Avilio apžvalga: „Steem Fork & Blockchain“, skirta „Web 3.0“

Avilys yra vienas iš naujausių „blockchain“ scenoje, kuris buvo sukurtas 2020 m. Kovo 20 d. Kaip kietasis „Steem“ blokų grandinės.

Tai, be abejo, buvo viena iš ginčytiniausių 2020 m. Šakių, atsižvelgiant į joje dalyvavusius žmones. Vienas iš pagrindinių šio veikėjo buvo ne kas kitas, o „Tron“ įkūrėjas Justinas Sunas. Daugelis tai vertino kaip „Steem“ ekosistemos perėmimą.

Ar verta apsvarstyti avilį, neatsižvelgiant į kovą?

Šioje avilio apžvalgoje bandysiu į tai atsakyti suteikdama jums viską, ką turite žinoti. Taip pat išanalizuosiu HIVE ilgalaikio naudojimo atvejus ir įvaikinimo galimybes.

Kas yra avilys?

Avilys buvo sukurta kaip „Steem“ blokų grandinės tvirtovė ir skirta maksimaliai padidinti socialinės blokų grandinės decentralizaciją po to, kai „Tron Foundation“ ir jos vadovas Justinas Sunas perėmė įmones „Steem“ ir „Steemit“. „Hive“ išlieka socialinių tinklaraščių platforma, apimanti kriptovaliutų atlygius ir reklamuojanti decentralizuotas programas („dApps“) bei „Smart Media Token“ (SMT) naudojimą..

„Hive“ platforma leidžia vartotojams paskelbti savo originalius rašytinius straipsnius, kurie yra nepastebimai saugomi „Hive“ blokų grandinėje. Kūrėjai apdovanojami vietiniais avilio doleriais (HIVE), kai kiti vartotojai balsuoja už jų turinį. Atlygis paskirstomas remiantis infliacijos mechanizmu, kuris yra įtrauktas į „blockchain“ kodą, ir pagal „HIVE“ ženklo vertę.

Avilio „Blockchain“

Avilio „Blockchain“ privalumai. Vaizdas per „Hive.io“

Vartotojai taip pat gali konvertuoti iš avilio dolerių į avilio galią procese, vadinamame statymu. „Avilio galia“ yra įtakos žetonai, suteikiantys vartotojams daugiau galimybių kontroliuoti išmokėjimus po pašto ir leidžiantys jiems uždirbti iš kuratoriaus atlygio.

Jie taip pat leidžia vartotojams balsuoti už liudytojus, kurie valdo blokų grandinę. Keisdamas ankstesnę „Steem“ grandinę, „Hive“ reikalauja 30 dienų suteikimo laikotarpio naujai įtraukiamiems „Hive“ žetonams. Tai vėluoja valdyti ir balsuoti ir padeda išvengti galimų perėmimo žingsnių.

Steem Fork

„Steem“ blokų grandinės tvirtumas iš tikrųjų atkeliavo labai ilgai, nes iš tikrųjų „blockchain“ pradžia. Taip yra todėl, kad pačioje pradžioje, kai buvo sukurta „Steem“ blokų grandinė, jos kūrėjai atliko „ninja“ kasyklą, kuri suteikė „Steemit Inc.“ kontrolę 80% STEEM tiekimo.

Tai buvo įmanoma nesuteikus kitiems pakankamai informacijos, kad būtų galima nustatyti blokų grandinės kasybą. Kai „Steemit Inc“ kontroliavo 80% STEEM žetonų gavybos, buvo išjungta ir „blockchain“ persijungė į „Delegated Proof of Stake“..

Ankstyvieji vartotojai buvo suprantami dėl šio žingsnio, tačiau bendruomenė leido jam atsistoti suprasdama, kad nindzių kasamos lėšos bus skirtos plėtrai ir „Steemit Inc“ jų nepanaudos..

