Band Protocol Review: Saugus ir sąveikus „Oracle“ sprendimas

10 kartų padidėja kriptovaliuta, ypač bulių rinkose. Tačiau tai nėra normalu, tai yra 10 kartų padidėjimas per 30 dienų laikotarpį, kai kriptografijos rinka buvo gana rami. Tam yra tik du paaiškinimai: arba manipuliuojama šio turto kaina, arba atitinkamu turtu Grupės protokolas’S BAND kriptovaliutos žetonas.

„Band Protocol“ egzistavo keletą metų, tačiau tik neseniai išleido pataisytą pagrindinį tinklą. Per pastaruosius kelis mėnesius projektas bendradarbiavo su dešimtimis žymių kriptovaliutų projektų, įskaitant „ICON“ ir „Elrond“, ir matė, kad jo gimtoji BAND žetonas leidžia sumažinti įtraukimą į daugybę gerbiamų biržų, tokių kaip „Coinbase“ ir „Huobi“..

Grupės protokolo apžvalga

Grupės protokolas trumpai. Vaizdas per Grupės protokolas

„Puiku“ galite sakyti „bet kuo ypatingas prekės ženklo protokolas“? Na, „Band Protocol“ siekia išspręsti kriptovaliutos „orakulo problemą“, sukurdamas platformą, kuri decentralizuotai tiekia patikimus realaus pasaulio duomenis ir tiekia juos „Dapps“ bei išmanioms kriptovaliutų blokų grandinėms. „BAND“ 10 kartų kainų siurblys nėra nepagrįstas ažiotažas – tai gali būti tik pradžia!

Grupės istorijos protokolo istorija

Band Protokolas prasidėjo galvoje Soravis Srinawakoon, „Forbes“ iki 30 metų amžiaus verslininkas, Stanfordas kaip „alma mater“ (bakalauro ir magistro laipsnis!) ir „Boston Consulting Group“. Dirbdamas „BCG“ jis įkūrė keletą startuolių, apimančių energetinius gėrimus, kavą ir net keptus „Tofu“ traškučius.

Srinawakoonas įsitraukė į kriptovaliutą 2014 m., Kai išgirdo, kad MIT „airdropped“ 100 USD USD vertės Bitcoinas visiems studentams, užpildžiusiems apklausą. Įdomus faktas: kiekvieno respondento gautas 0,3 Bitcoin vertės dabar yra daugiau nei 3500 USD.

„Band Protocol“ generalinis direktorius

„Band Protocol“ generalinis direktorius Soravis Srinawakoon. Vaizdas per „Twitter“

Netrukus po aerodromo Srinawakoonas ir jo draugai sukūrė a kriptovaliutos „lošimų“ svetainė kuris dvigubai padidėjo kaip „Bitcoin“ maišytuvas – jis apdovanojo „Bitcoin“ vartotojus už laimėjimą kazino žaidimuose. Didžiausiame tinklalapio taške Srinawakoon pardavė ir panaudojo lėšas projekto, kuris ilgainiui taps žinomas kaip „Brand Protocol“, kūrimui..

Šrinawakūnas suprato kad bendruomenėms augant, mažėja sąveikos šiose bendruomenėse kokybė. Jo nuomone, tai visų pirma yra dėl klaidingos informacijos ir nepakankamos atskaitomybės. Kaip toks, „Band Protocol“ iš pradžių buvo sukurtas siekiant pateikti tikslią ir patikimą informaciją į internetines bendruomenes, sukurtas naudojant kriptovaliutų blokų grandines, ir iš pradžių buvo išleistas „Ethereum“ blokų grandinėje 2017 m..

Grupės protokolo etosas

„Band Protocol“ pradinis bendruomenės dėmesys buvo sutelktas. Vaizdas per juostos protokolą

Laikui bėgant, „Band Protocol“ plėtojosi, kad daugiau dėmesio būtų skiriama „Oracle“ elementui. „DeFi“ augimas ir „Dapp“ erdvė leido suprasti, kad daugelis šių technologijų negali veikti, jei neturi prieigos prie realaus pasaulio duomenų, tokių kaip įvairių kriptovaliutų kaina. Be to, šie protokolai turėtų labai ribotus naudojimo atvejus ir vartotojų bazes, jei jie būtų nutildyti nuo realaus pasaulio savo gimtojoje blokų grandinėje.

