Atsisakyta apžvalga: hibridinis sutarimas, valdymas ir privatumas

Kriptovaliutų pasaulyje „Decred“ yra vienas iš nedaugelio projektų, atlaikiusių laiko išbandymą. Trumpai tariant „decentralizuotas kreditas“, „Decred“ siekia išspręsti keletą rimtų problemų, kurias pagrindiniai kūrėjai nustatė „Bitcoin“ valdyme, sutarimo mechanizme ir kasybos / plėtros centralizacijoje..

Trumpai tariant, „Decred“ yra autonominė kriptovaliuta – tai „Bitcoin su valdymu“. Nors „Decred“ jau apėmėme 2018 m. Ir vėl 2019 m mūsų „YouTube“ kanale, pats laikas dar kartą pažvelgti į šį įdomų projektą.

„Lightning Network“ naudojimas, nuolatinė decentralizuoto valdymo platformos „Politeia“ plėtra ir neseniai integruota privatumo technologijos, panašios į „Monero“, padarė Decred rimtu kandidatu į esamą kriptovaliutą..

Decredo epinė istorija

Decredo laiko juosta prasideda nuo vyro, vardu Jake’as Yocomas-Piattas. Yocom-Piatt yra „Conformal Systems“ (dabar žinomas kaip.) Įkūrėjas 0 įmonė), atviro kodo programinės įrangos įmonė, orientuota į privatumą ir saugumą. Jis įsitraukė į kriptovaliutą, kai 2011 m. Išgirdo apie „Bitcoin“, o paskesniais metais sukūrė „Bitcoin“ kūrėjams skirtą įrankį „btcsuite“..

Atsisakė steigėjo

„Yocom-Piatt btcsuite“ įkūrėjas. Vaizdas Šaltinis

Dirbdamas su kitais „Bitcoin“ bendruomenės kūrėjais, „Yocom-Piatt“ grindė centralizacijos ir gentinio mąstymo lygis Bitcoin ekosistemoje. Tiksliau, jis pastebėjo, kad „Bitcoin“ kasyba tampa pavojingai centralizuota ir kad tokie subjektai kaip „Blockstream“, „blockchain“ technologijos įmonė, turėjo neįtikėtiną įtaką „Bitcoin“ kūrėjų bendruomenėje..

Kai Yocom-Piatt išsakė savo susirūpinimą bendruomenei, jis buvo faktiškai vengiamas kartu su btcsuite. Tai paskatino jį žaisti su idėja sukurti naują kriptovaliutą, kuri būtų panaši į „Bitcoin“, bet be trūkumų, rastų sutarimo dėl darbo mechanizmo įrodyme, toksiškos valdymo struktūros vystymosi bendruomenėje, dėl kurios atsirado daug šakių, ir sąžiningas „Bitcoin“ kūrėjų finansavimas.

„Monero Crypto“

Vaizdas Šaltinis

2014 m. Anonimas kūrėjas, vardu _ingsoc, kreipėsi į Yocom-Piatt „Memcoin2“ (MC2) baltasis popierius kuris detalizavo hibridinį akcijų įrodymą / darbo sutarimo mechanizmo įrodymą. MC2 baltraštį parašė kitas anonimas kūrėjas, vardu takotimas, tais pačiais metais sukūręs (ne) garsiąją privatumo monetą „Monero“..

Po to, kai kelis mėnesius „_ingsoc“ buvo išnagrinėtas, norėdamas ištirti MC2 architektūrą, „Yocom-Piatt“ pagaliau apgaubė, o „0“ įmonė pradėjo kurti naują blokų grandinę su hibridiniu sutarimo mechanizmu, paremtu tiek „_ingsoc“, tiek „tacotime“. „Decred“ buvo oficialiai paskelbtas 2015 m., O pagrindinis tinklas buvo paleistas 2016 m.

Deklaruotas ICO

Skirtingai nuo daugelio kriptovaliutų, Decredas neturėjo ICO. Vietoj to, 8% fiksuoto 21 milijono DCR tiekimo (tas pats, kas ir „Bitcoin“) buvo iš anksto išgautas ir išplatintas 2016 m., 4% buvo skirta kūrėjams, o kiti 4% buvo skirti beveik 3000 ankstyvųjų projekto rėmėjų..

