Barry Silbertas: Naujosios pasaulinės kriptografijos tvarkos vadovas

Visi nauji šifruotojai, pradėdami šventą savo tyrimų procesą, vėl ir vėl susidurs su tais pačiais vardais. Lauke, kuris nėra visiškai supakuotas su ekstravertais, vis pasirodo sauja veikėjų.

Daugelis suvokia, kad kriptografija yra šešėlinė sritis, veikianti tamsesniuose, dulkesniuose interneto kampeliuose. Skrisdamas žemiau daugumos radaro, užstoja geekų ir keistuolių kabalą. Šį požiūrį sustiprina garsiausio erdvės vardo paslaptis: mįslingas bitkoino įkūrėjas Satoshi Nakamoto. Kas jis? Kur jis? Ar jis a? Ar jis yra keli žmonės? O kiek jis dar turi bitkoinų?

Barry Silberto pokalbis

Vyras, legenda. Vaizdas per „Coindesk“

Tačiau kriptografija tampa vis labiau įprasta ir kelios įtakingiausios jos figūros žengia toliau į dėmesio centrą. Jie dar nėra namų vardai. Jie nesikepia tuo pačiu žvilgsniu, kaip šio pasaulio Markas Zuckerbergas ar Elonas Muskusas. Bet jiems gali prireikti stipresnio apsaugos nuo saulės pakankamai greitai.

Tokios figūros kaip „Ethereum“ kūrėjas Vitalikas Buterinas, „Ripple“ generalinis direktorius Bradas Garlinghouse’as ir milijardierius investuotojas Mike’as Novogratzas yra pažįstami visiems, kurie labiau nei praeityje domisi kriptografija. Jų nuomonės ieškoma (arba noriai siūloma) apie bet kokią didelę istoriją. Žmonės jų klausosi, o mes matome jų vardus, kurie nuolat cituojami kriptografinėse naujienose.

Tada yra Dvynių mainų įkūrėjai, liūdnai pagarsėjęs Winklevii, Kameronas ir Taileris Winklevoss. Jie gali būti geriausiai žinomi dėl savo nelaimingos pažinties su „Zuck“ ir „Facebook“, tačiau šie du atnešė savo žvaigždės galią į kriptografiją ir dabar yra du karštiausi jos čempionai..

Vitalikas Buterinas

Barry tarp jaunų kriptografinių legendų, tokių kaip Vitalikas Buterinas. Vaizdas per CNBC

Kartu šie vaikinai sudaro neoficialų kripto viešųjų ryšių skyrių. Jie yra tarp labiausiai matomų ir balsingiausių jos figūrų ir visi iš to uždirbo daugybę pinigų. Bet jie nėra vieniši. Yra ir kitų, kurie tyliai taip pat tapo kriptografiniais dideliais kadrais, tačiau kurių vardai galbūt nėra tokie žinomi. Ir vienas įdomiausių ir įtakingiausių iš jų yra vienas Barry E Silbertas.

Kas gi yra Barry Silbertas?

Jei dar negirdėjote apie Barry Silbertą, vadinasi, jūs ne vienas. Nors jis aktyviai dalyvauja „Twitter“ su daugiau nei 220 000 sekėjų, jo vardas nesudaro tokio pat reguliarumo, koks minėtas aukščiau. Tai keista, nes jis yra už įtakingiausių subjektų kriptografinėje erdvėje ir investavo į keletą žinomiausių jos projektų. Atėjo laikas geriau jį pažinti.

Silbertas yra rizikos kapitalo įmonės steigėjas ir generalinis direktorius Skaitmeninių valiutų grupė (DCG), kuris save apibūdina kaip „bitkoinų ir blokų grandinės pramonės epicentrą“. Bendrovė investavo į daugybę kriptografinių ir blokinių grandinių projektų, kurių daugelis yra vieni žinomiausių ir žinomiausių vardų pramonėje. Iš pirmo žvilgsnio tai yra „Brave Software“, „Coinbase“, „Ledger“, „Ripple“, „Zcash“ ir daug, daug daugiau. Sąžininga sakyti, kad Silbertas turi akis į nugalėtoją.

DCG taip pat turi daug dukterinių įmonių, kurios pačios yra stambios pramonės dalyvės. Tai apima turto valdymo įmonę Pilkoji skalė, taip pat „blockchain“ naujienų ir informacijos platforma „CoinDesk“. Vėliau išsamiau išnagrinėsime abu šiuos objektus – ir kai kuriuos kitus. Prieš tai pažvelkime į Silberto kilimo į kriptografinio medžio viršūnę ištakas.