Defipulsas užrakintas

Bendra „DeFi“ užrakinta vertė pagal „DeFi Pulse“. Vaizdas per „DefiPulse“

Tai suprasdama, „Band Protocol“ komanda atsisakė į bendruomenę orientuotas etosas Ethereum pagrįstos protokolo versijos ir pradėjo kurti naują, specializuotą „Oracle“ protokolą, kuris būtų greitesnis, pigesnis ir kūrėjui palankesnis nei bet kuris kitas rinkoje esantis „Oracle“. Tai paskatino šių metų birželį paleisti naują pagrindinį „Band Protocol“ tinklą. Tai yra „Cosmos“ tinklo dalis ir pastatyta naudojant „Cosmos SDK“.

BAND kriptovaliutos ICO

Grupės protokolas turėjo 2 ICO ir 1 IEO. Pirmasis ICO buvo viešas 2018 m. Rugpjūčio mėn., Kuriame buvo parduota 10 milijonų BAND žetonų už 30 centų USD už BAND kainą, iš viso surinkta 3 milijonai USD. Antrasis ICO buvo privatus, įvykęs 2019 m. Gegužę. Jame buvo parduota 5 milijonai BAND žetonų, kurių kaina 40 centų JAV dolerių už juostą, iš viso surinkta 2 milijonai JAV dolerių..

Grupės protokolas IEO

Grupės protokolas IEO dėl Binance. Vaizdas per „IEO Bin“

„Band Protocol“ IEO buvo pats sėkmingiausias finansavimo etapas, surinkęs beveik 6 milijonus JAV dolerių. Tai parodė, kad per „Binance Launchpad“ buvo parduota šiek tiek mažiau nei 12,4 milijono BAND žetonų, kurių kaina buvo 47 centai USD už juostą. Visi ICO ir IEO raundų metu parduoti BAND žetonai buvo ERC-20, nes pradinė juostos protokolo versija buvo sukurta „Ethereum“.

Bendra BAND pasiūla yra 100 milijonų, nors tikimasi, kad ateityje tai pasikeis (daugiau apie tai vėliau). Tarp 2 ICO ir IEO turų buvo parduota 27,37% visų BAND žetonų.

Grupės protokolo paskirstymas

Band Protocol BAND žetonų paskirstymo suskirstymas. Vaizdas per ICO lašai

Iš likusio tiekimo 25,63% buvo skirta ekosistemos plėtrai, 20% žetonų atiteko „Band Protocol“ komandai, 5% žetonų buvo skirti projekto patarėjams, o likę 22% žetonų buvo rezervuoti juostai Protokolo fondas. Panašu, kad „Band’s“ nėra informacijos apie šį fondą dabartinė dokumentacija arba Vidutinis.

Kas yra juostos protokolas?

Grupės protokolas apibūdina save kaip „kryžminis duomenų orakulas“. Tai gali jums daug nepasakyti, jei nesate susipažinę su terminologija. Kriptovaliutoje duomenų orakulas yra programa, kuri gali sujungti ir prijungti API ir realaus pasaulio duomenis prie decentralizuotų programų ir išmaniųjų sutarčių dėl kriptovaliutų blokų..

Kas yra grupė

„Band Protocol“ yra platforma, teikianti realaus pasaulio duomenis „blockchain“. Vaizdas per „CoinMarketCap“

Šie duomenys gali apimti tokius dalykus kaip oras, akcijų kaina, kriptovaliutos kaina ir net skrydžių žurnalus. Kaip jau spėjote, kryžminė grandinė reiškia, kad „Band Protocol“ tai gali padaryti daugybėje blokų grandinių, o ne tik „Ethereum“, ko šiuo metu trūksta ir yra pagrindinis projekto taškas.

