Binansinė moneta (BNB): didžiausios šifravimo biržos vietinis žetonas

Binansas pralaužia kelią daugelyje frontų. Be savo rinkos išplėtimo, jie taip pat plėtojo protokolų kūrimą savo gimtąja „Binance“ moneta.

„Binance Moneta“ (BNB) yra daugybė dalykų. Naudingumo žetonas, kuris naudojamas prekybai kriptografija, kūrimo protokolas, skirtas kurti „dApps“ ir išleisti žetonus, atlygio moneta, skatinanti suplakti & išlaidų – sąrašas tęsiamas. Įvaikinimas BNB auga taip pat sparčiai, kaip ir patys mainai.

Tačiau ar šis augimas greičiausiai sumažės ir ar BNB vis dar verta naudoti?

Šioje „Binance“ monetų apžvalgoje pateiksiu viską, ką jums reikia žinoti. Taip pat apžvelgsiu BNB ilgalaikį kainų potencialą ir augimo perspektyvas.

Kas yra Binance?

Kad galėtume jums įžvelgti, kas yra „Binance“ moneta, turime pateikti jums greitą apyvartos, kurią ji išleido, apžvalgą.

Šiuo metu „Binance“ yra didžiausia kriptovaliutų birža planetoje, kurios kiekvienos dienos prekybos apyvarta siekia beveik 1 mlrd. USD. Tai ypač stebina tai, kad mainai prasidėjo tik 2017 m. Viduryje – tiksliau – liepos 14 d.

Tai reiškia, kad per mažiau nei metus jie iš visiškai naujos kriptovaliutos biržos aplenkė kiekvieną kitą biržą ir tapo geriausia pasauline kriptovaliutų birža, kurioje dalyvavo milijonai registruotų vartotojų. Mes išsamiai aptarėme tai savo „Binance Review“.

Kas yra Binance Moneta (BNB)?

„Binance“ monetos yra „Binance“ platformoje naudojami žetonai, todėl, nors jomis prekiaujama atviroje rinkoje ir jų vertė svyruoja, tradiciškai tai yra tai, ką galėtumėte galvoti kaip apie valiutą, pvz., JAV doleris ar Bitcoin.

Nepaisant to, „Binance“ monetos naudojimo atvejis yra labai vertingas, todėl matome, kad simbolio vertė ir toliau didėja.

„Binance“ moneta paaiškinta

Kas yra „Binance“ moneta ?. Vaizdas per „Binance“ tinklaraštis

„Binance“ moneta yra tai, kas žinoma kaip altcoinas, ir kai ji buvo sukurta, ji buvo pagrįsta ERC-20 standartu, naudojant „Ethereum“ tinklą ir „blockchain“. Tai reiškia, kad moneta taip pat atitinka taisykles, kurias bendruomenė nustatė „Ethereum“ blokinei grandinei.

Tačiau dar svarbiau, kad tai leidžia „Binance“ monetai pasinaudoti „Ethereum“ blokų grandinės ir tinklo stabilumu ir saugumu. Jums nereikės jaudintis dėl to, kad jūsų monetos bus pavogtos per 51% ataką ar kitą dvigubų išlaidų scenarijų, nes jas saugo pastatyta ant „Ethereum“.

Visa tai pasikeitė 2019 m. Balandžio mėn., Kai „Binance“ perkėlė BNB į savo tinklą. Tuo metu jie taip pat sudegino 5 milijonus ERC-20 BNB žetonų ir savo piniginėms skyrė atitinkamą kiekį BEP-2 vietinių BNB žetonų..

Tuo metu „Binance“ ragino vartotojus konvertuoti savo „ERC-20“ BNB žetonus į vietinius BEP-2 žetonus, tačiau nuo 2019 m. Lapkričio mėn. „Binance“ vis dar palaiko „ERC-20“ žetonus, o vartotojai vis dar gali konvertuoti į „BEP-2“ žetonus. , nors nebeįmanoma atsiimti ERC-20 žetonų.

