7 įrodyti būdai apsaugoti kriptovaliutas 2021 m

>

„Bitcoin“ kaina per pastaruosius kelis mėnesius šoktelėjo aukštyn, siekdama 19 tūkst. USD ir priartėdama prie visų 2017 m. Nors ši naujausia tendencija yra gera žinia daugumai šifravimo investuotojų, jūs tikrai sustojote tam tikru momentu apsvarstyti savo kripto valdų saugumą.

Nepaisant to, kiek verta jūsų kriptovaliuta, jūsų pagrindinis tikslas turėtų būti saugus jų saugojimas. Dabar mes susidūrėme su klausimu, "Kodėl turėtumėte saugoti savo kriptovaliutas?"

Na, akivaizdus atsakymas yra tas, kad kriptovaliuta, kaip ir kitos turto klasės, veikia kaip vertės mainų ir kaupimo terpė. Pavyzdžiui, aišku, kad kibernetinis nusikaltėlis gali pavogti jūsų „Bitcoin“. Vadinamieji blogi vaikinai dabar tampa rafinuotesni, iš „DeFi“ projektų pavogė daugiau nei 100 mln vien 2020 m.

Be to, visiškai normalu stebėtis, kodėl turėtumėte nerimauti užtikrindami savo šifravimą, kai kai kurie investuotojai teigė, kad „Bitcoin“ yra saugiausias pasaulyje finansinis sprendimas.

Nors „Bitcoin“ ir kitos kriptovaliutos gali būti saugios, silpnoji lygties grandis yra tai, ko jūs galite nesitikėti: jūs esate silpnoji grandis.

Skirtingai nei tradicinis finansinis kraštovaizdis, kriptovaliutų erdvė daugiausia decentralizuota. „Blockchain“, pagrindinė technologija, iš esmės yra atvira, paskirstyta knyga, kuri apdoroja operacijas per „peer-to-peer“ mazgų tinklą..

Kas yra „Blockchain“?

„Blockchain“ yra paskirstytos knygos technologija, bene paprasčiausias ir populiariausias pavyzdys. Pats DLT yra saugi įrašų sistema, naudojant sutarimą dėl pakartotų ir sinchronizuotų duomenų, kuris yra bendrinamas keliuose egzemplioriuose.

Centrinės valdžios ar „patikimos“ trečiosios šalies nebuvimas uždeda jums naštą. Kalbant paprastai, jūs esate savo bankas ir iš esmės esate atsakingas už savo kriptografinio turto apsaugą.

Baisu tai, kad bet kuris iš šių scenarijų paliks jus potencialiai pažeidžiamus prarasti savo šifravimo valdas:

 • Jūsų mainų sąskaita, mobilioji piniginė ar elektroninio pašto paskyra galėtų įsilaužti.

 • Galite pervesti lėšas neteisingu piniginės adresu, be jokių galimybių atšaukti operaciją.

 • Jūsų kompiuteris ar net išmanusis telefonas gali būti užkrėstas įvairia kenkėjiška programa, skirta pavogti jūsų monetas.

 • Galite pamiršti sukurti atsarginę frazės frazę, todėl pametus, sugadinus ar vagiant neįmanoma atkurti piniginės.

Laimei, yra įvairių būdų, kaip išvengti šių grėsmių. Šiame straipsnyje pateiksime septynis greitus patarimus, kaip apsaugoti savo šifravimą ir apsisaugoti nuo potencialiai pražūtingos situacijos.

Nors praeityje galėjote susidurti su kai kuriais iš šių punktų (greičiausiai tada apie tai negalvojote per daug), dabar mes jį grąžiname kartu su naujai rasta informacija!