Decred vs Bitcoin

Decred vs Bitcoin. Vaizdas Šaltinis

Kai ji buvo išleista, DCR kaina buvo šiek tiek mažesnė nei 1 USD už monetą. Nors „Decred“ įkvėpė „Bitcoin“, „Decred“ nėra „Bitcoin“ šakutė ir nėra ženklas „Ethereum“ ar bet kuriame kitame tinkle – tai yra jos pačios nepriklausoma „blockchain“.

Ką veikia DCR?

DCR galų gale siekia tapti „Bitcoin“, kaip vertės kaupimo kriptovaliutų erdvėje, alternatyva. DCR taip pat naudojamas „Decred“ ekosistemoje balsuoti, statyti ir valdyti tokias platformas kaip Decredo decentralizuoti mainai (DEX), kurie vis dar kuriami.

Kadangi „Decred“ plėtra iš esmės priklauso nuo bendruomenės, tai, kuo DCR gali ir bus naudojamas, bėgant metams greičiausiai pasikeis.

Kaip veikia „Decred“?

Nors „Decred“ vidinis darbas yra teisėtai sudėtingas, jo kūrėjai atliko puikų darbą, paaiškindami juos pasauliečiams.

Kaip veikia „Decred“

Kaip veikia „Decred“. Vaizdas per „Decred“

Kad būtų lengviau suprasti, kaip veikia „Decred“, geriausia pradėti išnagrinėjus Deklaruota konstitucija kuris buvo išleistas kartu su pagrindiniu „Decred“ tinklu. Šiame dokumente išdėstyti 6 principai, kurių projektas laikysis.

 1. Nemokama ir atviro kodo programinė įranga
 2. Laisvas žodis ir svarstymas
 3. Daugelio suinteresuotųjų šalių įtraukimas
 4. Papildomas privatumas ir saugumas
 5. Fiksuotas baigtinis tiekimas
 6. Universalus pakeičiamumas

Paprasčiau tariant, praktiškai visi „Decred“ aspektai yra sudaryti pagal šiuos 6 principus. Šie totemai įkvėpė jo unikalų sutarimo mechanizmą, skatinimo priemones, valdymo protokolą ir neseniai sukurtą privatumo protokolą. Pasitikėkite mumis, kai sakome, kad kūrėjų komanda yra tikri tikintieji!

Deklaruotas hibridinis sutarimas

„Decred“ naudoja hibridą, įrodantį darbą ir įrodžiusį akcijų paketą, kad surašytų savo „blockchain“. Kaip jau žinote, įrodant darbą, operacijos yra supakuojamos į blokus, kuriuos tada „išsprendžia“ kalnakasiai, naudodami skaičiavimo galią, į blokų grandinę įtraukdami teisingus blokus. Norėdami įrodyti akcijų paketą, vartotojai užima tam tikrą kiekį kriptovaliutos, kad galėtų sukurti bloką.

Dekretuotas hibridas

„Decred“ naudoja „Statymą iš akcijų“ ir „Darbo įrodymą“. Vaizdas šaltinis

Decred sumaišykite šiuos dvi sistemos kartu paėmus klasikinį darbo struktūros įrodymą ir pridedant 5 tikrintuvus, kurie įtraukė DCR patikrinti kalnakasio darbą. Jei 3/5 tvirtintojų balsuoja, kad darbas yra geras, blokas pridedamas prie „Decred“ blokų grandinės.

Tai duoda blokinį atlygį (DCR), iš kurio 60% skiriama kalnakasiui, 30% skiriama tikrintojams ir 10% skiriama sėkmingo „Decred“ kūrimo finansavimui pasiūlymų Politeia (apie tai vėliau).

Decred Staking

Decredo akcijų paketo mechanizmas yra unikalus, palyginti su kitomis kriptovaliutomis, nes jūs tiesiogiai nedalyvaujate DCR. Vietoj to, DCR naudojama bilietams įsigyti, kurie vėliau naudojami lažyboms.