Steemas Steemitas

„Steem Blockchain“ valdo „Steemit Inc.“

Šis pasitikėjimas buvo palaikomas beveik ketverius metus, kol „Tron“ fondas 2020 m. Vasario mėn. Įsigijo „Steemit Inc“ ir „Steem“. „Tron“ fondas taip pat įsigijo 80% „Ninja“ užminuotą „Steem“ akcijų paketą ir pradėjo juos naudoti, norėdamas paveikti valdymą „blockchain“.

Tai paskatino liudytojus išbandyti „softfork“, kad „Tron Foundation“ negalėtų užrakinti lėšų, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo. Kadangi „Tron“ fondas palaiko tvirtus ryšius su biržomis, turinčiomis didelius STEEM kiekius, jie galėjo pakeisti programinę įrangą ir gauti prieigą prie užrakintų lėšų. TRIN generalinis direktorius Justinas Sunas tariamai panaudojo savo turimas akcijas taip pat, kad palaikytų šakę.

„Steem“ bendruomenės atsakymas buvo pasiruošimas nelengvam darbui, kuris juos matytų kaip „Steemit“ ir „Tron Foundation“ kontroliuojant platformą ir „Steem blockchain“. Tai paskatino 2020 m. Kovo 20 d. Sukurti „Hive“ blokų grandinę.

Justinas Sunas Steemas

Justinas Sunas Atviras laiškas į Steemo bendruomenę

Tuo metu „Hive“ blokų grandinė tiksliai nukopijavo „Steem“ blokų grandinę, o tai reiškia, kad visas turinys, sukurtas „Steem“ blokų grandinėje, iki to momento taip pat buvo „Hive“ blokų grandinės dalis. Tai taip pat reiškė, kad visos „Steem“ sąskaitos taip pat egzistuoja „Hive“ blokų grandinėje su jų STEEM veidrodžiu, „Steem dollar“ ir „Steem Power“ ženklų likučiais, nukritusiais į HIVE pinigines..

Išimtis yra „Steemit Inc“ sąskaitos ir sąskaitos tų, kurie palaikė valdymo ataką prieš „Steem“ blokų grandinę. Tos sąskaitos buvo perkeltos, tačiau jos negavo HIVE žetonų asterropo. 80% „ninja“ minėtas akcijų paketas taip pat nebuvo įtrauktas į kietąjį metalą ir jo nėra „HIVE“ blokų grandinėje.

Nuo kovos daugybė aktyvių „Steemit“ narių persikėlė į avilį ir jie taip pat pradėjo savo STEEM akcijų likvidavimo procesą..

Galėtumėte manyti, kad tvirtas darbas užbaigs ginčus tarp dviejų grupių, tačiau kiekviena bendruomenė ir toliau veikė prieš kitas.

Po konkurso „Hardfork“

Pavyzdžiui, „Hive“ valdymo stebėjimo priemonė buvo naudojama kelioms sąskaitoms identifikuoti, kurioms, kaip manoma, buvo sumokėta, kad jos veiktų pagal Tron interesus. Kalbama, kad šios sąskaitos buvo įtrauktos į „Hive“ juodąjį sąrašą, tačiau neaišku, ar šie gandai teisingi. Tiesa, liudytojams, naudojantiems „Tron 0.22.5“ kietmetalį, neleidžiama gaminti avilio blokų.

Hardforkas 0,22,888

Kai kurie iš 20 geriausių avilio simpatiškų liudininkų grandinėje. Vaizdas per Avilio tinklaraštis

Steemitas ir Trono fondas atkeršijo už šiuos žingsnius paleidę kietmedis 0,22,888 o tai trukdo 20 aviliui prijaučiančių liudininkų pervesti savo „Steem“ lėšas. Steemitas teigė, kad šis žingsnis yra būtinas norint išvengti priešiškumo ir šlamšto tinkle.

Nors dvi kontroliuojančios grupės ir toliau konfliktuoja viena su kita, tai neturėjo įtakos vartotojams. Pagrindiniai vartotojai ras savo paskyras tiek „Steem“, tiek „Hive“ blokų grandinėse, ir jie galės toliau naudoti vieną ar kitą arba abu.