1. Naudokite stiprius slaptažodžius

Vienas iš paprasčiausių būdų apsaugoti savo kriptovaliutas yra stiprių slaptažodžių naudojimas piniginei ir su kriptografija susijusioms sąskaitoms apsaugoti. Daugelis įsilaužėlių naudoja įvairius įrankius, kad nulaužtų pavogtus slaptažodžius, todėl kuo ilgesnis ir sudėtingesnis jūsų slaptažodis, tuo sunkiau jį nulaužti.

Taip pat svarbu nepamiršti šios geriausios slaptažodžio praktikos:

 • Tvirtame slaptažodyje yra ilga, sudėtinga simbolių eilutė, todėl ją sunkiau nulaužti. Idealiu atveju, jei tvirtas slaptažodis yra mažiausiai 12 simbolių, su sveiku skaičių, simbolių deriniu (dažniausiai naudojami! £ $% ^&# @), didžiosios ir mažosios raidės.

 • Venkite to paties slaptažodžio naudoti skirtingose ​​paskyrose keliose platformose. Tai padaro jus pažeidžiamą žiaurios jėgos atakos, ypač jei slaptažodis buvo nutekėjęs per ankstesnį duomenų pažeidimą.

 • Visada atsijunkite nuo savo paskyros, kai baigiate operaciją. Tai padarę apsaugosite nuo įsilaužėlių (ypač viešuose „WiFi“ tinkluose), bandančių nulaužti jūsų paskyrą, pavogdami sesijos slapukus..

 • Galite pasirinkti slaptažodžių tvarkyklė, todėl nepamiršite slaptažodžio arba turėsite jį įvesti kiekvieną kartą. „LastPass“ ir „Dashlane“ yra du populiarūs slaptažodžių valdymo sprendimai.

2. Nustatykite dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA)

Dviejų veiksnių autentifikavimas (dar žinomas kaip dviejų pakopų patvirtinimas) paprastai pridedamas prie skirtingų skaitmeninių procesų kaip papildomas saugumo sluoksnis. Iš esmės, naudodamiesi dviejų veiksnių autentifikavimu, galite pasiekti svetainę ar programą tik po to, kai išlaikėte kelis saugos patikrinimus.

Taigi, be įprasto slaptažodžio, platforma gali paprašyti įvesti jums slaptą kodą, atsiųstą jums el. Paštu, SMS žinute arba tiesioginiu pranešimu. Šie patvirtinimo kodai paprastai nustoja galioti po kurio laiko, todėl blogiems aktoriams neįmanoma naudoti senesnių (t. Y. Pasibaigusių) kodų norint pasiekti jūsų paskyrą.

Beveik visos kriptovaliutos mainai palaiko patvirtinimą dviem veiksmais, kad geriau apsaugotų jūsų sąskaitą. Kai kurie mainai siūlo paprastą el. Pašto ir SMS patvirtinimą, o kiti žengia dar žingsnį naudodami 2FA programas, tokias kaip „Google Authenticator“.

Sukūrę „2FA“, gausite vienkartinį slaptažodį kiekvieną kartą, kai norėsite atlikti kritinius veiksmus, pvz., Prisijungti prie savo paskyros, persiųsti kriptografiją kitiems žmonėms, pakeisti paskyros informaciją ir užbaigti atsiėmimus.

3. Kripto piniginės apsauga

Kripto saugumas taip pat priklauso nuo jūsų naudojamos piniginės tipo. Paprastai monetoms laikyti galite pasirinkti tarp laisvės atėmimo ar ne laisvės atėmimo piniginę.

Saugojimo piniginės yra skaitmeninės piniginės, kurias kontroliuoja trečiosios šalys (paprastai kripto brokeriai ir biržos), kurios laiko jūsų asmeninius raktus ir padeda apsaugoti jūsų šifravimo valdas. Nors saugojimo piniginės yra patogi galimybė monetas laikyti (jūs galite lengvai valdyti savo kriptografiją ir raktai yra saugūs), tai yra bloga idėja išlaikyti jūsų kriptovaliutą ilgą laiką. Štai kodėl:

 • Globos piniginės yra centralizuotos, todėl jos niekuo nesiskiria nuo bankų, nes jos kontroliuoja jūsų pinigus.