„Binance Blockchain“

„Binance“ grandinė atlieka keletą naudingų funkcijų, tokių kaip naujų žetonų sukūrimas esamam turtui suskaitmeninti, siųsti, gauti, įrašyti / minti ir užšaldyti / atšaldyti žetonus.

Taip pat galite stebėti DEX rinką, kad patvirtintumėte tam tikro turto kainą ir rinkos aktyvumą, ištirtumėte grandinės operacijų istoriją ir blokus per „Binance Chain Explorer“, API ir mazgo RPC sąsajas..

Maža to, jūs taip pat galite išgauti kitus „Binance Chain“ duomenis per pilną mazgą ar API, kurti įrankius ir programas, kurie padėtų vartotojams naudoti „Binance Chain“ ir „Binance DEX“, ir, žinoma, siųsti ir gauti BNB žetonus.

„Binance“ grandinės apsikeitimas

„Binance“ grandinės tinklo mainai. Vaizdas per „Binance“

„Binance“ grandinėje naudojama modifikuota „Tendermint BFT“ sutarimo versija. „Tendermint“ buvo sukurta naudoti „Cosmos“ tinkle ir naudojasi moduline architektūra keliems tikslams įgyvendinti, įskaitant tinklo ir konsensuso „blockchain“ sluoksnių teikimą kaip platformą, kur galima kurti skirtingas decentralizuotas programas.

Pagrindinis dėmesys kuriant „Binance“ grandinę yra:

 • Nėra lėšų saugojimo: prekybininkai išlaiko savo privačių raktų ir lėšų kontrolę.
 • Didelis našumas: mažas vėlavimas, didelis pralaidumas didelei vartotojų bazei ir didelė likvidumo prekyba. Mes siekiame pasiekti 1 sekundės blokavimo laiką su 1 patvirtinimo baigtinumu.
 • Žema kaina: ir mokesčiais, ir likvidumo sąnaudomis.
 • Lengva vartotojo patirtis: toks pat draugiškas, kaip ir „Binance.com“.
 • Sąžininga prekyba: kiek įmanoma sumažinkite važiavimą iš priekio.
 • Evoliucionuojamas: gali tobulėti pasitelkdamas amžinai tobulėjančią technologiją, architektūrą ir idėjas.

Kaip veikia BNB?

Jums gali kilti klausimas, kokia yra „Binance“ moneta, jei ji nėra valiuta. Kaip žetonas, naudojamas „Binance“ platformoje, jis atlieka labai vertingą tikslą. Atminkite, kad „Binance“ ima prekybos mokestį už kiekvieną jūsų atliktą operaciją.

Kaip norėtumėte nustoti mokėti sandorio mokesčius? Naudodamiesi „Binance“ moneta galite mokėti mokesčius „Binance“ biržoje, nes tam ji naudojama.

Užuot mokėję 1 USD mokestį už kiekvieną 1000 USD prekybą (tai iš tikrųjų gali gana greitai prisidėti aktyviems prekybininkams), galite tiesiog naudoti „Binance“ monetas, kad padengtumėte mokesčius. Dėl to „Binance“ monetos yra itin naudingos ir vertingos „Binance“ biržos prekybininkams.

Čia tiksliai kaip tai veikia. „Binance“ grąžins prekybos mokesčius tiems, kurie nori naudoti „Binance“ monetą prekiaudami – pirmuosius penkerius metus. Skalė yra slenkanti, todėl pirmaisiais metais naudodami „Binance“ monetas galite gauti 50% nuolaidą savo mokesčiams..

BNB nuolaida

Prekybos mokesčio nuolaida BNB turėtojams. Vaizdas per Binansas

Nuolaida kasmet sumažėja perpus, taigi antraisiais metais nuolaida siekia 25 proc., Trečiaisiais – 12,5 proc., Ketvirtaisiais – 6,75 proc., O penktaisiais ir paskutiniaisiais – nuolaida pašalinama.