„Steem“ keičiasi į avilį

„The Hive hardfork“ iškart atneša keletą svarbių pakeitimų „blockchain“, o per ateinančias savaites ir mėnesius tikimasi daugiau pokyčių. Naujajame „Hive blockchain“ nėra 80% „ninja“ užminuotų žetonų, kurie buvo padaryti kaip prevencija nuo „blockchain“ centralizavimo ir galimos cenzūros.

Nors žetonai nebuvo pervesti į avilį, steigėjo paskyros buvo perkeltos (be žetonų, iš kurių neteko oro) ir jiems, jei pageidaujama, leidžiama dalyvauti naujojoje blokų grandinėje..

Avilio nauda

Kai kurie iš pagrindinių avilio privalumų

„Hive“ kūrėjai taip pat sustiprino apsaugą nuo valdymo išpuolių tinkle, įtraukdami 30 dienų suteikimo laikotarpį naujiems akcijų paketams ir žetonų papildymui.

Šis teisių suteikimo laikotarpis sukuria 30 dienų vėlavimą dalyvauti valdyme ir balsuoti dėl „blockchain“, nors jokie kiti veiksmai neturi įtakos. „Blockchain“ gali būti dar daugiau valdymo pakeitimų, tačiau pakeitimai nebus atliekami prieš tai nepasitarus su bendruomene.

Avilio technologija / naudojimo atvejai

Avilys palaiko „Steem“ naudojamą „Delegated Proof of Stake Consensus“ (DPoS) modelį. Tai leidžia naudotis liudytojais ir žetonų savininkams balsuoti už tuos liudytojus ir perduoti savo balsavimo galią pasirinktam liudytojui.

Liudytojams pavesta išlaikyti ir valdyti „blockchain“. Pašalindamas didžiulį „Ninja“ minėtą „Steem blockchain Hive“ akcijų paketą bando pašalinti centralizacijos tašką, kuris leido „Tron“ kontroliuoti balsavimo procesą ir „blockchain“ valdymą..

Be decentralizuoto „Hive“ blokų grandinės valdymo pranašumų, vartotojai taip pat gali pasinaudoti šiomis technologinėmis funkcijomis:

 • trijų sekundžių blokų kartai;
 • nemokamos operacijos;
 • mastelis;
 • asmeniniai sąskaitų / piniginių pavadinimai;
 • sąlyginio deponavimo galimybės;
 • atlygio už socialinę žiniasklaidą, žaidimus ir leidybos naudojimo atvejus sistema.

„Hive“ blokų grandinė per 20,5 metų taip pat įgyvendino 9,5% APR infliaciją, kuri sumažėjo iki 0,95% APR. Infliacijos lygis mažėja 0,01% kas 250 000 blokų arba maždaug 0,5% per metus. Šis infliacijos skaičiavimas prasideda „hardfork 16“, kuris buvo įgyvendintas 2016 m. Kai sukuriami nauji žetonai, jie paskirstomi taip:

 • 65% infliacijos autoriams / kuratoriams.
 • 15% infliacijos dalininkams.
 • 10% infliacijos, kad blokuotų gamintojus.
 • 10% infliacijos į avilio fondą.

„Dapps“ „The Hive Blockchain“

„Steem“ yra pagrindinė „Steemit“ platforma, o „Hive“ avilys.blogas kaip pagrindinė platforma. Tačiau naudingesnė platforma vadinama Peakd greitai atsirado. „Peakd“ platforma yra nepaprastai naudinga, nes ji apima ne tik „blockchain“ tinklaraščių kūrimo funkcijas, bet ir leidžia atrasti trečiųjų šalių „dApps“..

Šie „dApps“ prieš „hardfork“ tapo plačiai paplitę „Steem“, o „Steem“ blokų grandinėje buvo beveik 100 „dApps“, įskaitant decentralizuotą vaizdo įrašų platformą „DTube“, „Instagram“ tipo platformą „APPICS“ ir populiarų prekybos kortų žaidimą „Steem Monsters“..