 • Jūs neturite prieigos prie savo privačių raktų, o tai reiškia, kad jums reikia piniginės teikėjo, kuris suteiktų jums prieigą prie savo lėšų.

 • Kai „jūsų versle“ dalyvauja trečioji šalis, šešėlių savininkams sukuria spragą, kad pavogtų jūsų lėšas.

 • Piniginė gali būti nulaužta, palikdama galimybę prarasti savo kriptografiją.

Kita vertus, su laisvės atėmimu nesusijusios piniginės yra decentralizuotos, nes jūs esate vienintelis jūsų privačių raktų saugotojas. Jie leidžia jums kontroliuoti savo šifravimą ir niekas negali prieiti prie jūsų lėšų be jūsų leidimo.

Iš esmės, jūs gaunate raktų saugyklos failą, kuriame yra jūsų asmeninio / viešojo raktų poros ir frazė (arba pradinė). Mnemoninė frazė paprastai yra išdėstyta 12–24 žodžių seka.

Turėtumėte tinkamai nukopijuoti ir išsaugoti savo mnemoninę frazę; ją panaudosite atgauti piniginę ir lėšas.

Paprastai laikykitės atokiau nuo laisvės atėmimo vietų piniginių, kai tai įmanoma.

Visada naudokite šaltą saugyklą

Šaldymo saugykla yra platus terminas, vartojamas kriptovaliutų piniginėms, kurios veikia be interneto ryšio. Šaltos piniginės yra fiziniai elektroniniai prietaisai, sukurti specialiai saugiai saugant jūsų kriptovaliutas neprisijungus.

Naudodami tokio tipo piniginę operaciją galite apdoroti tik tada, kai ji prijungta prie kompiuterio ar išmaniojo telefono. Šaltos piniginės yra brangesnės nei karštos piniginės (kurios paprastai yra nemokamos), tačiau jei galite tai sau leisti, miegosite kaip kūdikis, žinodamas, kad jūsų kriptografija yra saugi.

Aparatinės piniginės yra neabejotinai saugiausias šaldymo saugojimo būdas. Tai yra fiziniai įrenginiai, panašūs į USB „flash“ atmintines, tačiau skirti piniginės informacijai (skaityti: lėšoms) saugoti tik neprisijungus. Kaip ir su kompiuteriai su oro spragomis, įsilaužėliai negali nuotoliniu būdu pasiekti šių piniginių, kad pavogtų jūsų kriptografiją.

Yra kelios aparatinės piniginės, tačiau populiariausios yra „Ledger Nano X“ ir Trezoras.

Kas yra kriptografinė piniginė? Kaip saugiai laikyti Bitcoin

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip ekspertai pasirenka savo kriptovaliutų pinigines ir kokios piniginės yra.

Kelių parašų piniginės

Kelių parašų piniginės (arba multisig) yra tarsi laisvės atėmimo ir su laisvės atėmimu nesusijusių piniginių sankirta. Kiekvienas kopijuoklis turi privatų raktą, kad būtų galima pasiekti piniginę, tačiau jam reikalingi kiti kopijavimo raktai, kad būtų galima patvirtinti operacijas iš piniginės.

Iš esmės, norint gauti daugialypių piniginių pinigines, reikia pateikti du ar daugiau privačių raktų tuo pačiu metu, kad būtų galima įkelti ar pasiekti lėšas. Neturėdamas reikiamo skaičiaus raktų (priklausomai nuo daugialypės piniginės tipo), niekas negali atlikti operacijų naudodamasis pinigine.

„Multisig“ prideda papildomą saugumo sluoksnį, kai norite atlikti kriptovaliutos operacijas.

