7 geriausios šifravimo prognozavimo rinkos: lažybos ant „Blockchain“

Nuspėjamos rinkos egzistuoja jau kurį laiką, tačiau jas įdėjus į „blockchain“, jos tapo kur kas patikimesnės ir tikslesnės.

Tiesą sakant, kai kurie tyrėjai nustatė, kad jie yra net tikslesni už pažangias statistikos priemones, nes visame pasaulyje tolygiai pasiskirsto daugelio vartotojų žinios ir įsitikinimai.

Numatymo rinkų perėjimas prie „blockchain“ yra tas, kurį buvo galima nuspėti. Decentralizuotas „blockchain“ puikiai tinka prognozuojamoms rinkoms ir įrankiams. Taip puikiai, kad yra daugybė projektų, nagrinėjančių „blockchain“ pagrįstas prognozavimo rinkas.

Šiame įraše apžvelgsiu 7 populiariausias kriptografinių prognozių rinkas ir kaip jos gali sutrikdyti lažybų pramonę.

1. Auguras

„Augur“ (REP) yra viena iš pirmųjų decentralizuotų, nepatikimų „blockchain“ prognozavimo rinkų. Jame derinamos sumanios sutartys ir orakulai, kad būtų galima numatyti realius įvykius be jokios trečiosios šalies. Augur rinkos modelis naudoja keturių pakopų progresą:

 1. Rinkos kūrimas: – Kiekvienas gali sukurti prognozių rinką, remdamasis būsimu realaus pasaulio įvykiu. Kūrėjas nustato pabaigos laiką, taip pat pasirenka protingus tyrėjus ir orakulus.
 2. Rinkos prekyba: – Sukūrus rinką, dalyviai gali nuspėti įvykio rezultatus naudodami „Ethereum“ (ETH) savo prognozėms.
 3. Rinkos ataskaitos: – Kai įvykis bus baigtas, orakulai nustato tikrąjį įvykio rezultatą, kad įvyktų atsiskaitymo procesas. Tai apima rinkos žurnalistus, kurie pateikia realaus pasaulio rezultatus. Tie, kurie davė tikslias prognozes, yra apdovanojami.
 4. Atsiskaitymas: – Akcijos platinamos prekybininkams, kurie gali atsiskaityti su rinka arba su kitu prekybininku toje pačioje rinkoje. Šios akcijos išmokamos „Augur REP“ žetonais.

Su Augur bet koks būsimas įvykis gali būti naudojamas kaip nuspėjamasis modelis, įskaitant rinkimus, orų įvykius, įmonės ar akcijų prognozes, geopolitinius įvykius, galimybės yra begalinės.

„Augur“ nuspėjimo rinkos

Kai kurie tiesioginiai įvykiai Augure. Vaizdas per spėjimai.pasaulinis

„Augur“ tinklas pradėjo veikti tik 2018 m. Viduryje. Kadangi lažybų pradžia labai išaugo ir šiuo metu gresia šiek tiek daugiau nei 2 mln. USD. Taip pat yra įvairių lažybų, kurios šiuo metu yra vykdomos, įskaitant renginius, pavyzdžiui, ar 2019 m. Birželio mėn. ETH viršys 300 USD, ar kuris klubas laimės UEFA čempionų lygą.

„Augur“ iš tikrųjų buvo vienas iš pirmųjų projektų, užbaigusių ICO „Ethereum blockchain“. 2015 m. Spalio mėn. Jie surinko tik 5 mln. USD už 0,6 USD už REP žetoną. Tai reiškia, kad dabartinėmis kainomis ženklas gerokai viršija jų ICO kainą ir buvo gera investicija ankstyviesiems rėmėjams.

REP žetonus galima nusipirkti tokiose biržose kaip „Binance“ ir atsižvelgiant į tai, kad tai yra ERC20 žetonai, juos galima laikyti suderinamoje piniginėje, tokioje kaip „MyEtherWallet“ arba „MyCrypto“..

