Bitcy.biz: Naujausia „Ponzi“ schema, skirta nukreipti „Bitcoin“ vartotojus

Tikriausiai anksčiau esate girdėję frazę „Ponzi“ schema arba „HYIP“ (didelio pelningumo investicijų planas). Paprasčiau tariant, tokia sukčiai veikia pagal šiuos pagrindinius principus:

1. Tai teikia nerealią grąžą, paprastai per labai trumpą laiką padvigubina arba padvigubina investicijas

2. Jie bando plisti per filialų rinkodarą

3. Jie naudoja frazę „garantuotas pelnas“

4. Indėlių negalima atsiimti nustatytą laiką

5. Jie neatskleidžia, kas vykdo sukčiavimą, ir nepateikia netikros informacijos apie tai, kas yra už jo

6. Iš pradžių atrodys, kad jie moka taip, kaip žadėta, tačiau, įvykdžius tam tikrą ribą, svetainė išnyks kartu su visu investuotu kapitalu.

Peržiūrėkime šiuos po vieną ir pamatysime Bitcy.biz yra tikrai „Ponzi“ schema.

1. Tai teikia nerealią grąžą, paprastai per labai trumpą laiką padvigubina arba padvigubina investicijas

„Bitcy“ teigia esanti automatizuota valiutų prekybos platforma. Nėra jokių įrodymų, patvirtinančių tai, tačiau paprastai „Ponzi“ schemos tvirtina turįs kokį nors stebuklingą, neklystantį pinigų uždirbimo metodą, kuris visada veikia ir yra visada pelningas. „bitpetite.com“ teigia, kad jie pelnosi naudodami „monetų maišymą“, „BitConnect“ teigia, kad uždirba pinigus skolindami, o „laser.online“ teigia, kad jie uždirba pinigus … lazeriais.

Esmė ta, kad ši dalis nesvarbi. Jie gali reikalauti beveik bet ko. Pažiūrėkime, kaip neva veikia išmokų struktūra.

Trumpam apžvelkime tai. 2,3% dienos grąža reikštų, kad 100 USD indėlis būtų vertas 102,30 USD per 24 valandas ir 207 USD per mėnesį. Iš esmės žadama kiekvieną mėnesį padvigubinti savo pinigus, o tai yra visiškai juokinga ir visiškai netvaru.

Skaičiai tampa nerealistiškesni tik tol, kol einate žemyn, ir baigiasi ne daugiau kaip 7000% grąža po 100 dienų. Tai vėlgi reikštų, kad 100 USD indėlis per 7 mėnesius taps 7000 USD. Vėlgi, tai neįmanoma ir nerealu.

Ar „Bitcy.biz“ siūlo nerealią grąžą per labai trumpą laiką? Taip.

2. Jie bando plisti per filialų rinkodarą

„Bitcy.biz“ turi sudėtingą rinkodaros filialų programą, kuri teigia, kad apdovanoja žmones, kurie vilioja kitus į spąstus. Atlygis paprastai yra procentas nuo indėlių, kuriuos aukos duoda.

Pasak oficialaus aiškintojo vaizdo įrašą jie paskelbė „YouTube“, tai gali svyruoti nuo 1% iki 10%, kai tapsite programos „regioniniu valdytoju“.

Ar jie naudojasi filialų rinkodara skleisdamiesi? O taip, jie yra.

3. Jie naudoja frazę „garantuotas pelnas“

Aš nemačiau frazės jų svetainėje, bet ji yra jų paaiškintuve vaizdo įrašą.

Tai lengva. Tai tiesiogine to žodžio prasme sako garantuotas pelnas.

4. Indėlių negalima atsiimti nustatytą laiką

Grįždami į investavimo galimybes pastebėsite, kad joms visoms nustatytas laikas. Per šį laiką lėšų negalima atsiimti. To priežastis yra užkirsti kelią vartotojams staiga bandyti ištraukti visus pinigus iš programos, todėl ji anksti sugenda.

Net ir naudojant jų vadinamąją valandinę programą, reikalingas 1440 valandų užrakto laikas. Tai 60 dienų.

Šių vėlavimų nustatymas užtikrina nuolatinį kapitalo srautą, kad jie galėtų toliau mokėti ir atrodytų teisėti kuo ilgiau.

Ar indėliai ribojami atsižvelgiant į laiko trukmę? Visiškai.

5. Jie neatskleidžia, kas vykdo sukčiavimą, ir nepateikia netikros informacijos apie tai, kas yra už jo

Bitcy.biz buvo registruotas rugpjūčio 21 d. su WHOIS ir ši svetainė pradėjo veikti vėliau. Registracija buvo atlikta anonimizuojant paslaugą kad negalėtume pasakyti, kam iš tikrųjų priklauso svetainė.

Apie mus puslapyje naudojami netikri vardai ir netikros nuotraukos. Nuotraukos yra tikrų žmonių, tačiau jos akivaizdžiai pasisavinamos ar pavogtos. Pastebėsite, kad nuotraukose buvo atliktas vaizdų filtras, kuris neleidžia jų rodyti „Google“ vaizdų paieškoje. Vardai taip pat yra netikri.

Bendrovė taip pat teigia esanti adresu Londono aukščiausios klasės New Bond gatvėje. Adresas pasirodo būti drabužių parduotuvės „Miu Miu“ parduotuve.

Mes neįsivaizduojame, kas yra už Bitcy. Jie labai stengiasi nuslėpti, kas jie yra. Šis taip pat yra didelis, pabrėžtinas taip.

6. Iš pradžių atrodys, kad jie moka taip, kaip žadėta, tačiau, įvykdžius tam tikrą ribą, svetainė išnyks kartu su visu investuotu kapitalu.

Bendrovė turi oficialų „Telegram“ puslapį. Atrodo, kad joje žmonės skelbia įrodymus, kad gauna išmokas. Tačiau tai lengvai galima suklastoti, nes „Telegram“ sąskaitas padaryti lengva.

Kanalo moderatoriaus paskyra paskelbė tai:

Kitaip tariant, nesakykite nieko neigiamo apie programą, kitaip jums bus uždrausta.

Ar jie tikrai moka? Su šiomis programomis pasakyti beveik neįmanoma. Partnerių programos leidžia beveik neįmanoma rasti sąžiningų atsiliepimų. Kiekviename įraše, kuriame sakoma, kad kažkas uždirbo daug pelno, taip pat bus įtraukta filialo nuoroda, todėl pranešimas bus šališkas ir greičiausiai melagingas.

Kadangi svetainė vis dar veikia, negalime saugiai paskelbti, kad Nr. 6 yra visiška tiesa. Tačiau, remiantis visais kitais pasakojimo ženklais, kad tai yra klasikinė „Ponzi“ schema, tai tik laiko klausimas, kol ši avarija ir kapitalas bus amžinai prarastas.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me