Bitcoin artėja prie naujų aukštumų – tik 41 diena buvo didesnė

>

2020-ieji iki šiol Bitcoinui buvo puikūs. Nuo metų pradžios Bitcoin vertė padidėjo 90%. Tai reiškia, kad jei investuotumėte 10 000 USD į Bitcoin šių metų sausio 1 d., Jau turėtumėte 19 000 USD.

Pirmoji mintis, išgirdus meteorinį Bitcoin kilimą šiais metais, gali būti ta, kad negalėjai žinoti, kad kaina šiemet kils. Žinoma, tai tiesa.

Žinojimas, kada pirkti turtą, visada yra sudėtingas sprendimas. Nesuskaičiuojama daugybė „kas būtų, jei būtų“, sukasi mūsų galvose kiekvieną kartą, kai priimame sprendimą, dėl kurio gali prarasti kapitalą. Tačiau Bitcoin istorija tampa įdomesnė, jei per pastaruosius 10 metų priartinsime.

Per pastaruosius 10 metų Bitcoin smarkiai išaugo. Be rinkodaros skyriaus ar centralizuotos komandos, „Bitcoin“ tapo sėkmingiausia technologija šiuolaikinėje istorijoje. Vis dėlto investuotojai ir toliau žaidė žaidimą „kas būtų, jei būtų“ ir kartotų pasiteisinimus, kodėl investuoti į Bitcoin yra bloga idėja.

Klausimas tampa: kada buvo geras laikas pirkti Bitcoin?

Bandydami nustatyti, kurios dienos būtų buvusios geros dienos pirkti Bitcoin, mes kasdien vertinome Bitcoin kainų aukštumas. Per pastarąsias 2568 dienas mes kruopščiai įvertinome dienos aukštumas, kad sužinotume, kiek dienų būtų buvę pelninga pirkti Bitcoin, jei parduotumėte šiandien (2020 m. Spalio 29 d.).

Dėl savo malonumo atlikome tą pačią kitų populiarių išteklių analizę, kad sužinotume, kaip jie veikia. Toliau pateikėme rezultatų rezultatus.

Rezultatai

Kadangi „Bitcoin“ ir kitas turtas artėja prie visų laikų aukščiausių taškų, lengviau konceptualizuoti šiuos duomenis, pabrėžiant dienų, kurių „Bitcoin“ kaina buvo didesnė nei šiandien, skaičių..


Pradėdami nuo „Bitcoin“, galime pastebėti, kad iš paskutinių 2568 dienų „Bitcoin“ kaina buvo didesnė tiksliai 41 dieną. Tai reiškia, kad jei investuotumėte į „Bitcoin“ vieną iš tų 41 dienų ir šiandien parduotumėte „Bitcoin“, būtumėte praradę pinigų.

Tai taip pat reiškia, kad pirkti Bitcoin bet kurią iš 2527 kitų dienų būtų buvę pelninga! Iš esmės, jei investuotojas šiandien pardavė savo „Bitcoin“, kuris buvo nupirktas atsitiktine diena per pastarąsias 2568 dienas, jie turi 98,4% tikimybę gauti pelną.

Peržiūrime mūsų pagrindinį klausimą: kada buvo tinkamas laikas pirkti Bitcoin?

Atsakymas tampa akivaizdus. Anksčiau buvo nedaug blogų laikų pirkti Bitcoin. Vienintelės išimtys buvo tos 41 dienos, kai Bitcoin kaina buvo didesnė.

Nepamirškite, kad netrukus galime sulaukti naujų visų laikų aukštumų. Tuo metu galime pasakyti, kad buvo niekada blogas laikas pirkti Bitcoin. Įsivaizduokite, jei per pastaruosius 10 metų tai būtų žinoję bet kuriuo metu. Be abejo, būtumėte surinkęs tiek Bitcoin, kiek galėtumėte patekti į rankas, net kai kaina buvo nepatogiai aukšta.

Ką apie kitas kriptovaliutas?

Įvertinę kai kurias kitas populiariausias kriptovaliutas, matome, kad procentinė dalis svyruoja nuo 7,14% „Waves“ iki 21,76% „Cosmos“. Nors daugumoje šio turto nuostolingų dienų procentas nėra vienaženklis procentas, per pastaruosius metus daugelis turto atotrūkį sumažino iki 0 proc..

Kas dabar?

Žinoti, ką daryti su šia informacija, nėra aišku. Nors tai gali reikšti, kad kriptovaliutos buvo atnaujintos ir yra pasaulyje besikeičiančio buliaus bėgimo viršūnėje, tai taip pat gali reikšti, kad esame tik kito rinkos ciklo viršuje..

Niekas nežino.

Dienos pabaigoje niekas nežino, ar turto kaina kils, ar sumažės.

Daugiau gerų skaitymų

Pagrindinis kriptografinių robotų vadovas

Socialinė prekyba – nukopijuokite geriausius kripto prekybininkus

Kas yra #DeFi? Decentralizuotų finansų vadovas

Kripto prekyba – kas yra neatidėliotina rinka?

Krevetės yra socialinė prekybos platforma, padedanti automatizuoti prekybą kriptografija. Prijunkite savo mainų sąskaitą prie „Shrimpy“, kad pradėtumėte valdyti savo portfelį kaip profesionalas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Atsakomybės apribojimas

Turinys skirtas tik informaciniams tikslams. Jūs neturėtumėte aiškinti jokios tokios informacijos ar kitokios medžiagos, kaip teisinės, mokesčių, investicinės, finansinės ar kitos konsultacijos. Niekas mūsų svetainėje nėra „Shrimpy“ ar bet kurios trečiosios šalies paslaugų teikėjo raginimas, rekomendacija, pritarimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti vertybinius popierius ar kitas finansines priemones šioje ar bet kurioje kitoje jurisdikcijoje, kurioje toks prašymas ar pasiūlymas būtų neteisėtas. tokios jurisdikcijos vertybinių popierių įstatymai.

Visas šios svetainės turinys yra bendro pobūdžio informacija ir nėra skirta konkretaus asmens ar subjekto aplinkybėms. Niekas svetainėje nėra profesionalus ir (arba) finansinis patarimas, taip pat jokia informacija apie svetainę nėra išsamus ar išsamus aptariamų klausimų ar su tuo susijusių įstatymų išdėstymas. Tik jūs prisiimate vienintelę atsakomybę įvertinti privalumus ir riziką, susijusią su bet kokios informacijos ar kito Turinio naudojimu Svetainėje, prieš priimdami bet kokius sprendimus, pagrįstus tokia informacija ar kitu turiniu. Mainais už naudojimąsi svetaine, jūs sutinkate nelaikyti „Shrimpy“, jos filialų ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjų atsakingais už bet kokią galimą pretenziją dėl žalos, atsiradusios dėl bet kokio jūsų sprendimo, pagrįsto informacija ar kitu turiniu, pateiktu jums per svetainę..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me