Atvejo analizė: mašininio mokymosi naudojimas portfelio valdymui

>

7 dienų kainų prognozės iš „Nomics Bitcoin“ turto puslapis.

[Redaguoti 2020 7 20: kiekvieną savaitę atnaujinsime šį straipsnį, įtraukdami nuorodą į kitos savaitės tinklaraščio įrašą.]
 • 1 savaitė

 • 2 savaitė

 • 3 savaitė

 • 4 savaitė

 • 5 savaitė

 • 6 savaitė

 • 7 savaitė

 • 8 savaitė

 • 9 savaitė

 • 10 savaitė

 • 11 savaitė

 • 12 savaitė

 • 13 savaitė

 • 14 savaitė

 • 15 savaitė

 • 16 savaitė

 • 17 savaitė

 • 18 savaitė

 • 19 savaitė

 • 20 savaitė

Naujausiame tinklaraščio įraše, „Nomics“ paskelbė išleidusi savo 7 dienų kriptografinių kainų prognozes. Jų prognozėse naudojamas ilgalaikio atminties (LSTM) mašininio mokymosi modelis. Nors 7 dienų prognozės vis dar yra beta versijos, mes džiaugėmės matydami naujų kainų analizės strategijų kūrimą.

Šis jaudulys privertė mus suabejoti, kaip ML pagrindu sukurta portfelio strategija pasirodys per kelis mėnesius. Norėdami atsakyti į šį klausimą, rengiame tyrimą, kuriame bus lyginamas ML pagrįstos strategijos našumas, palyginti su kitomis strategijomis, tokiomis kaip rinkos kapitalizacijos indeksai, „Bitcoin“ laikymas ir balais pagrįstas paskirstymas.

„Nomics“ savo žinute buvo aiški: kainų prognozės nėra patarimas investuoti. Šis tyrimas skirtas tik švietimo tikslams. Prekyba kriptovaliuta yra rizikinga. Kriptoje nėra strategijos, kuri garantuotų pelną. Mašininis mokymasis nesiskiria.

Tyrimo laiko juosta

Tyrimas prasidės Gegužės 11 d., Pirmadienį, 17.00 val. Tyrimui nebus jokios sunkios pabaigos datos. Mes norėtume tęsti tyrimą tol, kol žmonės ir toliau domisi rezultatu. Tai gali būti 2 mėnesiai, 4 mėnesiai ar net metai.

Strategijos

Šiame tyrime naudosime įvairias strategijas, kad palygintume portfelio rezultatus. Kiekvieną savaitę mes paskelbsime naujausią informaciją apie praėjusios savaitės pasirodymą. Atnaujinimai apims skirtingų strategijų palyginimus, išryškins skirtingus priimtus sprendimus ir padarys išvadas, kaip individualūs sandoriai turėjo įtakos portfelio rezultatams..

Kiekviena strategija prasidės nuo 1 000 USD vertės portfelio. Nors didžioji diskusijos dalis bus susijusi su rezultatais, bus įdomu sekti apčiuopiamą dolerio vertę per ateinančius mėnesius gautus rezultatus.

„Nomics ML“ strategija

Šiame paveikslėlyje pavaizduotas didžiausias turtas pagal rinkos viršutinę ribą, apskaičiuotą „Nomics“.

Nomika ML strategijoje naudojamas ilgalaikio atminties (LSTM) mašininio mokymosi modelis, siekiant numatyti 7 dienų kiekvieno turto kainų judėjimą. LSTM naudojamas giluminio mokymosi srityje apdoroti, klasifikuoti ir prognozuoti remiantis laiko eilučių duomenimis.

Sužinokite daugiau apie ilgalaikę trumpalaikę atmintį.

Metodika

Mūsų komanda norėtų išlaikyti metodiką, kaip kuo lengviau patikrinti „Nomics ML“ prognozes. Tokiu būdu kiekvienas, kuris seka mūsų tyrimą, gali atkurti rezultatus.

Kiekvieną pirmadienį, 17 val. Ramiojo vandenyno laiku, mūsų komanda rinks naujausius duomenis iš „Nomics ML“ prognozių. Remdamiesi savaitės prognozėmis, turtą rūšiuosime mažėjimo tvarka, atsižvelgiant į didžiausią ar mažiausią prognozuojamą procentinį kainos padidėjimą. Turtas, kurio prognozuojamas procentinis padidėjimas bus didžiausias, bus nurodytas pirmiausia, turtas, kurio prognozuojamas procentų padidėjimas bus mažiausias, bus nurodytas paskutinis.

Dešimt geriausių turto, kurių prognozuojamas didžiausias padidėjimas bus įtrauktas į tos savaitės portfelį. Kiekvienam turtui bus suteikta 10% visos portfelio vertės.