Band Band blockchain yra žinomas kaip „BandChain“ ir jo gimtoji BAND prieigos raktas naudojamas tvirtintojams ir delegatoriams, norint paskatinti tikslius ir naujausius duomenų srautus (daugiau apie tai per akimirką).

„BandChain“ tinklas

Band Protocol’s BandChain iliustracija. Vaizdas per D Sujungtas

Kaip minėta anksčiau, „Band Protocol“ „BandChain“ yra sukurtas naudojant „Cosmos SDK“. Be to, kad „Band Protocol“ orakulas yra „blockchain“ agnostikas, jis yra greitas, pigus ir lengvai įgyvendinamas praktiškai bet kuriame „blockchain“.

Kaip veikia juostos protokolas?

Jūsų (ir mūsų) laimei, kaip dabar veikia „Band Protocol“, yra daug lengviau suprasti, palyginti su kaip tai veikė anksčiau. „Ethereum“ juostos protokolo versijoje dalyvavo kelios duomenimis pagrįstos bendruomenės, kurių kiekviena turėjo savo unikalius prieigos raktus, kuriuos palaikė BAND prieigos raktas ir kurių vertė svyravo, atsižvelgiant į duomenų paklausą šioje bendruomenėje..

Tai svarbu trumpai pažymėti, nes daugybė antrinių šaltinių (pvz., Straipsniai ir „YouTube“ vaizdo įrašai) yra apie „Bandomojo protokolo“ „Ethereum“ versiją. „BandChain“ (dabartinė „Band Protocol“ blokų grandinė) yra daug paprastesnis deleguoto akcijų paketo (DPos) mechanizmo patikimiems duomenims gauti įrodymas. Iš esmės tai yra tikrintojų ir deleguotojų tinklas, užtikrinantis nuoseklius ir tikslius išorės duomenis.

„Band Protocol Oracle“

Band Protocol orakulo iliustracija. Vaizdas per „CoinMarketCap“

Kai kas nors nori paprašyti duomenų iš „Band Protocol“, jis pateikia „BandChain“ išmaniąją sutartį, kurioje pateikiama išsami informacija apie tai, ko jie nori ir kaip jie turėtų būti kaupiami. Tuomet validatoriai pasirenkami pseudo-atsitiktinai remiantis svertiniu vidurkiu atitinkamo akcijų paketo pateikti duomenis.

Jie tai daro paimdami duomenis iš išmaniosios sutarties nurodytų šaltinių ir kaupdami duomenis išmaniosios sutarties nurodytu būdu. Tada šie duomenys yra saugomi „BandChain“ ir yra lengvai prieinami visiems kitiems prašytojams (jei tokių yra).

Bando protokolo greitis

Bando protokolo naudojimo greitis ir kaina. Vaizdas per „CoinMarketCap“

Jei tai sunku apsukti galvą, galite pagalvoti apie tai, kaip užsisakyti restorane. Pateikiate mėsainio (duomenų) užsakymą (išmanioji sutartis) ir užsakyme nurodote, kad ant vienos bandelės norite garstyčių, o ant kitos – kečupo (konkretus būdas, kaip norite, kad duomenys būtų pridėti)..

Virėjai (patvirtintojai) „atsitiktinai“ parenkami atsižvelgiant į tai, kaip jie gali paruošti mėsainį (galbūt geriausias mėsainių virėjas yra ant tualeto, todėl jie renkasi antrą geriausią mėsainių virėją). Sumokėję už užsakymą (BAND žetonais) gausite savo pasirinktą mėsainį (duomenis). Priešingai nei restoranuose, šis procesas „BandChain“ trunka nuo 3-6 sekundžių nuo pradžios iki pabaigos ir kainuoja mažiau nei 1 USD.

Kaip veikia „BandChain“?

„BandChain“ tikrintojai yra įpareigoti sugeneruoti naujus blokus ir apdoroti operacijas (pateikti duomenis). Patvirtintojai apdovanojami BAND žetonais už naujų blokų generavimą ir patikimų duomenų teikimą. Patvirtintojai gali patys nustatyti mokesčius už pateiktus duomenis.