2. Gnosis

Gnosis (GNO) yra dar viena iš senesnių prognozavimo rinkų, kuriama nuo 2015 m. Gnosis komanda dirba laikydamasi prielaidos, kad nors informacija yra lengvai prieinama, ne visa informacija yra teisinga, o daugeliu atvejų jai taip pat trūksta objektyvumo ir konteksto. Informacija savaime yra neobjektyvi ir netgi gali būti tyčia klaidinanti. Gnosis planuoja kovoti su šiomis tendencijomis tokiu būdu:

 1. „Gnosis“ bus atvira platforma, prieinama visiems nešališkai ir skaidriai
 2. Gnosis panaikins tradicinį metodą, pagal kurį ekspertai naudojami prognozuojant, o vietoj to naudos efektyvią rinką, kurioje bus naudojamos visų žinios..
 3. Asmenys, turintys informacijos apie renginį, yra skatinami dalyvauti ir dalytis savo informacija.
 4. Klausimus ir prognozes gali pateikti bet kas dėl bet kokios priežasties. Galų gale platforma gali būti panaši į decentralizuotą pritaikytą „Google“ versiją, kuri kaupia vartotojų žinias iš pasaulinio telkinio.

Gnosis turi daugybę paskirčių, o padidėjus vartotojų dalyvavimui ji tampa efektyvesnė. „Gnosis“ yra sukurta ant „Ethereum“ blokų grandinės ir šiuo metu yra alfa versija, vadinama „Gnosis Olympia“, kurioje vartotojai gali išbandyti platformą naudodami grojimo OLY žetonus.

„Gnosis Olympia“ testavimas

Vartotojai, išbandantys „Gnosis Olympia“ su OLY žetonais. Vaizdas per Gnozė

GNO žetonai šiuo metu prekiauja didele nuolaida savo ICO kainai, todėl tai gali padaryti juos šiek tiek patrauklesnius investavimo požiūriu. Jei norėtumėte pasinaudoti GNT, jų galima nusipirkti „Kraken“ ar „Bittrex“ ir laikyti bet kurioje su ERC20 suderinamoje piniginėje..

3. Stoksas

Kaip ir Gnosis, Stoksas veikia „Ethereum“ blokine grandine. Finansų rinkos senbuvių grupės sukurta „Stox“ yra prognozių rinkos platforma, leidžianti prekiauti bet kokio realaus įvykio, kurį galima įsivaizduoti, rezultatais. Orai, politika, sportas, įžymybės ir finansų rinkos yra tik keletas galimybių.

Naudodamas decentralizuotą, nepatikimą platformą, „Stox“ tikisi pritraukti prekybininkų dėmesį, suteikdamas jiems saugią vietą prekybai realaus pasaulio renginiais be vyriausybių ar trečiųjų šalių bendrovių ir firmų įsikišimo. Panašiai kaip „Augur“, jis leis jo dalyviams pasipelnyti iš savo žinių bet kurioje srityje.

„Stox“ sukūrė pramonės ekspertų grupė. Ją įkūrė „Invest.com“ generalinis direktorius ir įkūrėjas. Jį taip pat rėmė 9 narių patariamoji taryba ir bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip „Sirin“ laboratorijos, „Blockchain capital“ ir „Cointree“. „Stox“ baigė ICO dar 2017 m. Rugpjūčio mėn., Kurio kaina buvo 1,86 USD už STX.

Floydas Mayweatheris Stoxas

Floydas Mayweatheris savo „Instagram“ reklamuoja „Stox ICO“

Tai taip pat yra gana gerai žinoma, nes tai buvo ICO, kurią reklamavo Floydas Mayweatheris. Šis pritarimas sukėlė „Stox“ ICO susidomėjimą. Tačiau tai pasirodė galiausiai prieštaringa 2018 m., Kai SEC uždarė mokamas reklamas socialinėje žiniasklaidoje.

„Stox“ prekiauja didele ICO kainos nuolaida ir buvo viena didžiausių meškų rinkos aukų. Šiuo metu jis prekiauja tokiose biržose kaip „HitBTC“. Atsižvelgiant į tai, kad STX yra ERC20 žetonas, galite jį laikyti bet kurioje suderinamoje piniginėje.