Ši nuolaida automatiškai apskaičiuojama ir išskaičiuojama, jei mainų piniginėje turite „Binance“ monetų. Jei nenorite naudoti „Binance“ monetų mokesčiams padengti, taip pat galite lengvai išjungti šią funkciją.

Bet kas tada? Jei nuolaida vis mažės, tai galiausiai nepadarys žetono beverčio?

Na, tai padės, kai į mainus ateis vis daugiau žmonių, tačiau „Binance“ įkūrėjai taip pat rado kitą sprendimą, kad žetono vertė nenukristų.

BNB monetų deginimas

Kiekvieną ketvirtį jie ima 20% savo pelno iš mokesčių ir naudoja jį monetoms pirkti ir „sudeginti“ arba sunaikinti. Tai įvyko jau devynis kartus, o paskutinis deginimas įvyko 2019 m. Spalio 16 d., Kai „Binance“ sudegino 2 milijonus BNB.

Tai buvo antras pagal dydį nudegimas, parodantis, koks stiprus „Binance“ verslas buvo. Didžiausias monetų deginimas įvyko 2018 m. Balandžio 15 d., Kai „Binance“ sudegino 2 220 314 BNB. Išimdamas monetas iš apyvartos, „Binance“ paverčia likusias monetas daug vertingesnėmis. Tai tęsis tol, kol bus sunaikinta pusė monetų atsargų arba 100 milijonų BNB.

Jei pažvelgsite į BNB kainų diagramą, pamatysite, kad monetos kaina išaugo kiekvieną kartą, kai tik kilo deginimas (išskyrus pirmąjį deginimą, nes nebuvo žinoma, kad jis ateina)..

BNB monetų deginimas

„Binance“, švenčiantis 8-ąjį monetų deginimą. Vaizdas per „Binance“ tinklaraštis

Nors iškart po degimo kaina krenta, ji negrįžta į prieš ralį buvusį lygį. Tiesą sakant, BNB buvo viena iš geriausiai veikiančių monetų 2018 m. Pirmąjį ketvirtį, kai daugumos kriptovaliutų vertė sumažėjo perpus daugiau ar mažiau.

Kitas monetos deginimas turėtų įvykti apie 2020 m. Sausio 15 d., Ir nors jokiu būdu negalima numatyti, kad moneta laikysis to paties modelio, panašu, kad taip ir bus. Tai reiškia, kad BNB nusipirkau maždaug prieš mėnesį, kol nudegimas gali duoti labai gražų pelną.

2018 m. Sausio mėn. Sudeginimas būtų buvęs ypač pelningas, nes įvyko tuo metu, kai jautis buvo paleistas kriptografijoje, o BNB nukrito nuo 3,34 USD 2017 m. Gruodžio 15 d. Iki 21,48 USD 2018 m. Sausio 15 d., Kai įvyko deginimas..

2018 m. Nudegimai įvyko meškų rinkoje, tačiau vis tiek būtumėte matę, kad jūsų BNB moneta nuo 9,18 USD 2018 m. Kovo 15 d. Iki 13,06 USD 2018 m. Balandžio 15 d. Atminkite, kad „Bitcoin“ ir daugumos kitų kriptovaliutų vertė tuo pačiu laikotarpiu sumažėjo..

Paskutiniame 2019 m. Spalio 16 d. BNB sumažėjo 5% iškart po degimo, tačiau nuo to laiko jis atsigavo ir vienu metu padidėjo daugiau nei 5%, palyginti su prieš deginimą buvusia kaina.

„Binance Launchpad“

„Launchpad“ yra dar vienas įdomus pasiūlymas, kurį ką tik paskelbė „Binance“. Tai simbolinė emisijos platforma, kuri yra „Binance“ alternatyva „Etheruem ICO“. Tai leis transformaciniams projektams leisti savo žetonus tiesiai ant paleidimo pulto.

