Augimo „DeFi“ (GRO) apžvalga: nuolatinio nuostolio sprendimas

Augimo „DeFi“ yra nauja decentralizuota finansų platforma, siekianti pagerinti „DeFi“ patirtį. Sukurta ant jau sėkmingų „Aave“, „Mooniswap“ ir „CURVE“ protokolų, platforma siekia leisti savo vartotojams maksimaliai padidinti pelningumą, kurį jie uždirba kaip likvidumo teikėjai..

Šis laisvas požiūris į investavimą į kriptovaliutų erdvę tampa vis populiaresnis, todėl pažvelkime į „Growth DeFi“ ir sužinokime, ar jie turi tai, ko reikia norint tapti dominuojančiu žaidėju šioje vis gausesnėje „DeFi“ erdvėje.

Kas yra augimo „DeFi“?

Platforma aiškiai ketina tapti visišku „DeFi“ įrankių rinkiniu, kuris vartotojams pasiūlys optimizuotas visų esamų „DeFi“ protokolų strategijas..

Jis sukurtas aplink GRO žetonus, kurie yra defliaciniai žetonai, suteikiantys vartotojams balsavimo ir akcijų suteikimo teises, taip pat vertinantys kapitalą. Prie GRO žetonų yra susieti gTokenai, kurie teikia tiesioginį GRO žetonų įvertinimo šaltinį degindami mokesčius.

Augimo „DeFi“ logotipas

Pasiruoškite augimui. Vaizdas per „GrowthDeFi.com“

Iš pradžių atrodo, kad „gTokens“ yra palūkanas suteikiantys platformos žetonai, kurių išmokėjimas pagrįstas naudotojų įneštais pinigais, tačiau netrukus paaiškėja, kad jie siūlo didesnę vertę, nes jiems naudingi kalimo (indėlio) ir deginimo (atsiėmimo) mokesčiai prie platformos. Šis mokestis yra 1%, kurio pusė bus užrakinta likvidumo telkiniuose su skirtingomis GRO poromis. Šie užrakinti „gTokens“ kartkartėmis sudeginami, kad padidėtų žetono trūkumas ir padidėtų paklausa.

Todėl vartotojai, turintys „gTokens“, gauna naudos iš pagrindinio protokolo pajamingumo, taip pat arbitražo pelno iš kalimo ir deginimo mokesčių.

Be to, vartotojai visada gali tikėtis mažo paslydimo ir be jokių nuolatinių nuostolių, nes protokolas nuolat pritraukia likvidumą. Tai yra labai svarbu, nes vienas iš „Growth DeFi“ tikslų yra įvesti likvidumo teikėjų pozicijas nepatiriant nuolatinių nuostolių.

Kas yra nuolatinis nuostolis?

Nenuolatiniai nuostoliai yra finansų samprata ir yra panaši į alternatyvias išlaidas. „DeFi“ platformoje nuolatiniai nuostoliai patiriami, kai indėlis atliekamas į likvidumo grupę, o vėliau pasikeičia pagrindinio turto kaina, dėl ko pasikeičia turto vertė, palyginti su tuo, kai jis buvo pridėtas prie likvidumo grupės.

Kuo didesnis kainų pokytis, tuo labiau vartotojas patiria nuolatinių nuostolių. Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad išimto turto vertė yra mažesnė, nei jis buvo deponuojamas.

Nenuolatinis nuostolis

Tai nėra taip sunku suvokti. Vaizdas per Finematics.com

Fondai, kurių pagrindas yra stabilūs monetos, apvyniotos monetų versijos ir kitas turtas, kuriuo prekiaujama siaurai, gauna naudos iš to, kad nuostoliai yra mažiau nuolatiniai. Tai reiškia, kad tiems, kurie teikia likvidumą tokio tipo turtui, yra mažesnė rizika, kad juos paveiks nuolatiniai nuostoliai.

Taigi kodėl likvidumo teikėjai rizikuoja patirti galimą nuostolį, įnešdami monetas ir užtikrindami likvidumą?

Nes prekybos mokesčiai gali kompensuoti galimus nuostolius, kuriuos sukelia nuolatiniai nuostoliai, ir iš tiesų kompensuoja juos. Tiesą sakant, net grupės, kurios patiria nuolatinius nuostolius, gali būti pelningos, jei prekybos mokesčiai suteikia pakankamai buferio.