Prieš DCG

Gimęs 1976 m., Barry Silbertas užaugo Gaithersburge (Merilandas), kur jo pirmoji verslo įmonė buvo parduoti beisbolo korteles. Dar besimokydamas vidurinėje mokykloje, jis sėdėjo ir išlaikė Bendrojo vertybinių popierių atstovo egzaminą, taigi kvalifikuotas kaip biržos makleris. Tada jis išlaikė 7 serijos biržos maklerio egzaminą ir, būdamas vos 17 metų, tapo jauniausiu, kada nors tai dariusiu asmeniu..

Baigęs vidurinę mokyklą jis persikėlė į Atlantą studijuoti Emory universitete „Goizueta“ verslo mokykla, iš kur jis įgijo finansų bakalauro laipsnį 1998 m. Baigęs studijas jis įstojo Houlihanas Lokey kaip investicinis bankininkas, bendrovėje likęs iki 2004 m.

Goizueta Barry Silbertas

„Goizueta“ verslo mokykla. Vaizdas per emorybusiness.com

Palikęs Houlihaną Lokey, Silbertas įkūrė įmonę „Restricted Stock Partners“, kuri leido privačioms įmonėms ir investiciniams fondams geriau pritraukti kapitalą prekiaujant nelikvidžiu turtu, pavyzdžiui, ieškiniais dėl bankroto, pradinėmis akcijomis ir ribotos atsargos. 2008 m. Bendrovė pakeitė pavadinimą į „SecondMarket“, „kad geriau atspindėtų jos verslo kryptį“.

„SecondMarket“ tinkamai ėjo iš stiprybės ir 2010 m. Suvažiavime Davose Pasaulio ekonomikos forumas buvo paskelbtas technologijų pradininku. Kitais metais žurnalas „Fortune“ vienu iš savo pavadino Silbertą 40 iki 40 metų, o jis taip pat buvo Ernstas & Jaunasis metų verslininkas 2009 m. Ir dalyvavo „Ižde“ & Rizikos 100 įtakingiausių finansų žmonių sąrašas.

Antroji rinka Silbertas

Vaizdas per „Crunchbase“

Tarp visų šių pagyrimų 2012 m. Silbertas pirmą kartą išgirdo apie naują technologiją, vadinamą bitkoinu. Jis pradėjo jį pirkti pats, tuo pačiu pripažindamas jo kaip turto klasės potencialą. 2013 m. Jis pasitraukė iš „SecondMarket“ generalinio direktoriaus pareigų, norėdamas sutelkti dėmesį į bitkoiną ir besiformuojančią kriptovaliutų pramonę, kuri pasirodė po jo. Galiausiai 2015 m. Jis pardavė „SecondMarket“ NASDAQ, kuris iki šiol valdo įmonę kaip NASDAQ privati ​​rinka.

Bitė tarp jo dantų

Silberto dėmesys bitkoinams pasireiškė kaip „Grayscale Investments“, kurį jis įkūrė 2013 m., Atsisakęs valdyti „SecondMarket“. „Grayscale“ pavyzdinis pavyzdys buvo ir tebėra „Bitcoin Investment Trust“ (BIT), privatus, atviras pasitikėjimo fondas, kuris buvo vienas iš pirmųjų tokio tipo investicinių priemonių visame pasaulyje. Pasitikėjimas (su savo žymekliu GBTC) leidžia investuotojams patekti į bitkoiną kaip turtą, nereikalaujant patiems jo pirkti ir laikyti..

„Bitcoin Investment Trust“

Vaizdas per Cointelegraph.com

2 milijonų dolerių vertės „SecondMarket“ investicija padėjo sustiprinti pasitikėjimą, o šiuo metu jos valdomas turtas yra apie 4,7 milijardo JAV dolerių (AUM). Tai reiškia, kad BIT turi apie 450 000 bitkoinų, t. Y. Šiek tiek daugiau nei 2% viso 21 mln.

Tvirtindamas savo poziciją

Nepraėjus nė trejiems metams po to, kai pirmą kartą išgirdo apie bitkoiną, Silbertas buvo vienas didžiausių čempionų ir pagrindinė asmenybė, pasirodžiusi iš šešėlio į visuomenės sąmonę. BIT pritraukė investuotojų, kurie galbūt kitaip nebūtų priartėję prie šifravimo biržos ar skaitmeninės piniginės. Ir vis dėlto jis tik pradėjo.

„SecondMarket“ pardavimas NASDAQ už neatskleistą sumą leido Silbertui 2015 m. Įsteigti DCG. Įmonės pavadinimas atspindi Silberto įsitikinimą visos „blockchain“ ir skaitmeninių valiutų galia ir potencialu, o ne vien tik „Bitcoin“..