Tai taip pat labai svarbu „Binance Moneta“ (BNB), nes ji bus naudojama kaip emitentas. Panašiai kaip ICO padidino ETH „Ethereum“ remiamuose pardavimuose, BNB bus iškeista į raktą, kurį išduoda projektas, vykdantis kėlimą.

Tai jau gana efektyviai naudojama „BitTorrent“ žetonų (BTT) kėlime šių metų sausio mėnesį. Paklausa buvo tokia didelė, kad visas pardavimas baigėsi per mažiau nei 20 minučių. Tai nustebino daugelį žmonių, atsižvelgiant į dabartines meškų rinkos sąlygas.

Neseniai įvyko BNB kainų pakilimas dėl žinių, kad kitas projektas naudos paleidimo pultą savo žetonų išleidimui. Projektas „Fetch.ai“, atgaivinantis naują intelektinės nuosavybės technologijomis pagrįstą autonominę mašinų ekonomiką.

Tai dar vienas patvirtinimas, kad veikla aplink paleidimo pultą gali sukelti BNB monetos paklausą. Kadangi daugiau vartotojų norėjo pasinaudoti BNB, kad galėtų investuoti į „Fetch.ai“, jie toliau pirko BNB, kad galėtų į tai investuoti..

„Binance DEX“

Nors „Binance“ yra didelė centralizuota birža, jie suprato prekybininkų poreikį vykdyti decentralizuotą mainų biržą. Taigi, jie neseniai pradėjo savo „Binance DEX“.

Tiems, kurie to nežino, decentralizuota birža (DEX) yra kriptovaliutos keitykla, leidžianti tarpusavio prekybą tarp dalyvių. Nereikia siųsti kriptografijos į piniginę ir pateikti užsakymų.

binance DEX BNB

„Binance DEX“ naudojimo pranašumai. Vaizdas per Binance.org

„Binance DEX“ yra „Binance“ atsakymas į tai. Jis buvo pastatytas ant „Binance“ grandinės, o vietinis turtas, kuris valdo biržą, be abejo, yra BNB.

Kai kurios kitos „DEX binance“ funkcijos yra:

 • Išleisti naujus žetonus
 • Siųskite žetonus kitiems per DEX
 • Jei reikia, įrašykite žetonus
 • Užšaldykite kai kuriuos žetonus ir vėliau juos atšaukite
 • Pasiūlykite naujų prekybos porų

Per kiek daugiau nei 6 mėnesius „Binance DEX“ prekybos apimtis išaugo ir tapo didžiausia decentralizuota birža, įvertinta „CoinMarketCap“ reitinge. Sukurta daugiau nei 300 tūkst. Piniginių ir šiuo metu yra 114 prekybos porų.

Šis augimas, žinoma, yra puiki žinia ne tik prekybininkams, norintiems decentralizuoto likvidumo, bet ir „Binance Moneta“. Tai padidins jo naudojimą ne tik kaip įrankį, bet ir kaip išleidimo žetoną.

BNB kainų istorija

BNB yra 8-a pagal dydį kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą nuo 2019 m. Lapkričio 20 d., O rinkos viršutinė riba yra 2,87 mlrd. USD. Visų laikų mažiausia moneta – 0,096109 USD – įvyko neilgai trukus po to, kai ji buvo paleista 2017 m. Rugpjūčio 1 d.

Visų laikų rekordas buvo daug naujesnis – 2019 m. Birželio 22 d. BNB siekė 39,57 USD. Žinoma, nuo tada jis buvo daugiau nei sumažintas perpus ir lapkričio 20 d. Prekiaujama 18,47 USD..

Nors kaina yra gerokai žemesnė už birželio aukštumas, atrodo, kad ji galėjo būti apatinė pirmąją 2019 m. Spalio savaitę, o kaina nuo to laiko lėtai pakilo.