Pavyzdžiui, „Uniswap“ tinkle kiekvienam sandoriui taikomas 0,3% mokestis, kuris sumokamas tiesiogiai likvidumo teikėjams. Kai prekybos apimtis tam tikroje grupėje pakankamai padidėja, gali būti pelninga užtikrinti likvidumą tame fonde, net jei didelė tikimybė, kad nuolatiniai nuostoliai yra dideli. Tačiau tai yra sudėtinga situacija, nes galimi nuostoliai ar pelningumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip deponuojamas turtas, konkretus fondas, protokolas ir net sąlygos platesnėse rinkose.

Nuolatinio nuostolio pavyzdys

Pateikdami konkretų pavyzdį, kaip gali atsirasti nuolatinis nuostolis, apsvarstykite šią situaciją.

Nenuolatinė nuostolių kreivė

Derlingumas gali duoti nuostolių. Vaizdas per „Binance“ akademija.

Likvidumo teikėjas, pavadinsime jį vaikinu, teikia likvidumą „Uniswap DAI / ETH 50/50“ grupei. 50/50 grupei reikalaujama, kad likvidumo teikėjas pateiktų vienodą kiekvieno grupės simbolio vertę. Šiuo atveju tarkime, kad DAI yra 1 USD, o Ethereum – 500 USD. Vaikinas suteikia baseinui 10 ETH, kurių vertė 5000 USD, ir 5000 DAI, kurių vertė yra 5000 USD.

Šiuo metu abiejų į likvidumo grupę deponuotų žetonų vertė yra lygi.

Dabar ETH kaina pradeda kilti, kol pasieks 550 USD tokioje išorinėje platformoje kaip „Binance“. Didėjant „Binance“ ETH ir „Uniswap“ ETH kainų skirtumui, arbitražai atkreipia dėmesį ir jie ateina į rinką bandydami pasipelnyti iš šio kainų skirtumo procese, vadinamame arbitražu..

„Uniswap“ yra produktų rinkos formuotojas, kuris nuolat perka ir parduoda žetonus, kad išlaikytų tinkamą visų likvidumo grupių santykį. Tai reiškia, kad kai ETH perkamas iš fondo, jis pakeičiamas ETH didesnėmis sąnaudomis, padidinant „ETH“ kainą „Uniswap“. Arbitras ir toliau pirks pigesnį „Uniswap ETH“, kol kaina atitiks aukštesnę „Binance“ kainą. Kiek reikės pirkti ETH, kol kaina pasieks pusiausvyrą?

Naudojant išorinę (Binance) kainą keliose formulėse, gautose iš pastovaus produkto rinkos formuotojo formulės, matome tašką, kur „Uniswap“ ETH kaina bus 550 USD, kai baseine yra 5 244 045 DAI ir 9 535 ETH..

Taigi arbitras iš esmės sugeba nusipirkti 0,465 ETH, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp „Uniswap“ ir „Binance“ ETH kainos, kainuojančios 244 045 DAI ir pasiekiančios vidutinę 524,83 DAI kainą už ETH. Nupirktą ETH galima iškart parduoti už DAI ar bet kurią kitą USD pagrįstą stabilią monetą išorinėje vietoje už 550 USD. Arbitražas ką tik uždirbo ~ 12 USD, atėmus mokesčius.

Vizualizuotas nuolatinis nuostolis

Paprastas vaizdas, parodantis, kaip vyksta nuolatiniai nuostoliai. Vaizdas per TrustWallet.com

Žinoma, tai turėjo įtakos ir mūsų likvidumo teikėjui Guy.

Prieš arbitražui atvykstant, vaikinas turėjo 5 000 DAI @ 1 USD ir 10 ETH @ 500 už bendrą 10 000 USD vertę kaip likvidumą..

Po arbitražo atlikimo su savo verslu Guy’s DAI padidėjo iki 5 244 045 @ 1 USD, tačiau jo ETH sumažėjo iki 9,535 @ 550 USD. Bendra vertė dabar yra 5 244 045 USD + (9,535 * 550 USD) = 10 488 295 USD.

Tačiau jei Guy būtų tiesiog laikęsis savo DAI ir ETH, nepasiūlydamas jų kaip likvidumo, jis turėtų 5000 USD + (10 * 550 USD) = 10 500 USD. Kaip matote, vaikinas, teikdamas likvidumą, patiria nuolatinius 11,705 USD nuostolius.