Skaitmeninių valiutų grupė

Vaizdas per DCG

Kaip matėme, jo investicijų portfelis yra didžiulis – remiama daugiau nei 130 projektų, įskaitant keletą labiausiai atpažįstamų šifravimo pavadinimų. Tai daro DCG neabejotinai didžiausią kriptografinį rizikos draudimo fondą, netgi pralenkiantį kitus milžinus „Pantera Capital“, Andreesenas Horowitzas ir Mike’o Novogratzo „Galaxy Digital“.

DCG dukterinės įmonės

Ne tik DCG dydis ir apimtis daro jį ir Silbertą tokiais galingais asmenimis kriptografiniame pasaulyje. Įspūdingas antrinių bendrovių sąrašas taip pat padeda dar labiau sustiprinti DCG, kaip rinkos lyderės, pozicijas.

Mes jau palietėme „Grayscale“, kuris ir toliau išlieka institucinių investicijų į bitkoinus ir kitas kriptografijas per savo investicinius produktus priešakyje. Nors BIT išlieka tolimiausia pavyzdine transporto priemone, pasitikėjimas taip pat siūlo investuotojams susidurti su kitomis kriptomis, tokiomis kaip ethereum, litecoin, XRP ir Zcash, naudojant panašios struktūros produktus. Taigi „Grayscale“ bendras AUM iki 2020 m. Rugsėjo pabaigos sudarys 5,9 mlrd. JAV dolerių, o Niujorke veikiantis pasitikėjimas per pirmąjį metų ketvirtį patyrė rekordinį investicijų lygį.

Pilkoji kriptovaliuta

Vaizdas per Pilkoji skalė

Kaip mano kolega Guy perėjo Monetų biure „YouTube“ kanalas atkreipė dėmesį, finansų įstaigos ir rizikos draudimo fondai pradeda veikti tyliai kaupti milžiniškos BTC atsargos, kurias iš dalies skatino šiuo metu visame pasaulyje tvyranti baimė, netikrumas ir abejonės. Daugelis didelių finansų žaidėjų ilgai naudojasi bitkoinais, matydami tai kaip apsidraudimą nuo infliacijos po Kovidido, o „Grayscale“ pirmauja.

„CoinDesk“

Kita „DCG“ dukterinė įmonė yra naujienų svetainė „CoinDesk“, kurią iš pradžių 2013 m. Gegužę pradėjo „Spotify“ patarėjas ir investuotojas angelas. Šakilas Khanas. Khanas sumanė ir atidarė svetainę per mėnesį, reaguodamas į „skaidrios informacijos trūkumą“, supantį bitkoiną tomis ankstyvosiomis dienomis. Svetainėje teigiama, kad jos „mandatas yra informuoti, šviesti ir sujungti pasaulinę investicijų bendruomenę per naujienas, duomenis, renginius ir švietimą“.

„Coindesk“ vartotojo sąsaja

Vaizdas per „Coindesk“

Vėliau tais pačiais metais „CoinDesk“ sukūrė bitkoinų kainų indeksą (BPI) – pradinę turto kainos referencinę normą, kurią iki šiol vis dar naudoja daugelis žiniasklaidos priemonių. Kitais metais ji paskelbė savo įtakingą Bitcoin būklės ataskaita prieš pradedant, 2015 m. rugsėjo mėn., pirmąją „Consensus“ konferenciją – didžiųjų ir gerųjų susirinkimą iš visos „blockchain“ sferos, kuri tebėra svarbi data šifravimo kalendoriuje.

Ši veikla sukėlė Silberto ir likusios DCG valdybos susidomėjimą, todėl 2016 m. Pradžioje buvo išpirktas „CoinDesk“. Kaip ir tiek daug Silberto investicijų, tai greitai pasiteisino, nes visuomenės susidomėjimas kriptografija tuo pačiu metu tinkamai išaugo. „CoinDesk“ populiarumas ir apimtis nuo to laiko išaugo, o dabar „dirba didžiausia nepriklausomų žurnalistų grupė, skirta„ blockchain “ekosistemos pristatymui“.

Pradžia

Dar trys bendrovės sudaro DCG dukterinių įmonių sąrašą. Pradžia yra skaitmeninis valiuta orientuotas prekybos stalas, kuris

Instituciniams investuotojams teikia „viskas viename“ sprendimą, kaip panaudoti didelę kapitalo sumą. Paslaugos apima saugų, diskretišką pirkimą ir pardavimą, didelių dydžių skolinimąsi ir skolinimą fiksuotomis sąlygomis, turto saugojimo paslaugas, skirtas turto apsaugai, ir tikrinimą, kad būtų laikomasi KYC ir AML reikalavimų..

