Ar JAV vyriausybė draudžia kriptografines pinigines? Trumpas atsakymas: tai sudėtinga

>

Kai „Bitcoin“ vadovavo kriptovaliutų rinkoms į dangų, atnaujindamas visų laikų aukštą vertinimą, kainos krito be perspėjimo.

Palauk – ar buvo perspėjimas?

„Twitter“ tinkle kai kurie laikė įtartinu laiku, „Coinbase“ generalinis direktorius Brianas Armstrongas paleido nerimą keliantį gandą. Jungtinių Valstijų iždas, vadovaudamas sekretoriui Mnuchinui, pasirengęs uždrausti anonimines ne laisvės atėmimo kriptografines pinigines naudoti iki metų pabaigos..

class = “sqs-block-image-link

“href =” https://twitter.com/brian_armstrong/status/1331745659989360640 “

>

Kas yra ne laisvės atėmimo kripto piniginė, klausiate jūs? Paprasta – bet kokia kriptografinė piniginė, kurią priglobia pati (t. Y. Jūs turite ir laikote asmeninius raktus), atitinka aprašymą.

Taigi, jei šiuo metu naudojate šaldymo piniginę, tokią kaip „Ledger Nano S“, arba programinės įrangos piniginę, pvz., „MetaMask“, netrukus galite susidurti su naujomis taisyklėmis..

Nors visa tai atrodo gana blogai „Bitcoin“, kai atsižvelgiate į daugybę žmonių, naudojančių ne laisvės atėmimo kriptografinės piniginės saugyklą, verta apsvarstyti keletą sidabrinių pamušalų.

Kas yra piniginė?

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip ekspertai pasirenka savo kriptovaliutų pinigines ir kokios piniginės yra.

Duomenų rinkimas kriptovaliutų piniginėse neveiks

Gandų gairių esmė yra tai, kas, atrodo, yra į banką orientuotas postūmis priversti visus esamus ir būsimus kriptovaliutų vartotojus link tarpininkų platformų.

Ką tai reiškia jums, jei gandai yra teisingi, turėsite pasidalinti KYC informacija (identifikavimo duomenimis) su mainais, kuriuos naudojate prieš atsiimdami ar pervesdami iš savo talpinamos piniginės. Tai padarys, kad jūsų šiuo metu anoniminė šifravimo piniginė bus neatskiriamai susieta su jūsų realaus pasaulio tapatybe.

Gerai – taigi eik kriptografinės piniginės, tiesa? Taip pat galite ištrinti „Exodus“ piniginę, išjungti „MetaMask“ ir viską perduoti laukiantiems bankininkams.

Neteisingai. Pabandykite kaip gali, yra tiesiog negali būti priversti rinkti duomenis apie su laisvės atėmimu nesusijusias pinigines. Tokie reglamentai atrodo labiau simboliški nei bet kas kitas – jie gali atbaidyti naujokus, norinčius patekti į rinką diskretiškai, tačiau visi, kurie supranta, kaip veikia kriptovaliutų saugojimas, ypač naudojant aparatines pinigines, žino, kad yra galimybių ne centralizuotose biržose..

Apsvarstykite scenarijų, kai JAV iždas kompensuoja jų grėsmę priversti vykdyti duomenų rinkimą kriptografinėse piniginėse. Dabar, kol leisite atsiimti ką tik įsigytą BTC, „Coinbase“ reikalauja KYC savo piniginės. Kokios yra jūsų galimybės?

Viena vertus, jūs galite naudoti decentralizuotą biržą prekybai kriptografija. „Uniswap“ jau pralenkė „Coinbase“ prekybos apimtimi – jei įsigalios kripto piniginių taisyklės, tikėkitės, kad „Uniswap“ sulauks daug daugiau veiksmų.

Be to, kriptovaliutų industrijoje žengiant link „DeFi“ ir nesibaigiančių likvidumo keitimo galimybių, tikimybė, kad centralizuoti mainai išliks aktualūs, kasdien mažėja.

Kriptoje svarbiausia yra vartotojo privatumas

Satoshi Nakamoto niekada neįsivaizdavo kriptovaliutos kaip vyriausybių būdo rinkti privačius duomenis. Štai kodėl „blockchains“ yra sukurti taip, kad būtų galima be cenzūros finansinę prieigą.

Kaip pažymėjo „CoinDesk“ neseniai atliktoje situacijos analizėje, yra atskleidžiantis skirtumas, vartojamas reguliavimo institucijų ir investuotojų į kriptografines pinigines.

Reguliavimo institucijos kripto pinigines vadina neuždarytomis piniginėmis, o investuotojai jas vadina savarankiškomis piniginėmis. Čia skirtumas yra susijęs su privatumu – kripto vartotojai tiki finansine nepriklausomybe, laisve nuo priežiūros ir skaitmeninio turto autonomija.

Kita vertus, neapsaugota piniginė nurodo nuomonę, kad tokioms piniginėms trūksta prieglobos – situaciją, kurią reikėtų ištaisyti reguliuojant ir bendradarbiaujant centralizuotoms institucijoms.

Šis, atrodytų, nedidelis kalbos skirtumas iš tikrųjų rodo, kad kiekviena pusė tiksliai supranta kriptografinio turto saugojimo tikslą.

Ar vyriausybė draudžia kriptografines pinigines? Ne visai

Kaip Armstrongas pažymėjo savo pirminėje „Twitter“ temoje, šifravimo pramonė šiam įvykiui ruošėsi mažiausiai keletą mėnesių. Tiesą sakant, jie žinojo pakankamai ilgai, kad galėtų suformuoti vestibiulį, ir atsakė į gandus išsiųsdami JAV iždui prašymą palikti vien tik kriptografiją.

Tikimasi, kad reglamentas įsigalios iki metų pabaigos, daugiausia dėl JAV rinkimų rezultatų ir artėjančio sargybos pakeitimo. Todėl Mnuchinas skubėjo įgyvendinti taisykles prieš pasibaigiant laikui.

Ar duomenų rinkimas apie pačių priglobtas kriptografines pinigines reiškia, kad JAV vyriausybė paskelbė mums žinomų kriptovaliutų piniginių draudimą?

Ne visai.

Be to, ar vyriausybė gali įgyvendinti šiuos reglamentus ir stumti žmones į centralizuotas platformas, kad būtų išvengta decentralizuotų blokų?

Atsakymas yra aiškesnis: tikrai ne.

Pasyvios šifravimo investavimo strategijos

Kiekvieną iš šių strategijų yra paprasta įgyvendinti net pradedantiesiems investuotojams, tačiau tai nereiškia, kad šios strategijos nėra naudojamos profesijose.

Papildomi geri skaitiniai

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

Kas yra „DeFi“? Decentralizuotų finansų vadovas

„Easy Cryptocurrency Arbitrage Trading Strategies“

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me