Nepaisant to, kad nuolatiniai nuostoliai vadinami nuolatiniais, nes šiuo metu tai yra tik popieriaus nuostoliai. Tai netampa nuolatiniais nuostoliais, kol Guy nepanaikina savo likvidumo. Jei jis jį palieka ir ETH kaina siekia 500 USD, tai nėra nuolatinių nuostolių.

Popieriaus nuostolių apibrėžimas

Nesijaudinkite, mes patyrėme tik popieriaus nuostolius. Vaizdas per OurRichJourney.com

Tačiau nepamirškite, kad šiame pavyzdyje nėra atsižvelgiama į jokius prekybos mokesčius, uždirbtus užtikrinant likvidumą. Yra labai didelė tikimybė, kad šiame likvidumo fonde uždirbti mokesčiai būtų kompensavę nuolatinius nuostolius ir tokiu atveju likvidumo užtikrinimas būtų pelningas..

Taip pat gali būti, kad prekybos mokesčiai nebūtų buvę pakankamai dideli, kad visiškai kompensuotų nuolatinius nuostolius. Bet kuriuo atveju svarbu, kad vartotojas suprastų nuolatinius nuostolius ir galimybę, kad tai paveiks juos, prieš suteikdamas likvidumą grupei.

Rizika AAM likvidumo teikėjams

Nuolatiniai nuostoliai gali būti painus pavadinimas, tačiau jie vartojami, nes šie „popieriniai nuostoliai“ netampa nuolatiniai, nebent išimate monetas iš likvidumo grupės. Nors uždirbti prekybos mokesčiai gali padėti kompensuoti nuolatinius nuostolius, šis vardas geriausiu atveju vis tiek yra šiek tiek klaidinantis.

Viena iš sričių, kur reikalinga papildoma priežiūra, yra indėliai į automatinį rinkos formuotoją (AMM). Pirmiau minėjau, kad kai kuriems likvidumo fondams yra didesnė nuolatinių nuostolių rizika nei kitiems. Pagrindinė taisyklė, kurią galite naudoti, yra tai, kad kuo nepastovesnis pagrindinis turtas, tuo didesnė nuolatinių nuostolių rizika.

Taip pat galite sužinoti apie nuolatinių nuostolių riziką, atlikdami nedidelį pradinį indėlį, kad pamatytumėte, kaip elgiasi baseinas. Apytiksliai supratę, kokia turėtų būti jūsų grąža ir rizika, galite įnešti didesnę sumą, jei tai prasminga.

ATM nuolatinis nuostolis

AMM turi būti sprendimas dėl nuolatinių nuostolių. Vaizdas per Medium.com

Kitas būdas apsisaugoti yra ieškoti labiau įsitvirtinusių ir žinomų AMM. Tai yra žinoma prekė, kurios grąža yra žinoma. Viena „DeFi“ problema yra ta, kad kiekvienas gali pasiimti esamą AMM ir jį šakoti, pakeliui pridėdamas keletą pakeitimų. Tai kelia vartotojams galimų klaidų, dėl kurių jūsų lėšos amžinai gali būti įstrigusios AMM.

Nepamirškite, kad rizika ir nauda yra kartu. Jei AMM siūlo grąžą, kuri yra daug didesnė nei vidutinė, tikriausiai yra ir rizika, kuri yra daug didesnė nei vidutinė.

GRO vertės pasiūlymas

Nurodytas „Drowth DeFi“ tikslas yra sukurti ekosistemą, kurioje jos GRO ir „gTokens“ turėtojai gauna pelną iš sudėtinių palūkanų kartu su arbitražininkų pelno dalimi, nerizikuodami patirti nuolatinių nuostolių..

Tai siekia pasiekti pasitelkdama trijų ar daugiau „DeFi“ protokolų, kurių pagrindiniai yra AAVE, CURVE ir Mooniswap, galią. Galų gale ji planuoja iš viso naudoti bet kurį „DeFi“ protokolą.

GRO žetonas paaiškintas

GRO yra protokolo valdymo ženklas ir jis valdys GRO DAO. Jame iš viso yra 1 000 000 GRO žetonų, o pagrindinis žetonų naudojimo atvejis yra skirtas statyti, kad būtų suteikta balsavimo teisė bet kokiuose pasiūlymuose, o tai leidžia žetono turėtojams nustatyti būsimą protokolo eigą..