Deklaruota infliacija

Deklaruotas infliacijos grafikas. Vaizdas šaltinis

„Decred“ yra suprojektuotas taip, kad laikui bėgant padidėja tikimybė gauti pagrindinį atlygį, per kelias pirmąsias dienas pradedant beveik nuliu procentų, po 28 dienų padidėjus iki 50%, o po 160 dienų – iki 99,5%.

Kiekvieno bilieto kaina skiriasi priklausomai nuo paklausos ir keičiasi kas 12 valandų. Rašymo metu bilieto kaina yra 135 DCR arba maždaug 2300 USD. Bilietų kainas galite lengvai rasti naudodamiesi Panaikintas „Block Explorer“, kuriame taip pat yra ankstesnių bilietų kainų įrašas kartu su būsimų bilietų kainų projekcija. Panaudoti atlygiai taip pat gali keistis laikui bėgant ir šiuo metu siekia maždaug 7,4% per metus. Vienu metu asmuo gali turėti ne daugiau kaip 20 bilietų.

Dekretuoti akcijų paketai

Dekretuoto akcijų paketo apžvalga. Vaizdas per „Decred“

Yra du būdai, kaip galite sudominti DCR. Galite būti vienintelis rinkėjas, kuriam reikia šiek tiek techninių žinių ir nuolatinio interneto ryšio, arba galite naudoti Balsavimo paslaugų teikėjas.

Tai yra išgalvotas terminas, susijęs su dideliu baseinu. VPS naudojimas akcijoms nereikalauja nei techninių žinių, nei nuolatinio interneto ryšio. VPS galite lengvai pasiekti naudodamiesi „Decred“ gimtąja „Decrediton“ darbalaukio pinigine. Daugiau apie „Decred“ akcijų paketą ir kitą kriptovaliutos akcijų paketą galite perskaityti naujausiame mūsų straipsnyje.

Politeia

Paleistas 2018 m. Pabaigoje, Politeia yra decentralizuotas autonominis subjektas (DAE), kuris valdo „Decred blockchain“ valdymą. Nuostabu yra tai, kad jis taip pat yra atviro kodo ir teoriškai gali būti integruotas į bet kurį kitą šifravimo projektą. Pačių Decredo žodžiais:

„Politeia“ (Pi) yra cenzūrai atspari „blockchain“ įtvirtinta viešųjų pasiūlymų sistema, suteikianti vartotojams galimybę pateikti savo projektus, kad jie galėtų patys finansuoti iš „DCR“ blokinės subsidijos. Pi užtikrina, kad ekosistema išliktų tvari ir klestėtų.

Jei jums įdomu, kaip „Politeia“ veikia techniniu lygiu, tai ganėtinai sudėtinga. Tačiau iš esmės tai gana lengva suvokti. Jei norite sukurti paskyrą „Politeia“, nedidelis mokestis 0,1 DCR.

„Politeia“ sistemos architektūra

„Politeia“ sistemos architektūros apžvalga. Vaizdas šaltinis

Tame etape galite pateikti plėtros pasiūlymus. Visus pasiūlymus, pvz., Šlamštą, tikrina administratorių komanda. Pasiūlymai, kurie praeina atrankos procesą, tada dalijasi su „Politeia“ bendruomene.

Kiti „Politeia“ vartotojai gali pateikti atsiliepimą apie pasiūlymą, o pasiūlymą pateikęs asmuo gali atidaryti balsavimo langą, kuris trunka maždaug savaitę. Vartotojai, turėję bilietus per vieną savaitę, gali nuspręsti balsuoti dėl pasiūlymo. Kad pasiūlymas būtų priimtas, turi balsuoti mažiausiai 20% visų „aktyvių“ bilietų ir ne mažiau kaip 60% jų turi balsuoti „Taip“.

