5 populiariausios šalys, į kurias reikia atsižvelgti

Kaip ir kitose finansų rinkose, reguliavimo požiūris į kriptovaliutas įvairiose pasaulio šalyse yra labai skirtingas..

Kai kurios tautos nusprendė pabandyti užblokuoti ar visiškai kontroliuoti kriptovaliutas, kitos laikosi kur kas laissez-faire požiūrio į naujausią finansinį turtą ir už jo slypinčias technologijas. Šiame straipsnyje bus apžvelgtos penkios labiausiai kripto reikalaujančios šalys, kad galėtumėte pasvarstyti.

Nenuostabu sužinoti, kad vyriausybėms, kurios, žinoma, lėtai keičiasi, buvo sunku sekti „blockchain“, paskirstytos knygos ir kriptovaliutų raidą. Kai kurios šalys bandė išvengti šio klausimo uždraudusios tam tikrus „blockchain“ technologijos aspektus arba bandydamos kontroliuoti kriptovaliutų rinkų plėtrą, o kitos daugeliu atžvilgių buvo atviresnės pokyčiams..

Penkios žemiau įtrauktos kripto atžvilgiu draugiškos tautos yra tik keletas tautų, kurios naudoja „blockchain“ technologiją. Jie pasirenkami ne tik todėl, kad yra palankūs investuotojams į kriptovaliutas, bet ir todėl, kad jie padeda sukurti prieglobstį „blockchain“ technologijų naujovėms ir evoliucijai.

Šveicarija

Kripto slėnis Šveicarija

„Kripto slėnis“

Šveicarija nuo seno buvo žinoma kaip neutrali stebėtoja ir privačių finansinių paslaugų bei bankininkystės centras. Ar galite sugalvoti geresnę vietą, skatinančią į privatumą orientuotų kriptovaliutų augimą, nei privačių finansinių paslaugų centras?

Iš tikrųjų, pasak mažos Alpių šalies ekonomikos ministro, Šveicarija turi tikslą tapti „kriptine tauta“. Šis tikslas buvo įgyvendintas įgyvendinant „Kripto slėnio“ projektą. Zug, įsikūręs centrinėje Šveicarijoje, yra „Crypto Valley“ projektas – nepriklausoma, vyriausybės remiama asociacija, kurios tikslas yra sukurti „pasaulyje pirmaujančią„ blockchain “ir kriptografinių technologijų ekosistemą“.

Be to, kad Šveicarija sutelkia dėmesį į „blockchain“ pramonės naujoves ir plėtrą, ji taip pat tapo žinoma kaip viena iš geriausių sėkmingų ICO šalių.

Japonija

Japonija yra gerai žinoma kaip viena iš labiausiai priimančių šalių kalbant apie blokų grandinę ir kriptovaliutas. Tai labai tikėtina dėl technologinės pažangos Japonijoje ir gyventojų noro priimti naujas technologijas.

JPY BTC operacijų apimtis

Įrašyti BTC / JPY tūrį

Remiantis Japonijos žiniasklaidos pranešimais, Japonijos jenos pirkimas ir pardavimas sudaro daugiau nei 50% viso pasaulio „Bitcoin“ kiekio. Dalis to yra ta, kad Japonija dar 2017 m. Oficialiai pripažino kriptovaliutas kaip teisėtą mokėjimo priemonę. Taip pat naudinga tai, kad kriptovaliutų biržos Japonijoje veikia labai liberalioje reguliavimo aplinkoje..

Japonija yra gerai žinoma dėl savo technologijų pritaikymo ir dėl kartais keistų (vakariečiams) madų. Japonai lengvai priėmė kriptovaliutas ir netgi įtraukė jas į kitą madą – „J-pop“. Dabar yra „K-cryptocurrency“ tema sukurta J-pop grupė, žinoma kaip „virtualios valiutos merginos“, ir jei jūs manote, kad tai keista, jūs ne vieni, tai visai keista, jei nesate japonai.

Japonija taip pat sukūrė savireguliacijos įstaigą, vadinamą Japonijos virtualiosios valiutos keitimo asociacija (JVCEA). Subjektas buvo suformuotas sujungus Japonijos „Blockchain“ asociaciją ir 2018 m. Balandžio mėn. Japonijos kriptovaliutų verslo asociaciją. Jungimasis turėjo pasinaudoti 2017 m. Balandžio mėn. Japonijoje priimtame Mokėjimo paslaugų įstatyme numatytomis išmokomis.