Augimo „DeFi“ valdymas

Valdymas darbe su GRO. Vaizdas per „GrowthDeFi.com“

Toliau pateikiamos trys pagrindinės GRO prieigos rakto savybės / naudojimo būdai:

  • Staking: „Staking“ dar neįgyvendintas, tačiau tikimasi, kad tai bus pirmasis 2021 m. Ketvirtis. Vartotojai, norintys dalyvauti valdant protokolą, privalės pakloti savo GRO ir mainais gauti „stkGRO“, kuris savo žetonus išlaiko net tada, kai yra įtraukiami. Kietinimo sistemoje nėra numatyta jokių užrakinimo mechanizmų.
  • Likvidumas: „GTokens“ likvidumą užtikrina skirtingos GRO poros, ir tai leidžia vartotojams bet kada nusipirkti ir parduoti savo žetonus..
  • DefliacijaPusė mokesčių, reikalingų kalant „gTokens“, sudeginama, taip pat yra 10% mokestis už „GRO“ įdėjimą, kurio pusė sudeginama. Šis žetonų sumažėjimas ne tik sumažina prieinamą žetonų kiekį, bet ir užtikrina, kad jie yra defliaciniai.

„Growth DeFi“ nustato tvaraus ūkininkavimo protokolą, kurio simbolinis dizainas skirtas apdovanoti tuos, kurie ketina ilgą laiką laikyti žetonus. Komanda bando sukurti visišką ekosistemą, kurioje vartotojai galėtų mėgautis stabiliu investavimu naudodamiesi įvairiais „DeFi“ protokolais. Iš esmės jie mano, kad nėra jokių apribojimų, ką jie gali sukurti kaip priedą prie protokolo.

Derlingumas ūkininkas

Ūkininkavimas ateičiai. Vaizdas per „Twitter“.

Neseniai buvo visas v1 kodas auditavo „Consensys Diligence“, ir nors buvo pateikti keli veiksmo elementai ir pateiktos rekomendacijos, apskritai kodas atrodo saugus. Buvo keletas klausimų apie daugelio valstybių, vaidmenų ir leidimų apibrėžimus, ypač kai jie taikomi „Growth DeFi“ savininko vaidmeniui.

Pasak „Consensys“ auditoriaus, šie laisvi apibrėžimai „rodo, kad ateities planai perkelti šį vaidmenį į DAO valdomą daugialypę sistemą nebuvo gerai apgalvoti. Pagal dabartinę konfigūraciją būtų nepaprastai sunku perkelti valdytojo didelių leidimų valdymą į DAO valdomą daugialypę sistemą “.

Pristatome „gTokens“

Vienas iš pagrindinių „Growth DeFi“ ekosistemos komponentų yra „gTokens“. Šie unikalūs žetonai ne tik suteikia sudėtinių palūkanų potencialą, atsirandantį užtikrinant likvidumą, bet ir paima arbitražo pelną bei dalį kalimo ir deginimo mokesčių. Jie taip pat gauna naudos iš didesnio likvidumo teikėjų pelno, gauto „Mooniswap“, ir siūlo papildomų GRO paskatų teikdami likvidumą. Iš esmės „gTokens“ yra būdas likvidumo teikėjams pasiekti didesnį nei įprasta pajamingumą ir sukaupti daugiau pagrindinių žetonų.

„gTokens“

Pristatome „gTokens“ kiekvienam tikslui. Vaizdas per „Twitter“.

Užrakinti likvidumo telkiniai

Viena iš pagrindinių „gTokens“ savybių yra užrakinti likvidumo telkiniai, kuriuos pirmą kartą parodė Likvidumo eksperimento įrodymas atliko „UniPower“. „gTokens“ priėmė užrakintus likvidumo fondus kaip priemonę paskirstyti pelną, gautą iš užrakintų likvidumo telkinių, GRO ir „gToken“ turėtojams.

Užrakintų LP kaupimas

Užrakinti likvidumo telkiniai padidina savo balansą sukaupdami 0,5% visų kalimo ir deginimo mokesčių dalį. Kiekvienas „gToken“ pateikia mokesčius, sugeneruotus atitinkamam likvidumo fondui, taigi visi gDAI mokesčiai atiteks GRO / DAI porai, gETH mokesčiai atiteks GRO / ETH porai ir kt..

Degantis pelnas

Tie, kurie turi „gTokens“, periodiškai gauna atlygį, nes užrakintų likvidumo telkinių sugeneruoti mokesčiai kartais sudeginami, pašalinant juos iš apyvartos ir sumažinant bendrą pasiūlą. Visa tai lemia prekybos apimtis ir rinkos nepastovumas, ir tai yra papildomas „gToken“ pelno / augimo šaltinis & GRO laikikliai.