Bendrovė gyvuoja nuo 2013 m., Nes iš pradžių tai buvo „SecondMarket“ prekybos padalinys. Ją reguliuoja SEC ir FINRA ir tvirtina, kad įstaigoms ir asmenims, turintiems didelę grynąją vertę, apyvarta viršijo 750 mln. USD..

Liejykla

Liejykla yra viena iš naujesnių DCG dukterinių įmonių, kuri praėjusiais metais buvo įkurta be didelių garsų. Jis skirtas bitkoinų kasybos pramonei ir „suteikia kalnakasiams įrankius, kurių jiems reikia norint sukurti rytojaus decentralizuotą infrastruktūrą“. Tai apima kasybos įrangos finansavimą ir įsigijimą, kalnakasių konsultavimą ir konsultavimą bei faktinę kasybą ir kuolą: pati liejykla yra viena didžiausių Šiaurės Amerikos bitininkų kasėjų.

Liejyklos „Blockchain“

Liejyklos komanda. Vaizdas Šaltinis

Įsipareigojusi per ateinančius metus investuoti į liejyklą daugiau nei 100 mln. USD, DCG aiškiai laiko tai svarbia savo ateities strategijos dalimi. Silbertas tai patvirtino sakydamas:

Skaitmeninio turto gavyba ir kaupimas yra „blockchain“ technologijos, kuri paskatins tą pažangą, pagrindas. Liejykla atneša svarbiausius išteklius ir rekomendacijas į svarbiausią pramonės šaką

Luno

Kripto mainai „Luno“ užbaigia DCG dukterinių įmonių sąrašą. Joks save gerbiantis kripto rūpestis nėra išsamus be mažmeninės prekybos biržos, kuri galėtų paskambinti savo vardu, o „Luno“ pažymi DCG pirmąjį svarbų žingsnį nuo institucinių investuotojų.

„Luno“ yra ir mažmeninė prekyba, ir piniginė, turinti daugiau nei 5 milijonus klientų. Kol kas dirbo daugiau nei 40 milijardų JAV dolerių, dirbdama daugiau nei 40 šalių, ypatingą dėmesį skirdama Afrikai ir Pietryčių Azijai. Jis veikia nuo 2013 m. Ir yra prieinamas kaip programa „Android“ ir „iOS“, taip pat su žiniatinklio versija. Iš pradžių buveinė buvo Singapūre, dabar ji įsikūrusi Londone, o iš pradžių DCG gavo finansavimą dar 2014 m.

„Luno Exchange“ vartotojo sąsaja

„Luno Crypto Exchange“ vartotojo sąsaja. Vaizdas per Luno

Įsigijimo kaina nebuvo atskleista, tačiau abi šalys vartotojus patikino, kad „Luno“ ir toliau veiks savarankiškai, nors ir kaip visiškai priklausanti DCG dukterinė įmonė..

Išvada: pirštai pyraguose

2020 m. Rugsėjo mėn. Įsigytas „Luno“ pažymėjo dar vieną langelį įspūdingame DCG dukterinių įmonių sąraše. Bendrovė dabar turi akcijų visose pagrindinėse kriptografinės erdvės srityse: institucinės investicijos per „Grayscale“ ir „Genesis“, naujienos, informacija ir renginiai per „CoinDesk“, kasyba per liejyklą, o dabar taip pat rūpinamasi mažmeniniais investuotojais..

Visa tai yra puikus Barry Silberto pasiekimas, kuris atsidūrė didelio kriptografinių produktų ir paslaugų tinklo centre, o tai padarys jį įtakingu žaidėju erdvėje ateinančiais metais. Vos nėra didelio kriptografijos projekto, kuriam nebūtų naudinga jo indėlis, ir, sektoriui toliau plečiantis, yra gera statyti, kad jis bus viena pagrindinių varomųjų jėgų.

Barry Silbert Rich

Sėdi gražiai? Vaizdas per Vidutinis

Silberto turtas 2018 m. Buvo laikomas maždaug nuo 400 iki 500 milijonų dolerių, todėl jis buvo 16-as „Forbes“ sąraše turtingiausių žmonių kriptografijoje. Tačiau nuolatinė DCG plėtra kartu su įkūrėjo žvilgsniu į potencialą tikrai pamatys, kad jis pakankamai greitai pakils į šias reitingus. Galbūt jis dar neturi tokio paties profilio, kaip kai kurie jo bendraamžiai, tačiau galite tikėtis, kad tai taip pat pasikeis.

Nuo sėkmingos karjeros pagrindinių finansų srityje Barry’ui Silbertui per mažiau nei dešimtmetį pavyko be vargo nukreipti kriptografinį dominavimą. Visa tai priverčia susimąstyti, ką jam pavyks pasiekti per ateinančius aštuonerius metus.

Paveikslėlis per „Shutterstock“ & „Coindesk“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me