BNB kainų efektyvumas

BNB kainų efektyvumas. Vaizdas per CMC

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad BNB kainų dinamika gerokai skiriasi nuo daugelio kitų altcoinų su panašiomis rinkos viršutinėmis ribomis.

Pirmiausia turite atsižvelgti į tai, kad besitęsiantis monetų deginimas mažina BNB pasiūlą rinkoje. Tada jūs turite didėjančią paklausą, kuri yra susijusi su projektu.

Šie du veiksniai yra tai, kodėl BNB buvo mažiau nepastovi nei kitos monetos. Be to, „Binance“ interesas yra palyginti stabili gimtoji valiuta kaip prekybos pora.

Tai pasakę, jie neseniai išleido savo versijas „fiat stablecoins“. Tai apima tokius kaip „Binance USD“ ir „Binance GBP“ stablecoin.

Prekyba & Saugoma BNB

Savaime suprantama, kad „Binance Moneta“ apimtys ir likvidumas yra gana dideli. Panašiai didžioji šios apimties dalis tenka „Binance“ per „Tether“ (USDT) ir „Bitcoin“ poras.

Tačiau jis yra įtrauktas į daugelį kitų biržų, kurios suteikia papildomo likvidumo ir kainų. Tai apima tokius kaip P2PB2B, Coinsbit, MXC ir kt.

Piniginės monetos saugomos piniginėje, kaip ir bet kuri kita kriptovaliuta. Anksčiau jie galėjo būti saugomi bet kurioje su ERC-20 suderinamoje piniginėje, tačiau nuo 2019 m. Balandžio mėn. Pereikite prie „Mainnet“ ir „BEP-2“ žetonų, jums reikia piniginės, suderinamos su „BEP-2“ žetonais..

Laimei, netrūksta piniginių, palaikančių BNB. Jei norite stipriausio saugumo, galite pasirinkti aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger“ ar „Trezor“.

Jei norite mobiliosios piniginės, galite naudoti „Coinomi“, BRD, „Trust Wallet“ arba „Atomic Wallet“. „Jaxx Liberty“ taip pat palaiko BNB, kaip ir sauja kitų piniginių.

„Binance“ grandinės plėtra

Iš tiesų atrodo, kad BNB ekosistemoje vyksta daug. Bet kaip tai reiškia neapdorotą kūrėjo išvestį ir ar vyksta protokolo atnaujinimai?

Laimei, atsižvelgiant į tai, kad „Binance Chain“ yra atviro kodo projektas, mes galime pažvelgti tiesiai į jų kodų saugyklas, kad tai gerai suprastume..

Kodo įsipareigojimai yra puikus barometras, leidžiantis tiksliai nustatyti, kiek darbo atliekama protokolo lygiu. Žemiau yra kodas, įpareigojantis tris aktyviausius atpirkimo sandorius „Binance“ grandinė „GitHub“ per pastaruosius metus.

„Binance“ grandinė „GitHub“

Kodas įsipareigoja pasirinkti atpirkimo kampanijas per pastaruosius 12 mėnesių

Kaip matote iš šios įsipareigojimo veiklos, jie vis dar yra gana aktyvūs stumiantys kodą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „GitHub“ yra dar 23 atpirkimai su skirtingo laipsnio įsipareigojimais.

Iš mano patirties žvelgiant į kitus projektus, tai atrodo gana aktyvi ekosistema. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip aktyviai veikia aukščiau pateiktas „Binance Evolution Pasiūlymas“ (BEP) pasiūlymas.

BEP yra „Binance Chain“ atitikmuo „Bitcoin“ tobulinimo pasiūlymams ir tai yra keletas dalykų, kuriuos bendruomenė norėtų matyti įgyvendintus.

Horizonte yra gausybė BEP, kurių galime laukti. Žinoma, platesnė BNB ekosistema taip pat turi gana tvirtą iniciatyvų planą.

Pažvelkime į kai kuriuos iš šių dalykų?