„BandChain“ tikrintuvai

Parodytas tikrintojų vaidmuo „BandChain“. Vaizdas per „CoinMarketCap“

Patvirtintojai taip pat gali iš dalies „nukirsti“ savo akciją, jei jie per ilgai neprisijungę, jei du kartus pasirašo operacijas (ima didesnį už nurodytą mokestį už duomenų užklausą) arba neatsako į duomenų užklausas..

Skirtingai nuo daugelio kitų DPoS ir PoS sutarimo mechanizmų, akcijų paketas, reikalingas norint tapti tinklo validatoriumi, nėra fiksuotas skaičius, o priklauso nuo dydžio kitų tvirtintojų akcijų.

Juostos protokolo tikrintojai

„BandChain“ yra 100 patvirtintojų

Jei norite būti „BandChain“ patvirtintoju, turite būti tarp 100 didžiausių tinklo suinteresuotųjų šalių. Galite patekti į šį pirmaujančiųjų sąrašą arba išklijuodami tam reikalingą BAND, arba įtikindami pakankamai žmonių, kad jie jums deleguotų savo juostą..

Delegatoriai deleguoja savo BAND žetonus jų pasirinktiems tikrintojams mainais už nedidelį blokinių atlygių sumažinimą ir patvirtintojo duomenų prašymo mokesčius. Nors nėra privalomos taisyklės, įpareigojančios delegatus vetuoti tikrintojus ir jų duomenis, jie yra skatinami tai padaryti, nes jei patvirtintojas, su kuriuo jie susidūrė, elgiasi piktybiškai, delegatoriai taip pat matys, kad dalis jų susijusių BAND žetonų yra nukirsta.

„Delegator Roles Band“ protokolas

Parodytas delegatorių vaidmuo „BandChain“. Vaizdas per CMC.

Tiek įgaliotojai, tiek duomenų prašytojai gali naudoti „Lite Client“ protokolą tikrindami pateiktų duomenų kokybę.

Grupės protokolo valdymas

Tiek patvirtintojai, tiek delegatoriai gali balsuoti už arba prieš siūlomus protokolo pakeitimus, kai 1 balsas yra lygus 1 BAND ženklui. Delegatoriai neturi balsuoti taip, kaip tvirtina tikrintojas.

Tiesą sakant, delegatorių balsai yra svarbesni už patvirtintojų pateiktus balsus, siekiant „atsverti“ protokolo valdymą. Jei delegatorius neatiduoda savo balso, jų būsimi balsai automatiškai atiduodami tokiu pačiu būdu kaip ir tvirtintojo balsai.

Balsavimas „Bandchain“ tinkle

Balsavimas „BandChain“. Vaizdas per CMC.

Reikia pažymėti paskutinį dalyką apie tai, kaip veikia „Band Protocol“. Kreipkitės į tai sumaniai ar žiauriai, tačiau naujoji „Band Protocol“ versija yra skirta pristatyti kintamas infliacijos lygis į BAND žetonų tiekimą. Tai gali siekti nuo 7 iki 20% per metus ir egzistuoja siekiant paskatinti BAND žetonų turėtojų dalyvavimą tinkle.

Tikslas yra tai, kad tikrintojai ir delegatoriai į tinklą turėtų įtraukti mažiausiai 66% viso BAND apyvartos tiekimo. Tai buvo infliacinis spaudimas, kad protokolas išliktų pakankamai decentralizuotas ir saugus.

Grupės protokolas ir „Chainlink“

Jei galvojate „palaukite minutę, tai skamba panašiai kaip„ Chainlink “! tada tu teisus. „Band Protocol“ yra laikomas tiesioginiu konkurentu „Chainlink“, kuris šiuo metu yra populiariausias orakulas kriptografinėje erdvėje tolimu smūgiu. Kai kurios „Band Protocol“ funkcijos yra geriausiai vertinamos ir suprantamos lyginant ir palyginus su „Chainlink“, todėl kodėl mes skyrėme šį skyrių, kaip veikia „Band Protocol“.

