekvieną sąrašą kruopščiai patikrina „KuCoin“ komanda arba nusprendžia bendruomenės balsavimas dėl mainų. Tai užtikrina, kad įtraukiant į sąrašą visada atsižvelgiama į pageidaujamą turtą.

Šiuo metu yra daugiau nei 200 unikalių išteklių, kuriuos palaiko „KuCoin“. Tai derinama su daugiau nei 450 prekybos porų, todėl „KuCoin“ puikiai tinka tiek dienos prekybininkams, tiek tiems žmonėms, kurie nori sukurti įvairų turto portfelį.

„KuCoin“ taip pat palaiko mažiausius prekybos mokesčius, kuriuos aptarsime šiame straipsnyje. Prekybos mokesčiai nuo 0,10% tiek gamintojui, tiek imančiam vartotojui, „KuCoin“ atveria galimybes įdomioms strategijoms, kurias sunkiau įgyvendinti biržose, kuriose išlaikomi didesni prekybos mokesčiai..

Vienas tokios strategijos pavyzdžių yra aukšto dažnio portfelio balansavimas. Dėl prekybos dažnumo tai dažnai tinka biržoms, kurių prekybos mokesčiai yra maži.

Perskaitykite visą „KuCoin“ apžvalgą

Saugumas

Keli žiniatinklio vartotojai paskelbė istorijas apie savo paskyrų „įsilaužimą“, tačiau taip yra ne atrodo, kad tai yra mainų kaltė.

Priežastis, kodėl įsilaužėme į citatas, yra ta, kad šie įsilaužimai gali būti rezultatas, kai vartotojas priima netinkamus sprendimus suteikti savo kredencialus ar kitą informaciją trečiosioms šalims, kurios prisijungia prie savo paskyros. Įsilaužimas nebuvo susijęs, tačiau galbūt socialinė inžinerija, kad vartotojas galėtų atskleisti neskelbtiną informaciją.

Kiek žinome, pagrindinės „KuCoin“ infrastruktūros ar saugojimo sprendimų saugumo pažeidimų nebuvo.

„Coinbase“ – „Crypto On-Ramp“

Pajutę kriptovaliutų rinką, daugelis žmonių įkvepia rimtai įsipareigoti erdvei. Tuo metu norime įsitikinti, ar naudojame patikimiausią „fiat on-ramp“.

Iš esmės „fiat on-ramp“ yra birža, leidžianti prekiauti savo „fiat“ valiuta (pvz., JAV doleriais) kriptovaliutomis (pvz., „Bitcoin“). Ne kiekviena kriptovaliutos keitykla teikia šią funkciją, todėl daugelis žmonių naudojasi mainais, kad padėtų prekybai nuo fiat valiutų iki Bitcoin ar kitų kriptovaliutų..

Geriausias šio proceso mainai JAV yra Monetų bazė. Jie turi maloniausią registracijos procesą. Įsigiję pirmąjį „Bitcoin“ jausitės kaip vėjelis. Baigę pirmojo „Bitcoin“ ar „altcoin“ pirkimo procesą, galite pervesti šias lėšas į kitas biržas prekybai iš kripto į kripto.

Saugumas

Panašiai kaip „KuCoin“, buvo pranešimų apie atskirų „Coinbase“ vartotojų „įsilaužimą“, tačiau buvo ne pranešimų apie „Coinbase“, patiriantį pagrindinės saugojimo infrastruktūros saugumo pažeidimus.

Iš esmės tai reiškia, kad yra tikėtinų pažeidžiamumų, kurie vartotojams suteikia galimybių priimti prastus sprendimus, tačiau galiausiai „Coinbase“ yra saugi.

Pvz., Jei vartotojai nusprendžia dalintis prisijungimo duomenimis trečiosioms šalims, kurios vagia vartotojo lėšas. Nors tai nėra „Coinbase“ kaltė, idealiu atveju būtų įdiegtos „Coinbase“ priemonės, užkertančios kelią vartotojams suteikti prieigą prie paskyros kitiems asmenims be didelių kliūčių ir užtikrinimo, kad vartotojas žino apie galimas pasekmes.

