Aion apžvalga: sąveikios „dApp“ kūrimo platformos

„Aion“ yra gana ambicingų tikslų turintis projektas. Jie nori būti bendras protokolas, kuris sujungs daugybę kitų „blockchain“.

„Aion“ buvo paleistas dar per 2017-ųjų bulių bėgimo isteriją ir tais pačiais metais sugebėjo užbaigti gana nemažą ICO. Nuo tada jie pamažu kūrė savo technologijas ir žengė į priekį.

Tačiau ar „Aion“ vis dar turi potencialo?

Šioje „Aion“ apžvalgoje pateiksiu viską, ką reikia žinoti apie projektą. Taip pat išanalizuosiu „Aion“ žetonų naudojimo atvejus ir ilgalaikio įsisavinimo galimybes.

Kas yra Aionas?

Aionas yra laikoma trečiosios kartos „blockchain“ platforma, ir ji bando padidinti visų viešųjų ir privačių „blockchain“ sąveikumą. Tai pasiekiama naudojant „žetonų tiltą“, leidžiantį kiekvienos grandinės žetonams nepriekaištingai judėti visose grandinėse.

Aion tinklo apžvalga

Daugiapakopis „Blockchain“ tinklas su visais dalyviais. Vaizdas per Aionas Whitepaperis

Iš esmės vizija yra sukurti kažką panašaus į internetą, bet blokų grandinėms. „Aion“ veikia kaip tinklo tiltas, leidžiantis sklandžiai perduoti duomenis ir vertę tarp „Aion“ suderinamų blokų grandinių.

Platforma buvo sukurta su dideliu masteliu, dėl ko operacijos greitai apdorojamos, o duomenų perdavimo pajėgumas didesnis ir galimybė pritaikyti viešosios ir privačios įmonės blokų grandines.

„Aion“ techninė apžvalga

Nors žinoma, kad „Aion“ projektas yra susijęs su sąveika, kūrėjų komanda taip pat dirba užkulisiuose, kad užtikrintų „Aion“ šaknų grandinės įtaką..

Tai reiškia, kad „Aion“ žetonas tampa ne tik grandinės „dApps“ paleidimu, bet ir pinigų kaupimu tarp grandinių tiltų ir naujų „blockchain“ platformų kūrimu. „Aion“ platforma turi didžiulį gebėjimą vykdyti išmaniąsias sutartis ir valdyti visų rūšių „dApps“.

Platforma jau turi daugybę įrankių, kurie buvo sukurti kūrėjams, norint sukurti naujus „Aion“ grandinės „dApps“. Šie įrankiai kūrėjams suteikė galimybę įdiegti išmaniąsias sutartis, taip pat perkelti esamus „Ethereum dApps“ į „Aion“ šaknų grandinę.

Aion Pet ruletė

Sukurkite paprastą „Pet Roulette“ dApp „Aion“ tinkle. Vaizdas per „Aion“ dokumentai

Ši migracija gali įvykti tik per penkias minutes, todėl ne tik paprasta, bet ir greitai perkelti „Ethereum dApp“ į „Aion“ šaknų grandinę.

„Aion FastVM“, kuris į pagrindinį tinklą buvo išleistas 2019 m. Birželio pradžioje, iš esmės yra modifikuota „Ethereum“ virtualiosios mašinos versija. Skirtumas tarp jų yra tas, kad „Aion FastVM“ yra lengvas ir efektyvus, taip pat naudojasi tam tikrais „Java“ virtualiosios mašinos atributais.

Tai reiškia, kad „Aion“ palaiko ne tik „Solidity“, bet ir „Java“ parašytas programas, o tai atveria didžiulį esamų „Java“ kūrėjų būrį..

„Aion“ tinklas

„Aion“ buvo sukurtas kaip daugiapakopis tinklas, kuris daugumai yra žinomas, nes tokiu pačiu būdu yra kuriamas pagrindinis kompiuterių tinklas. „Aion“ perduoda tiek vertę, tiek logiką per blokines grandines, kurios yra suderinamos su „Aion“, ir mes gauname vertės blokų grandinę su sandoriais, kurie atliekami tik grandinėje. „Aion“ naudoja „Proof-of-Work“ kaip savo sutarimo mechanizmą ir yra pagrįstas „Equihash“ algoritmu.