Apribojimai:

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, kuris pagal rinkos viršutinę ribą yra 100 geriausių.

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, nurodytą „Binance“.

 • Tik turtas, turintis a rinkos paplitimas bus atsižvelgiama į mažiau nei 10 proc.

 • „Stablecoins“ nebus laikomos, nebent 10 geriausiųjų yra turto, kuris prognozuoja neigiamą procentą. Tokiu atveju 10% portfelio vertės bus suteikta USDT už kiekvieną turtą, patekusį į dešimtuką, kurio numatomas procentinis pokytis yra mažesnis nei 0%.

Pasirinkus tikslinius portfelio paskirstymus, bus atliktas vienas balansas, siekiant paskirstyti norimą portfelį ir grąžinti visą turtą į 10% tikslinį paskirstymą..

Monetos Gecko rezultatas

Šiame paveikslėlyje pavaizduotas didžiausias turtas pagal „Gecko balą“, kurį apskaičiavo Coin Gecko.

Moneta Gecko yra paslauga, teikianti unikalias socialines ir kūrėjų įžvalgas apie rinką. Geriausia, jei šios įžvalgos padėtų nuspėti ilgalaikę vertę, kurią sukuria kriptovaliuta. Kuo tvirtesnė kūrėjų ir investuotojų bendruomenė, tikėtina, tuo tvirtesnės yra ilgalaikės prognozės.

Ši strategija apims „Gecko“ bendrą rezultatą. Kiekvieną savaitę tuo pačiu metu aplankysime „Gecko“ reitingų puslapį čia. Rūšiuodami turtą pagal „Iš viso“, turėsime didžiausio turto sąrašą, suskirstytą pagal „Gecko“ balą.

Metodika

Portfelio metodika, sukurta remiantis „Coin Gecko“ balu, atspindės „Nomics ML“ portfelio metodikos metodiką.

Kiekvieną pirmadienį 17 val. Ramiojo vandenyno laiku mūsų komanda rinks naujausius duomenis iš „Coin Gecko“ įvertinimų. Remdamiesi geriausiai įvertintomis monetomis kiekvieną savaitę, mes rūšiuosime turtą mažėjimo tvarka. Turtas, kurio procentinis balas yra aukščiausias, bus nurodytas pirmiausia, turimas žemiausias procentinis balas – paskutinis.

Dešimt geriausių turto procentų, surinkusių aukščiausią procentinį įvertinimą, bus įtraukti į tos savaitės portfelį. Kiekvienam portfelio turtui bus suteikta 10% visos portfelio vertės.

Apribojimai:

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, nurodytą „Binance“.

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, kurio rinkos skirtumas yra mažesnis nei 10%.

 • Stablecoins nebus laikomos.

Pasirinkus tikslinius portfelio paskirstymus, bus atliktas vienas balansas, siekiant paskirstyti norimą portfelį ir grąžinti visą turtą į 10% tikslinį paskirstymą..

Rinkos kapitalizacijos indeksas

Šiame paveikslėlyje pavaizduotas didžiausias turtas pagal rinkos viršutinę ribą, apskaičiuotą pagal „CoinMarketCap“.

„CoinMarketCap“ teikia patikimą paslaugą, kad būtų galima pasiekti beveik visų rinkoje esančių kriptovaliutų rinkos viršutines ribas. Norėdami palyginti „Nomics ML“ strategiją su rinka, naudosime paprastą „top 10“ rinkos viršutinės vertės indeksą. Į indeksą neįtraukiami bet kokie stabilūs pinigai ir bus naudojamas įprastas savaitinis balansas. Tokiu būdu pusiausvyros sutapimas sutampa su „Nomics ML“ strategijos pusiausvyros atstatymu.

Kiekvieną savaitę tuo pačiu metu „CoinMarketCap“ dešimtukas indeksas bus atnaujinamas remiantis naujausiais rinkos viršutinės ribos duomenimis. Tuo metu bet koks turtas, kuris buvo pridėtas ar pašalintas iš dešimties geriausių, taip pat bus pakeistas į indeksą arba iš jo.

Sužinokite, kaip sukurti savo indeksą.

Metodika

Portfelio metodika, sukurta remiantis rinkos viršutine riba, atspindės „Nomics ML“ ir „Coin Gecko“ portfelio metodikų metodiką..

Kiekvieną pirmadienį, 17 val. Ramiojo vandenyno laiku, mūsų komanda rinks naujausius duomenis iš „CoinMarketCap“. Pagal didžiausią rinkos kapitalizacijos turtą kiekvieną savaitę mes rūšiuosime turtą mažėjančia tvarka. Turtas, kurio rinkos viršutinė riba yra didžiausia, bus išvardytas pirmiausia, turtas, kurio rinkos viršutinė riba bus mažiausia.

