Andrew Yang: kandidatas į prezidentus ir šifravimo šalininkas

Šie žodžiai buvo ištarti per Demokratų partijos 2020 m nacionalinė suvažiavimas viena įdomesnių figūrų, kuri agitavo už prezidento kandidatūrą. Andrew Yangas gali būti iškritęs po Naujojo Hampšyro pirminių rinkimų, tačiau ateityje galite tikėtis iš jo išgirsti daug daugiau.

Yango požiūris į daugelį problemų, su kuriomis susiduria Amerika, ir kaip jos gali būti išspręstos, išskyrė jį iš kitų politikų abiejose politinės takoskyros pusėse. Jis laikosi šiuolaikiškos, novatoriškos pozicijos daugeliu klausimų, kurie formuoja politinį kraštovaizdį Amerikoje ir kitur.

Andrew Youngas bėgimas

Andrew Youngas kalbėdamas Ajovoje. Vaizdas per „Shutterstock“

Bet prieš atmesdami jį kaip progresyvų demokratą, kuris į dešinę linkusius amerikiečius siekia savo automatų, apsvarstykite Tuckerio Carlsono žodį, pasakytą per 2019 m. Kovo mėn. „Fox News“ interviu: „Aš sėdžiu atmerkęs žandikaulį, taip sutinku su jumis.“

Ne tokio dalyko, kokio tikėtumėtės išgirsti Tuckerį Carlsoną sakant kandidatui į demokratus demokratams. Nors tai buvo atsakas į Yango požiūrį į automatiką ir ateities darbą Amerikoje, yra ir kitų priežasčių, kodėl 45 metų vyras turėtų būti jūsų radare.

Jis yra vienas iš nedaugelio politinių veikėjų, turinčių aiškią ir nuoseklią nuomonę apie kriptovaliutą, kuris pažadėjo surengti „partiją Baltuosiuose rūmuose visai kriptografijos bendruomenei“, jei jis laimėtų prezidento postą. Jo kampanija pritraukė įspūdingo lygio vietos gyventojų finansavimą, o jo šalininkai („Jango gauja“) demonstruoja tokį patį įkarštį, kokį pavyko įkvėpti Bernie Sandersui..

Kandidatai į demokratus

Demokratų partijos kandidatai į prezidentus 2020 m. Laikrodžio rodyklė iš viršaus kairėje: Julianas Castro, Elizabeth Warrenas, Joe Bidenas, Cory Bookeris, Bernie Sandersas, Andrewas Yangas, Beto O’Rourke’as, Kamala Harrisas, Amy Klobucharas, Pete’as Buttigegas.

Nors kiti, geriau žinomi kandidatai galėjo pakišti rampos šviesą per varžybas dėl demokratų nominacijos, daugelis mano, kad Yangas yra tas, kuris rodo partijos kelią į priekį už Joe Bideno pirmininkavimo. Prieš pažvelgdami į jį išsamiau, pasistenkime apsvarstyti valstiją, kurioje dabar yra Amerika, ir iššūkius, kuriuos jai reikia spręsti.

Sąjungos būklė

Joe Bidenas galėjo laimėti prezidento rinkimus (nepaisant to, ką ir toliau sako D.Trumpo kampanija), tačiau Amerika tebėra giliai susiskaldžiusi. Bideno 306 rinkėjų kolegijos balsai ir šešių milijonų pliuso pranašumas populiariame balsavime gali atrodyti lemiami, tačiau D.Trumpas ir tai, už ką jis pasisako, neišnyks. Problemos, kurios 2016 m. Įstūmė jį į Baltuosius rūmus, lieka neišspręstos.

Faktas yra tas, kad šį kartą už D. Trumpą balsavo rekordinis skaičius amerikiečių ir jam, be abejo, būtų buvęs suteiktas kitas terminas, jei „Covid-19“ nebūtų pakėlęs scenarijaus. Išskyrus atvejus, kai sausio mėn. Gruzijoje vykstančiuose antruosiuose rinkimuose demokratai gali nugalėti, respublikonai išlaikys Senato kontrolę ir padarys viską, kad kiekviename žingsnyje būtų sužlugdytas Bidenas. Tikėtina, kad viskas pablogės, kol nepagerės.