Augimo „DeFi“ kalimo ir deginimo lygtys

Tiems, kurie mėgsta matematiką. Vaizdas per „DeFi Whitepaper“.

„gToken“ arbitražas

Arbitražas yra unikali „gToken“ stiprybė. Iki „Growth DeFi“ sukūrimo nebuvo jokio kito būdo pasipelnyti iš arbitražininkų veiklos, išskyrus likvidumo užtikrinimą fondams. Žinoma, tai taip pat padidino nuolatinių nuostolių riziką, o tai buvo mažiau nei ideali situacija. Viena iš pagrindinių „gTokens“ kūrimo priežasčių yra išspręsti šią nuolatinių nuostolių problemą, kurią sukelia arbitražo elgesys likvidumo telkiniuose.

Arbitražas

Naujas požiūris į seną būdą užsidirbti pinigų. Vaizdas per 3commasTutorials.com

Tai taip pat pabrėžia aukšto likvidumo svarbą GRO / gToken poroms. Kuo didesnis šių porų likvidumas, tuo didesni mokesčiai, atsirandantys dėl arbitrų veiklos. Siekdamas maksimalaus įmanomo likvidumo lygio, „Growth DeFi“ sujungia savo nuolatinius likvidumo fondus su paskatinimais GRO atlygio pavidalu už likvidumo užtikrinimą poroms, šis mechanizmas taip pat žinomas kaip „Likvidumo ūkininkavimas“..

Užtikrinti GRO / gToken porų likvidumą

Taip pat padedate kovoti su nepastovumo nuostoliais ir surinkti papildomų pajamų iš „gToken“, suteikdamas likvidumo bet kuriam iš „gTokens“. Kai tokiu būdu užtikrinamas likvidumas, teikėjas uždirba likvidumo mokesčius ir ūkininkauja GRO augindamas likvidumą. 25% viso GRO žetonų kiekio (250 000 GRO) buvo skirta atlyginti tiems, kurie teikia likvidumą GRO / gToken poroms.

Augimo „DeFi“ programa

Čia įvyksta visi geri dalykai. Vaizdas per Augimo „DeFi“ programa.

Čia pateikiamas visas galimų likvidumo teikėjų pelno šaltinių sąrašas:

  1. 50% likvidumo fondo yra GRO, kuris padidina jo vertę, padidindamas visų GRO grupių apyvartą ir kaldamas & degantys visų „gTokens“ įkainiai.
  2. Kiti 50% yra iš „gToken“, kurie nuolat kaupia palūkanas ir didina mokesčius iš tiekimo svyravimų ir arbitražo galimybių (tai taip pat vertina po to, kai įvyksta periodiniai užrakinto LP dega)..
  3. 3% baseino tūrio surenkami kaip LP mokesčiai.
  4. Be „LP“ mokesčio, „Mooniswap“ taip pat verčia arbitrus varžytis tarp jų ir dalį šio pelno atiduoti LP.
  5. Teikdamas likvidumą porai GRO / gToken, LP taip pat gaus GRO kaip papildomą atlygį už likvidumo užtikrinimą.

Kas yra už augimo Defi

Rodrigo Ferreira yra pagrindinis „Growth DeFi“ vidinio kodo kūrėjas. Jis turi daktaro laipsnį įgijo kompiuterių mokslų studijas iš „Yale“ ir turi gilų oficialios semantikos, programų patikrinimo ir kompiliatorių išsilavinimą. Rodrigo labai domisi kriptovaliutomis / „blockchain“ ir anksčiau yra sukūręs mobilią piniginę bei kriptovaliutų keitimą.

Kaip jis sako savo „LinkedIn“, „būdamas programinės įrangos inžinieriumi, aš galiu surinkti ir įdiegti sudėtingas sistemas įvairiomis kalbomis ir platformomis. Kaip verslininkas man patinka kurti programas įdomiems verslo atvejams, kuriuos galima pritaikyti automatizuojant “.

Augimo „DeFi Devs“

Vyrai už „Growth DeFi“ projekto. Vaizdai per „LinkedIn“.

Irvingas Cabello Almazánas yra „Growth DeFi“ frontendo kodo pagrindinis kūrėjas. Kaip „Full-stack“ javascript kūrėjas, turintis stiprią aistrą „Ethereum“, „DeFi“ ir „blockchain“ ekosistemoje, „Irving“ įgijo patirties kurdamas „React“ ir „Node“ platformas daugiau nei 4 metus, taip pat sukūrė daugybę „Ethereum“ DAPPS, naudodamas „Solidity“, „Web3“ ir „Truffle“.

