7 patarimai, kaip pradėti prekiauti kriptovaliuta

>

Jaučiai vėl pradeda matyti dienos šviesą kriptografinėje rinkoje. Kai pagrindinės žiniasklaidos priemonės vėl pradės nukreipti dėmesį į kriptovaliutą, prekybininkai užplūs kosmosą. Dėl staigaus augimo milijonai dabartinių rinkos dalyvių ieškos greito pinigo, grasindami dar vienu šios kintančios turto klasės burbulu.

Nors įdomu susigaudyti ažiotaže, mums svarbu išlikti pagrindais, kad nepakliūtume į neteisingus lūkesčius. Prekyba kriptovaliuta gali būti sudėtingas procesas ir jūs nenorite sunkiai mokytis pamokų. Dėl to bus prarastos lėšos, pablogės protingumas ir bendras priešiškumas kriptografiniam turtui. Pradėkite teisinga koja į priekį perskaitydami šį straipsnį ir atsižvelgdami į šias pamokas.

1. Pasirinkite mainų biržą

Prieš turint bet kokią kriptovaliutą, svarbu ištirti rinkoje žinomus prekės ženklus, kurie teikia mainų paslaugas. Tai turės tiesioginės įtakos tam, kur perkate kriptovaliutas, kaip prekiaujate, ir bendruomenei, kurioje dalyvausite..

Kaip pradedantysis, svarbu sutelkti dėmesį į kriptovaliutos pirkimą iš patikimo ir patikimo šaltinio. Užuot sutelkę dėmesį į „geriausią pasiūlymą“, eikite į geriausios reputacijos mainus. Net jei tai kainuoja šiek tiek daugiau, verta proto ir saugumo. Dėl kriptovaliutų pobūdžio sukčių yra daug. Tai pasaulinė rinka, kurioje sandoriai yra galutiniai. Išsiuntę kriptovaliutos mokėjimą, nėra jokių mokesčių grąžinimo, bankų, kuriems galite paskambinti, ir visiškai jokios galimybės gauti kompensaciją. Suteikti saldų susitarimą dėl kriptografijos gali reikšti sukčiavimą.

Patikimiausia kriptovaliutos pirkimo birža yra „Coinbase“. Mes labai rekomenduojame pradėti kelionę naudodami „Coinbase“, nes galite būti tikri, kad jūsų lėšos yra saugios, jų palaikymo komanda pasirengusi atsakyti į visus klausimus ir patirtis yra maloni. Joks kitas mainas nėra lyginamas su „Coinbase“ reputacija.

Norėdami pradėti naudotis „Coinbase“, perskaitykite mūsų vadovą, kaip įsigyti pirmąją kriptovaliutą ir sudaryti portfelį.

Perskaitykite vadovą

2. Pasirinkite paprastą strategiją

Kelionės į kriptovaliutų rinką pradžia bus įtempta. Greitai jus užplūs prekybos strategijų idėjos. Prieš pasinerdami į sudėtingas prekybos strategijas, apie kurias girdite „Twitter“ ar „Facebook“ iš pasiskelbusių guru, raskite strategiją, kurią lengva įgyvendinti ir išlaikyti mokantis.

Atminkite, kad nėra stebuklingos kulkos. Niekada nebuvo ir nebus strategijos, kuri garantuotų grąžą. Tačiau yra strategijų, kurios gali sumažinti riziką. Populiariausia iš šių strategijų yra portfelio indeksavimas ir balansavimas. Tai yra strategija, kuria finansų įstaigos pasitikėjo dešimtmečius, todėl galime būti tikri, kad strategija buvo gerai išbandyta ir išnagrinėta.

Sužinokite apie pusiausvyrą

3. Automatizuokite

Kriptovaliutų rinka niekada nemiega. Nėra uždarymo valandų ar švenčių. Paslaugos vykdomos kiekvieną dienos sekundę. Nuolatinis reikalavimas būti internetais žmones varo iš proto. Kiekvieną akimirką stebėti rinką sekina. Jūs nenorite būti prisijungę 24 valandas per parą, 7 dienas, patikėkite manimi. Tai virs košmaru, sudeginančiu jus.

