Aragono (ANT) apžvalga: visų DAO motina

Aragonas yra vienas iš tų kriptovaliutų projektų, bandančių sukurti kažką tokio ambicingo, kad atrodo neįmanoma.

Nors vardas gali pasirodyti kaip rašybos klaidos Aragornas, garsus Žiedų valdovo personažas, Aragono projektas pavadintas Ispanijos autonominis regionas kuri 1930-aisiais maždaug 6 metų laikotarpiu išlaikė visiškai be pilietybės valdymo formą. Aragonas bando atkurti tokį darnų ir funkcionalų bendruomenės valdymą naudodamas kriptovaliutą.

Aragono apžvalga

Aragonas leidžia bet kam per kelias minutes sukurti „nesustabdomą organizaciją“. Vaizdas per Vidutinis

Aragonas laiko save valdančiu tuo, ką Bitcoin reiškia pinigais. Nors pati yra decentralizuota autonominė organizacija (DAO), Aragonas siūlo šablonus, kad kiekvienas galėtų sukurti savo DAO per 5 minutes. Aragonas valdo „Decentraland“ DAO ir net garsaus „DeFi“ projekto „Aave“ DAO.

Negana to, Aragonas taip pat kuria skaitmeninę jurisdikciją, kurioje visi DAO (ir asmenys) galės išspręsti ginčus ir pasiekti sutarimą be centralizuotos valdžios.

Aragono kilmė

Aragono istorija prasideda dviem jos įkūrėjais, Luisas Cuende ir Jorge Izquierdo. Sakyti, kad abu yra vunderkindai, yra ne tik nuvertinimas, bet ir įžeidimas. Cuende pradėjo griauti atvirojo kodo operacinę sistemą, būdamas vos 12 metų.

Būdamas 16 metų jis buvo Europos Komisijos viceprezidento patarėjas technologijų klausimais. Iki 18 metų jis pradėjo beveik pusę tuzino startuolių ir „HackFWD“ jam buvo suteiktas geriausio Europos programuotojo vardas. 2016 m. Jis pateko į Europos sąrašą „Forbes“ 30 iki 30 metų – jam buvo 20 metų.

Aragono įkūrėjai

„Aragon“ įkūrėjai Luisas Cuende (kairėje) ir Jorge Izquierdo (dešinėje). Vaizdas Šaltinis

Izquierdo susidraugavo su Cuende per „Twitter“ 2011 m., Perskaitęs įspūdingą Cuende gyvenimo aprašymą. Nors Izquierdo gali neturėti tų pačių prašmatnių titulų kaip Cuende, jis atvirai nešioja tą patį pažintinės ugnies laipsnį. Pora kartu dirbo su daugeliu startuolių Ispanijoje ir JAV.

Būdami Silicio slėnyje, jie bandė gauti finansavimą sukurti dirbtinio intelekto įmonę kuris automatiškai paduotų patentus. Tai buvo skirta kovai su patentų troliais – subjektais, kurie pateiks dažniausiai naudojamų technologijų patentus ir bandys išvilioti pinigus iš verslo, naudojančio tas technologijas..

Po to, kai jų dirbtinio intelekto paleidimas sumažėjo, Cuende ir Izquierdo kreipėsi į su kriptografija susijusias įmones ir netgi pradėjo mažą Zcash kasybos ūkis. 2016 m., Kai JAV prezidentu buvo išrinktas Donaldas Trumpas, jie kūrė dar vieną startuolį.

Aragono įkūrėjų kasykla

Cuende ir Izquierdo Zcash kasybos ūkio dalis. Vaizdas Šaltinis

Cuende tai suprato kaip demokratinės sistemos nesėkmę ir, matydamas rinkimų rezultatus, pakvietė Izquierdo. Jis pasiūlė sukurti kriptovaliutų projektą, kuris galėtų atkurti skaidrumą ir atskaitomybę, kuri, Cuende manymu, prarasta šiuolaikinėse politinėse ir ekonominėse institucijose.

Aragonas buvo įkurtas 2016 m. Lapkričio mėn., Praėjus kelioms dienoms po prezidento rinkimų. Per kelias savaites pora persikėlė atgal į Ispaniją ir jau sukūrė naudingą decentralizuoto Aragono valdymo sistemos prototipą. Tai padarė jų projektą labai populiarų erdvėje, nes Izequierdo žodžiai „Mes sukūrėme veikiantį produktą“. Alfa versija „Aragon“ platformoje buvo paskelbta visuomenei iki 2017 m. Vasario mėn.