Pirma, „Chainlink“ orakulas yra suderinamas tik su „Ethereum“ blokine grandine. „Band Protocol“ orakulas yra grandininis agnostikas – jis suderinamas su daugybe blokinių grandinių, įskaitant „Ethereum“. Antra, „Chainlink“ orakulas yra savotiškas „Pagal pareikalavimą“ paslauga.

Grupės protokolas ir „Chainlink“

„Chainlink vs Band Protocol“. Vaizdas per „YouTube“

Kai prašote duomenų naudodami „Chainlink“, galite pasirinkti, kurį iš jų patikimų paslaugų teikėjų norite gauti už juos ir gauti, perdavę kai kuriuos „LINK“ žetonus kaip mokėjimą..

Naudojant juostos protokolą yra tikimybė, kad jums reikalingi duomenys jau yra saugomi kažkur grandinėje, nes jie nuolat tiekiami į tinklą. Tai reiškia, kad duomenis gausite greičiau ir gausite už mažesnę kainą.

Net granulių lygiu duomenų užklausos tvarkomos „BandChain“ kaip vienas sandoris „blockchain“. „Chainlink“ išsiunčia užklausą ir gauna duomenis dviem atskiromis operacijomis, o tai reiškia, kad gali būti daug vėluojama, jei „Ethereum“ tinklas yra perkrautas..

Trečias skirtumas tarp „Chainlink“ ir „Band Protocol“ apima „Pažink savo klientą“ (KYC) taisykles. Jei norite būti „Chainlink“ duomenų teikėjas, turite pateikti dokumentus, patvirtinančius jūsų, kaip asmens ar organizacijos, tapatybę. Tai nėra būtina naudojant juostos protokolą – kiekvienas gali pateikti duomenis, jei jis turi akcijų paketą, kad būtų patvirtintas.

Band Protocol Chainlink KYC

KYC taisyklės vis dažnesnės kriptovaliutoje. Vaizdas Šaltinis

Vienas įdomus dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į tai, kad KYC nebuvimas, atrodo, neturi didelio skirtumo, nes daugelis duomenų kaupimo priemonių, rastų „Chainlink“, taip pat veikia juostos protokole. Tai patogiai atveda prie paskutinio taško: išskirtinumo.

Pagal kai kurie šaltiniai, „Chainlink“ teikia pirmenybę darbui su „blockchain“ projektais, kurie suteikia jiems išskirtinumo dėl „orakulo“ vaidmens. Tai sakant, įprasta, kad kriptovaliutos programos naudoja kelis orakulus, ypač „DeFi“, kur kainų duomenų klaidos gali sukelti precedento neturintį chaosą..

Juostos protokolo gairės

Bandomasis protokolas yra pataisytas ilgalaikė vizija turi būti orakulas, esantis kitose blokų grandinėse kriptovaliutos viduje ir už jos ribų. Norėdami tai pasiekti, komanda yra nubrėžęs 4 fazes raidos, pavadintos žymių kinų ikonų vardu.

Juostos protokolo gairės

Juostos protokolo kūrimo planas. Vaizdas per Grupės protokolas

  • 0 fazė (Wenchang): Tai buvo pagrindinis dabartinis dažnių juostos protokolo pakartojimas, kuris įvyko šių metų birželio 10 d. Šis etapas taip pat apėmė ERC-20 BAND žetonų mainymą pagrindinio tinklo BAND žetonais (apyvartoje vis dar yra daug ERC-20 BAND žetonų).
  • 1 etapas (Guan Yu): Šiuo metu mes turime įvesti pasirinktinę scenarijų kalbą, skirtą išmaniųjų sutarčių „Oracle“ duomenų užklausoms „BandChain“. Jis taip pat sutelkia dėmesį į „BandChain“ integravimą su programomis, esančiomis „Ethereum“ ir „Cosmos“ blokų grandinėse.
  • 2 (Laozi) ir 3 (Konfucijus) fazės: Jie orientuojasi į „blockchain“ sąveikumo gerinimą, leidžiančius naudoti alternatyvius mokėjimo metodus, ir atverti duris įmonės „blockchain“. Šrinawakūnas yra pažymėjęs tas juostos protokolas artimiausioje ateityje sutelks dėmesį į Azijos rinkas (galbūt dėl ​​„Chainlink“ dominavimo Šiaurės Amerikoje).