„Politeia“ dalyvavimas

Deklaruoti „Politeia“ pasiūlymai & Dalyvavimas. Vaizdas šaltinis

Atidavus balsą, vartotojui grąžinama DCR suma, iš pradžių panaudota bilietui įsigyti, pridėjus nedidelį atlygį. Jei bendruomenė balsuoja už pasiūlymą, plėtros lėšos rankiniu būdu išleidžiamos iš Apleistas iždas kūrėjams, kurie įgyvendina pakeitimą. Pagrindinis „Decred“ kūrimo rangovas, žinoma, yra „0“ įmonė.

Deklaruotas privatumas

Daugelį metų atviri „Decred“ kūrėjai, visų pirma Jake’as Yocomas-Piattas ir Marco Peereboomas (su kuriuo kalbėjome 2018 m.), Atidžiai diskutavo apie privatumo technologijos įgyvendinimą. Tai, žinoma, buvo todėl, kad galutinį sprendimą priima bendruomenė. Šių metų pradžioje „Yocom-Piatt“ oficialiai paskelbė apie privatumo technologiją, vadinamą „Coinshuffle“++.

Deklaruotas privatumas

Deklaruotas privatumas, palyginti. Vaizdas šaltinis

Nors išsami šios technologijos architektūra nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį, Yocom-Piatt gana gerai ją paaiškina šiame vaizdo įraše. Pagrindinė mintis yra ta, kad sandorio įvesties ir išvesties ryšio „Decred“ blokų grandinėje negali nustatyti jokia šalis.

Nors „Yocom-Piatt“ pripažįsta, kad kitos privatumo technologijos, tokios kaip „Zcash“ zk-SNARKS, yra geriausios, pagrindinė architektūra yra pernelyg sudėtinga, kad ją galėtų tinkamai patikrinti net labiausiai patyrę šifravimo programų kūrėjai. Taigi jis sukūrė „Coinshuffle ++“, kad užtikrintų optimalų privatumą, o kūrėjams taip pat būtų lengva nustatyti klaidas ar kenkėjiškus kodo pakeitimus.

Dekretuotas planas

Decredas išdėstė savo pradinis planas Nors nuo to laiko nebuvo pateiktas atnaujintas planas, plėtra buvo vykdoma pagal 2017 m. nurodytus etapus, tik šiek tiek vėluojant.

Dekretuotas planas

Deklaruotas rangovo planas. Vaizdas per „Decred“

Tai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „Decred“ plėtra iš esmės priklauso nuo visuomenės, todėl ilgainiui sunku tiksliai žinoti, kur vyksta projektas. 2017 m. Tikslai buvo (jokia ypatinga tvarka):

 • „Decred“ paversti decentralizuota autonomine agentūra (DAO) – baigta
 • Leisti balsuoti kietajame šakute – baigta
 • Sukurti viešą pasiūlymų sistemą („Politeia“) – baigta
 • Sukurti decentralizuotą plėtros finansavimo mechanizmą – baigta
 • „Lightning Network“ palaikymas – baigtas
 • Pagerinkite „Decred“ piniginę – baigta
 • Išplėsti pagrindinę kūrėjų komandą – baigta
 • Būkite aktyvesni kriptovaliutų renginiuose – baigti
 • Padidinti privatumą – baigta
 • Vykdykite darbą su mokėjimų prekybininkais, kad pasiektumėte integraciją

Yocom-Piatt žodžiais tariant, pagrindinis „Decred“ kūrėjų komandos galutinis tikslas yra „automatizuoti save iš darbo“. Todėl jie intensyviai stengėsi vis labiau išstumti „Decred“ iš „0“ kompanijos lizdo ir labiau į bendruomenės rankas. Bene ryškiausias įvykis buvo persiuntimas Deklaruoto iždo iš LLC iki sumanios sutarties dėl „Decred“ grandinės 2019 m.

DCR iždas

5 geriausi DCR balansai. Vaizdas šaltinis

„Decred“ plėtra 2020 m. Buvo sutelkta į tolesnį „Decred DEX“, taip pat ankstesniame skyriuje pažymėto jų privatumo protokolo kūrimą. Jų dabartiniai tikslai yra skaidrūs ir juos galima rasti Deklaruotame Gitubas ir Trello puslapių. Kaip matote, daugelis šių tikslų yra gana konkretūs ir techniški, o kiti – gana linksmi (žr. „Reta Pepe Stakey kortelė“).