Rinkimų kolegija

Kongresas po rinkimų. Tik mažai tikėtina, kad demokratų pergalė sausio mėnesį vykusioje Gruzijoje gali užkirsti kelią Senatą kontroliuojantiems respublikonams. Vaizdas per globėjas

Lengva atmesti D.Trumpą ir jo šalininkus kaip ultrakonservatyvios, reakcingos ir fanatiškos Amerikos pusės apraišką. Kad būtų galima sustiprinti šią nuomonę, galima pareikšti bet kokį jo politiką ir pareiškimus: antiimigrantišką poziciją ir pažadą „pastatyti sieną“; jo atsisakymas smerkti baltosios valdžios viršininkus Šarlotsvilyje ir kitur; jis aiškiai paniekino beveik visą Vašingtono politinę sistemą. Sąrašą galima tęsti.

Tačiau bene pagrindinė nuolatinio D.Trumpo populiarumo priežastis yra jo nepajudinamas ryžtas sugrąžinti darbus ir klestėjimą į nesuskaičiuojamus Amerikos kampelius, iš kurių abu dingo. Milijonai amerikiečių jį vis dar palaiko, nes mato jį kaip savo gelbėtoją nuo ekonominės žlugimo ir geriausią savo šūvį bei galintį gyventi naudingą, visavertį gyvenimą. Tai nepadaro jų blogais žmonėmis. Jie nori tų pačių dalykų, kuriuos darome mes visi.

Nurodo JAV rinkimus

Kaip kiekviena valstybė balsavo 2020 m. Bidenas galėjo patvirtinti pergalę, apvertęs tokius kaip Mičiganas, Pensilvanija ir Viskonsinas, tačiau D.Trumpas ir respublikonai vis dar dominuoja buvusiose šalies pramonės širdyse. Vaizdas per globėjas

Jei Joe Bidenas ar bet kuris būsimas demokratų kandidatas nori laimėti Ohajo, Indianos, Kentukio ar Ajovos valstijose, jie turės pasiūlyti atsakymus į Amerikos gamybos nykimą ir su tuo susijusį nuolatinį užimtumo ir gyvenimo lygio mažėjimą. Technologijos gali pakeisti mūsų gyvenimo ir darbo būdus ir padaryti kelis žmones turtingais beveik be įtikinėjimo, tačiau kiti pasiima sąskaitą.

Automatinis žmonėms

Andrewas Yangas per vieną iš demokratų prezidento diskusijų pareiškė drąsiai, sakydamas, kad automatika „kodėl Donaldas Trumpas šiandien yra mūsų prezidentas.“ Technologijų pažanga leido robotams ir kompiuteriams perimti daugiau žmonių darbo. Jie gali tai padaryti greičiau, efektyviau ir, svarbiausia, pigiau. Žmonės tampa atgyvena, o rezultatas – didėjantis nedarbas, pyktis ir neviltis, o visa tai D.Trumpas panaudojo kurdamas savo ugnį.

Mes, žinoma, daugelį metų naudojame robotus. Tačiau pasirodo, kad jie nėra patenkinti savo darbu automobilių surinkimo linijose ar menkina bombas. Automatizuojama vis daugiau vaidmenų, kurie kadaise buvo žmonių saugykla, ir mes nieko negalime padaryti, kad tai sustabdytume.

Vien tik Amerikoje važiuojantys lengvieji automobiliai ir sunkvežimiai sunaikins milijonus darbo vietų, o artimiausiu metu ūkininkai, vaistininkai, sandėlių darbuotojai, valytojai ir net kareiviai susiduria su robotais. Tas sąrašas vis ilgėja. Netrukus net tokius straipsnius kaip šis gali parašyti robotas, ir jūs negalėsite pasakyti. Dabar kyla baisi mintis.

