7 populiariausi daiktai, kuriuos galite įsigyti naudodami „Bitcoin“

„Bitcoin“ buvo sukurta kaip sandorio valiuta, naudojama daiktams įsigyti.

Kai jis gauna daugiau įprasto pripažinimo, prie „Bitcoin“ įsigytų daiktų arklidės buvo pridėta daugybė dalykų, pradedant paprastais dalykais, baigiant maisto produktais, baigiant neaiškesniais daiktais, pavyzdžiui, komiksais. Mes taip pat anksčiau apžvelgėme keletą keisčiausių daiktų, kuriuos galite įsigyti naudodami „Bitcoin“.

Kylant „Bitcoin“ kainai, išaugo ir brangių daiktų, perkamų kartu su juo, skaičius. Jau nėra retas atvejis, kai Bitcoin milijonieriai perka visus prabangaus gyvenimo stiliaus spąstus, įskaitant automobilius, namus ir jachtas. Kai kurie „Bitcoin“ pirkimai tapo stulbinantys, nes kaina taip pat kilo.

Garsiausias iš jų yra Bitcoin picos pirkimas pagamino Laszlo Hanyeczas 2010 m. Jis nusipirko dvi „Papa John“ picas už 10 000 Bitcoin. Tuo metu Bitcoin buvo maždaug 30 USD vertės. Tačiau net ir tada, kai 2018 m. „Bitcoin“ pasiekė visų laikų aukštumas, nuo 2018 m. Spalio pabaigos, kai „Bitcoin“ vertė yra maždaug 6500 USD, šios dvi picos dabar vertos milžiniško 65 mln. USD! Tai rimta tešla.

Geriau apžvelkime keletą brangiausių dalykų, perkamų naudojant „Bitcoin“.

Automobiliai Bitcoin

Tai gali būti didžiausia brangių daiktų, perkamų naudojant „Bitcoins“, klasė, nes daugelis „Bitcoin“ ankstyvųjų naudotojų dabar atitinka šūkį „When Lambo?“ Garsiausią tokį pirkimą 2017 m. Pabaigoje atliko „YouTuber“, „Bitcoin“ forumo savininkas ir „VinWiki“ valdytojas Peteris Saddingtonas..

Jis įsigijo 200 000 USD vertės „Lamborghini Huracan“ su baltu matiniu apvalkalu ir lenktynių išmetimo funkcijomis už 45 Bitcoin. Tie patys 45 Bitcoin dabar būtų verti 292 500 USD, tačiau Saddingtonas sako, kad už tuos 45 Bitcoins sumokėjo tik 115 USD dar 2011 m., Kai pirmą kartą sužinojo apie Bitcoin.

„Lamborghini Bitcoin“

Peterio Saddingtono sutikimas

Kai kurie ankstyvieji kriptovaliutų priėmėjai mano, kad lambos yra vienintelis priimtinas būdas išleisti Bitcoin. Nerekomenduojama gryninti pinigų, o tikrieji kriptovaliutų revoliucijos tikintieji skatinami „Hodl“ „į mėnulį“. Taip pat buvo keletas istorijų apie „Tesla“ pirkimus naudojant „Bitcoin“, pavyzdžiui, 2013 m. Floridoje kažkas įsigijo „Tesla S“ už 91 BTC, kurio vertė 109 tūkst. USD tuo metu, tačiau verta daugiau nei 53,8 mln..

Automobilių prekybos centrai, kurie priima „Bitcoin“, sako, kad „Bitcoin“ automobilių pardavimas išaugo 2017 m. Gruodžio mėn., Kai padidėjo ir „Bitcoin“ kaina, tačiau kai kurie „Bitcoin“ pardavimai vis tiek tęsiasi.

Namai / Condos Bitcoin

Nekilnojamojo turto sandoriai per pastaruosius ar dvejus metus pateko į antraštes, o nekilnojamojo turto pirkimas su „Bitcoin“ tapo vis populiaresnis. Yra net a „Bitcoin“ nuosavybės svetainė kuriame šiuo metu yra namelis Prancūzijos Alpėse už 4 950 000 USD, Panamos mansarda – 3 595 000 USD arba jūsų privati ​​Australijos sala – 3 500 000 USD. Yra daugiau savybių, išvardytų JAV, Tailande, Balyje, Karibuose, Turkijoje ir beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Pranešimai apie nekilnojamojo turto pirkimus naudojant „Bitcoin“ pradėjo pasirodyti jau 2014 m., Kai anonimas pirkėjas įsigijo Balio vilą už 800 BTC (tuo metu – 500 tūkst. USD, bet dabar – 5,2 mln. USD) kovo mėnesį, o kitas anoniminis pirkėjas – 1,4 hektaro ploto Tahoe ežere. Kalifornijoje už 2 739 „Bitcoin“, kurių vertė 1,6 mln. USD, bet dabar – daugiau nei 17,8 mln. Nors tai mes vadinome „Bitcoin“ pirkimais, iš tikrųjų tai buvo pirkimai, kai „Bitcoin“ buvo konvertuotas į fiat valiutą, kad užbaigtų operaciją.

Namo pirkimas su „Bitcoin“

Svetainės „Zillow.com“ sutikimas

Didžiausias faktinis nekilnojamojo turto, kurį atskleidžiau „Bitcoin“, pirkimas buvo nuo 2018 m. Vasario mėn., Kuriame bitkoinų investuotojas Michaelas Komaransky pardavė savo Majamio dvaras už 455 BTC arba maždaug 6 mln. USD tuo metu. Šio rašymo metu tas pats 455 BTC yra vertas šiek tiek mažiau nei 3 mln. USD.