Vitalikas Aragonas

„Ethereum“ kūrėjas Vitalikas Buterinas. Vaizdas Šaltinis

Tą patį mėnesį Cuende ir Izquierdo Paryžiuje konferencijoje pristatė Aragoną su „Ethereum“ (ETH) kūrėju Vitaliku Buterinu pirmoje eilėje. Vėliau Vitalikas tviteryje parašė, kad „decentralizuotos įmonės yra kvailos, jei neturite decentralizuoto teismo, kad sustabdytumėte 51% išpuolius“..

Perskaičiusi tai, komanda suprato, kad reikia žengti ne tik kuriant DAO su Aragonu. Izequierdo mano, kad tai yra viena vertingiausių nuomonių apie projektą nuo pat jo pradžios.

Aragono (ANT) ICO

Aragono ICO įvyko 2017 m. gegužę, o simbolinė kaina buvo maždaug 0,90 USD už ANT, ERC-20 žetoną, pastatytą ant „Ethereum“ blokų grandinės. Investuotojai galėjo nusipirkti ANT žetonus naudodamiesi ETH, o JAV investuotojai buvo neįtraukti dėl ICO sąlygų.

ICO „minkšta viršutinė riba“ buvo 25 milijonai USD, kuri buvo pasiekta kiek daugiau nei pusvalandį. Taigi papildomų 8 mln. USD laukiančių ETH sandorių nepavyko įvykdyti. Bendras parduotų žetonų skaičius buvo šiek tiek mažesnis nei 28 milijonai, 70% visų ANT žetonų tiekimo 39,6 milijonų. ANT reiškia „Aragon Network Token“.

Aragono ICO laiko juosta

Techninė Aragono ICO laiko juosta. Vaizdas Šaltinis

15% (arba maždaug 6 milijonai ANT) buvo skirta Aragono fondui, o kiti 15% atiteko ankstyviesiems įnašams ir steigėjams. Vienas įdomus dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į tai, kad Aragono ICO buvo sukurtas siekiant užkirsti kelią bet kuriai šaliai pirkti per daug ANT žetonų, nes tai pakenktų tinklo vientisumui.

Maždaug 2400 unikalių adresų įsigijo ANT žetonus ir „Cuende“ yra pastebėjęs kad Aragono komanda „tiesiogine prasme neįsivaizduoja“, kas įsigijo ICO žetonus. A vėlesnė analizė ICO, kurį atliko Aragono gerbėjas, nustatė, kad pats pirmasis investuotojas kažkaip surinko daugiau nei 3 milijonus ANT žetonų.

Kas yra Aragonas?

„Aragon“ yra decentralizuota autonominė organizacija (DAO), leidžianti trečiosioms šalims lengvai sukurti savo DAO, naudojant iš anksto užprogramuotų išmaniųjų sutarčių rinkinį. Aragonas taip pat siūlo DAO šablonus, priklausomai nuo to, ar DAO ketina veikti kaip korporacija, labdara ir kt.

Aragono Dao inkubatorius

Aragonas yra DAO inkubatorius. Vaizdas per Aragonas

Aragono protokolo pagrindas yra kažkas, vadinamas Aragono teismas, decentralizuota skaitmeninė jurisdikcija, naudojama Aragono tinklui valdyti ir ginčams tarp DAO ir tinkle esančių asmenų spręsti. ANT žetonų turėtojai valdo Aragono tinklą.

Aragonas valdymą laiko bet kurios žmogaus struktūros viršūne. Pripažįstant daugelio esamų valdymo protokolų ir net projektų, tokių kaip „Bitcoin“, neaiškumą, visi sprendimai, plėtra ir ginčai tinkle priimami atsižvelgiant į pagrindines Aragono manifestas.

Tai yra: pasirinkimo laisvė (savarankiškumas), smurto neskatinimas (nepuolimas), valdžios decentralizavimas, ilgalaikė vertė, palyginti su trumpalaikiu pelnu, ir įtraukimas (paprasto bendraujančio asmens patogumas naudotis ir vartotojo patirtis) su Aragono tinklu).

Aragono įkeitimas

Visi Aragono tinklo pokyčiai ir iniciatyvos turi atitikti Aragono manifesto vertybes. Vaizdas per Aragoną

Užuot įvedęs vieningą valdymo struktūrą visam tinklui, Aragonas įsivaizduoja pasaulį, kurį sudaro tūkstančiai Aragono DAO bendruomenių, kurių kiekviena veikia naudodama savo unikalias valdymo struktūras, o Aragono tinklas yra terpė, per kurią jie bendrauja..