4. Prarasti raktus, prarasti savo šifravimą

Privatūs raktai yra neabejotinai svarbiausias jūsų kriptovaliutų apsaugos aspektas. Privatus raktas yra skaičių eilutė, žyminti kriptovaliutą jūsų piniginėje.

Pirmiausia, privatūs raktai įrodo kriptografinio turto nuosavybę konkrečiu „blockchain“ adresu ir suteikia jums prieigą prie savo lėšų. Nereikia nė sakyti, kad jei jis pateks į netinkamas rankas, įsilaužėliai gali visiškai naudotis jūsų pinigine.

Kalbant apie piniginės saugumą, galioja taisyklė: jūs neturite savo šifravimo, jei jūsų privatus raktas nėra jūsų nuosavybė.

Paprasta.

Kadangi privačių raktų svarba yra akivaizdi, būtina atsargines atsarginių kopijų kopijas. Paprastesnis būdas apsaugoti savo piniginę yra užrašyti savo mnemoninę frazę ir paslėpti ją nuo pašalinių akių.

Jei nepadarėte atsarginių privačių raktų ir pametate piniginę, naudodami šią frazę galite lengvai ją atkurti. Mnemoninė frazė paprastai atrodo taip:

tėtis pigu šiaurėje vėl atidaryti skrandžio gentį bambuko tigro ugnikalnio sriuba stebuklinga krosnis

(Tai ne a galiojanti mnemoninė frazė, beje.)

Nors mnemoninė frazė siūlo patogią galimybę atkurti piniginę, yra atvejų, kai frazė gali būti nenaudinga; sakyk

 • Jūs atspausdinote, o dabar popierius pablogėjo arba sugadintas.

 • Piniginės tiekėjas nebeveikia.

 • Neteisingai užrašėte vieną ar kelis žodžius.

Bet kuriame iš šių scenarijų gali tekti naudoti kitą piniginę ir tai padaryti galite tik tada, jei jūsų asmeniniai raktai buvo sukurti atsarginėmis kopijomis.

Nukopijuokite geriausius pasaulio prekybininkus

Kai jūsų lyderis prekiauja, jūs prekiaujate. „Shrimpy“ automatiškai atnaujins jūsų portfelį, kad jis visada atitiktų jūsų lyderio. Naršykite po šimtus prekybininkų kriptovaliuta, kad kopijuotumėte.

Kuriant atsarginę piniginės kopiją reikia eksportuoti raktus iš piniginės. Galite eksportuoti raktus ir tada juos atsispausdinti, kad saugotumėte. Taip pat galite išsaugoti savo asmeninio rakto atsarginę kopiją USB diske, tačiau nepamirškite šifruoti failo.

5. Prekiaukite ir investuokite tik į patikimas šifravimo platformas

Kripto erdvė per daugelį metų sprogo. Dabar mes turime daugybę monetų, transliuojamų į rinką, o naujos biržos, investicinės schemos ir pan. Turint tiek daug platformų, vis sunkiau tiksliai žinoti, kuriomis galima pasitikėti.

Šiuo tikslu jums reikia žinoti apie tris kriptografines aferas:

Netikros kripto platformos

Yra tiek daug padirbtų kriptografinių piniginių ir mainų; tai tarsi kažkas iš baisaus filmo.

Paprastai jie kelia teisėtas platformas, kuriose galite prekiauti kriptovaliutomis ar laikyti monetas. Jie netgi gali pasiūlyti jums sultingų premijų ir privilegijų, tokių kaip nulis prekybos mokesčio, be KYC ir pan. Tačiau, atlikę indėlį, jums bus sunku atsiimti savo kriptografiją ir jie ištuštins jūsų kriptografiją į savo pinigines..

Jei kyla abejonių, turėtumėte patikrinti tam tikros platformos teisėtumą, skaitydami kitų žmonių atsiliepimus internete. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite naršyti kriptovaliutų forumus ir bendruomenes – „Reddit“ paprastai padeda.

