Aelf (ELF) apžvalga: Debesų kompiuterijos „Blockchain“ tinklas

„Aelf“ (ELF), be abejo, yra vienas įdomiausių projektų šiuo metu. Tai decentralizuotas ir savarankiškai besivystantis debesų kompiuterijos „blockchain“ tinklas, kuris bando sukurti naują operacinę sistemą, skirtą tik „blockchain“..

Projektas taip pat ką tik persikėlė į bandomąją tinklo fazę liepos mėnesį, kai kurie teigiami protokolo patobulinimai. Tačiau ar „Aelf“ tikrai gali iškilti virš minios ir išsiskirti iš savo konkurentų?

Šioje „Aelf“ apžvalgoje mes nuodugniai išnagrinėsime projektą, įskaitant technologijas, konkurenciją, komandos ir simbolines perspektyvas.

„Blockchain“ operacinė sistema

„Blockchains“ atnešė mums programas ir net programų platformas, bet ne pilnavertę operacinę sistemą, tokią kaip „Windows“ ar „Linux“. Bet dabar yra „Aelf“, kuri žada būti „blockchain“ skirta operacinė sistema. Tiesą sakant, komanda pasakė, kad kuria „blockchain“ ekosistemos „Linux sistemą“.

„Linux“ „Blockchains“

Ar gali tapti „Blockchain“ „Linux“?

Tai tik pabrėžia, kaip greitai naujovės atsiranda „blockchain“ erdvėje. Pirmiausia mes turėjome „Bitcoin“, „peer-to-peer“ skaitmeninę valiutą, kuri taip pat galėtų būti laikoma paprasta programa. Tada atėjo „Ethereum“ ir leido koduoti decentralizuotas programas („dApps“) išmaniosiomis sutartimis. Iš esmės tai yra programų platforma. Taigi, kitas logiškas žingsnis yra sukurti „blockchain“ operacinę sistemą.

To reikia, nes esamos operacinės sistemos negali efektyviai paleisti „dApps“, o „blockchain“ turi savo trūkumų. „Blockchains“ vis dar turi išspręsti mastelio problemą, jie matė problemų vykdant išmaniąsias sutartis ir nėra bendro sutarimo protokolo, kuris būtų lankstus ir reikalingas sklandžiai prisitaikyti prie naujų technologijų. Tai yra problemos, kurias Aelf siekia išspręsti.

Kaip veikia „Aelf“

Pats komanda yra sutelkta į dvi pagrindines naujoves ieškodama problemų, susijusių su esama „blockchain“ technologija. Pirmasis yra šoninių grandinių sukūrimas ir naudojimas, o antrasis – naujos ir unikalios valdymo sistemos sukūrimas.

„Aelf“ planuoja atskirti pažangias sutartis ir kitus išteklius, naudodama šonines grandines, o tai taip pat padės mastelio problemai spręsti. Be to, jie naudos „Delegated Proof of Stake Consensus“ metodą, kad užtikrintų lankstesnį valdymą.


Aelf šoninės grandinės

„Aelf“ turės pagrindinę grandinę ir daugybę šoninių grandinių, kurios naudojamos protingoms sutartims vykdyti. Žinoma, pagrindinė grandinė yra viso tinklo pagrindas, tačiau ji taip pat gali sąveikauti su kiekviena šonine grandine. Šoninės grandinės yra atskirai skirtos konkrečiai išmaniajai sutarčiai ir negali tarpusavyje bendrauti. Vietoj to jie perduoda informaciją bendraudami per pagrindinę grandinę.

Šoninės grandinės jungiasi prie pagrindinės grandinės naudodamos indeksų sistemą, kuri grandines skirsto į dvi grupes:

  • Labai svarbios išorinės grandinės (Bitcoin, Ethereum ir kt.)
  • Vidinės šoninės grandinės „Aelf OS“

Vidinės grandinės ant savęs

Vidinis šoninių grandinių naudojimas „Aelf“. Šaltinis: „Twitter“

Kaip matote, pagrindinė grandinė gali turėti šonines grandines įvairiais tikslais. Kiekvienas „Bitcoin“ ir „Ethereum“ gali gauti savo šonines grandines, dar viena šoninė grandinė gali būti sukurta draudimui ir dar viena skaitmeniniam turtui. Tada šios šoninės grandinės netgi galėtų išsišakoti į grandines. Pvz., Skaitmeninio turto šalutinė grandinė gali turėti kiekvieno skaitmeninio turto tipo grandinę, o šias grandines galima dar labiau suskirstyti.