4-oji pramonės revoliucija

Robotai: ateisite į savo darbą. Vaizdas per „YouTube“

D.Trumpo pažadai pakeisti amerikiečių darbo praradimo tendenciją tokiems kaip Kinija ir Meksika galėjo atsiliepti į rinkėjus, tačiau jiems nepavyko išspręsti didesnio vaizdo. Įmonės gali pasinaudoti pigesnės darbo jėgos užsienyje privalumais, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje automatika kelia kur kas didesnę grėsmę darbo vietoms ir individo klestėjimui. Vienas iš didžiausių klausimų, kurį turime išspręsti visi, yra tai, kaip mes palaikysime milijonus – o gal ir milijardus – žmonių visame pasaulyje, kurie anksčiau ar vėliau susiras savo darbą..

Kadangi prieš rinkimus respublikonai ir demokratai tai išsakė, daugiausia kalbėta apie pandemiją: kaip ją įveikti ir kaip geriausiai atsigauti po jos padarinių. Tai yra problemos, kurias reikia spręsti greitai ir greitai. Tačiau už šių neatidėliotinų problemų slypi gilesnės, nerimą keliančios problemos, ypač grėsmė, kurią automatika kelia tiek daugeliui iš mūsų. Būtent tokie faktai daro Andrew Yangą ir tai, ką jis siūlo, taip svarbu.

Ankstyvas gyvenimas

Yangas gimė Šenektadyje, Niujorke, 1975 m. Jo tėvai yra taivaniečiai, šeštame dešimtmetyje emigravę į JAV ir šeimoje gausu pasiekimų. Yango tėvas turi fizikos daktaro laipsnį, mama – statistikos magistro laipsnį, o brolis – NYU psichologijos profesorius.

Jaunasis Andrew Youngas

Privalomas gudrus paauglių kirpimas. Vaizdas per lohud.com

Prieš baigdamas Kolumbijos teisės mokyklą 1999 m., Pats Yangas baigė politikos mokslus ir ekonomiką Braune. Po to jis apgailėtinus penkis mėnesius praleido korporacijos advokatu Niujorke, prieš tai atsisakydamas filantropinio lėšų rinkimo starto 2000 m. 2002 m. Dirbo pradedančioje sveikatos priežiūros įmonėje, o 2005 m. Persikėlė į bandymų paruošimo įmonę „Manhattan Prep“, o po metų tapo generaliniu direktoriumi. Bendrovės įsigytas Kaplanas 2009 m. Padarė jį milijonieriumi.

Kaip pastebėti

Ši naujai atrasta finansinė laisvė leido Yangui daugiau energijos skirti ne pelno sektoriui. 2011 m. Jis įkūrė „Venture for America“ (VFA), kuri perspektyviems absolventams suteikė startuolių JAV miestuose. Tikslas buvo sustabdyti daug pasiekusių absolventų srautą iš kolegijos į tuos pačius įmonių darbus didžiuosiuose miestuose ir taip panaudoti jų talentus besivystančiose šalies dalyse. Tuo metu, kai jis paliko organizaciją 2017 m., Jos veiklos biudžetas išaugo nuo 200 000 iki 6 milijonų.

Andrewas Yangas Obama

Su prezidentu Obama 2012 m. Vaizdas per CNBC.com

VFA sėkmė atkreipė Yangą į Obamos administracijos dėmesį, kuri atrinko jį į Pokyčių čempionai programą ir vėliau pripažino prezidento ambasadoriumi pasaulinės verslininkystės srityje. Jo idėjos pradėjo traukti, o 2014 m. Jis išdėstė jas savo pirmojoje knygoje, Protingi žmonės turėtų kurti daiktus, kuri apžvelgė nerimą keliančias Amerikos darbo kultūros tendencijas ir pasiūlė keletą jų sprendimo būdų. Palikęs VFA jis pradėjo rengti savo prezidento kampaniją 2020 m.