„Bitcoin“ lėktuvams

Kai turtingi ir garsūs keliauja, jie stilingai važiuoja savo asmeniniais lėktuvais, o naujoji Bitcoin milijonierių veislė to siekia. Pirmasis atvejis, kai „Bitcoin“ buvo naudojamas privačiam reaktyviniam lėktuvui, buvo 2014 m., Kai „Bitcoin Foundation“ narys Olivier Janssens, kaip pranešama, privilegijavo privatų lėktuvą iš „PrivateFly.com“.

Nors sandorio detalės nebuvo viešai paskelbtos, remiantis kainomis iš svetainės skrydis galėjo kainuoti net 54,95 BTC arba 35 000 USD tada ir stulbinančius 357 175 USD dabar!

Lėktuvo pirkimas su „Bitcoin“

„SkyCraft“ lėktuvų leidimas

Nors man nepavyko rasti jokių faktinių pirkinių (greičiausiai todėl, kad „Bitcoin“ vartotojai nori likti anonimiški), nuo 2013 m. Gruodžio mėn. „SkyCraft“ lėktuvai naudojant Bitcoin. Pirmą kartą paskelbus „SkyCraft SD-1 Minisport“ buvo galima įsigyti 80 BTC. Dabartinė „SD-1 Minisport“ kaina yra 54 850 USD arba maždaug 8,5 BTC.

Bitcoinas jachtoms

Jachtos turėjimas yra vienas iš ypač turtingų požymių, o jachtų gretas papildo ir Bitcoin milijonieriai. Nėra lengva rasti konkrečių pavyzdžių, tačiau rinka tikrai yra Dennison Yachting iš Floridos, pridėjus „Bitcoin“ kaip mokėjimo metodą po kelių klientų prašymų, ir 26 Šiaurės jachtos, taip pat iš Floridos, teigdamas, kad yra didžiausias jachtų brokeris, priėmęs „Bitcoin“.

Pirkite jachtą su „Bitcoin“

Sutinku su 26 Šiaurės jachtomis

Švietimas su „Bitcoin“

Universitetai taip pat priima „Bitcoin“ už mokėjimus, todėl jūs galite sužinoti apie „blockchain“ ir „cryptocurrency“, mokėdami už mokslą kriptovaliuta. Nikosijos universitetas Kipre buvo pats pirmasis universitetas, priėmęs „Bitcoin“ mokėjimą dar 2013 m., O „King’s College“ buvo pirmasis JAV universitetas, kuris 2014 m. Šokinėjo ant „Bitcoin“ vagono. Šiuo metu „King’s College“ mokama maždaug 35 000 USD už semestrą, visa ketverių metų programa bus apie 140 000 USD arba 21,53 BTC dabartinėmis kainomis.

Kiti universitetai, priimantys „Bitcoin“, yra Europos vadybos ir technologijų mokykla Berlyne, Vokietija ir Liucernos taikomųjų mokslų ir meno universitetas Šveicarijoje, kurie 2017 m. Spalio mėn. Paskelbė apie „Bitcoin“ priėmimą mokytis. Šveicarijos universitetas, priimantis „Bitcoin“, nėra toks didelis. Nenuostabu, nes Zugas, Šveicarija, vadinamas „Crypto Valley“ ir turi daugiau nei 50 „blockchain“ įmonių ir startuolių, kurių būstinė yra.

Bitcoin pilietybė

Maža pietinio Ramiojo vandenyno šalis Vanuatu tapo pirmąja tauta pasaulyje, pasiūliusia pilietybę už mokėjimą Bitcoin. Kaina yra apytiksliai 180 000 USD, taigi, jei jums reikia antro paso ir maždaug 27 BTC sėdi piniginėje, galite tapti mažos, bet gražios, Ramiojo vandenyno pietų salos piliečiu. Iš tikrųjų jie nepriima „Bitcoin“, tačiau Australijoje įsteigė pervedimo agentą, kuris pasirūpins mainais iš BTC į USD, kad įsigytų pilietybę..

Mažoji Karibų jūros regiono šalis Antigva ir Barbuda TIPO priima Bitcoin savo pilietybės programai, kuri yra šiek tiek pigesnė nei Vanuatu – vos 135 000 USD arba šiek tiek daugiau nei 20 BTC. Jie tapo pirmąja šalimi, kuri priėmė Bitcoin pilietybę nuo 2018 m. Liepos 23 d.

Išvada

Prekių, kurias galima įsigyti naudojant „Bitcoin“, skaičius vis didėja, o kadangi Bitcoin vertė išlieka aukšta, atrodo, kad prabangūs daiktai yra vieni populiariausių. Tikslinga naudoti „Bitcoin“ šiems dideliems pirkimams, nes tai gali lengvai sutaupyti 5–10% mokesčių, o tai yra didžiulė perkant šimtus tūkstančių ar net milijonus dolerių.

Kol Bitcoin vertė išlieka aukšta, beveik neabejotinai išliks tendencija pirkti didelius bilietų elementus kriptovaliuta, o kuo daugiau žmonių priims Bitcoin, turėtume pamatyti vis daugiau tokių pirkinių. Kol užaugs mūsų vaikai, gali būti įprasta mokėti už savo automobilį ir namus Bitcoin ar kitomis kriptovaliutomis.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me