Aiono žetonų tiltas

Skirtingai nuo išmaniųjų sutarčių, kurios išsaugo žetonus, „Aion“ sunaikina žetonus, jiems pereinant iš grandinės į grandinę, bet kuriuo metu išlaikant aktyvų tik vieną žetoną. Tai daro per „Aion Token Bridge“ perduodant „Aion ERC-20“ žetonus „Ethereum“ tinkle. Tiltai veikia dviem kryptimis ir naudoja Bizantijos toleranciją gedimams pagrįsti algoritmą, kad būtų pasiektas sutarimas. Operacijos tikrinamos tik gavus dviejų trečdalių sutarimą.

Aiono tiltai

Tiltas jungiantis ryšys Aion tinkle

Tiltai atlieka dvi pagrindines funkcijas:

  1. Bet kurio tarpšakinio sandorio pasirašymas ir transliavimas, kai jis yra supakuotas į bloką ir sumokamas operacijos persiuntimo mokestis;
  2. Informuojant jungiamąjį tinklą apie merkle maišos naujinimus atsižvelgiant į prisidedantį tinklą.

„Blockchain“ gali turėti daugiau nei vieną tiltą, jei prisijungia kelios tikrintojų grupės ir naudoja skirtingus identifikatorius. Jungiamasis tinklas mato kiekvieną tiltą kaip skirtingą, nors visi jie transliuoja ir gauna pranešimus į tą patį tinklą. Tai suteikia vartotojams atsakomybę nustatyti, kurį tiltą jie nori naudoti, pateikdami tikslinį tinklo ID.

Tai turėtų būti naudinga tinklui ir vartotojams, nes tai sukurs konkurenciją tarp įvairių jungiamųjų tinklų stabilumo ir kainų požiūriu. Kiekvienas tinklas sukurs gerą vardą, o rinkos poreikiai užtikrins optimalias tiltų vartotojų kainas.

„Aion“ virtuali mašina

„Aion“ virtuali mašina yra unikali, nes ji pagrįsta lengvu „Java Virtual Machine“ diegimu, kuris sukurtas specialiai „Aion“, kad vykdytų grandinės logiką savo paskirstytame tinkle..

„Aion Java VM“

„Java“ ekosistema (kairėje) & „Aion“ virtuali mašina. Vaizdas per „Aion“ tinklaraštis

„Java“ buvo pasirinkta siekiant užtikrinti tinklo našumą ir patikimumą. „Ethereum“ virtualiosios mašinos pagrindu jis yra 128 bitų ir yra kitas žingsnis link tvirtesnės tarp grandinės „dApps“ ekosistemos.

„Aion“ API

„Aion“ palaiko tiek „Java“, tiek „web3“ programavimo sąsajas kūrėjams, o „Java“ API įgyvendina JDK8, tačiau taip pat naudoja JDK9 ir JDK10 elementus. API suteikia kūrėjams sąsają „Java“ pagrįstiems „dApps“, o „web3“ modulis leidžia vykdyti sumanius kontraktus.

„Aion“ komanda

„Aion“ įkūrėjus sudaro buvę „Deloitte blockchain“ komandos darbuotojai. Generalinis direktorius yra Mattas kalbėjo, o vyriausiasis technikos vadovas yra Jinius Tu (arba Jinas). Visa komanda apima visą pasaulį, joje dirba 49 darbuotojai, kurių dauguma yra Toronte. Papildomi darbuotojai yra JK, Šanchajuje ir Barbadose.

Steigėjai pamatė viešojo „blockchain“ poreikį su galimybe sujungti įvairias kitas „blockchain“, kol jie dirbo kartu „Deloitte“.

Iš pradžių bendrovė buvo įkurta kaip „Nuco Global“, tačiau 2018 m. Liepos mėn. Ji perėjo į „Aion Foundation“. Pereinant bendrovę iš viešosios korporacijos į ne pelno fondą.

Visa komanda į „Aion“ projektą įneša stiprių plėtros ir rinkodaros įgūdžių, o tai padidina ilgalaikės sėkmės tikimybę.

Aiono bendruomenė

Kadangi „Aion“ yra leidimų neturinti blokų grandinė, tai gali bet kas valdyti „Aion“ mazgą, taip pat bet kas gali išminuoti „Aion“. Šiuo metu yra daugiau nei 2000 kalnakasių, padedančių apsaugoti „Aion“ tinklą. Tikimasi, kad didėjant tinklui, kalnakasių skaičius taip pat augs.