4. Delphy

Delphy yra viena iš naujesnių „blockchain“ prognozavimo rinkų, leidžianti savo vartotojams pasipelnyti iš jų prognozių, susijusių su realaus pasaulio įvykiais. „Delphy“ rūpinasi pasauline rinka, tačiau daugiausia dėmesio skiria Kinijos rinkai ir yra viena iš nedaugelio ten teikiamų prognozavimo rinkos paslaugų.

Be to, tai yra socialinė platforma, leidžianti prekybininkams susiburti ir kurti savo rinkas. „Delphy“ yra sukurta „Ethereum“ blokų grandinėje ir panašiai kaip ir kitos prognozavimo rinkos, ji leidžia vartotojams pasipelnyti iš jų prognozių įvairiausiais realaus pasaulio įvykiais.

„Delphy“ ICO surengė dar 2017 m., Ir jiems pavyko surinkti 15 mln. USD. Didžioji dalis „Delphy“ prekybos apimties šiuo metu vyksta „CoinMex“, tačiau „Gate.io“ ir „OkEX“ taip pat yra nemažos rinkos..

5. „BlitzPredict“

„Blitz“ („Blitz“) yra „blockchain“ prognozavimo rinka, tačiau skirtingai nuo kitų, apie kuriuos diskutavome, „BlitzPredict“ nesiekia aprėpti kiekvieno įvykio realiuoju laiku. Užuot tai sutelkęs į sportą, žaidimus ir politiką. Jis yra unikalus tuo, kad suteikia žaidėjams galimybę lažintis dėl mėgstamų žaidimų pasaulinių rungtynių rezultatų. Jis taip pat apima masiškai populiarią sporto lažybų sritį. „BlitzPredict“ vis dar tobulinamas ir naudoja tris priemones:

 1. „BlitzPredict Aggregator“ – Tai užtikrina, kad visi, kurie naudojasi platforma, turi prieigą prie geriausių šansų bet kurioje platformos prognozių rinkoje.
 2. „BlitzPredict“ likvidumo rezervas – Šis įrankis užtikrina, kad vartotojai gauna atlygį iškart po įvykio pabaigos, taip apeinant vėlavimą kitose prognozavimo rinkose
 3. „BlitzPredict“ išmaniosios sutartys – Šis įrankis suteikia vartotojams prieigą prie prognozavimo rinkos ir užtikrina maksimalų efektyvumą

Vienas naujas „BlitzPredict“ panaudojimas bus skirtas analizei. Šiuo metu kiekviena sporto knyga naudoja savo analizės įrankius, o tai lemia daug skirtingų to paties įvykio prognozių. Tai lemia fragmentišką ateities įvykių perspektyvą ir sukuria neefektyvumą rinkose.

„BlitzPredict Markets“

Būsimi renginiai „Blitzpredict“ ir populiariausiose rinkose. Vaizdas per „BlitzPredict“

„BlitzPredict“ panaikins šį neveiksmingumą skatindama ekspertus dalytis savo informacija, o ne laikyti ją nuosavybe. Išoriniai vartotojai gali naudotis ekspertų žiniomis išleisdami XBP žetonus. Ekspertai bus apdovanoti už teisingas prognozes, todėl geriausi sinoptikai atsidurs viršuje, o lėtai atsikratys prastesnių prognozuotojų platformos.

„BlitzPredict“ baigė ICO 2018 m. Kovo mėn. Ir jie sugebėjo surinkti 4,4 mln. USD, o tai buvo tik 60% viso jų tikslo. Panašiai kaip ir kiti ICO, iškėlę 2018 m., XBP žetonai turi didelę nuolaidą jų emisijos kainai. Šiuo metu juos galima įsigyti tik IDEX biržoje ir juos galite laikyti bet kurioje su ERC20 suderinamoje piniginėje.

6. Hivemindas

Hivemindas, arba „Bitcoin Hivemind“, kaip kai kam žinoma, gimė iš „Truthcoin“ ir tai yra atvirų šaltinių tarpusavio prognozavimo rinka, paremta orakulų naudojimu. Jis yra unikalus tarp šio sąrašo prognozių rinkų, nes yra sukurtas kaip „Bitcoin“ grandinė.