Netikros investicijų schemos

Netikros kriptografijos platformos yra, bet dar daugiau, turėtumėte stebėti kriptografinių investicijų platformas, siūlančias nepaprastą grąžą. Šios platformos suteiks jums galimybę dvigubai ar trigubai padidinti bet kokią investiciją. Tiesą sakant, galite gauti grąžą už savo pirmąjį indėlį, tačiau kitas nėra pažadėtas.

Dažniausiai šiuos skelbimus galite rasti skirtingose ​​socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Facebook“ ir „Instagram“. Sukčiai dažnai naudoja teisėtų išvaizdų straipsnius iš padirbtų naujienų leidinių, kad priviliotų nieko neįtariančius aukas išsiskirti su savo pinigais..

Kriptovaliutos „Ponzi“ schemos

„Ponzi“ schemos egzistuoja dešimtmečius ir vis dar egzistuoja. Kriptografija ar ne, šios schemos veikia laikantis „garantuotos“ grąžos prielaidos, atsižvelgiant į tai, kiek žmonių galite užsiregistruoti. Tačiau visi ponziai galiausiai žlunga, kai tampa sotūs.

Puikus pavyzdys yra „OneCoin“ – įmonė, įtikinusi daugelį žmonių investuoti į naują kriptovaliutą, kuri būtų vertingesnė už „Bitcoin“. Pasak FTB, „OneCoin“ kūrėja ir save vadinanti „Cryptoqueen“ Ruja Ignatova vis dar yra laisvėje po dingimo 2017 m. Spalio mėn. BBC prognozuojama 4 mlrd. EUR investavo į „OneCoin“ nuo 2014 m. rugpjūčio iki 2017 m. kovo mėn.žinomiausia kripto Ponzi schema.

Daugelis vartotojų nukentėjo nuo pašalinimo sukčių, netekę sunkiai uždirbtų lėšų šešėliniams kriptografijos projektams ir platformoms. Štai keletas svarbių patarimų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis kriptografinę biržą, piniginės programą ar investicinę platformą:

 • Nerealūs pelno reikalavimai: daugelis sukčių duoda daug pažadų, kurie paprastai nėra pagrįsti faktiniais duomenimis arba paremti tyrimais; Vietoj to, jie grobia jūsų emocijas piktinančiais teiginiais. Jei tai, kas jums siūloma, skamba per gerai, kad būtų tiesa, taip yra todėl, kad tai greičiausiai yra (sukčiai). Visada atlikite tyrimus, prieš pradėdami šuolį į viską, kas yra kriptografinėje erdvėje. Tiks paprasta „Google“ paieška „[Platformos pavadinimas] + apžvalga“.

 • Mažai pagrindinės informacijos: Kitas įprastas neteisėtų kripto platformų bruožas yra tai, kad nėra paminėta komanda. Nors daugelyje mainų platformų neišvardijama visa komanda, galite rasti direktoriaus ir vyriausiųjų pareigūnų vardus. Jei nerandate šios informacijos, turėtumėte būti atsargūs. Be to, jei yra pavadinimų, atlikite tyrimus ir sužinokite, ar jie patikimi.

„Coinbase“ ir „Uniswap“

Taigi, kas geriau „Coinbase“ ir „Uniswap“ mainų rungtynėse? Pažvelkime į kiekvieno mainų pasiūlymus kartu su pora įdomių jūsų išsilavinimo aspektų.

Apskritai, prieš siųsdami savo kriptografiją bet kuriai valiutai ar piniginei, turite visada saugotis nieko įtartino. Dar geriau – naudokite tik patikimus mainus ir platformas, kurias peržiūrėjo ir rekomendavo patikimos svetainės.

6. Venkite nesaugių tinklų, tokių kaip maras

Kitas svarbus patarimas, kaip apsaugoti kriptovaliutas, yra vengti su kriptografija susijusios veiklos naudojant viešąjį „WiFi“ tinklą. Visada įsitikinkite, kad visas kriptovaliutos operacijas atliekate per patikimą tinklą, kuriuo pasitikite.