Dešimt geriausių turtų, kurių rinkos viršutinė riba yra didžiausia, bus įtraukti į tos savaitės portfelį. Kiekvienas turtas bus svertinis proporcingai jų įnašui į rinkos viršutinę ribą. Panašus į rinkos kapitalizacijos svertinį indeksų fondą.

Apribojimai:

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, nurodytą „Binance“.

 • Bus atsižvelgiama tik į turtą, kurio rinkos skirtumas yra mažesnis nei 10%.

 • Stablecoins nebus laikomos.

Pasirinkus tikslinius portfelio paskirstymus, bus atliktas vienas balansas, siekiant paskirstyti norimą portfelį ir grąžinti visą turtą į 10% tikslinį paskirstymą..

„Bitcoin Hold“

Šiame paveikslėlyje vaizduojama „Bitcoin“ kaina, kurią surinko ir rodė „Shrimpy“.

Galutinis šio tyrimo etalonas bus „Bitcoin“. Kadangi „Bitcoin“ yra didžiausias rinkos kapitalizacijos kripto turtas ir daugeliu atžvilgių laikomas auksiniu standartu, investuotojai norės pamatyti palyginimą su „Bitcoin“ rezultatais.

Jei strategijos gali pranokti paprastą „Bitcoin hold“, tai suteikia įdomių strategijų perspektyvų.

Skirtingai nei kitos šiame tyrime nagrinėjamos strategijos, nebus pritaikyta „Bitcoin HODL“ balansavimo ar prekybos strategija. Viso tyrimo metu „Bitcoin“ nepakaks portfelio.

Portfelio paskirstymas & Pusiausvyros atstatymas

„Shrimpy“ portfelio valdymo programa bus naudojama paskirstant portfelius, subalansuojant ir stebint našumą. Kiekviena iš šių funkcijų yra pagrindinė „Shrimpy“ platformos dalis ir yra ideali paslauga šio tyrimo vykdymui.

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Portfelio balansavimo algoritmai kriptografijoje

Socialinė programa „Shrimpy“ bus naudojama kaip būdas viešai dalytis portfeliais. Tokiu būdu kiekvienas asmuo galėtų stebėti tyrimą realiuoju laiku.

Kai tyrimas bus pradėtas, pateiksime nuorodą į viešą profilį, kurį bus galima naudoti norint stebėti kiekvieno šio portfelio rezultatus.

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Per mažiau nei kelias minutes galite susisiekti su pirmaujančiais prekybininkais pasaulyje. Kelių lyderių stebėjimas vienu metu suteikia galimybę kiekvienam vartotojui valdyti įvairų strategijų ir kriptovaliutų portfelį.

„Shrimpy“ palaiko 16 pirmaujančių šifravimo biržų, automatizuotas portfelio strategijas ir rinkos stebėjimo įrankius. Sužinokite daugiau apie viską, ką siūlo „Shrimpy“, naudodamiesi šiomis nuorodomis:

funkcijos

Studijos

Pamokos

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Atsakomybės apribojimas

Turinys skirtas tik informaciniams tikslams. Jūs neturėtumėte aiškinti jokios tokios informacijos ar kitokios medžiagos, kaip teisinės, mokesčių, investicinės, finansinės ar kitos konsultacijos. Niekas mūsų svetainėje nėra „Shrimpy“ ar bet kurios trečiosios šalies paslaugų teikėjo raginimas, rekomendacija, pritarimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti vertybinius popierius ar kitas finansines priemones šioje ar bet kurioje kitoje jurisdikcijoje, kurioje toks prašymas ar pasiūlymas būtų neteisėtas. tokios jurisdikcijos vertybinių popierių įstatymai.

Visas šios svetainės turinys yra bendro pobūdžio informacija ir nėra skirta konkretaus asmens ar subjekto aplinkybėms. Niekas svetainėje nėra profesionalus ir (arba) finansinis patarimas, taip pat jokia informacija apie svetainę nėra išsamus ar išsamus aptariamų klausimų ar su tuo susijusių įstatymų išdėstymas. Tik jūs prisiimate vienintelę atsakomybę įvertinti privalumus ir riziką, susijusią su bet kokios informacijos ar kito Turinio naudojimu Svetainėje, prieš priimdami bet kokius sprendimus, pagrįstus tokia informacija ar kitu turiniu. Mainais už naudojimąsi svetaine, jūs sutinkate nelaikyti „Shrimpy“, jos filialų ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjų atsakingais už bet kokią galimą pretenziją dėl žalos, atsiradusios dėl bet kokio jūsų sprendimo, pagrįsto informacija ar kitu turiniu, pateiktu jums per svetainę..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me