Ši strategija nėra visiškai nauja, nes yra panaši į „Ethereum“ skaldymo idėją. Tai turėtų padėti dramatiškai pagerinti tinklo mastelį. Skirstydamas funkcines sritis į šonines grandines, „Aelf“ užtikrina, kad bet kokie vienos srities klausimai nepaveiks viso tinklo.

„Aelf’s Token“ ekosistema

ELF žetoną naudos šoninės grandinės, kad sumokėtų operacijos mokestį pagrindinei grandinei už indeksavimą. Į mokesčių struktūrą taip pat įtraukta sistema, kai šalutinės grandinės moka mažesnius sandorių mokesčius, kai jų indėlis į tinklą auga. Šoninės grandinės taip pat gali imti mokesčius iš savo antrinių grandinių.

Aelfo sutarimo metodas

„Aelf“ negali naudoti tradicinio „Proof of Work“ arba „Stake of Stake Consensus“ metodo, nes jai reikia įrašyti informaciją iš įvairių šoninių grandinių, taip pat pagrindinės grandinės. Vietoj to, „Aelf“ tinklas naudoja „Delegated Proof of Stake Consensus“ mechanizmą.

Kiekvienas „Aelf“ ženklo savininkas gali balsuoti, kurie mazgai taps kasybos mazgais. Tada kasybos mazgai nustato, kaip paskirstyti kasybos premijas visiems kitiems mazgams ir suinteresuotosioms šalims.

Aelf nustato tinklo kalnakasių skaičių pagal lygtį:

Kalnakasiai = 2N + 1

Kur „N“Prasideda nuo 8 ir kasmet padidėja po 1. Šie kasybos mazgai yra atsakingi už operacijų perdavimą, patvirtinimą, pakuočių blokus ir duomenų perdavimą.

Šoninėms grandinėms rekomenduojama sujungti kasybą su pagrindine grandine ir taip pat parengti savo sutarimo protokolą. Tai leidžia šoninėms grandinėms pritaikyti bendro sutarimo protokolą, kad atitiktų jų pačių unikalius poreikius.

Aelf žetono (ELF) tiekimas

2017 m. Gruodžio mėn. „Aelf“ surengė privatų žetonų pardavimą, išplatindama 250 000 000 žetonų arba 25% viso 1 mlrd. ELF žetonų tiekimo. Likę 750 000 000 žetonų platinami taip:

  • 25% arba 250 000 000 „Aelf“ fondui, 3 metų teisių suteikimo laikotarpis;
  • 16% arba 160 000 000 „Aelf“ komandai, dvejų metų teisių suteikimo laikotarpis;
  • 12% arba 120 000 000 rinkodarai / oro lašams, 3 metų laikotarpiui;
  • 12% arba 120 000 000 iki kasybos, 100 metų laikotarpis;
  • 10% arba 100 000 000 patarėjams / partnerystėms, dvejų metų teisių suteikimo laikotarpis.

Kasybos nauda yra skirta linijiniu būdu mažėti per 100 metų. Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. Apyvartoje yra tik ELF žetonai iš žetonų pardavimo.

„Aelf“ komanda, patarėjai ir partneriai

„Aelf“ projektą įkūrė Ma Haobo, kuris anksčiau įkūrė „Hoopox“, taip pat buvo „GemPay“ ir „AllCoin“ CTO. Haobo buvo ankstyvas „blockchain“ pritaikytojas ir laikomas šios srities ekspertu. Prie jo prisijungia daugybė technikos ir finansų specialistų, kurie sukuria gerai sukomplektuotą komandą.

„Aelf“ komandos nariai

„Aelf“ komandos nariai. Iš kairės: Ma Haobo, Chen Zhuling, Rong Peng, Yang Yalong

„Aelf“ patariamojoje pusėje komandą palaiko kaip „TechCrunch“ įkūrėjas ir generalinis direktorius J. Michaelas Arringtonas ir „FGB Capital“ įkūrėjas Zhou Shouji..