Politika

Centrinė Yango manifesto lenta lentai yra jo „Laisvės dividendų“ idėja: 1 000 USD mėnesinė įmoka kiekvienam amerikiečiui, vyresniam nei 18 metų, neatsižvelgiant į asmenines aplinkybes. Tai skirta reaguoti į technologijų įsiveržimą į darbo rinką. Tai, pasak Yango, sukurs „milijonus darbo vietų, padarys mūsų šeimas stipresnes ir sveikesnes; mes sutaupytume pinigų tokiems dalykams kaip įkalinimas, benamystės paslaugos, greitosios pagalbos sveikatos priežiūra … “

Šis laisvės dividendas, be abejo, yra visuotinių pagrindinių pajamų (UBI) forma, idėja, kuri sklando jau kelerius metus. Daugelis tai jau seniai vertino kaip fantaziją, tačiau JAV ir kitose šalyse masiškai padidėjus valstybės išlaidoms kovoti su pandemija, ji kilo aukščiau politinės darbotvarkės. Nors ir brangu, ir prieštaringai vertinama, vis labiau suprantama, kad tai gali būti radikalios idėjos rūšis, reikalinga atgaivinti ištiktą ekonomiką.

Yang’s kampanijos svetainė išvardyta daugiau kaip 160 kitų politikos sričių, įskaitant marihuanos legalizavimą, anglies dioksido mokestį ir diskriminacijos dėl lyties ar seksualinės tapatybės draudimą. Jo planai dėl pridėtinės vertės mokesčio didelėms technologijų korporacijoms taip pat reklamuojami kaip būdas padėti finansuoti „Laisvės“ dividendus. Įdomiausia, kad šifravimo bendruomenė yra Yango šifravimo / skaitmeninio turto reguliavimas ir vartotojų apsaugos politika.

Yang & Kripto

Anot „CoinDesk“, „Andrew Yangas turi didelę kriptografinę energiją.“ Iš visų demokratų kandidatų jis yra vienintelis, turintis aiškiai apibrėžtą kripto politiką, ir jo požiūris į ją atrodo teigiamas. Savo kampanijos svetainėje jis teigia, kad:

„Investicijos į kriptovaliutas ir skaitmeninį turtą gerokai lenkė mūsų reguliavimo sistemą JAV. Turėtume investuotojams, įmonėms ir asmenims žinoti, koks kraštovaizdis ir požiūris eis į priekį, kad palaikytų naujoves ir plėtrą. „Blockchain“ turi didžiulį potencialą. “

Jo pažadas patikslinti dabartinius reglamentus, aiškiai apibrėžti, kurios reguliavimo institucijos gali prižiūrėti kosmosą ir suteikti vartotojams didesnę apsaugą, nukreipti į asmenį, kuris yra pasirengęs priimti kriptografiją ir jos galimybes.

Nors tai gali nepatikti visiems erdvėje esantiems žmonėms, kurių daugelis nori matyti mažiau valdžios kišimosi, tai turėtų būti muzika ausims tų, kurie mano, kad tai turėtų atlikti savo vaidmenį ekonomikoje. Kaip sakė pats Yangas, „mano ekonomikos vizija labai atitinka kriptovaliutų bendruomenėje esančius žmones“.

Andrew Yang Bitcoin

Vaizdas per „Twitter“

Yango kampanija taip pat priėmė aukas kriptografijoje, o tai dar kartą rodo teigiamą požiūrį į skaitmeninį turtą. Jis bent jau nuo 2013 m. Žino bitkoiną, o tai rodo, kad jis ne tik šokinėja ant kriptografinės juostos.

Žinia, kurią turi Yangas buvo paskirti kaip Joe Bideno patarėjas, nors ir mažų įmonių bei verslumo klausimais, turėtų dar labiau nudžiuginti kripto bendruomenę. Baltuosiuose rūmuose dalyvaujantis žmogus, kuris supranta ir palaiko kriptografiją, gali padėti būsimajai administracijai daug lengviau priimti tai, ką ji siūlo.