Tas įstatymas leidžia savivaldos reguliavimo subjektams nustatyti nuobaudas už pačių nustatytas taisykles. JVCEA susideda iš 16 japonų biržų ir siekia įvertinti vertybinių popierių ir kriptovaliutų keitimą.

Greitas technologijos priėmimas ir aktyvi pozicija dėl kriptovaliutų savireguliacijos paverčia Japoniją viena iš kriptografijai palankiausių šalių pasaulyje. Faktas, kad Japonijoje technologijos yra nuoširdžiai priimtinos, yra beveik neabejotinai užtikrinanti, kad daugelis naujų „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pokyčių pirmiausia atsiras Japonijoje.

Jungtinė Karalystė

Galbūt nesitikėjote pamatyti Jungtinę Karalystę labiausiai kriptografijai palankių šalių sąraše, tačiau tiesa ta, kad JK reguliuotojai iki šiol paliko kriptovaliutas beveik vienus, o tai sukėlė klestinčią kriptovaliutų vartotojų, verslo ir kitų bendruomenių bendruomenę. kūrėjai. Be to, JK turi labai išvystytą infrastruktūrą ir kvalifikuotą darbo jėgą bei teigiamą reputaciją.

Jungtinėje Karalystėje įvyko panašus įvykis kaip ir Japonijoje, o septynios didžiausios „blockchain“ įmonės neseniai prisijungė, kad sukurtų „blockchain“ pramonės prekybos organizaciją JK, žinomą kaip CryptoUK.

JK šifravimo priėmimas

JK plaukioji su įvaikinimo vėliava

„CryptoUK“ yra pirmoji savireguliuojanti kriptovaliutų organizacija JK ir buvo sukurta kaip aktyvus būdas apeiti galimus reguliavimo sunkumus dėl „blockchain“ projektų JK. Jis jau išleido elgesio kodeksą ir siekia skatinti geriausią pramonės patirtį, kad JK saugūs namai „blockchain“ ir kriptovaliutų projektams.

„CryptoUK“ tikslas yra bendradarbiauti su JK vyriausybės reguliavimo institucijomis, kad būtų sukurta saugi aplinka tiek „blockchain“ įmonėms, tiek žmonėms, kurie į jas investuoja. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiriama JK veikiančioms „blockchain“ paleidimo įmonėms ir užtikrinama, kad jų platformos atitiktų „Pažink savo klientą“ ir kovos su pinigų plovimu taisykles..

„CryptoUK“ pirmininkas Iqbalas Gandhamas pareiškė, kad aljansas ketina „skatinti geriausią praktiką ir bendradarbiauti su vyriausybe bei reguliavimo institucijomis“, pridurdamas, kad organizacija gali tapti „ateities reguliavimo sistemos planu“.

JK finansines institucijas valdo Financial Conduct Authority (FCA), tačiau dabartiniai įstatymai neturi kriptovaliutų biržų, brokerių ar įmonių, prižiūrimų FCA. Tai paliko su kriptovaliuta susijusį verslą šiek tiek pilkoje srityje, todėl jiems buvo suteikta didelė laisvė jų veiklai ir verslui vykdyti. Dėl šios „laissez-faire“ perspektyvos JK tampa labai patrauklia vieta „blockchain“ pradedantiesiems ir net esamoms organizacijoms.

„CryptoUK“ aljansas nori būti teigiama jėga kriptovaliutų judėjime JK, padedanti Didžiosios Britanijos vyriausybei sukurti reguliavimo sistemą, kuri ne tik padės integruoti esamas kriptovaliutas į visuomenę ir finansų rinkas, bet ir užtikrins, kad JK išliktų centru „blockchain“ bendruomenės naujovių ir plėtros.

Nyderlandai

Nyderlandai, o ypač Amsterdamas, nuo seno garsėja laisvu mąstymu ir liberaliu gyvenimo būdu. Visai neseniai Amsterdamas taip pat tapo Bitcoin ambasados ​​namais. Ši Bitcoin ambasada yra darbščios ir aktyvios kripto entuziastų bendruomenės, kuri stengėsi skleisti žinomumą apie seniausią kriptovaliutą, namai..

