Andreas Antonopoulos apie CME ateities poveikį

Yra daug neaiškumų, susijusių su „Futures“ poveikiu Bitcoin kainai.

Žmonių nuomonių yra daugybė. Kai kurie mano, kad tai galėtų suteikti dideliems instituciniams investuotojams galimybę gerokai sutrumpinti kainą, o tai gali sukelti jos žlugimą.

Yra ir kitų manančių, kad poveikis bus labai teigiamas, nes, atsižvelgiant į CME pavadinimo teisėtumą, išaugs institucinių pinigų paklausa „Bitcon“.

Tačiau vienas žinomiausių vardų šiame sektoriuje Andreas Antonopoulos pasirodė su savo profesinė nuomonė galimo poveikio.

CME priežiūros pozicija

Vienam iš auditorijos narių uždavus klausimą, Andreasas paminėjo, kad anksčiau jis užėmė poziciją Čikagos prekių biržos (CME) priežiūros valdyboje. CME yra viena iš biržų, į kurią gruodžio 18 dieną bus įtraukti Bitcoin ateities sandoriai.

Andreasas sakė, kad vaidmuo, kurį jis turėtų, yra mainų, kurie bus naudojami kainų duomenims surinkti, patarėjas. Tai iš tikrųjų buvo gana svarbu, nes teisingas kainos atskaitos taškas yra gyvybiškai svarbus sutarčiai.

Šiuo atveju Andreasas teigė, kad norint tinkamai sudaryti sutartis, reikės dviejų Bitcoin orientacinių normų. Vienas iš jų būtų „Bitcoin Real Time Index“, kuris yra neatidėliotina kaina, atnaujinama kas 30 sekundžių.

Kitas yra kažkas, vadinamas „taškine kaina“ arba slenkančia vidutine kaina. Tai matuojama kiekvieną dieną 14:00 CT. Ši taškinė kaina yra ta Bitcoin kaina dienos pabaigoje.

Abi šios kainos yra naudojamos ateities sutarčių teisinėje sistemoje. Jie taip pat bus naudojami sprendžiant bet kokius ginčus, kurie gali kilti tarp abiejų šalių.

CME ateities sandorių technika

Andreasas toliau aiškino kriterijus, kuriuos naudos CME, norėdamas nustatyti, ar biržai yra tinkama kainodara.

Keitimasis turi nuolat skelbti duomenis, kad CME pasitikėtų kainodara. Antra, ji taip pat turi turėti tam tikrus prekybos mokesčius. Jei jų nėra, rinkos yra jautrios automatizuotai prekybai, kuri gali išpūsti lygį.

Ateities sandoriai taip pat yra atsiskaitomi grynaisiais. Tai reiškia, kad fiziškai nebus pristatytas bet koks „Bitcoin“. Taigi kiekvienai biržoje esančiai trumpai pozicijai reikės atitinkamos ilgosios pozicijos. Abi ilgosios ir trumposios pozicijos turi būti kapitalizuotos JAV doleriais prieš CME, kad būtų užtikrintas tinkamas užtikrinimas.

Biržos sistemoje taip pat bus „automatinių jungiklių“ arba „hardcoded“ stotelių, kurios sustabdys prekybą, jei per dieną Bitcoin kaina judės daugiau nei 7%.

Anksčiau mes apėmėme „Bitcoin CME“ sutarčių techninius aspektus ir tai, kaip veiks automatiniai jungikliai.

Kas dalyvaus

Andreasas taip pat išdrįso spėlioti, kas naudos sutartis sutrumpinti Bitcoin. Atsižvelgiant į rizikingą „Bitcoin“ prigimtį, mažai tikėtina, kad finansinės institucijos, tokios kaip rizikos draudimo fondai, jų netruks

Tačiau kasybos įmonės gali būti aktyvios dalyvės. Tai būtų daroma siekiant apsaugoti riziką, su kuria jie susiduria iš Bitcoin kainos / pinigų srautų perspektyvos.

Kasėjo pinigų srautų problemos yra elektros energijos sąnaudos, kurias gali tekti sumokėti už artėjantį ketvirtį. Jei Bitcoin kaina yra gerokai mažesnė už lūkesčius, tai gali išmesti kalnakasio finansinius skaičiavimus.

Savo pavyzdžiu Andreasas prognozavo, kad „Miner’s“ greičiausiai užims apie 10% savo pozicijos „Bitcoin“. Jei tada Bitcoin kaina pakilo, jie galėjo pasinaudoti savo fizinių monetų kainų padidėjimu, net jei prarado savo ateities pozicijas.

Taip pat gali būti ir kitų kalnakasių galimybių, naudojant Bitcoin parinktis. Tokiose įmonėse kaip „LedgerX“ šie kalnakasiai galėtų pasinaudoti visais privalumais ir visiškai apsidrausti nuo savo viso Bitcoin poveikio.

Labiausiai tikėtinas poveikis

Labiausiai tikėtinas ateities sandorių įvedimo poveikis yra tas, kad labai išaugs prekiaujamo Bitcoin apimtis.

Be pripažinimo, susijusio su Bitcoin ateitimi CME, tai leis dideliems instituciniams investuotojams veiksmingai apsidrausti nuo nepastovumo.

Galutinis rezultatas gali būti didelis nepastovumo sumažėjimas, taigi ir didesnis pritaikymas, kuris paskatins teigiamą grįžtamąjį ryšį.

Paveikslėlis per Antonopoulos.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me