Tikslas yra skatinti tam tikrą „valdymo kapitalizmą“, kuriame patikimiausi valdymo mechanizmai pasiektų maksimalų gyvybingumą konkurencijos būdu. Jos įkūrėjai Aragoną dažnai vadina eksperimentu, kurio tikslas – atskleisti efektyviausią (-ias) viešųjų ir privačių institucijų valdymo struktūrą (-as)..

Kaip veikia Aragonas?

Norint suprasti, kaip veikia Aragonas, svarbu trumpai paaiškinti Aragono struktūrą. Aragono fondas yra atsakingas už „Aragon“ tinklą ir yra Šveicarijos ne pelno organizacija. „Aragon One“ yra pelno siekianti plėtros komanda, kuriai Aragono fondas teikia sutartį dėl Aragono tinklo palaikymo.

„Aragon One“

„Aragon One“ plėtoja ir prižiūri Aragono tinklą. Vaizdas per Linkedinas

Abiejuose objektuose esančios komandos labai sutampa: Luisas Cuende ir Jorge Izquierdo vienu metu yra Aragono fondo vadovai ir pagrindiniai „Aragon One“ kūrėjai. Tiek „Aragon“ fondas, tiek „Aragon One“ yra įsikūrę Zug, Šveicarijoje (Kripto slėnyje).

Aragono valdymas

Kadangi „Aragon“ yra DAO, dėl visų siūlomų tinklo pakeitimų balsuoja bendruomenė, juos įgyvendina „Aragon Foundation“, kuris paveda „Aragon One“ atlikti darbą. Iki šių metų kovo mėn, 1 ANT žetonas buvo lygus vienam balsui ir už arba prieš pasiūlymą reikėjo deponuoti mažiausiai 1% viso ANT kiekio.

Bent 51% balsų turėjo pritarti pasiūlymui, kad jis būtų priimtas, o šiuo etapu protinga sutartis atlaisvins lėšas iš Aragono iždo. Nors iždą saugo Aragono fondas, lėšas galima atrakinti tik balsuojant bendruomenei.

Aragono valdymas

Aragono struktūros ir valdymo apžvalga. Vaizdas Šaltinis

Turėjo būti deponuota mažiausiai 1000 ANT, kad būtų pateiktas pasiūlymas, kuris „turi būti pateiktas sąžiningai, siekiant pagerinti tinklo veiklos efektyvumą, kokybę ar paslaugų platumą ir būti vienodai naudingas visiems ANT turėtojams“..

Kaip pažymėta ankstesnėje pastraipoje, ši valdymo struktūra neseniai buvo pristabdyta, kad atsirastų vietos Aragono teismui, kuris ne tik suteiktų „teisinę“ sistemą DAO ir asmenims sąveikauti tinkle, bet ir galų gale įdiegtų tvirtesnį valdymo mechanizmą. į patį Aragono tinklą.

Aragono teismas

Aragono teismas gali būti sumanyta kaip teisminis valdžios padalinys, sudarytas iš sumanių sutarčių. Šios vyriausybės Konstitucija yra Aragono manifestas. Dėl pasiūlymų dėl Aragono tinklo taip pat bus balsuojama Aragono teisme, tačiau tikslus šio proceso procesas dar nėra detalizuotas. Aragono teismo techninė struktūra yra gana sudėtinga ir nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį, tačiau yra gana lengvai suprantama iš paukščio skrydžio.

Aragono teismas

Aragono teismas yra Aragono tinklo pagrindinis protokolas. Vaizdas Šaltinis

Aragono teisme visos šalys, norinčios dalyvauti prisiekusiųjų, ieškovų ar atsakovų teisėmis, turi nusileisti minimalus akcijų paketas iš 10 000 ANJ žetonų (daugiau apie tai kitame skyriuje). Norėdamas pateikti klausimą „teismui“, ieškovas privalo statyti statymą. Jei atsakovas neatsako per tam tikrą laiką, ieškovas automatiškai laimi, o atsakovas praranda savo dalį.

Prisiekusieji yra pseudo-atsitiktinai atrenkami iš Aragono teismo „aktyvuotų“ dalyvių (kurie pritraukė lėšų), kad galėtų spręsti bet kokį ginčą, tikimybė, kad bus išrinktas prisiekusiuoju, bus paveiktas (nenustatytas) dėl dalyvaujančių asmenų skaičiaus. žetonai ir ankstesnė prisiekusiųjų reputacija.