Taip pat verta paminėti, kad „Aelf“ projektą palaikė daugybė aukščiausio lygio rizikos kapitalo įmonių. „Draper Dragon“, „Blockchain Ventures“, „FGB Capital“ ir daugiau nei 10 kitų investicinių įmonių dalyvavo žetonų pardavime. Privačių ženklų pardavimas per dvi savaites pasiekė 55 000 ETH viršutinę ribą ir tuo metu turėjo atsisakyti daugelio suinteresuotų investuotojų..

„Aelf“ vis dar yra jaunas projektas ir kaip tik kuria savo produktą, tačiau net ir tokiu atveju jie sulaukė nemažai dėmesio ir užmezgė partnerystę su „U Network“, „Theta“ ir „Decent“..

ELF žetono kaina

Su žetonų pardavimu, įvykusiu 2017 m. Gruodžio mėn., ELF žetonas pradėjo prekiauti gana audringais laikais kriptovaliutų rinkose. Kaina per kelias savaites pakilo nuo apytiksliai 0,87 USD iki visų laikų aukščiausios 2,61 USD, tačiau po to vėl greitai krito, kai spaudė visa kriptovaliutų rinka..

ELF kainų efektyvumas

ELF žetonų pasirodymas „CoinMarketCap“

Nuo to laiko žetonas 2018 m. Balandžio mėn. Pabaigoje padidino dar šiek tiek daugiau nei 2 USD. Nuo to laiko jis lėtai ir nuosekliai mažėjo kartu su platesne rinka ir rugpjūčio 21 d. Prekiauja tik 0,35 USD simboliu.

Kur nusipirkti ELF

ELF žetoną galima įsigyti daugelyje skirtingų biržų. Populiariausios yra „Binance Exchange“, „OKEx“ ir „Huobi“. „Binance“ leidžia keistis tik BTC ir ETH, tačiau „OKEx“ ir „Huobi“ taip pat priima USDT.

Binanace ELF

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite ELF žetonus

Taip pat yra atlygio sistema, kurią „Aelf“ pradėjo naudoti prieš kelis mėnesius, vadinamą „Candy“. „Candy“ sistemoje uždirbdami taškus, kuriuos galite konvertuoti į ELF, atlikdami paprastas užduotis kiekvieną dieną. Šios užduotys apima naujų žmonių pakvietimą į „Telegram“ kanalą, „Aelf“ tinklaraščių persiuntimą tinkle ir kitą reklaminę veiklą. Užsiregistruokite į „Candy“ programą čia.

ELF saugojimas

Šiuo metu ELF žetonai yra ERC-20 žetonai ir gali būti saugomi bet kurioje su ERC-20 suderinamoje piniginėje, įskaitant „MetaMask“, „MyEtherWallet“ ir saugią aparatinę piniginę „Ledger Nano S“..

Paleidus pagrindinį „Aelf“ tinklą, ELF žetonai pereis iš ERC-20 žetonų į vietinius „Aelf“ pagrindinės grandinės žetonus. Nėra jokių nuorodų, kaip šiuo metu keisitės ERC-20 žetonais, taip pat nėra nieko apie piniginę, skirtą vietiniams ELF žetonams laikyti. Galiu tik spėti, kad informacija bus gauta, kai pagrindinis tinklas bus beveik paleistas.

Išvada

„Aelf“ yra gana naujas projektas ir konkurentas „dApp“ ekosistemoje, tačiau tai nesutrukdė sulaukti geros paramos iš rizikos kapitalo arenos. Tai taip pat užmegzti gerus partnerystės ryšius, kad tai palaikytų, kai vystymasis juda į priekį. Tai rodo, kad jo unikalus valdymo modelis ir šoninių grandinių naudojimas norint valdyti išteklių naudojimą blokų grandinėje yra tinkamas „blockchain“ operacinei sistemai.

Žinoma, projektas yra už kitų labiau išvystytų panašių projektų, tačiau tai nereiškia, kad jo sprendimas gali būti geriausias pasirinkimas kuriant šonine grandine pagrįstą operacinę sistemą. Be to, „Aelf“ gali matyti didelę savo tinklo lankstumo ir mastelio naudą.

Monetos kainos sumažėjimas gali nuvilti tuos, kurie pateko, kai buvo paleistas žetonas, tačiau tai neatitinka nuostolių, matomų kriptovaliutų rinkose nuo metų pradžios. Tikrai per anksti sakyti, kad šiam ambicingam projektui jau per vėlu.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me