„Hive Dapp“ statistika

Kai kurios „Dapp“ statistikos apie avilio „Blockchain“

Nuo 2020 m. Balandžio pabaigos yra daugiau nei dešimt „dApps“ ir žaidimų, kurie perėjo iš „Steem“ arba buvo naujai sukurti „Hive“. Tai apima prekybos kortų žaidimą „Splinterlands“ ir vaizdo platformą „3speak“. Taip pat kalbama, kad populiarus prekybos kortų žaidimas „Steem Monsters“ yra perduodamas „Hive“.

Norėdami rasti „dApps“, žaidimų, įrankių ir kitų trečiųjų šalių plėtinių sąrašą Avilio projektai pateikia „blockchain“ paiešką ir katalogą, kuriame nuo šio rašymo pateikiamos 66 „Hive“ bendruomenės sukurtos programos, svetainės ir įrankiai. Kitas katalogas tvarkomas adresu Avilys ką.

Komanda & Bendruomenė

„Hive“ komanda nuo pat blokų grandinės pradžios paskelbė, kad tinklą palaiko 30 pagrindinių kūrėjų. Daugelis iš jų yra buvę „Steem“ liudininkai ir bendruomenės nariai, kurie anksčiau buvo labai susiję su „Steem“ blokine grandine.

Be to, jie sakė, kad yra daugiau nei 80 kitų, susijusių su plėtojimu už pagrindinės „blockchain“ programinės įrangos ribų. Jie taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad bendruomenė žinotų, jog visi, norintys prisidėti prie „blockchain“ krypties, gali tai daryti laisvai ir kad būsimą „blockchain“ kryptį nulems bendruomenės sutarimas..

„Avilio apie“ puslapyje rašoma:

Turėdami įvairią suinteresuotųjų šalių bendruomenę ir nekontroliuodami blogų veikėjų, asmenys gali patirti tikrą nuosavybę decentralizuotoje blokų grandinėje & kriptovaliuta.

Kitaip tariant, avilys yra atsidavęs decentralizacijai, todėl stipriausia jos bendruomenė ir absoliutaus vadovavimo stoka yra didžiausias pardavimo taškas. Iki šiol tai patvirtino bendruomenė, kuri ir toliau yra labai atsidavusi decentralizacijos žiniai.

Decentralizuoto avilio fondas

Viena iš ypač svarbių, įdomių ir novatoriškų savybių, įtraukta į „Hive“, yra jo decentralizuotas avilio fondas (DHF), kuris yra nepatikimas plėtros modelis, kuris skiria dalį lėšų, kurios neteko, ir būsimus naujus žetonus projekto plėtrai per bendruomenės valdymas.

Paleidžiant „Hive“ blokų grandinė sugebėjo išlaikyti tą patį žetonų lygį kaip „Steem“, paskirstydama dalį naujų „HIVE“ žetonų DHF kaip būdą sukurti didelį, tvirtą išteklių fondą, kuris padėtų palaikyti būsimą „blockchain“ augimą ir remti bendruomenę ir decentralizuotą tinklo plėtrą.

Decentralizuotas avilio fondas

Lėšos, esančios decentralizuoto avilio fonde. Vaizdo šaltinis Peakd

DHF, kuris taip pat vadinamas HiveDAO, gali būti naudojamas finansuoti bendruomenės narių pateiktus pasiūlymus. Vartotojai taip pat galės balsuoti už siūlomus pakeitimus, kaip jiems atrodo tinkama.

Skirtingai nuo „Steemit Inc.“ laikomų „ninja“ kasamų lėšų rezervo, „Avilio“ fondas buvo sukurtas taip, kad neleidžia vienam asmeniui ar grupei įgyti lėšų kontrolės arba kontroliuoti didelių „blockchain“ ar bendruomenės pokyčių..

