Ar „Qtum“ yra perspektyvus konkurentas, ar jis praras Ethereum klonų jūroje?

Gali būti, kad kita pagrindinė „blockchain“ tendencijų banga apima projektų, kurie yra sukurti nuo pat pradžių, patrauklumą stambioms įmonėms, kūrimą.

Nors šiandien atrodo, kad daugelį projektų kuria žmonės, kurie nori laisvės nuo centralizuoto verslo, monopolijų ir didelės vyriausybės, kiti nusprendė pasirinkti visiškai kitokį kelią, norėdami išsiskirti..

„Qtum“ yra Singapūre veikiantis „blockchain“ projektas, kuris yra nukreiptas tiesiai į stambiojo verslo veidą. Perskaitykite, kai apžvelgsime kai kuriuos „Qtum“ pagrindus, kas tai yra ir kokie tai bandymai būti.

„Qtum“, „blockchain“ verslui?

„Qtum“ verslo blokų grandinė

Vaizdas per „Forbes.com“

Kai kurios įmonės neigiamai vertina kriptovaliutą apskritai. Tai gali būti dėl daugelio priežasčių, tačiau vienas didžiausių nusiskundimų yra tas, kad, jų manymu, dėl decentralizuoto ir nekontroliuojamo pobūdžio jie tampa nepatikimi ir nenuspėjami.

Kai kurie verslai netgi gali melagingai susieti visas kriptovaliutas su nusikalstama veikla, o gal net antivyriausybinėmis tendencijomis.

„Qtum“ yra kriptovaliutos projektas, siūlantis išmaniąsias sutartis ir kurio tikslas – užtikrinti kelių blokų grandinės sąveikumą. „Qtum“ yra arba „Ethereum“ šakutė, arba kažkas iš klono. Nors „Ethereum“ šiandien vis dar naudojasi tik darbo įrodymų kasyba, „Qtum“ jau dirba su įrodymu ir ketina likti tokia.

Kadangi „Qtum“ yra skirta įmonėms, internete buvo keletas pranešimų, rodančių, kad „Qtum“ jau sudarė verslo sandorius su dviem didelėmis įmonėmis. Pirmasis iš jų yra kavos konglomeratas, „Starbucks“, nors nėra nurodoma, kokia būtų šios partnerystės sąsaja.

Antrasis iš jų buvo su Kinijos kompanija, žinoma kaip 360 Finansai kuri teikia antivirusinę ir užkardos programinę įrangą, taip pat valdo kinų kalbos paieškos variklį. Nors „360“ rinkos dalis nėra tokia artima, kaip pranešama, ji sudaro 10 proc. Kinijos paieškos rinkos, todėl yra gana vertinga.

„Qtum“ žetonai

„Qtum“ startas šių metų pradžioje buvo kiek keistas. Iš pradžių „Qtum“ žetonų serija buvo išleista kaip ERC-20 žetonai. Tačiau šie žetonai nebuvo skirti galutinei „Qtum“ kriptovaliutai.

Vietoj to, jie buvo sukurti turint tikslą juos pakeisti į pagrindinius „Qtum“ tinklo žetonus. Šiandien sukeisti daugumai žmonių jau baigta, o originalių „ERC-20“ žetonų liko nedaug.

Deja, tokie apsikeitimo sandoriai gali sukelti daug painiavos, ypač tarp tų, kurie nebūtinai supranta skirtumą tarp ERC-20 ir ne ERC-20 ženklo. Galima įsivaizduoti, kad kai kurie žmonės gali netyčia išsiųsti naujus „Qtum“ žetonus į ERC-20 suderinamą „Ethereum“ piniginę, o ne tinkamą „Qtum“ pagrindinę piniginę..

Huobi QTUM

Užsiregistruokite „Huobi“ ir įsigykite „QTUM“ žetonus

„Qtum“ žetonai per pastaruosius kelis mėnesius augo stabiliai, tačiau jų kaina už bitcoiną pasižymėjo tam tikrais svyravimais aukštyn ir žemyn. Šiandien vienas „Qtum“ ženklas kainuoja maždaug po 38 USD. Tai reiškia, kad tie, kurie anksčiau pateko į „Qtum“, uždirbo bent tam tikrą pelną.