Perskaitykite visą „Coinbase“ apžvalgą

„Bittrex“ – kasdieninė prekyba

Po ilgos dienos, pervedę „Fiat“ lėšas į rinką naudodamiesi „Coinbase“ ir ieškodami karščiausių „KuCoin“ aukcionų, galite tiesiog susitaikyti su paprasta portfelio valdymo strategija, kad automatizuotumėte savo lėšas..

Tam reikalingas tvirtas likvidumas, tvirta prekyba ir patikima birža, kurioje seniai nebuvo jokių saugumo pažeidimų. Tai mainai yra Bittrex.

„Bittrex“ yra viena patogiausių biržų rinkoje. Užsiregistruoti „Bittrex“ sąskaitoje, atlikti indėlį ir įvykdyti savo pirmąjį sandorį yra maloni patirtis. Kelias dienas pavartoję „Bittrex“, būtinai įsimylėsite šią patirtį.

Saugumas

Panašiai kaip „Coinbase“ ir „KuCoin“, murmėjo asmeniniai paskyros „nulaužimai“, tačiau nebuvo pranešta apie pagrindinės „Bittrex“ infrastruktūros saugumo pažeidimus..

Kadangi „Bittrex“ iš pradžių įkūrė „Microsoft“ saugumo specialistai, mes tai matome kaip aiškų ženklą, kad „Bittrex“ rimtai rūpinasi saugumu.

Perskaitykite visą „Bittrex“ apžvalgą

Paskutinės mintys

Jei dar nesinaudojote kriptovaliutų erdve, įsitikinkite, kad prekiaujate patikimose biržose. Kriptovaliutos vis dar yra laukiniai vakarai ir yra daugybė apybraižų, kurios mieliau prarastų pinigus.

Prieš prisijungdami prie bet kurios šifravimo biržos, atlikite išsamų rinkos tyrimą ir naudokite tik populiarias biržas, turinčias švarią istoriją. Nuotykiai naujose įdomiose mainų įmonėse gali būti džiuginantys, tačiau taip pat gali prarasti lėšas.

Vartotojai visada turėtų žinoti, kad įsilaužėliai nuolat ieško naujų kriptovaliutų vartotojų. Jie skirti žmonėms, kurie pirmą kartą bando šifruoti, norėdami pasinaudoti savo naiviu rinkos supratimu.

Niekada niekam neduokite savo sąskaitos duomenų. Net jei manote, kad mainų darbuotojas prašo įgaliojimų, jų yra NIEKADA laikas, kai jums reikia pateikti šią informaciją. Sakydami niekada, turime omenyje niekada. Niekada nereikės kažkam pateikti savo slaptažodžio ar 2FA informacijos. Paprasčiausiai neišduokite.

Nors šie mainai turi puikių pasiekimų, tai nereiškia, kad į juos niekada nebus įsilaužta. Dėlioti lėšas biržoje visada yra rizika. Negalime garantuoti jūsų lėšų saugumo naudojant bet kurį iš šių mainų. Tačiau mes jau daugiau nei 2 metus asmeniškai naudojamės šiais mainais ir kiekvienas iš jų yra pirmaujantis pramonės srityje.

Papildomas skaitymas

„Coinbase“ prieš „Kraken“ – kuri birža yra geriausia pirkti Bitcoin?

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Binance – geriausia kriptografinei prekybai?

Krevetės yra prekybos robotas, kuris supaprastina šifravimo portfelio valdymą. Susieję savo mainų sąskaitą su „Shrimpy“, atrakinsite patogias prekybos funkcijas, kurios gali padėti jums automatizuoti savo šifravimo strategiją. Išbandykite šiandien!

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra vieninteliai kripto mainų API, kurie yra specialiai sukurti programų kūrėjams. Rinkite realaus laiko prekybos ar pavedimų knygos duomenis, tvarkykite vartotojų mainų sąskaitas, vykdykite prekybos strategijas ir supaprastinkite prisijungimo prie kiekvienos biržos būdą..

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me