Kitas esminis DHF fondų momentas yra tas, kad jie buvo užrakinti laiku, kad išvengtų žetonų potvynio rinkoje. Juos lėtai išleis būsimi „Hive“ atnaujinimai.

Avilio žetonai

Kaip ir „Steem“ blokų grandinėje, „Hive“ blokų grandinėje naudojami trys skirtingi žetonai. Kiekvienas atlieka skirtingą funkciją su ekosistema. Trys žetonai yra „HIVE“ žetonas „Hive Power“ ir „Hive“ palaikomas doleris.

 • HIVE – HIVE yra pagrindinė likvidžios valiutos žetona platformoje. „HIVE“ gali būti prijungtas prie „Hive Power“, prekiaujama avilio doleriais arba perkeliama į kitas sąskaitas. Tai yra kriptovaliutos žetonas, panašus į bitkoiną.
 • Avilio galia – „Avilio galia“ (sutrumpintas HP) yra tai, kiek vartotojas turi įtakos „avilio“ tinkle. Kuo daugiau „Hive Power“ turi vartotojas, tuo daugiau jis gali paveikti įrašų ir komentarų vertę. Avilio galia yra mažiau skysta. Jei vartotojas nori „išjungti“ HP, jis gaus vienodą HIVE paskirstymą kas savaitę per 13 savaičių.
 • Avilio doleriai – Avilio doleriai (dažniausiai sutrumpinti HBD) yra likvidūs stabilios vertės valiutos žetonai, skirti susieti su 1 USD. Avilio doleriais galima prekiauti su HIVE ir pervesti į kitas sąskaitas komercijai ar mainams. Avilio doleriai taip pat gali būti konvertuojami į avilį per procesą, kuris trunka 3,5 dienos.

HIVE kaina padidėjo beveik 800% nuo 2020 m. Balandžio 22 d. Iki 2020 m. Balandžio 27 d., Nes kelios pagrindinės biržos, įskaitant „Huobi Global“ ir „Binance“, nurodė prekybos ženklą.

Avilio kainos CMC

„HIVE“ naujausių kainų efektyvumas. Vaizdas per CMC

Tai paėmė žetoną nuo šiek tiek didesnės nei 0,11 USD iki šiek tiek didesnės nei 0,82 USD. Ženklas nuo to laiko pasitraukė iš aukščiausių taškų ir nuo 2020 m. Balandžio 29 d. Jis prekiauja šiek tiek daugiau nei 0,44 USD, suteikdamas jai 124 mln. USD rinkos ribą ir paversdamas ją 48-ąja pagal kriptovaliutą pagal rinkos viršutinę ribą..

Įdomu pažymėti, kad originalaus STEEM žetono vertė šiuo metu yra šiek tiek mažesnė nei 0,20 USD arba mažiau nei pusė HIVE vertės.

Avilio piniginės

Avilio piniginės yra „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Android“ & Žiniatinklis. Galite rasti visą esamų piniginių sąrašą čia. Šiuo metu yra išvardytos septynios piniginės, įskaitant vietinę piniginę, kuri įtraukta į „Hive“ paskyrą.

Avilio piniginės

Vienos populiariausių avilio piniginių

Akivaizdu, kad tai paprasčiausias būdas laikyti avilio žetonus, jei jie buvo nukritę kaip kietojo metalo dalis. Arba „Peakd“ veikia kaip patobulinta „Hive“ blokų grandinės vartotojo sąsaja, taip pat apima piniginės funkcijas.