Sprendimai dėl prisiekusiųjų priimami nepriklausomai ir anonimiškai ir apima principą, vadinamą „pliuralizmas“. Paprasčiau tariant, prisiekusieji skatinami priimti „teisingą“ (daugumos) sprendimą, nes „neteisingi“ (mažumos) prisiekusieji praranda savo dalį.

Aragono teismo informacijos suvestinė

Aragono teismo informacijos suvestinė. Vaizdas per Aragonas

Priešingai, prisiekusieji, priėmę teisingą sprendimą, gauna atlygį ANJ žetonais, paimtais iš prarasto kaltinamojo akcijų paketo ir neteisingų prisiekusiųjų (jei tokių buvo). Atsakovai gali apskųsti teismo sprendimą, padėdami daugiau akcijų, tuo pačiu metu tas pats procesas kartojamas su didesniu prisiekusiųjų būriu.

Šis apeliacijos procesas gali būti kartojamas tol, kol bus iškviestas kiekvienas tinklo prisiekęs asmuo ginčui išspręsti. Daugiau informacijos apie Aragono teismą galite perskaityti neseniai atnaujintame Aragono baltraštis.

Aragono žetonai

Kaip jau pastebėjote, Aragono tinkle yra daugiau žetonų nei vien tik ANT. Tiesą sakant, ten šiuo metu yra 3 paryškino Aragonas: ANT, ANJ ir ARA. Jei pamiršote, ANT yra pagrindinis simbolis Aragono tinkle ir naudojamas tinklo valdymui.

Aragonas ANJ

Aragono ERC-20 ANJ žetonas. Vaizdas per Aragoną

ANJ yra ERC-20 žetonas, naudojamas statant ir prisiekus atlygius Aragono teisme ir yra susietas su ANT, kur ANT žetonai yra deponuojami pagal išmaniąją sutartį kalti ANJ žetonus. ANJ žetonais iš tikrųjų galima prekiauti kriptovaliutų biržose (nors ir su mažu kiekiu ir gana žema kaina).

ARA yra būsimas raktas, kuris bus naudojamas Aragono grandinė, kitas protokolas, kuris atliks ramsčio funkciją Aragono tinkle, pvz., Aragono teismas (daugiau apie tai kitame skyriuje).

Aragono ARA

ARA yra „ERC-20“ žetonas „Aragon“ tinkle, kuris bus naudojamas „Aragon“ grandinei maitinti. Vaizdas per Aragoną

Tiek ANJ, tiek ARA yra vadinami nuolatiniais žetonais, nes jų pasiūla yra susieta su vadinamąja klijavimo kreivės išmaniąja sutartimi, kuri sukuria iš anksto nustatytus valiutų kursus tarp ANJ ir ARA žetonų, atsižvelgiant į jų dabartinę kainą ir pasiūlą. Kiekvienas protokolas (ne DAO) Aragono tinkle turės savo gimtąjį prieigos raktą, kuris tokiu būdu susietas su ANT.

Aragono planas

Panašiai kaip ir kiti DAO, „Aragon’s“ neturi fiksuoto plano, nes jį iš esmės rengia Aragono bendruomenės valia. Žvelgdamas į savo praeities etapus, 2018 m. Spalio mėn. „Aragon“ pristatė savo pagrindinį DAO tinklą.

Aragonas būsimas

Aragono gairėms artimiausias dalykas yra „Aragon One“ tinklaraštyje. Vaizdas per Aragoną

2019 m. Įvyko Aragonas toliau pridėti naujų DAO šablonų ir tobulinti tinklą, taip pat oficialiai pristatyti „Aragon One“ kaip pagrindinę ankstesnio skyriaus pradžioje aprašytos struktūros kūrėjų komandą. Aragono teismas taip pat buvo oficialiai įsteigtas šių metų vasarį.

Kiti pokyčiai įtraukti „Aragon Agent“, šablono papildinį, leidžiantį bet kuriam „Aragon DAO“ sąveikauti su kitomis programomis „Ethereum“, įskaitant „DeFi“ programas, tokias kaip „MakerDAO“. „Aragon“ taip pat neseniai įdiegė „AraCred“ – protokolą, kuris stebi vartotojų reputaciją „Aragon“ tinkle ir apdovanoja juos tokenais, kurie yra įprasti pagal protokolą, su kuriuo jie bendrauja (pvz., ANJ Aragono teisme)..

