BRD partneriai, turintys „Wyre“, siūlo pramonėje mažus banko pervedimo mokesčius už kriptografiją

Bendradarbiavimas leis JAV klientams įsigyti BTC, ETH ir DAI iš daugiau nei 1700 bankų

San Franciskas, Kalifornija – (2019 m. Birželio 11 d.) BRD, saugiausia kriptovaliutų mobilioji piniginė, kuria pasitiki daugiau nei 2 milijonai vartotojų 170 šalių, dabar leidžia JAV klientams įsigyti bitino, ethereum ir Dai naudojant banko pavedimus. Naujus pajėgumus JAV klientams palaiko daugiau nei 1700 JAV bankų, kuriuos įgalino nauja partnerystė su „Wyre“, pirmaujančiu mokėjimų tiekėju „blockchain“ pramonėje..

Naujoji partnerystė leis BRD išplėsti savo produktų planą, kad įgyvendintų savo ilgalaikę viziją būti pirmaujančiu mobiliųjų finansinių paslaugų centru kriptografinio turto srityje.

“Turėdami daugiau nei 6 mlrd. USD vertės kriptografinį turtą, apsaugotą BRD prekės ženklu, mes įrodėme, kad tai yra patikimiausia paslauga pramonėje”, – sakė Adomas Traidmanas, BRD generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. „Mes ir toliau stengiamės integruoti geriausius mokėjimo partnerius su mažiausiais mokesčiais, pvz.,„ Wyre “.

„BRD yra viena iš geriausių kosmoso komandų. Jie teikia pirmenybę vartotojų saugumui ir privatumui, tuo pačiu pridėdami reikšmingos vertės “, – sakė Michaelas Dunworthas,„ Wyre “generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. „Tiek BRD, tiek„ Wyre “turi didžiulę patirtį, todėl negalėčiau labiau džiaugtis tuo, ką laikui bėgant pristatysime bendruomenei“.

Naudodami BRD pirkdami BTC, ETH ar Dai, JAV vartotojai dabar galės tiesiogiai susieti savo banko sąskaitą per mažiau nei penkias minutes. Bankiniai pavedimai ne tik leidžia klientams saugiai iškeisti kriptovaliutą, bet ir perka kriptografiją.

Esami BRD vartotojai galės išvengti tradiciškai didelių kainų, o naujokai, norintys patekti į kosmosą, pagaliau turi prieinamą pasirinkimą.

“Mes nuolat girdėjome iš JAV klientų apie dabartinių rinkos lyderių, būtent” Coinbase “, nusivylimą dėl naujovių trūkumo ir supaprastinimo”, – sakė Aaronas Lasheris, vyriausiasis strategijos vadovas ir BRD įkūrėjas. “Nors daugiau gerai finansuojamų žaidėjų tapo labiau laisvės atėmimo ir centralizuoti, BRD liko nepajudinama savo misijoje, kad pagrindinė blokų grandinės vertė būtų perduodama masėms: decentralizuota ir įtrauki.”

BRD padidėjo po sėkmingo 15 USD B serijos padidinimo 2018 m. 2019 m. Pradžioje įmonė pasiekė greičiausią startą įmonės istorijoje:

  • DVIGUBAS: sandorių skaičius per pirmuosius 4 2019 m. mėnesius
  • DVIGUBAS: klientų, keičiančių kriptografinį turtą, skaičius per pirmuosius 4 2019 m. mėnesius
  • TRIPLED: esamų, nemokamų vartotojų, konvertuojančių į aukščiausios klasės klientus, skaičius

BRD vartotojams ir mažmeniniams investuotojams teikia paprasčiausias būdas pradėti nuo bitkoino ir kriptovaliutų. Klientai turi lankstumą pirkdami naudodami kreditines korteles, tikrindami sąskaitas, grynuosius pinigus ar kitas kriptovaliutas. BRD taip pat naudoja pramonėje pirmaujantį saugumo ir privatumo modelį, kuris yra tikrai decentralizuotas ir pasitelkia naujausias mobiliųjų platformų saugumo technologijas..

Apskaičiuota, kad kriptografinio turto apsauga viršija 6 USD ir yra apsaugota, BRD išlieka patikimiausia turima bitkoinų ir kriptovaliutų mobilioji piniginė. Jų pirmaujančios pasaulinės palaikymo komandos atsakymo laikas yra mažesnis nei 90 minučių, kad būtų galima greitai atsakyti į visus klientų klausimus.

BRD programą galima atsisiųsti iš Programėlių parduotuvė arba Google Play. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite BRD adresu www.BRD.com.

Apie BRD

BRD yra pasaulinė įmonė, teikianti „blockchain“ įgalintas finansines paslaugas mobiliojo ryšio kartai. Mes suteikiame vartotojams paprasčiausią ir saugiausią būdą pirkti ir apsaugoti bitkoinus ir kitas kriptovaliutas. Įkurta 2015 m. Ir įsikūrusi Ciuriche (Šveicarija). BRD yra rizikos kapitalo įmonė, kuri iš geriausių investuotojų, orientuotų į bankininkystę, „FinTech“ ir „blockchain“, surinko 55 mln. USD..

BRD šifravimo programos tiek „iOS“, tiek „Android“ yra prieinamos daugiau nei 171 šalyje. Turėdama daugiau nei 2 mln. Klientų visame pasaulyje, BRD sukaupė apytiksliai apsaugotą kriptografinio turto 6 mlrd. USD ir yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių „blockchain“ finansinių programų kasdieniams vartotojams („Top 10“ finansų programa 71 šalyje).

Apie Wyre

Wyre yra pagrindinis kriptografijos infrastruktūros tiekėjas. Prekiaudami daugiau nei 3,5 mlrd. USD kriptovaliutų turtu ir atlikę daugiau nei 1 mlrd. USD komercinius FX mokėjimus naudodami kriptografiją kaip geležinkelį, mes turime užmegztą ryšių su pirmaujančiais bankais, biržomis ir decentralizuotais partneriais tinklą..

Naudodamiesi Wyre API, klientai gali akimirksniu konvertuoti „fiat“ į kriptografiją visame pasaulyje daugiau kaip 50 šalių, 8 skirtingomis „fiat“ ir 3 kriptovaliutomis. Mes koncentruojamės į atitiktį, reguliavimo licencijavimą, likvidumą ir mokėjimų apdorojimą, todėl mūsų partneriai gali padaryti tai, ką jie geriausiai moka, sukurdami nuostabius „blockchain“ įrankius.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

BRD

Spenceris Chenas, pasaulinės rinkodaros viceprezidentas

El. Paštas: [email protected]

Telefonas: (650) 200-3231

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus, prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me