2017 metais vyras Vienoje įsilaužėliams prarado daugiau nei 117 000 USD vertės Bitcoin kol jis buvo prisijungęs restorano viešajame „WiFi“ tinkle. Dar blogiau, kad jis tiesiog prisijungė, norėdamas patikrinti savo kriptovaliutos vertę. Šis sprendimas jam galiausiai kainavo daug.

Remiantis policijos pranešimu, visiškai išvengtoje situacijoje Bitcoin buvo perkeltas į „nežinomą, neatsekamą sąskaitą“. Nors neaišku, ar jo paskyra jau buvo nulaužta, kol jis prisijungė prie tinklo, vis tiek yra galimybė, kad viešasis tinklas paliko jį matomą.

Kaip jūs dabar žinote, pasirinkimas prisijungti prie savo šifravimo mainų paskyros arba įkelti lėšų naudojant viešąjį „WiFi“ yra didžiulė saugumo rizika. Įsilaužėliai gali lengvai pavogti jūsų prisijungimo duomenis ir dar daugiau – atviri tinklai yra puiki vieta jiems užkrėsti jūsų kompiuterį kripto vagystėmis kenkėjiškomis programomis.

„Geriau saugiau nei gaila“ … turėtumėte atsispirti norui kiekvieną minutę patikrinti savo kriptografiją – jie niekur nedings! Neprieikite prie savo piniginės, kai esate ne saugioje vietoje, nebent tai būtų skubu.

Be jokios abejonės, kartais tenka prisijungti prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo. Esant tokiai situacijai, tiesiog laikykitės su kriptografija susijusių reikalų, kol prisijungsite prie saugaus tinklo.

7. Kripto (ir savo) apsaugos patarimai ir geriausia praktika

Čia yra keletas kitų punktų, kurių neapėmėme, tačiau jie yra tokie pat svarbūs kaip ir aukščiau išvardyti punktai.

1. Būkite atsargūs dėl sukčių, skambinančių į populiarių kriptovaliutų platformų, biržų ar naujienų svetainių, įtartinų skambučių, elektroninių laiškų ir pranešimų..

Šiuo atveju yra neseniai sukčiavęs sukčiavimas susiję su padirbtais „CoinDesk“ el. laiškais. Pagal šią schemą sukčiai sukuria netikrus el. Laiškus, skirtus atrodyti kaip „CoinDesk“ naujienlaiškiai ir įtraukti kenkėjišką nuorodą. Nuoroda nukreipia vartotojus į netikrą „CoinDesk“ svetainės versiją, prašydama sumokėti BTC sumą už skelbimų vietą „CoinDesk“ svetainėje. Kai sumokėsite, įsilaužėliai išnyks ir jums beliks laižyti žaizdas.

2. Būkite protingi ir naudokitės sveiku protu.

Be to, tikriausiai savaime suprantama, tačiau nesigirkite savo kriptografinių laikymų internetiniuose forumuose ar socialiniuose tinkluose. Tai padarę tapsite įsilaužėlių, sukčių ir net jūsų apylinkės nusikaltėlių taikiniu.

2018 m. Gegužę buvo 23 metų Rusijos kriptografijos investuotojas ir tinklaraštininkas Pavelas Nyashinas rastas negyvas savo bute. Prieš mirtį jis internete pasigyrė savo didžiuliu kriptografijos turtu ir netrukus po to jį užpuolė kaukėti plėšikai, kurie uždirbo 425 000 USD..

Protinga būti atsargiems dėl to, ką sakote internete, nes niekada nežinote, kas žiūri. Nors tai buvo ekstremalus scenarijus, visada geriau būti saugiam, nei gailėtis.