Aragono planas

Kiti Aragono įvykiai, pasak Cuende, šių metų birželį. Vaizdas per „YouTube“

Remiantis naujausiuose tinklaraščio įrašuose Aragono fondas ir interviu su Luisu Cuende kitais metais daugiausia dėmesio bus skiriama Aragono teismo ir Aragono grandinės plėtrai. Aragono teismas šiuo metu vykdo „pirmenybės kampanijas“, siekdamas patikrinti protokolo efektyvumą prieš perduodamas Aragono teismo ir Aragono tinklo valdymą ANT žetonų turėtojams. Tai iš tikrųjų buvo ilgalaikis projekto steigėjų tikslas, kurie tikisi, kad Aragono fondas palaipsniui atsiribos nuo tinklo..

„Aragon“ tinklas šiuo metu yra kuriamas ir veikia kaip antrasis „Aragon“ tinklo sluoksnis. Skirtingai nuo pagrindinio tinklo, „Aragon Chain“ naudoja „Stake Proof“ konsensuso mechanizmą ir leis greitai ir mažai rizikuoti sandorius tarp DAO tinkle už labai mažą kainą. Sujungus du ir du, galima teigti, kad Aragono grandinės dalyviams reikės pasidėti ARA žetonus, sujungtus su ANT.

ANT kainų analizė

ANT kainų istorija yra palyginti neįspūdinga, palyginti su daugeliu kitų kriptovaliutų. Kripto rinkoje ji debiutavo 2017 m. Gegužę už maždaug 1,50 USD USD už žetoną, kuris buvo mažiau nei dvigubai didesnis už pradinę ICO kainą – 0,90 USD. ANT 2018 m. Sausio mėn. Pasiekė aukščiausią lygį – beveik 8 USD. Nors bulių bėgimo metu kitos kriptovaliutos pelnė daugiau nei 100 kartų daugiau, nei jų ICO kainos, ANT nespėjo net tik 10 kartų viršyti savo pirminio įvertinimo..

ANT kainų efektyvumas

ANT kainų efektyvumas. Vaizdas per CMC

Tai sakant, ANT pastebimai pakilo nuo šių metų sausio, kai kiekvienas žetonas buvo vertas tik 0,40 USD, tai kaina, kurią ji svyravo nuo 2018 m. Pabaigos. Aragono teismo atidarymas sukėlė nemažą fanfarų, ypač po garsaus rizikos kapitalo Timo Draperio įsigijo milijoną dolerių JAV dolerių vertės ANT žetonų iš Aragono fondo už 0,50 USD USD už žetoną.

ANT kaina 12 mėn

ANT kaina per pastaruosius 12 mėnesių. Vaizdas per CMC

Nors šių metų kovo mėn. Įvykus staigiai avarijai, ANT vėl tapo pirmoje vietoje, tačiau kainos atsistatė iki tokio lygio, koks nebuvo matomas nuo 2018 m. Vidurio, ir liepos pradžioje, kai buvo paskelbta, kad Aragono tinklas buvo pasiektas, smarkiai išaugo iki daugiau nei 2 USD. galiausiai ketina be apribojimų perduoti protokolo valdymą ANT žetonų turėtojams. Panašu, kad ANT artimiausioje ateityje ir toliau vertins (tačiau tai nėra finansinės konsultacijos!).

Kur gauti ANT

Jei norėtumėte pasinaudoti „Aragon“ ANT žetonu, deja, neturite daug galimybių. Yra tik apie dvi dešimtys prekybos porų su ANT žetonu, kurių dauguma yra nežinomose biržose ar decentralizuotose mažos apimties biržose. Panašu, kad jūsų vienintelis perspektyvus pasirinkimas yra „Bittrex“, ir net ten esantis garsumas nėra toks didelis.

„Aragon Markets CMC“

Aragono turgaus poros „CoinMarketCap“. Vaizdas per CMC

Taip pat svarbu pabrėžti ANT 24 valandų apimtį ir bendrą jo pasiūlą. ANT 24 valandų apimtys yra neįtikėtinai mažos, atsižvelgiant į jos rinkos viršutinę ribą, ir atrodo, kad dalis šios apimties taip pat gali būti netikra.