Olandiškas „Bitcoin Crazy“

Olandai yra „Bitcoin Crazy“

Galbūt jūs to dar negirdėjote, tačiau Amsterdamas taip pat yra žinomas kaip geriausias technologijų paleidimo miestas Europoje, o dėl plačiai pritaikytų kriptovaliutų gali pasigirti tankiausia bet kurio pasaulio miesto „Bitcoin“ bankomatų koncentracija..

Net ir Olandijoje plačiai įsisavinus kriptovaliutas ir jų populiarėjant, vyriausybė nebuvo greita priimti reglamentus dėl jaunos turto klasės. Tiesą sakant, Nyderlandų vyriausybė netgi eksperimentavo su savo kriptovaliuta, vadinama „De Nederlandsche Bank Coin“ arba „DNBCoin“. Šiuo metu šioje pažangioje Šiaurės Europos šalyje nėra vyriausybės ar savireguliacijos.

Tačiau tai gali keistis kaip Olandijos „Blockchain“ koalicija (DBC) dirbo prie reguliavimo struktūros, kuri ne tik numato reguliavimą, bet ir užtikrina, kad už blokų grandinės ir kriptovaliutos projektų plėtrą būtų atsakinga. DBC yra daugiau nei 20 skirtingų organizacijų aljansas, ir vienas iš pagrindinių jos dabartinių tikslų yra sukurti skaitmeninių tapatybių vykdymo metodą, kuris atitiktų sparčiai besikeičiančias „Pažink savo klientą“ ir kovos su pinigų plovimu taisykles..

Olandijos finansų rinkų tarnyba yra atsakinga už finansinių produktų reguliavimą Nyderlanduose, tačiau šiuo metu nereglamentuoja pradinių monetų aukų (ICO). Vietoj to, ji informavo Europos vertybinių popierių ir rinkų instituciją, kad tarpvalstybinis simbolinių akcijų pardavimo pobūdis reikalauja atsakingų veiksmų Europos Sąjungos lygmeniu.

Danija

Čia yra dar viena išsivysčiusi Europos šalis, apie kurią galbūt iškart nepagalvosite apie geriausią kriptografijai palankią šalį, tačiau iš tikrųjų 0% kriptovaliutų mokestis padarė ją nepaprastai patrauklia kriptovaliutų mėgėjams. Danijos nacionalinis bankas netgi atleido kriptovaliutas nuo reguliavimo, nusprendęs, kad jos nėra teisėtos mokėjimo priemonės, nes neturi centrinio emitento.

Tai nesutrukdė Danijos vyriausybei perspėti savo piliečius dėl spekuliacinio investavimo į kriptovaliutas pobūdžio. Nepaisant to, atrodo, kad jie laikosi atokumo nuo realiai reguliuojančių kriptovaliutas, o atideda reguliavimą Europos Sąjungai. Kadangi ES dar nepateikė jokio reguliavimo, Danijoje kriptovaliutos lieka nereguliuojamos ir neapmokestinamos, todėl šaliai priskiriama kriptografinė programa..

Išvada

Visos aukščiau paminėtos šalys teikia naudą asmenims ir įmonėms, norinčioms investuoti į kriptovaliuta pagrįstus projektus arba juos plėtoti. Vienas šių šalių bendrumas buvo aktyvus savireguliacijos subjektų, kurie bando besivystančią reguliavimo aplinką nukreipti teigiama linkme, formavimas..

Kuriamos koalicijos ir aljansai glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybėmis, kad padėtų sukurti reguliavimo sistemą, kuri išlaikytų naujoves, kurias mums suteikia „blockchain“ technologija. Ilgainiui tai vertiname kaip labai teigiamą įvykį, kuris, tikėkimės, gali blokuoti „blockchain“ projektus.

Nors tai yra mano populiariausi šifravimui palankių tautų pasirinkimai, yra ir kitų, kurie labai patiko „blockchain“ pradedantiesiems.

Tarp jų yra Puerto Rikas, Malta, Estija, Singapūras ir kai kurios Karibų salos.

Visi vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me