3. Įdiekite gerą antivirusinę programą ir reguliariai tikrinkite, ar nėra kenkėjiškų programų

Pirmiausia įsilaužėliai užkrės jūsų kompiuterį kripto kasybos kenkėjiškomis programomis, kurios naudos jūsų kompiuterio procesorių (arba GPU) kriptovaliutoms išgauti. Kitos atakos formos apima:

 • klaviatūros registratoriai, kurie stebi ir įrašo jūsų klaviatūros paspaudimus, kad gautų neskelbtiną informaciją;

 • išpirkos programa, kuri užšifruoja jūsų failus, prašydama išpirkos, kad atrakintumėte failus; ir

 • mainų srities užgrobimo kenkėjiškos programos, pakeičiančios jūsų piniginės adresą įsilaužėlio adresu.

Norėdami to išvengti, būtinai ištrinkite kiekvieną įtartiną failą, ypač vykdomuosius failus (t. Y., EXE), ir reguliariai atlikite išsamų sistemos kenkėjiškų programų nuskaitymą..

4. Būkite atsargūs, jei prašote nuotoliniu būdu pasiekti jūsų kompiuterį.

Galiausiai niekada niekam nesuteikite nuotolinės prieigos prie savo išmaniojo telefono ar kompiuterio.

Metams bėgant kylanti išpuolių tendencija yra įsilaužėlis, per nuotolinės prieigos programinę įrangą perimantis aukos kompiuterį. Naudodamiesi sudėtingais įrankiais, įsilaužėliai gali perimti jūsų įrenginį, kai tik suteiksite jiems prieigą ir pavogs jūsų kriptografiją.

Tai būdinga sukčiams, apsimetantiems techninės pagalbos agentais, kurie nuotoliniu būdu sprendžia su kompiuteriu susijusias problemas. Jie privers jus patikėti, kad jūsų kompiuteryje yra rimta problema, pavyzdžiui, pagarsėjusi, kuri gali bet kada sugesti, ir paprašys sumokėti kriptografija, kad jie galėtų „padėti“ jums ją išspręsti.

Jie taip pat gali paprašyti įdiegti nuotolinio darbalaukio programinę įrangą, kad galėtų išspręsti problemą iš savo kompiuterio. Kai įdiegsite programinę įrangą ir jie prisijungs prie jūsų kompiuterio, jie pasieks jūsų piniginę. Žinoma, tai yra sudėtingesnė, bet iš esmės tai veikia.

Venkite šifravimo – 24 raudonos vėliavos

Įvertinę raudonas vėliavas galite ne tik sutaupyti daug pinigų, bet ir geriau skirti laiko įvertinti turtą be tiek raudonų vėliavų. Tai yra įprastos raudonos vėliavos, kurios vidutiniškai atspindi problemines monetos ateities situacijas.

Išvada

Kriptovaliutos, be abejo, tampa vis svarbesne mūsų kasdienybės dalimi. Investuoti į kriptografiją verta kiekvieno cento dėl vis didėjančio pasaulinio pritaikymo ir didžiulio uždarbio potencialo.

Tačiau, kai daugiau įsilaužėlių ir kibernetinių nusikaltėlių nukreipia savo veiklą į kriptografinę erdvę, turite užtikrinti, kad monetos būtų saugiai pritvirtintos. Atminkite, kad esate atsakingas už savo šifravimo saugumą ir, skirtingai nuo centralizuotų platformų, „blockchain“ neturi privataus rakto atkūrimo funkcijos.

Taigi svarbu išsiugdyti sveiką įprotį tinkamai apsaugoti savo skaitmeninį turtą ir sukurti atsarginę piniginės dalį. Laimei, šis išsamus vadovas yra būtent tai, ko jums reikia norint pradėti saugoti savo kriptovaliutas.

Papildomi geri skaitiniai

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

„Easy Cryptocurrency Arbitrage Trading Strategies“

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

„Crypto Trading 101“: portfelio turto pasirinkimas

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me