Bendruomenės įsitraukimą ir indėlį skatina „Aion“ kūrėjų komanda, ir tai daro „Aion“ telegrama ir Nesantaikos kanalai gana aktyvus. „Telegram“ kanalas yra ypač aktyvus, turėdamas daugiau nei 32 000 narių, o „Discord“ kanalas turi beveik 5000 narių.

Be dalijimosi idėjomis apie telegramą ir nesantaiką, kūrėjai taip pat gali pateikti „Aion“ tobulinimo pasiūlymus. Kūrėjai toliau skatinami naudojant premijos ir dotacijos.

„Aion“ socialiniai tinklai taip pat yra gana populiarūs. „Facebook“ puslapyje yra daugiau nei 85 000 stebėtojų, o toks didelis „Facebook“ stebėtojų skaičius neįprastas „blockchain“ projektams. Jie taip pat turi daugiau nei 67 500 „Twitter“ sekėjai ir tinklaraštis, kuris atnaujinamas gana reguliariai.

Ir toliau Reddit, kuris dažniausiai yra populiariausias „blockchain“ entuziastų socialinės žiniasklaidos „Hangout“, „Aion“ turi daugiau nei 72 000 stebėtojų ir aktyvų subredditą.

AION žetonų pasirodymas

„Aion“ pasisekė išlaikyti savo ICO per svaiginančias 2017-ųjų pabaigos dienas, kai kriptovaliutų rinkos rinkosi taip sunkiai, kad investuotojai buvo pasirengę mokėti už bet kokį pasirodžiusį ženklą. Ne todėl, kad tai daro „Aion“ blogą ženklą, tačiau tai tikrai padėjo komandai lengvai pasiekti 20 mln.

Tiesą sakant, kai jūs taip pat atsižvelgiate į privatų 10% visų žetonų, įvykusių 2017 m. Spalio mėn., Pardavimą, komanda sugebėjo pateikti bendrą 23 mln. USD BTC, ETH ir „fiat“ valiuta..

Pardavimų modelis buvo įdomus, naudingas tiems, kurie pirko ICO pradžioje. Per pirmąsias 10 minučių žetonų kaina buvo 0,75 USD, o kaina kas 10 minučių didėjo 0,05 USD, kol pasiekė 1,00 USD.

Aiono kainų pokyčiai

„AION“ kainos efektyvumas nuo pat pristatymo. Vaizdas per CMC

2017 m. Gruodžio mėn. Pilnai kriptovaliutų rinkoms veikiant ralio režimu, „Aion“ kaina šoktelėjo nuo pat pradžių, o iki 2018 m. Sausio 8 d. Ji pasiekė visų laikų rekordą – 11,51. Po trijų mėnesių žetonu buvo prekiaujama tik už 1,84 USD.

Po kritimo, kuris truko mėnesį ir kurį laiką žetonas vėl pakilo virš 4,00 USD, įvyko atkūrimas, o likusiam 2018 m. Laikotarpiui jis pradėjo lėtai slinkti, o tai baigėsi tuo, kad raktas vasario 6 d. Pasiekė visų laikų žemiausią 0.104253 USD , 2019 m.

Nuo to laiko žetonas atsigavo, tačiau neatitinka daugelio kitų kriptovaliutų, nes 2018 m. Liepos 8 d. Prekiaujama tik už 0,128614 USD. Tai yra daug mažiau pelno 2019 m., Nei matėme daugeliui geriausių kriptovaliutų..

Pirkimas & AION laikymas

Tie, kurie mano, kad tai yra pigiausia žetono kaina, gali jį įsigyti daugybėje biržų, o didžiausias kiekis matomas „Binance“. Taip pat yra pagrįstų LATOKEN kiekių, kuriuose yra daug mažesnių skaičių, pvz., „DragonEX“ ir „KuCoin“.

Kalbant apie likvidumą, atrodo, kad geriausiose biržose yra pagrįstas apyvartos lygis. Pvz., Turite maždaug 871 tūkst. USD per 24 valandas, pvz., „Binance“ (BTC poravimas). Tai reiškia, kad vargu ar dauguma užsakymų susidurs su paslydimu.

Binance AION

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite „AION“ žetonus

Kai turėsite savo AION žetonus, norėsite juos pašalinti iš biržų. Mes visi gerai žinome riziką, kylančią dėl centralizuotų valiutų įsilaužimų.