Prieš eidami į ateitį susiraskite paslaugą, kuri padės jums automatizuoti savo strategiją. Rinkoje yra daugybė lengvai naudojamų programų, kurios teikia portfelio automatizavimo įrankius, todėl užsiregistruokite vienoje iš patikimų paslaugų.

automatizuoti su krevetėmis

4. Sukurkite aplanką

Sudėti visus kiaušinius į vieną krepšį yra nelaimės receptas. Sukūrus portfelį galima sumažinti riziką ir užtikrinti stabilumą šioje nepastovioje rinkoje. Užuot pirkę vieną turtą ir meldęsi už mėnulį, paskirstykite riziką daugybei turto ir valdykite tą portfelį, šiek tiek pakoreguodami savo pozicijas..

Sužinokite, kaip sukurti portfelį

5. Laikykite turtą šaltoje saugykloje

Nors galbūt pasirinkote patikimą mainų centrą norėdami išsaugoti kriptovaliutą, niekada nežinote, kada dangus gali kristi. Kriptovaliutų erdvė turi netikėtumų istorijoje, kai kalbama apie įsilaužimus. Lėšos bet kuriuo metu gali būti prarastos įsilaužimo metu, todėl visada rekomenduojama, kad jūsų turtas būtų kuo labiau nedirbamas. Tai tikrai yra šuolis, todėl skirkite laiko tyrinėjimo galimybėms. Vienas iš patogios mobiliosios aparatinės piniginės variantų yra „Ledger Nano X“. Tai paprasta, veikia ir galite būti ramūs, nes jūsų lėšos saugios.

Būti savo banko globėju yra puiku, tačiau tai reiškia, kad turite rasti paslaugas, kurios padėtų išlaikyti lėšas ne biržoje. Deja, variantų yra nedaug. Laimei, tie žmonės, kurie vėl subalansuoja savo portfelį, gali tęsti pusiausvyrą, net jei didžioji dalis turto laikoma neprisijungus. Tai įmanoma, nes norint subalansuoti reikia prekiauti tik kiekvieno pusiausvyros periodo delta. Delta yra turto suma, kuria turi būti prekiaujama, kad vėl pasiektumėte norimus paskirstymus. Šiame straipsnyje galite daugiau sužinoti apie tai, kaip išlaikyti savo turtą be mainų ir vis tiek subalansuoti pusiausvyrą.

Sužinokite apie šaldymo sandėlius

6. Būkite kantrūs

Nors rinka yra nestabili, tai nereiškia, kad jūsų portfelio vertė per naktį pakils į viršų. Kai įgyvendinsite savo strategiją, leiskite strategijai veikti. Išnagrinėkite savo strategijos subtilybes, kurį laiką užsiimkite strategija. Tai nevyksta per naktį. Mėgaukitės mokymosi procesu. Sukaupkite savo patirtį atlikdami kelias savaites atliekamus kruopščius tyrimus, kol įsisavinsite savo strategiją.

Laiko svarba

7. Paprašykite pagalbos

Šurmulyje lengva pasiklysti. Kai pasijunti pasimetęs ar pasimetęs, nebijok paprašyti pagalbos iš gerbiamų grupių. Daugybė žmonių visame pasaulyje norėtų jums padėti. Visi siekia jūsų sėkmės ir nekantrauja, kol jus sukurs. Kriptovaliutos gali pakeisti pasaulį į gerąją pusę, tačiau visi turime dirbti kartu, kad sukurtume šią ateitį. Prisijunkite prie aistringos bendruomenės, kuri kiekvieną dieną padeda sužinoti ką nors naujo.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Pradėk!

Dabar, kai turite išteklių, pradėkite! Išeikite, sukurkite portfelį ir sukurkite savo nuotykių pagrindus kriptovaliutomis. Nepamirškite apsilankyti „Shrimpy“ svetainėje, sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me