„Binance Moneta“ planai

„Binance“ moneta prasidėjo šiek tiek daugiau nei žetonas, griežtai naudojamas mokant už prekybos mokesčius, nors kai kurie tvirtina, kad spekuliacija atviromis monetos rinkomis paverčia ją savaime skaitmenine valiuta.

Tačiau tai ne visada bus, nes „Binance“ komanda planuoja išplėsti taikymo sritį, ką galima padaryti su „Binance“ moneta. Tai tampa dar svarbiau, nes toliau didėja BNB kaina, o kylanti „Binance“ vartotojų bazė nori naudoti monetą, kad sutaupytų prekybos mokesčių..

Jau „Binance“ moneta gali būti naudojama investuoti į ICO, esančius „Binance Launchpad“ platformoje, o tai suteikia BNB turėtojams galimybę realizuoti grąžą už jų turimas monetas..

Šiuose ICO buvo „Bread“, „BitTorrent“, „Elrond“, „WINk“, „Kava“ ir daugybė kitų „blockchain“ projektų. Iki šiol „Binance Launchpad“ monetų pardavimas buvo gana sėkmingas, o tai suteikia BNB žetonui tolesnę koją.

Projektai BNB

Projektai naudojant „Binance“ monetą

Be to, jūs nuolat palaikote monetas „Binance DEX“. Kai daugiau decentralizuotų rinkų atsiveria prekyba unikaliomis monetomis, tikėtina, kad padidės BNB paklausa joms valdyti..

Kiti BNB naudojimo būdai šiuo metu apima kelionės išlaidų apmokėjimą pas pasirinktus Australijos prekybininkus, Crypto.com kredito kortelės sąskaitos apmokėjimą, virtualių dovanų pirkimą „Mithril“ platformoje, mokėjimą už viską iš parduotuvių naudojant „PundiX XPOS“ sistemą ir daugybę kitų naudoja. Suteikiama, kad dauguma jų yra susieti su atskiromis platformomis, tačiau didėjant jų naudojimui, ir toliau augs BNB ekosistema.

Kai „Binance“ toliau auga ir pridedama naujų funkcijų, beveik neabejotinai daugės dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami „Binance“ monetas.

Be to, jūs jau galite prekiauti BNB monetomis kaip spekuliantas, norėdami patekti už mažą kainą ir parduoti žetoną brangiau, kaip jau daro daugelis kitų prekybininkų!

Išvada

Nepaneigsi, kad „Binance“ monetos likimas yra glaudžiai susijęs su „Binance“ kaip mainų atlikimu. Nors „Binance“ pamažu atsisako „Binance“ monetos suteikiamos prekybos nuolaidos, jie randa kitų būdų, kaip padaryti monetą vertingą.

Tai apima monetų tiekimo deginimą ir decentralizuoto mainų sukūrimą, kuriame „Binance“ moneta bus naudojama kaip gimtoji valiuta. Tai ne tik padidintų „Binance Coin“ vertę, bet ir suteiktų jai naudos toli į ateitį. Jie taip pat prideda naujų BNB naudojimo būdų, todėl tai tampa vis naudingesnė ir skatina monetos paklausą.

Žinoma, padidėjusios „Binance“ monetos vertės potencialas priklauso nuo „Binance“ kaip mainų sėkmės. Jei mainai gali išlaikyti impulsą, kuris per šešis mėnesius nuo ką tik pradėjusios prekybos vietą užėmė pirmąją vietą, „Binance“ moneta ir tiems, kuriems priklauso „Binance“ moneta, turėtų būti gana šviesi.

Kol kas atrodo, kad tai yra užmiršta išvada, tačiau viskas greitai keičiasi kriptovaliutų erdvėje.

Nors atrodo, kad BNB geriau išlaiko savo vertę nei kiti altcoinai, ji vis tiek laikosi bendros tendencijos rinkose, kuri šiuo metu yra lygi ar mažėjanti..

Naudingos nuorodos

Viršelio vaizdas per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me