Kiti variantai:

 • Laivas, Tai yra paprasta darbalaukio piniginė, kuri iš pradžių buvo išleista „Steem“ 2017 m. Tai populiari galimybė tiems, kurie nori saugesnės vietos savo žetonams laikyti.
 • Avilio raktų pakabukas, „Chrome“ plėtinys, kuris taip pat leidžia vartotojams peržiūrėti visus „Hive dApps“ tiesiogiai savo naršyklėje.
 • Avilio piniginė, mobilioji programa, skirta „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Jis reklamuojamas kaip saugus ir leidžia pridėti kelias paskyras bei naudoti QR kodus.
 • Gerbk, graži ir patogi apipavidalinimo sąsaja aplink „Hive blockchain“ tinklą, leidžianti jums kurti savo įrašus, naršyti savo kanaluose, balsuoti už tai, kas jums patinka, rašyti komentarus, skaityti atsakymus, atlikti visas pagrindines avilio funkcijas kasdieniniame socialiniame naršyme, taip pat piniginės veiksmus ir kiti priedai, tokie kaip paieška, skirtingų žymių atradimas ir kt.
 • Avilinis yra dar viena „Chrome“ plėtinių programa, skirta „Hive“ privatiems raktams tvarkyti.

Avilio gairės

Šiuo metu nėra oficialaus avilio plano, nes kūrėjų komanda buvo užsiėmusi sunkumais kovodama su iššūkiais. Teigiama, kad per pirmąsias šešias savo veiklos savaites tinkle padidėjo komandiruočių ir įtraukimo skaičius.

kodų saugyklos yra gyvi ir jau įdiegta daugybė klaidų taisymų, taip pat buvo pateikti keli papildomi siūlomi pakeitimai ir aptariami pakeitimai. Bendruomenės valdymas veikia kaip tikėtasi.

Be to, tinklo infrastruktūra yra stiprinama, kad išliktų stabili ir saugi, ir internete yra daugiau mazgų, kurie padidina tinklo decentralizaciją..

Avilio lenta „GitLab“

Avilio plėtros taryba „GitLab“

Vis daugiau „dApps“ ir paslaugų pereina iš „Steem“ į „Hive“ arba yra kuriamos tik „Hive“. Svarbiausia, kad bendruomenė vis aktyviau vystosi, valdo ir vykdo veiklą.

Iš esmės tai yra didelių pokyčių laikotarpis, taip pat labai pasirengimo ir patikrinimo laikotarpis. Yra daugybė užduočių, susijusių su naujo „blockchain“ sukūrimu, kurios dar turi būti įvykdytos. Kūrėjų komanda vykdo šias užduotis ir kuria pagrindą ateičiai.

Šiuo metu dėmesys buvo sutelktas į pagrindinio kodo atnaujinimą ir diegimą, API kūrimą, kondensatoriaus ir vaizdo prieglobą ir leido bendruomenei aptarti pasiūlymus ateityje.

Kadangi „Hive“ planuoja likti decentralizuota ir leisti bendruomenei siūlyti bei patvirtinti pakeitimus, oficialus planas niekada nebus paskelbtas, nes „Hive“ blokų grandinės plėtra priklauso nuo bendruomenės poreikių..

Išvada

Nors „Steem“ turi tam tikrų pranašumų ir stipriųjų pusių, padidėjusi centralizacija, atsiradusi įsigijus „Tron“ fondą, buvo per daug daugeliui bendruomenės narių ir liudininkų, kurie norėjo decentralizuoto socialinio tinklo. Tai atvedė į tvirtą avilį, sukūrusį avilį.

Yra kelios „Hive“ savybės, kurios yra populiarinamos, iš kurių svarbiausia yra decentralizuota tinklo struktūra ir lėšų valdymas „blockchain“. „DApp“ ekosistema greitai auga ir atrodo perspektyvi, be to, dalyvaujant ilgamečiams „Steem“ vartotojams ir liudininkams, „Hive“ blokinė grandinė yra gerai pradėta.

Pabrėžta, kad gera pradžia buvo 2020 m. Balandžio mėn. „HIVE“ žetonų vertės mitingas, dėl kurio „blockchain“ tapo kur kas vertingesnis nei „Steem“. Nors tai nėra vienintelė savybė, lemianti „blockchain“ sėkmę, ji gali atverti daugiau dėmesio ir daugiau vartotojų „Hive“ bendruomenei.

Paveikslėlis per „Shutterstock“ & Avilys

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me