Be to, kadangi „Qtum“ yra akcijų paketo modelis, ankstyvieji pirkėjai greičiausiai galės daug lengviau įsigyti akcijų, nei vėluojantys, turintys mokėti didesnius startinius mokesčius..

„Ethereum“ konkurentas?

Panašu, kad didžiausias skirtumas tarp „Qtum“ ir „Ethereum“ dažniausiai grindžiamas rinkodara ir kad „Qtum“ jau vykdo sutarimą dėl įrodymų. Deja, „Qtum“, „Ethereum“ jau turi didžiulę pradžią ir jau apima daugybę šimtų skirtingų projektų, o daugelis pagrindinių korporacijų, tokių kaip „Microsoft“, gauna dalyvauja.

Tai nereiškia, kad „Qtum“ praranda visas viltis, nes jų pasiūlymai yra pakankamai skirtingi, kad jie galėtų pritraukti tiek verslo, kad būtų gyvybingi. Taip pat reikėtų pažymėti, kad „Qtum“ nėra vienintelė išmaniųjų sutarčių platforma, skirta dideliems verslams.

NEM taip pat daro panašią taktiką ir yra nukreipta į stambųjį verslą kaip pagrindinį augimo akcentą. NEM gyvuoja jau keletą metų ir taip pat pastebėjo stabilų augimą. Palyginę dviejų valiutų vertinimus svetainėje coinmarketcap.com, galime pastebėti, kad Qtum yra vertinamas siekia 2,7 mlrd. USD, kur NEM turi bendrą sumą vertinimas iš 6,5 mlrd. USD.

Atskiri NEM vienetai paprastai kainuoja mažiau nei dolerį, nes iš viso yra beveik 9 milijardai vienetų, o „Qtum“ tiekia maždaug 100 milijonų vienetų.

Kas yra už „Qtum“?

„Qtum“ komanda

„Qtum“ komanda. Šaltinis: Qtum.org

„Qtum“ valdo „Qtum“ fondas, kuriam vadovauja Patrickas Dai. Dai yra kilęs iš kinų konglomerato „Alibaba“ aplinkos ir baigė Draperio universitetą, įsikūrusį Silicio slėnyje. Draperio universitetas yra pelno siekianti technikos kolegija. Dai taip pat pasirodė Kinijos valstybinėje žiniasklaidoje neseniai kalbėti apie „Qtum“.

Kita nariai komandos turi patirties verslo administravimo, programinės įrangos kūrimo, interneto svetainių kūrimo, mobiliųjų telefonų kūrimo ir kelių kitų projektų srityje. Pačią komandą sudaro žmonės, daugiausia gyvenantys žemyninėje Kinijoje, ir keletas kitų žmonių iš viso pasaulio.

Bendrovės svetainėje Rogeris Veras taip pat nurodomas kaip „rėmėjas“. Tiems, kurie nežino, Rogeris yra gana liūdnai pagarsėjęs bitkoinų bendruomenėje. Jis dažnai pateikia itin palankius grynųjų pinigų ir kovos su bitkoinais pagrindinius pareiškimus. Nors jis turi daug šalininkų, švelniai tariant, jis yra ginčytinas asmuo.

Ar „Qtum“ turi šansą?

Nors atrodo, kad šiandien rinkoje staiga yra gana daug „Ethereum“ klonų, kurie visi nori pasiūlyti išmanias sutartis ir kitus į verslą orientuotus sprendimus, rinkoje tikrai pakaks vietos daugiau nei vienam žaidėjui.

Svarbus lemiamas veiksnys yra tai, kaip šie projektai sugeba atskirti vienas nuo kito. Kadangi „Ethereum“ pasirodė pirmoji, ji jau tapo auksiniu išmaniųjų sutarčių platformų standartu.

Panašiai ir bitkoinas tapo auksiniu kriptovaliutos standartu. „Qtum“ konkurencija yra gana didelė, įskaitant gerai žinomą NEO projektą, kuris taip pat ateina iš Kinijos.

„Qtum“ turi keletą įdomių funkcijų, tokių kaip „modelio įrodymas“ ir didžiausias dėmesys mobiliajam palaikymui. Ar to pakaks, kad pavyktų? Ar net tik perspektyvus žaidėjas kelerius metus kelyje? Mes galime pasakyti tik tiek, kad džiaugiamės matydami, kaip viskas klostosi.

Paveikslėlis per Qtum.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me