GRO žetono ateities perspektyvos

GRO žetonas debiutavo 2020 m. Rugpjūčio 26 d., Jo kaina buvo 19,66 USD (remiantis Coinmarketcap.com duomenimis), tą dieną pasiekė aukščiausią 24,66 USD kainą ir uždarė šiek tiek žemiau – 19,03 USD.

Nuo to laiko žetonas buvo gana nepastovus. Pavyzdžiui, praėjus savaitei po įtraukimo į biržą, jos kaina buvo 31,08 USD, tačiau savaitę po jos ji vėl sumažėjo iki 12,97 USD. Šie pakilimai ir nuosmukiai tęsėsi ir nuo 2020 m. Gruodžio 22 d. Žetonas prekiauja 23,69 USD.

GRO kainų diagrama

Nepastovumas yra žaidimo pavadinimas. Vaizdas per Coinmarketcap.com

Turint tokį jauną projektą ir žetoną, beveik neįmanoma numatyti, kas bus toliau, nors „DeFi“ erdvė yra labai karšta, kai mes einame į 2021-uosius metus. Tai galėtų suteikti reikšmingą GRO GRO, nes jis yra susijęs su kai kuriais sparčiausiai augančiais „DeFi“ projektais. erdvėje.

Kaip ir bet kurio „blockchain“ projekto atveju, „Growth DeFi“ tikrai reikia auginti, tai yra priėmimas. Kuo daugiau žmonių naudojasi platforma, tuo greičiau GRO žetonas gali įvertinti, nes jo tiekimo simbolika yra tvirtai susieta su žetonų, surinktų kaip prekybos mokesčiai, deginimu.

Nuo 2020 m. Gruodžio 22 d. Žetonas užima 859 vietą pagal bendrą rinkos viršutinę ribą, kurios viršutinė riba yra 3 519 545 USD. Tai reiškia, kad moneta yra gana žema sąraše, o viena iš pagrindinių priežasčių šiuo metu gali būti nepakankamo platformos naudojimo trūkumas. Apie platformą yra labai mažai informacijos ir duomenų, o kelios kitos derliaus auginimo platformos, tokios kaip „Yearn.finance“ ir „Harvest Finance“, užima reikšmingą vietą kosmose..

Išvada

„DeFi“ ekosistema neabejotinai yra sparčiausiai auganti kriptografijos pramonė, kai įžengiame į 2021 m., O „DeF“ augimas siekia pagerinti naudotojų patirtį teikdamas savo unikalų pasirinkimą, kuris užtikrintų likvidumo teikėjo poveikį ir nepatirtų nuolatinių nuostolių. Ar to pakanka, kad būtų galima atskirti platformą ir padėti jai užimti lyderius kosmose?

Augimo „DeFi“ planas

Kaip greitai „Growth DeFi“ gali augti? Vaizdas per GrowthDeFi.com

Anksčiau mes nebuvome tikri, tačiau, kai kriptovaliutos telkiasi ir pasiekia rekordinius lygius, turėdamos tokią apsaugą nuo nuolatinių nuostolių, gali pakeisti žaidimą. Galų gale, kurie nori užrakinti savo monetas, kad surinktų 6–8% pajamingumą, tik norėdami stebėti, kaip dėl jų turto kainų pokyčių jų kriptografijos vertė kris 10%..

Iš tikrųjų ši tendencija jau pastebima rinkoje. 2020 m. Lapkričio pabaigoje „Ethereum“ ir „Bitcoin“ buvo užrakinti „DeFi“. Tai reiškia, kad 2020 m. Užrakintos ETH vertės šuolis viršija 500%, o 2020 m. – „DeFi“ užrakto BTC masinis padidėjimas daugiau nei 10 000%.

Ir tuo pačiu metu faktinis ETH skaičius yra krito beveik 25% nuo 2020 m. spalio mėn. Nėra aiškios priežasties, kodėl, tačiau gera hipotezė yra ta, kad investuotojai vengia derliaus auginimo dėl nuolatinių nuostolių, kuriuos sukelia kriptokurrenijos kainų padidėjimas..

Tokiu atveju tokia platforma kaip „Growth DeFi“ gali būti labai naudinga, nes „DeFi“ toliau bręsta, vystosi ir auga.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me