DCR kainų analizė

DCR kainų istorija yra gana standartinė. Netrukus po patekimo į rinką 2016 m. Vasario mėn. Ji padidėjo iki beveik 3 USD kainos, prieš tai praradusi garą ir nukritusi iki maždaug 50 centų USD..

2017 m. Ji patyrė lėtą ir stabilų kilimą iki maždaug 30 USD, judėdama į šoną iki garsiojo kriptografinio buliaus bėgimo 2017/2018 m., Kur jis pasiekė savo visų laikų aukščiausią lygį, šiek tiek mažiau nei 100 USD, tai yra įspūdingas 100 kartų didesnis nei „ ICO “kaina – 95 centai JAV dolerių.

DCR kainos efektyvumas

DCR kainos efektyvumas. Vaizdas Šaltinis

Neįtikėtina tai, kad 2018 m. Viduryje DCR patyrė antrą mitingą, kuris beveik pakėlė savo kainą aukščiau už ankstesnę visų laikų aukščiausią kainą. Tai buvo tuo metu, kai daugelis kitų kriptovaliutų prarado vertę.

Nors po kelių mėnesių DCR žlugo, jo kaina išliko gerokai didesnė už pradinę 95 centų USD kainą ir nuo 2019 m. Šoktelėjo nuo 10 iki 30 USD. Šią stebėtinai aukštą ir stabilią kainą gali lemti tvirtas sutarimo mechanizmas ir valdymo architektūra.

Kur galiu nusipirkti DCR?

DCR galima prekiauti maždaug keliolikoje kriptovaliutų biržų, įskaitant „Binance“, „Huobi“ ir „Bittrex“. Deja, šių labiau gerbiamų mainų apimtis atrodo gana maža. Be to, nors atrodo, kad daugiau nei pusė DCR rinkos viršutinės ribos parduodama kiekvieną dieną, beveik 90% šios apimties, matyt, gaunama iš mažiau žinomos biržos..

Atsižvelgiant į tai, kad tikrasis 24 valandų DCR tūris gali būti gana mažas ir nelabai pasiskirstęs, tai palieka laisvą nepastovumui, jei bet kuris Decredas banginis nuspręs purkšti rinkose.

Binance DCR

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite DCR

Būkite atsargūs prekiaudami ir visada nepamirškite saugoti savo lėšų savo piniginėje ir nepalikti monetų bet kurioje biržoje labai ilgai. Bet kur galite laikyti DCR kriptovaliutą? Džiaugiamės, kad paklausėte!

„DCR“ piniginės

Kaip minėta, DCR yra sukurtas pagal savo blokų grandinę. Nors tai reiškia, kad jis turi ribotą palaikymą, palyginti su kitomis kriptovaliutomis, tokiomis kaip ERC-20 žetonai, pastatyti ant Ethereum, kadangi „Decred“ yra šiek tiek senovinė kriptovaliuta, iš tikrųjų yra nemažai skaitmeninių kriptovaliutų piniginių ir aparatinės kriptovaliutų piniginių, palaikančių DCR. Mes iš tikrųjų sukūrėme išsamų DCR kriptovaliutų piniginių sąrašą, kuriame yra visos geriausios galimybės.

Tiems iš jūsų, kurie nenori spustelėti nuorodos, skaitmeninės kriptovaliutos piniginės, skirtos DCR, yra „Decrediton“ (darbalaukis), „Exodus“ piniginė (stalinis / mobilusis), „Cobo“ piniginė (mobilusis) ir „Atomic“ piniginė (stalinis / mobilusis). DCR fizinėse kriptovaliutų piniginėse yra pasirinkti „Ledger“ ir „Trezor“ įrenginiai..