Juostos šifravimo kainos analizė

BAND kainų istorija yra rega skaudančioms akims ir pasakoja apie mažą (virtualų) variklį, kuris galėtų. „BAND“ į rinką buvo pristatyta kriptovaliutų meškų rinkos viduryje 2019 m. Pabaigoje. Jos kaina kelis mėnesius išliko maždaug 20–30 centų JAV dolerių. Tai buvo šiek tiek mažesnė nei jo ICO kaina – 30 centų USD už žetoną.

Juostos kainos efektyvumas

Juostos kainos efektyvumas. Vaizdas per CMC

Šių metų balandį BAND simbolinės kainos pamažu pradėjo kilti, o galiausiai rugpjūčio 10 d., Lygiai po 2 mėnesių, sprogo iki daugiau nei 17 USD. jos pagrindinis grynasis paleidimas. Tai yra nepaprastai 56x padidėjimas iš jo ICO kainos, ir vien per pastarąjį mėnesį BAND žetonas padidino 10 kartų, nes jis buvo iš eilės įtrauktas į patikimų biržų sąrašą. Nors per pastarąsias kelias dienas buvo šiek tiek pakoreguota, BAND kainos išlieka aukštai, palyginti su ankstesnėmis žemiausiomis.

Kaip gauti juostą

„BAND“ kriptovaliuta galima prekiauti keliose gerai žinomose biržose, įskaitant „Binance“, „Huobi“ ir „Coinbase Pro“. Jei norite decentralizuotų mainų, galite prekiauti BAND tokiais kaip „Kyber Network“ ir Atsikratyti (nors ir su ribotu likvidumu). Jūsų geriausias pasirinkimas yra „Binance“, turint omenyje, kad beveik 80% BAND prekybos ten vyksta.

„Binance“ juosta

Prisiregistruokite „Binance“ ir nusipirkite BAND

Kalbant apie likvidumą, visą parą vykdoma BAND prekybos apimtis yra beveik lygi jos rinkos viršutinei ribai! Tai yra labai neįprasta ir dar rečiau pasitaikančiose kriptovaliutose (nes jos yra užrakintos nustatytuose protokoluose ir jomis negalima prekiauti). Pagal „CoinMarketCap“ dar nebuvo jokių bendro BAND pasiūlos pokyčių.

Juostinės piniginės

Dabar, kai BAND yra savo gimtojoje blokų grandinėje, jūsų galimybės yra gana ribotos, kai kalbama apie pinigines. Vienintelės skaitmeninės piniginės, palaikančios BAND, yra „Trust Wallet“, „Coinbase“ piniginė, ir „Atomic Wallet“.

Juosta „Staking Atomic“

„Atomic Wallet“ palaiko BAND žetonų saugojimą ir laikymą. Vaizdas per Vidutinis

„Ledger“ aparatinė piniginė šiuo metu įtraukia BAND į savo palaikomų kriptovaliutų sąrašą. Jei šiuo metu turite ERC-20 juostos versiją, rekomenduojame ją nusiųsti į biržą, pvz., „Binance“, kur galite ją atsiimti kaip „naują“ BAND žetoną.

Mūsų nuomonė apie juostos protokolą

„Band Protocol“ yra labai labai įdomus projektas, turintis rimtą potencialą. Taip yra dėl vienos paprastos priežasties: norint, kad bet kokia naudinga decentralizuota programa veiktų, reikia orakulų.