Aragono tiekimas

Aragono ANT žetono tiekimo istorija. Vaizdas per Aragono tinklaraštis

Kalbant apie bendrą jo tiekimą, kai „Aragon“ tinklas bus perduotas ANT žetonų turėtojams, jie turės galią pakeisti tiekimo dangtelį žetono, taip pat jo infliaciją, kaip jiems atrodo tinkama. Tai gali sukelti raktą jūsų norui investuoti, jei nesate infliacinių valiutų mėgėjas.

ANT kriptovaliutų piniginės

Kadangi „Aragon“ ANT prieigos raktas yra sukurtas „Ethereum“ tinkle kaip „ERC-20“ prieigos raktas, galėsite jį saugoti beveik visur, kur galite išmesti savo ETH. Kai kurios geros programinės įrangos piniginės yra „MyEtherWallet“ (žiniatinklis), „Exodus“ piniginė (stalinis / mobilusis), „Atomic“ piniginė (stalinis / mobilusis) ir Pasitikėkite pinigine (mobilusis). Į aparatinės įrangos pinigines įeina „Ledger“, „Trezor“ ir „Keepkey“ įrenginiai.

Mūsų nuomonė apie Aragoną

Kalbant apie tai, kaip jaučiamės su „Aragon“, esame tame pačiame laive kaip ir jo įkūrėjas bei pagrindinis kūrėjas Luisas Cuende. Nors Aragonas siekia padaryti ką nors neįtikėtino ir daro rimtą pažangą, lieka klausimas: ar kas nors iš tikrųjų jį naudos?

Nors per 1400 DAO buvo sukurta naudojant išradingą Aragono „valdymo „Lego“ blokai“, Pasiekti bet kokį prasmingą jų technologijų pritaikymą yra nepaprastai sunku.

„Aragon Engagement“

Bendradarbiavimas su „Aragon“ tinklu per pirmuosius jo veiklos metus. Vaizdas per „Aragon“ tinklaraštį

Neseniai interviu, Cuende buvo paklausta apie šokiruojančiai mažą 7% Aragono tinklo dalyvavimo rodiklį tarp ANT žetonų turėtojų. Nors jis nesidžiaugia ir šiuo skaičiumi, jis teigė, kad svarbu ne dalyvių skaičius, o rezultatų kokybė. Jis taip pat tiksliai nurodo, kad šis mažas dalyvavimo procentas yra būdingas decentralizuotose programose (ypač tose, kurios nesusijusios su „DeFi“)..

Kripto J kreivė

Kripto J kreivė, rodanti galimą kriptovaliutų priėmimo pažangą. Vaizdas per Vidutinis

Svarbiausia, kad Cuende puikiai žino faktą, kad tarp vidutinio žmogaus ir patyrusių kriptovaliutų geekų yra didžiulė žinių ir patirties spraga. Maža to, daugelis protokolų ir programų kripto erdvėje vartotojui teisėtai nepatinka.

Tai yra dalis priežasčių, kodėl vienas iš „Aragono manifesto“ įsakymų yra įtraukimas – intuityvi vartotojo patirtis, leidžianti paprastam žmogui valdyti ir prisidėti prie tinklo. Cuende akimis, Aragonas šiuo atžvilgiu dar turi nueiti ilgą kelią.

Aragono bendruomenė

Ekrano kopija iš Aragono reklaminio vaizdo įrašo

Apskritai gaila, kad Aragonas nesulaukė dėmesio, kurio jis tikrai nusipelnė. Tai vienas iš nedaugelio projektų, kai bendruomenė iš tikrųjų yra vairuotojo vietoje. Nuo to laiko, kai buvo paleistas Aragono tinklas, jis turėjo paskutinį žodį, kaip paskirstomos Aragono fondo iždo lėšos.

ICO buvo teisingas ir projekte niekada nebuvo nė vienos galingos rizikos kapitalo įmonės, verčiančios Aragono fondą užsiimti tokia pačia šešėline praktika, kokią matote užkulisiuose su daugeliu panašių projektų..

Izquierdo sakė praėjusiais metais kad Aragonas turi pakankamai lėšų plėtrai tęsti dar bent dešimtmetį. Tai reiškia, kad Aragono tinklas yra pasilikęs bent jau iki tol ir gali tiesiog padaryti reikalingą pažangą, kad įtvirtintų save kaip vieną iš pagrindinių kriptovaliutos projektų. Tai atrodo labiau tikėtina, nei neatsižvelgiant į tai, kad jų pagrindiniai kūrėjai yra vieni geriausių planetoje.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me