Mūsų „Take on Decred“

„Decred“ ateitis yra šiek tiek dviašmenis kardas. Tiek Jake’as Yocomas-Piattas, tiek Marco Peereboomas yra titanai erdvėje, kai kalbama apie jų žinias ir viziją. Maža to, jie yra labai gerai kalbantys ir mirę, įsitikinę, kad „Decred“ taps tuo, kuo buvo siekiama „Bitcoin“.

Galėtume lengvai tęsti, kaip rimtai jie vertina tokius klausimus kaip decentralizacija, privatumas ir valdymas. Palyginti su likusia kriptovaliutos erdve, jie šiuo atžvilgiu yra bent 10 žingsnių priekyje.

Dekretuota struktūros apžvalga

Išsami „Decred“ struktūros apžvalga. Vaizdas Šaltinis

Tačiau nei „Yocom-Piatt“, nei „Peereboom“ nebus amžinai. Tam tikru momentu jie arba pasitrauks iš vystymosi, arba praeis kaip mirtingi žmonės. Nors jie ir kiti „Decred“ kūrėjai sukūrė kriptovaliutą, kuri beveik neabejotinai pranašesnė už beveik visas kitas šiuo metu egzistuojančias programas, jų įdiegtų protokolų patikimumas yra toks pat geras, kaip ir juos prižiūrintiems žmonėms..

Tai yra „Decred“ kritikos, kurią pateikė Buterinas, teigimas, kad toks didelis decentralizuoto valdymo mechanizmas, kaip, pavyzdžiui, „Politeia“, nėra beveik toks efektyvus, kaip mano „Decred“ kūrėjai.. Yocom-Piatt atsakymas į tai buvo tai, kad geranoriškas diktatorius gali valdyti tik ilgai, žinoma, tai reiškia, kad Buterinas yra geranoriškas diktatorius Ethereum vystymosi erdvėje.

Apleista komanda Niujorke

Kai kurie iš „Decred Team“ Niujorke. Vaizdas Šaltinis

Įdomu tai, kad Decredo Achilo kulnas gali būti ne savo dizaino, o jo pagrindas yra demokratinė filosofija. Kartas galėjo teigti, kad šalys, kurios balsuoja ir užima DCR Decred ekosistemoje, ne visada gali būti pakankamai informuotos priimti teisingus sprendimus. Be to, šiandien „Politeia“ yra gana lengva susitarti, kai bendruomenę beveik visiškai sudaro atkaklūs „Decred“ gerbėjai..

Abejotina, ar išliks puikios „Decred“ „Politeia“ vientisumas, jei „Decred“ visame pasaulyje taps įprastu pavadinimu. Tai iš karto leistų jai spręsti tuos pačius klasikinės demokratijos klausimus, t. Y. Propagandos sklaidą tiek Decred ekosistemoje, tiek už jos ribų. Decredo valdymo sistema yra stiprioji pusė, tačiau daroma prielaida, kad išorinės paskatos išlieka objektyvios.

Deklaruotas valdymas

Valdymas „Blockchain“ amžiuje. Vaizdas Šaltinis

Galiausiai, nors „Yocom-Piatt“ tikisi apsisaugoti nuo šių problemų įgyvendindama vis didesnį „Decred“ elementų privatumą, fiziniame pasaulyje vyksta priešingai.

Ir vyriausybės, ir korporacijos visame pasaulyje yra begėdiškai apsėstas piliečių ir vartotojų sekimo. Kokia bus saugi, decentralizuota ir privati ​​„Decred“ valdymo sistema, jei dauguma jos dalyvių bus pažeisti iš išorės?

Išvada

Decred beveik viską sutvarkė, kalbant apie kriptovaliutą. Pagrindiniai jos kūrėjai yra vizionieriai, ant kurių pečių smarkiai smegenys. Pagarba ir parama sulaukė projekto net iš Bitcoin maksimalistų yra šio projekto teisėtumo įrodymas.

Nors „Decred“ turi rimtą ateities potencialą, pagrindiniai filosofiniai trūkumai gali tiesiog pakenkti jo pagrindiniams principams, kai kriptovaliuta neišvengiamai pasiekia pagrindinį įsisavinimą..

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me