Aferistai ir toliau siekia ICO telegramos, potencialiai surenkant milijonus

Atkreipdami dėmesį į būsimą „Telegram ICO“, sukčiai surengia dieną su netikra svetaine po netikros svetainės. Kad būtų dar blogiau, atrodo, kad svetainės sėkmingai apgaudinėja žmones iš dešimčių tūkstančių ar galbūt milijonų dolerių.

Viena iš geriausiai sukurtų tokio tipo svetainių ką tik buvo paleista ir jau apgaudinėja žmones dėl kibiro apkrovos. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kas vyksta, ir kaip išvengti sukčiavimo iš padirbtos ICO svetainės.

Telegrama ICO hype

Nuo to laiko, kai baltoji knyga buvo nutekinta dar sausio mėnesį, internetas buvo kupinas jaudulio ir susidomėjimo būsimu „Telegram ICO“. Per pastaruosius kelerius metus „Telegram“ neabejotinai tapo pagrindiniu kriptovaliutų projektų komunikacijos pasirinkimu. Tiesiog suraskite bet kokį kriptovaliutos projektą ir greičiausiai rasite nuorodą „Telegram“.

Dėl šio ypatingo matomumo kriptovaliutų pasaulyje „Telegram ICO“ sulaukė neįtikėtino susidomėjimo. Daugelis pramonės atstovų teigė, kad „Telegram ICO“ galėtų lengvai gauti daugiau nei milijardą dolerių ICO finansavimo, todėl tai bus vienas didžiausių ir sėkmingiausių ICO, jei tai išsipildys. Vis dėlto ICO arba „crowdsale“ vis dar yra gana toli. Šiandien tik konkretiems, didelės grynosios vertės asmenims suteikiama prieiga prie išankstinio pardavimo.

Visam šėlsmui ir kalboms apie pinigus skriejant aplinkui, neabejotina, kad sukčiai tai panaudojo kabliukams jaukinti savo sukčiavimo svetainėse..

Sukčiai puola

Į straipsnis sausio 20 d. pasirodžiusioje „Techcrunch“, jau buvo pastebėta daugybė apgaulingų žvejybos vietų, specialiai nukreiptų į „Telegram ICO“. Remiantis straipsniu, viena žymiausių netikrų svetainių, gramtoken.io, teigė jau surinkusi 5 mln..

Nors ši svetainė jau veikia ne internete, panašu, kad ją užėmė kita svetainė. Šis, ico-telegram.org, kuris naudoja tą patį dizainą, kurį pažymėjo „Techcrunch“, teigia, kad jo pardavimas yra 96%. Kai spustelėsite nuorodas, norėdami įsigyti „gram“ žetonus, jums bus suteiktas tiesioginis indėlio adresas, kuriuo galėsite siųsti bitkoinus ar eterius.

Pagal Eterinis skenavimas, nurodytas adresas jau gavo beveik 30 „Ethereum“ arba apie 26 000 USD. Paskutinė operacija buvo tik šiek tiek daugiau nei prieš valandą nuo tada, kai patikrinome. Tas sandoris buvo skirtas 3,04 eterio.

Patikrinę sukčiavimo svetainės nurodytą bitkoino adresą nustatėme, kad jame nebuvo jokių operacijų ir balanso. Tačiau tai nėra visiškai įrodymas, kad sukčių svetainė negavo jokio apmokėjimo. Taip yra todėl, kad svetainė gali lengvai pakeisti adresą kiekvieną kartą, kai įmokama.

Keisčiausia šioje aferoje yra tai, kad ji vis bando kalbėti apie tai, ką ji vadina „gramo žetonais“. Svetainėje melagingai teigiama, kad šie žetonai iš tikrųjų yra žetonai, kuriuos naudos „Telegram“ tinklas. Tikrieji žetonai greičiausiai bus vadinami „TON“, skirti „Telegram Open Network“.

Atsiranda naujas varžovas

Kaip jau minėjome anksčiau, atrodo, kad šios svetainės atsiranda kairėje ir dešinėje. Naujausias pasirodymas taip pat, be abejo, yra vienas įtikinamiausių. Šis save vadina telegramfoundation.org.

Svetainė pasižymi labai aptakiu ir įtikinamu dizaino stiliumi. Jame taip pat pateikiama visa informacija, kurios gali ieškoti potencialus investuotojas, ieškantis tikrosios „Telegram ICO“. Deja, tai visiška klastotė ir egzistuoja tik tam, kad pavogtų pinigus iš nieko neįtariančių būsimų investuotojų.

Išvaizda atrodo daug profesionalesnė. Tai ne tik pateikia lankytojui indėlio adresą. Vietoj to, vartotojas turi sukurti paskyrą ir prisijungti.

Ieškant svetainės registracijos įrašų paaiškėja, kad svetainė buvo užregistruota vasario 12 d. Jis buvo užregistruotas taip, kad už jo esančių asmenų nebūtų žinoma. Vietoj to galima rasti tik prieglobos bendrovę. Prieglobos įmonė įsikūrusi Dominikoje, o registracijos įmonė yra iš Kinijos. Jokios kitos informacijos nėra.

Jų veikimo būdas yra aiškus. Apgaukite žmones galvodami, kad jie perka į tai, kas gali būti vienas iš karščiausių ir labiausiai užgautų ICO. Tada paimkite jų grynuosius ir paleiskite.

Kaip išvengti tokių sukčių

Kriptovaliutų pasaulyje tokio pobūdžio triukai nėra naujiena. Apgaulingos svetainės egzistavo beveik visada. Kriptovaliuta tapo puikiu sukčių taikiniu, nes tai labai lengva, taip pat negrįžtama.

Kad nebūtų apgaulės, labai svarbu suprasti, koks yra tinkamas norimos aplankyti svetainės adresas. Kaip buvo žinoma, sukčiai moka interneto paieškos sistemoms, tokioms kaip „Google“, kad jų svetainė būtų rezultatų viršuje virš tikrosios svetainės. „MyEtherWallet“ yra dažna tokio tipo sukčių auka. „Telegram“ atveju jų oficiali svetainė yra telegram.org.

Kai žinosite, kad esate tinkamoje svetainėje, dabar turite įsitikinti, kad susipažinote su ICO sąlygomis. Pvz., Turėtumėte žinoti prieigos rakto pavadinimą, ICO datas ir tai, kaip teisingai prisidėti.

Be svetainių, ypač svarbu būti dar atsargesniems, kai naudojatės „Telegram“ pokalbių kambariu ICO. Pastarąsias kelias savaites sukčiai burbėjo „Telegram“ pokalbius ICO ir kūrė klonų paskyras, kad atrodytų kaip įvairių pokalbių kambarių administratoriai..

Tada jie jums išsiųs pranešimą ir paprašys nusiųsti „Ethereum“ ar „Bitcoin“ tiesiogiai adresu, kurį jums atsiųs pokalbyje. Tai beveik visada yra sukčiavimas. Reikėtų būti labai atsargiems, kai kas nors iš „Telegram“ paprašo tiesiogiai siųsti kriptovaliutą.

Paveikslėlis per „Fotolia“ & Telegrama

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me