8 dalykai, kuriuos galite sukurti naudodami „Universal Trading API“

>

Kriptografinės erdvės kūrėjai susiduria su problema. Rinka buvo išsibarsčiusi dėl to, kad kiekviena kūrėjų komanda bandė sukurti savo ekosistemą. Tūkstančiai atskirų kūrėjų komandų kuria unikalią programinę įrangą, kuri nėra gerai integruojama su kita programine įranga. Biržai yra puikus pavyzdys rinkoje. Kiekviena šifravimo birža įdiegė visiškai skirtingą API rinkinį. Kiekvienas turi savo spąstus, taisykles ir apribojimus. Biržai neturi vientisos struktūros, kaip jie buvo sukurti. Kūrėjams paliekama prižiūrėti sudėtingas API, kurios yra iš pirmo žvilgsnio savavališkų diegimo tvarkaraščių, netikėtų išteklių įtraukimo ar pašalinimo iš sąrašų ir apribojimų, reikalaujančių net paprastų programų valdyti šimtų serverių ūkį, minų laukas.

Siekdami palengvinti visuotinį kriptovaliutų prekybos pritaikymą, mūsų komanda paskelbė, kad mes valdysime šią problemą. Tai prasidėjo išleidus „Universal Exchange“ API. Šios API leidžia kiekvienam kurti patikimas programas, kurių mastelis pašalinamas keičiant mainų integravimą, turto valdymą, nesibaigiantį serverio mastelį, prekybos logiką, priežiūrą ir duomenų rinkimą. Kūrėjai be pastangų gali integruoti prekybos funkcionalumą į savo programas ir pritaikyti milijonams kasdienių sandorių.

Siekdami paskatinti idėjas, kaip būtų galima naudoti šias API, mes sukūrėme trumpą sąrašą įvairių programų, kurias galėtumėte sukurti dabar naudodamiesi „Shrimpy“ API. Šios idėjos yra skirtos kiekvienam, kuris gali imtis ar modifikuoti. Vykdykite šias idėjas arba pateikite savo idėjų, kurių nėra sąraše.

Sekėjai

1) Portfelio stebėjimo priemonė

Portfelio stebėjimo programos yra būtinybė tiems, kurie domisi kriptografijos rinka. Problema ta, kad yra daugybė mainų, kuriems integruotis reikia daug laiko. „Shrimpy“ išsprendžia šią problemą valdydama mainų integravimą ir duomenų rinkimą, todėl galite sutelkti dėmesį į programos kūrimą. Lengvai susiekite mainų paskyras ir rinkite duomenis naudotojams. Užuot reikalavęs iš jūsų vartotojų rankiniu būdu įvesti sandorius, „Shrimpy“ galės stebėti jų mainų sąskaitas ir automatiškai atnaujinti turto likučius..

Naudokite šią funkciją, kad įvertintumėte prekybos rezultatus, parodytumėte turto kaupimą per tam tikrą laiką arba tiesiog stebėtumėte įvairų portfelį, kuris yra išsibarstęs po biržas..

2) Market Tracker

Idėja paprasčiausiai sekti rinką yra dar lengvesnė nei portfelio stebėjimo priemonė. Nepriklausomai nuo jūsų prekybos ar portfelio strategijos, svarbu neatsilikti nuo rinkos tendencijų. Paprastą rinkos stebėjimo priemonę lengva sukurti naudojant „Shrimpy“. Paprasčiausiai paprašykite duomenų apie kiekvieną mainą, o „Shrimpy“ tvarkys šiuos duomenis.

Prekybos įrankiai

3) Prekybos signalai

Kripto signalo grupės išpopuliarėjo per pastaruosius kelerius metus. Žmonės visada ieško naujų būdų užsidirbti pinigų šioje nepastovioje rinkoje. Nors daugelis šių signalų grupių neintegruoja rinkos duomenų ar automatikos, visa tai gali pasikeisti pasinaudojant „Shrimpy Universal Exchange“ API pranašumais. Greitai rinkite mainų duomenis ir įvertinkite rinką. Skleiskite signalus savo vartotojams pagal pasirinktinius reikalavimus. Pradėti paprasta, tačiau pateikiamos reikalingos įžvalgos, kurios padės atskirti jūsų programą nuo kitų signalų grupių.

4) Arbitražo identifikavimo įrankis

Dabartinė kriptovaliutų rinkų būklė suteikė daug arbitražo galimybių. Tačiau iššūkis yra kaupti konkrečių mainų duomenis, siekiant nustatyti galimybes. Naudodamiesi „Shrimpy“ „Universal Exchange“ API, kūrėjai dabar gali skirti laiko faktiniams arbitražo įrankiams kurti, o ne išleisti išteklius reikalingiems duomenims įsigyti..

5) Prekyba mobiliąja programa

Nors portfelio stebėjimas yra sudėtinga problema, sukurti programą, galinčią prekiauti keliose biržose, yra visai kitoks žvėris. Prekybai reikalinga sudėtinga logika, sudėtinga infrastruktūra ir nuoseklumas visose biržose. „Shrimpy“ supaprastina šią problemą su API, todėl logika ir sudėtingumas yra pašalinami iš programos kūrimo. Tai leidžia sutelkti dėmesį į pagrindines programos funkcijas, o prekybos sudėtingumą perkrauti į „Shrimpy“.