„Interneto mėgstamiausias kandidatas“

Kai 2017 metais Yangas pradėjo savo kampaniją, nedaugelis suteikė jam jokių galimybių padaryti įtaką. Galbūt jis buvo turtingas verslininkas ir gerbiamas veikėjas, tačiau vargu ar buvo garsus vardas, išleidęs milijonus. Vis dėlto jo kampanija įsibėgėjo, ypač 2019 m. Pradžioje, kai jis padarė įspūdį Joe Roganui to paties pavadinimo tinklalaidės epizode.

Jo politika, kaip išdėstyta antrojoje knygoje, Karas su normaliais žmonėmis, pradėjo traukti ir jis pritraukė tokių figūrų kaip Elonas Muskas, Jackas Dorsey, Donaldas Gloveris ir Dave’as Chappelle’as..

Verta pažvelgti į kai kuriuos vaizdo įrašų, kuriuose rodomas jo pasirodymas DNC, ir Tuckerio Carlsono šou komentarus. Daugelis iš respublikonų reiškia susižavėjimą, o kiti apgailestauja, kad jam trūksta pagrindinės žiniasklaidos informacijos.

Tuckeris Carlsonas Andrewas Yangas

Vaizdas per „YouTube“

„Yang“ kampanija gerai panaudojo internetą ne tik skleisdama žinią, bet ir prašydama gyvybiškai svarbių aukų. Niujorkietis tai pripažino paskelbęs jį „mėgstamiausiu interneto kandidatu“, o donoro profilis įdomiai skaitomas.

Per visą kampaniją jis pritraukė beveik 400 000 individualių aukotojų, iš kurių 75% skyrė 200 USD ar mažiau. Tai anaiptol nebuvo tradiciškai finansuojama kampanija, priklausanti nuo didelių turtingų asmenų ir kitų suinteresuotų asmenų aukų. Yang tvirtai tvirtina, kad yra žmonių žmogus, kai reikia aukoti.

Ne kairė, ne dešinė, į priekį

Yangas buvo užimtas nuo tada, kai baigėsi jo prezidento rinkimų kampanija. Naujausias jo užsiėmimas yra Žmonija Pirmyn, dar viena ne pelno siekianti organizacija, siekianti propaguoti jo politines pažiūras, ypač apie UBI. Organizacija aktyviai teikė UBI įkvėptą pandemijos pagalbą amerikiečiams, nuskurdintiems užrakinimo apribojimais, ir skatino Yango svajonę apie „į žmogų orientuotą kapitalizmą“.

Andrew Yang UBI

Andrew Yango „Laisvės dividendas“. Vaizdas per „Shutterstock“

Jau spėliojama, kad dėl savo amžiaus Joe Bidenas gali nebandyti antros kadencijos. Daugelis spėja, kad jis 2024-aisiais pasitrauks nuošalyje, kad leistų jo vietoje bėgti Kamala Harris. Šiuo klausimu negalime būti tikri, nors galime būti tikri, kad daug kas vyks tarp to laiko. Taip pat buvo daug kalbėta apie tai, ką respublikonai gali pakelti toliau, daugelis įtaria, kad D.Trumpas gali dar kartą nušauti per ketverius metus.

Geriausiu metu sunku prognozuoti, o ką jau kalbėti apie tokius neramius laikus kaip šie. Be to, Andrew Yangas daug pasiekė, ypač per pastaruosius kelerius metus, ir pradeda atrodyti kaip tikras pretendentas į būsimus aukštus postus. Ar jis galėtų 2024 metais sulaukti Kamalos Harris viceprezidento linktelėjimo? Jo kovos su UBI ir kriptovaliutomis ženklas pažymi jį kaip idėjų ir vizijos žmogų: du dalykai, kurių mums dabar reikia be galo daug. Stebėkite šią erdvę.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me