Šrinawakūnas tiksliai apibūdina „Oracle“ problema yra verta „milijardų dolerių“ ir, be abejo, tokia pat vertinga „Dapps“, kaip ir jas valdančios blokų grandinės. „Oracle“, pvz., „Band Protocol“, tiesiogine to žodžio prasme yra „interneto ryšys“, dėl kurio „pasaulio kompiuterių“ blokų grandinės, tokios kaip „Ethereum“, yra naudojamos ir vertingos.

Band Band Network tinklo apžvalga

Bando protokolo apžvalga. Vaizdas per „CoinMarketCap“

Anksčiau šiame straipsnyje mes palyginome juostos protokolą su dabartiniu pirmaujančiu kriptovaliutų orakulu „Chainlink“. Jums gali būti įdomu, kaip juostos protokolas ekonominiu lygiu yra iki „Chainlink“. Nors negalime suteikti jokių finansinių patarimų, galime nurodyti keletą dalykų. Pradėkime nuo skaičių.

Pagal rinkos viršutinę ribą „Chainlink“ yra beveik 20 kartų didesnė nei „Band Protocol“ (rašymo metu 6 mlrd., Palyginti su 300 mln.). Nors „Chainlink“ apsiriboja „Ethereum“ blokų grandine, tai tikrai nesvarbu, turint omenyje, kad beveik kiekvienas plačiai naudojamas „Dapp“ ar „DeFi“ protokolas yra sukurtas „Ethereum“. Kaip toks, „Band Protocol“ sugebėjimas būti „blockchain“ agnostiku nėra labai vertingas, kai iš tikrųjų nieko nėra kuriama ant kitų „blockchain“.

„Chainlink CMC“ reitingai

„Chainlink“ reitingas „CoinMarketCap“. Vaizdas per CMC

Kita vertus, priežastis, kodėl „Ethereum“ išlieka dominuojanti, gali būti ta, kad trūksta patikimų ir ekonomiškai efektyvių orakulų, kurie būtų prieinami kitoms „blockchain“, kad būtų galima sukurti konkuruojančias „Dapps“ ir ekosistemas. Tokiu atveju juostos protokolas gali tapti ne Ethereum blokinių grandinių grandine.

„Ethereum“ žetonų rinkos viršutinė riba

„Etherum“ ERC-20 ženklo dominavimas. Vaizdas per Vidutinis

Nėra galimybės nustatyti, ką tai reikštų kainos požiūriu, tačiau mes manome, kad Srinawakoon vertinimas, kad orakulai yra tokie pat vertingi, kaip ir jų aptarnaujamos blokų grandinės, yra 100% teisingas. Tai reiškia, kad tiek Band Protokolas, tiek net „Chainlink“ yra nuvertinti.

Atsižvelgiant į spartėjantį „DeFi“ tempą, jų vertė toliau didės, nes „Ethereum“ ir panašios blokinės grandinės palaipsniui užima pagrindinę kriptografijos stadiją, galbūt netgi meta iššūkį „Bitcoin“ kaip didžiausiai kriptovaliutai..

Vienintelis realus klausimas, kurį matome su „Band Protocol“, yra tas, kuris, deja, yra universalus kriptovaliutoje ir tai yra žetonų paskirstymas. Net 30% visos BAND pasiūlos nėra investuotojų ir „BandChain“ dalyvių rankose.

Norėdamas pridurti traumą, Srinawakoonas kartą pastebėjo interviu kad „vartotojams nerūpi decentralizacija“ ir atrodo, kad protokolas eina ta linkme, kurią sudarys centralizuotas tikrintojų konglomeratas su pasyviais delegatoriais.

Nepaisant šių rūpesčių, mes vis dar neįtikėtinai išpopuliarime BAND. Grupės protokolas vis dar turi daug erdvės augti ir turi rimtą kadrą būti viena iš vertingiausių kriptovaliutų rinkoje.

Tai iš esmės priklausys nuo to, kiek augs kitos kriptovaliutos, ypač tos, kurios bando būti „Ethereum žudikai“. Gera žinia ta, kad žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos, dar ne vėlu investuoti į BAND!

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me