Nesvarbu, ar planuojate atlikti šimtus ar milijonus sandorių per dieną, „Shrimpy“ buvo sukurtas taip, kad galėtų tvarkyti didžiulį kiekį, kurį gali generuoti prekybos programos..

Prekybos robotai

6) Rodikliais pagrįstas prekybos bot

Turint tūkstančius nemokamų prekybos strategijų, kurias galima rasti internete, prekyba rodikliais yra vis populiaresnis sprendimas, kurį naudoja daugelis prekybininkų. Šių skirtingų prekybos rodiklių integravimas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, ypač atliekant kiekvienos biržos ir jų prekybos infrastruktūros koregavimą. „Shrimpy“ „Universal Exchange“ API renka visus reikalingus rinkos duomenis ir duomenis, reikalingus rodikliams, todėl jį lengva integruoti su trečiųjų šalių prekybos įrankių programomis, tokiomis kaip „TradingView“..

7) AI valdomas automatizuotas prekybos robotas

Dirbtinio intelekto technologijoms tobulėjant, kriptovaliutų rinkos neišvengiamai priims ir integruos dirbtinį intelektą į sprendimų priėmimo procesą. Iš prigimties dirbtinio intelekto produktų kūrimo komandos užsiima algoritminių prekybos robotų kūrimu. Pateikdamas vieną integracijos tašką su mainais, „Shrimpy“ „Universal Exchange“ API leidžia kūrėjams sutelkti dėmesį į novatoriškų prekybos kriptografiniais produktais kūrimą..

8) automatizuotas „Crypto Index Bot“

Naudodami „Shrimpy’s Universal Exchange“ API galite sukurti savo automatinio balansavimo strategiją, panašią į „Shrimpy“! API turi kūrėjams patogius galinius taškus, kad jie galėtų sukurti savo tinkintus kriptovaliutos indeksus, atsižvelgdami į savo pasirinktinius paskirstymo ir balansavimo nustatymus.

Apvyniokite

Integruoti prekybą biržoje dar niekada nebuvo taip paprasta! Kurkite kriptovaliutų prekybos ateitį.

Tai tik keli pavyzdžiai, ką kūrėjai gali sukurti naudodamiesi „Shrimpy“ „Universal Exchange“ API. Tikimės, kad tai paskatins prekybininkus, kūrėjus ir aistringus vartotojus toliau kurti naujoviškus kriptografinius produktus ir tapti būsimo pritaikymo pagrindu. Nedvejodami susisiekite su komanda tiesiogiai Telegrama – Džiaugiamės galėdami dirbti su komandomis, norinčiomis kurti mūsų API!

Krevečių komanda

Apie krevetes

„Shrimpy“ yra automatizuota prekyba kriptografija & portfelio valdymo įrankis, leidžiantis vartotojams automatizuoti savo kriptografinių rinkinių portfelio strategiją kaip tradicinis indeksų fondas.

Krevetės vartotojams

Vartotojai gali sukonfigūruoti pasirinktinį kriptovaliutų portfelį ir įgyvendinti pasyvaus valdymo strategiją, pašalindami rūpesčius dėl aktyvios prekybos kriptografija.

Pagrindinėje „Shrimpy“ versijoje yra visos automatizuotos prekybos, indeksavimo ir balansavimo funkcijos visiems vartotojams. „Shrimpy“ taip pat siūlo mėnesinę aukščiausios kokybės abonementą už 8,99 USD / mėn. „Premium“ prenumeratą sudaro:

Krevetės socialinės: Stebėkite, bendraukite ir dalinkitės strategijomis su kitais „Shrimpy“ prekybininkais.

Krevetinės įžvalgos: Sužinokite, kaip kiti „Shrimpy“ vartotojai kuria ir tvarko savo šifravimo portfelį.

Išplėstinis bandymas atgal: Patikimas atgalinio testavimo įrankis, skirtas įvertinti pasirinktinį kriptovaliutų portfelį & strategijas.

„Shrimpy“ žiniatinklio programa: „Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy’s Crypto Trading API“ kūrėjams

Be vartotojų programos, „Shrimpy“ taip pat siūlo prekybos API kūrėjams, norintiems integruoti keičiamo mainų prekybos funkcionalumą į savo programą.

„Shrimpy“ „Universal Exchange“ API buvo sukurta kaip debesies pagrindu sukurtas sprendimas, skirtas pašalinti kelias kripto kūrėjų kliūtis, įskaitant Biržos prekyba, Produkto mastelis, ir Vartotojo valdymas. Turėdami „Shrimpy“ API, kūrėjai neapsiriboja savo apimtimi kurdami naują novatoriškų produktų erą, kuri formuos kriptografijos ateitį.

„Shrimpy“ API yra kriptovaliutų prekybos API, lengvai suderinama su visais šiais mainais ir jų API galiniais taškais: „Binance“ API, „CoinbasePro“ API, „Bittrex“ API, „Kraken“ API, „Gemini“ API, „Poloniex“ API, „Huobi“ API, „KuCoin“ API, „Bibox“ API, „BitMart“ API ir „HitBTC“ API. Užuot valdę visus ryšius su kiekviena birža, vartotojai gali tiesiog pasinaudoti esama „Shrimpy“ kriptografinių biržų prekybos infrastruktūra ir sutelkti dėmesį į faktinį produkto kūrimą..

„Shrimpy Crypto Trading“ API: Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Papildomos nuorodos:

Telegrama

„Twitter“

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me