Užuot sutelkęs dėmesį į finansų rinkas ar sporto lažybas, „Hivemind“ orientuojasi į valdymo klausimus. Ji mano, kad valdymo problemas galima lengvai išspręsti per daugiakomponentį sprendimų priėmimo procesą, kuriame naudojamos sąlyginių prognozių rinkos.

Itin ambicingu projektu siekiama sumažinti daugelio veiksnių sprendimų priėmimo problemas ir jau suteikta vertingų įžvalgų apie prognozuojamų rinkų galimybes valdymo srityje. „Hivemind“ įvykius turi išspręsti rinkėjai, o sprendimai, dėl kurių balsuojama, yra Bulio arba skaliariniai. Rinkėjai susitaria dėl sprendimų naudodamiesi „Hivemind VoteCoins“. Tai nepanašu į Auguro naudojamą procesą.

Panašiai kaip ir „Augur“, rinkėjai baudžiami finansiškai už netikslius pranešimus, tačiau apdovanojami už tikslius rezultatus.

7. Bodhi

Nors Bodhi nėra taip gerai žinoma kaip kitos prognozavimo rinkos, tai iš tikrųjų buvo pirmasis. Taip gali būti todėl, kad tikslinė Bodhi rinka yra Kinija.

„Bodhi“ taip pat yra unikalus, nes jis sukurtas „Qtum“ platformoje ir yra pirmoji funkcinė decentralizuota „Qtum“ programa. Bodhi turi ir testnet, ir mainnet, ir abu yra funkcionalūs. Komanda taip pat dabar stengiasi paleisti versiją „Ethereum“ blokų grandinėje.

Kaip ir kitos prognozių rinkos, vartotojai gali kurti rinkas bet kuriame realiame įvykyje. Tai įmanoma dėl decentralizuoto Bodhi pobūdžio. Kinijos valdžios institucijos, kurios, kaip žinoma, yra autoritariškos, dar nieko nepasakė apie tokio tipo decentralizuotą rinką, ir net jei decentralizuotas platformos pobūdis palaikytų ją internete.

Viskas platformoje, pradedant rinkomis, baigiant įvykių rezultatais ir dalyvaujant ginčų procese, yra sukurta naudojant vietinį BOT prieigos raktą. Jie baigė ICO 2017 m. Lapkritį už 0,37 USD kainą, kuri yra šiek tiek didesnė už dabartinę kainą. Didžioji dalis prekybos BOT vyksta LBank biržoje ir juos galima laikyti su QTUM suderinamoje piniginėje..

Išvada

Nuspėjamosios rinkos jau įrodo savo naudingumą tiek, kad tokios kompanijos kaip „Microsoft“ naudojasi „blockchain“ pagrindu veikiančių prognozavimo rinkų teikiamomis galimybėmis. Kai kurie juos vadina geresniu prognozavimo įrankiu nei bet kuris statistinis modelis ar kompiuterinis modeliavimas.

Spėjama, kad jie gali būti naudojami labai tiksliai prognozuojant akcijų rinkos katastrofas ir daug daugiau, o daugelis „blockchain“ bendruomenės narių mano, kad prognozių rinkos yra ateities prognozės, pagrįstos minios išmintimi.

Pasikliaudami minios išmintimi, finansiniai prekybininkai gali panaikinti techninius rodiklius, diagramas ir prekybos signalus. Žmonių išmintis jiems pasakys viską, ką jie turi žinoti apie būsimus rinkos pokyčius. Ekspertai teigia, kad naudojant didelės imties grupės žinias ir patirtį galima priimti pagrįstus sprendimus ir tikslias prognozes.

Panašu, kad tai patvirtina faktas, jog kai kurios didelės organizacijos šias prognozavimo rinkas jau naudoja savo vidaus sprendimams priimti ir valdyti. Negalima pasakyti, kaip plačiai šios rinkos pasklis ateityje.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me