Šiuo metu yra keletas variantų, kaip saugoti „Aion“ žetonus. „Aion Desktop“ piniginė („Windows“, „Linux Mac OS“) bene populiariausios. Mobiliųjų telefonų vartotojai gali norėti patikrinti „Trust Wallet“, kuriame palaikomi „Aion“ žetonai, o saugumui sąmoningai „Ledger Nano S“ taip pat palaiko „Aion“ žetonus..

Paskutinis variantas yra „Coinomi“ piniginė, kuri yra trečiosios šalies daugianaudė piniginė. Tai palaiko tiek stalinius, tiek mobiliuosius įrenginius įvairiose operacinėse sistemose.

Aiono plėtra

Kartais gali būti sunku tiksliai nustatyti, kiek dirbama su projektu. Tačiau viena geriausių nuorodų yra eiti tiesiai į jų viešąsias kodų saugyklas.

Taigi nusprendžiau pereiti prie „Aion GitHub“ kad geriau suprastumėte, kiek kodo stumia jų kūrėjai. Žemiau pateikiame kodą, įpareigojantį jų tris prisegtas repo.

„Aion GitHub“

Kodas Įsipareigoja pasirinkti atpirkimo kampanijas per pastaruosius 12 mėnesių

Kaip matote, yra atlikta labai daug darbų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad „Aion“ turi dar 29 kitas saugyklas, kurios turi skirtingą kodavimo aktyvumą.

Tai yra daug daugiau nei matėme kituose panašaus išsivystymo lygio projektuose. Tiesą sakant, „Aion“ užima 23 vietą pagal kodavimo įsipareigojimus „CoinCodeCap“. Jis sėdi tiesiog tarp Gnosis ir Loopring.

Iš tiesų, visa ši kodavimo veikla bus prasminga, kai bus pažvelgta į jų planą.

Aiono planas

Per pastaruosius metus „Aion“ sugebėjo įvykdyti visus etapus, kuriuos jie išdėstė pirmajame savo plano „Kilimandžaro“ etape..

Tai apima keletą tikrai svarbių leidimų, įskaitant „Fast Virtual Machine“ ir EVM šaltinio kodo įgyvendinimą. Jie taip pat pastatė žetonų tiltą, kuris perkels ERC20 žetonus į AION monetas.

Komanda šiuo metu užimta antrame arba „Denali“ etape. Galiausiai, norėdami pasiekti „blockchain“ suderinamumo viršūnę, jie pereis į savo „Everesto“ etapą.

Aiono planas

„Denali“ ir „Everast“ etapų etapai. Vaizdas per Aiono planas

Bus įdomu sužinoti, ar kūrėjai sugebės įvykdyti savo ateities etapus tokiu pat laipsniu, kokį jie turi savo ankstesniems.

Jei norite nuolat atnaujinti projektą, galite sekti visus jų pranešimus apie plėtrą jų tinklaraštis. Manau, kad tai gana informatyvu.

Išvada

„Blockchain“ ekosistemos evoliucija vyko nepaprastai greitai, tačiau vienas dalykas, kurio vis dar trūksta, yra efektyvus būdas sukurti „blockchain“ sąveiką.

„Aion“ mano, kad tai turi sprendimą ir nori, kad „blockchain“ sandoriai ir bendravimas taptų realybe. „Aion“ siūloma stebulės ir stipino architektūra ir tiltinė infrastruktūra yra unikalus sprendimas, kurio nebuvo precedento, kai jis buvo pirmą kartą pristatytas.

Tai daro „Aion“ katalizatoriumi, kuris pradėjo visiškai naują „blockchain“ technologijos kryptį, tačiau tai nereiškia, kad jie bus lyderis ar priimtas sprendimas, galiausiai įgalinantis „blockchain“ sąveikumą.

Jie priešinasi daugybei gerai finansuojamų ir talentingų konkurentų, kurie taip pat ieško sąveikos sprendimo. Tarp dabartinių konkurentų yra „Wanchain“, „Komodo“, „Ark Ecosystem“, „Cosmos“, „POA Network“ ir „Polkadot“. Visi jie mano, kad turi „blockchain“ sąveikos sprendimą.

Tiek daug projektų, kurie dirba suderinamumo srityje, yra tikras, kad galų gale atsiras sprendimas, tačiau jis gali būti ne iš vieno iš esamų projektų, ar gali atsirasti bendradarbiaujant keliems projektams..

Ar „Aion“ bus galimo sprendimo dalis, išlieka ore, tačiau jei ženkli kaina iki šiol 2019 m. Tai rodo, kad rinka nemano, kad sėkmės tikimybė yra palanki.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me