BRD plečiasi, paleidžia „Blockset“, kad paspartintų „Blockchain“ plėtrą

San Franciskas, Kalifornija – (2020 m. Sausio 17 d.) – BRD, saugiausia kriptovaliutų mobilioji piniginė, šiandien paskelbė apie naują įmonėms skirtą „blockchain“ paslaugą „Blockset“, kuri iš esmės pritaikys BRD verslo modelį, kad finansiniai ir bankų sektoriai augtų visame pasaulyje. Šis žingsnis grindžiamas gilia BRD patirtimi ir patikimu prekės ženklu blokų grandinės saugumo, privatumo ir infrastruktūros naujovių srityje, taip pat stipriomis rinkos tendencijomis sparčiai augančioje įmonių „blockchain“ pramonėje..

„Blockset“ yra tvirta „blockchain“ duomenų integravimo platforma, siūlanti įrankių rinkinį, kuris leis esamoms inžinierių komandoms kurti įmonėms skirtas „blockchain“ programas, pasiekti grandinės duomenis per vieną API ir beveik realiu laiku rašyti operacijas keliose grandinėse. truputį laiko, už dalį išlaidų.

“BRD vartotojų verslas dabar palaiko ir saugo daugiau kaip tris milijonus klientų visame pasaulyje, turėdamas 6B USD vertės šifravimo turtą”, – sakė Adomas Traidmanas, BRD generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. “Šiandieninė finansinė aplinka greitai palaiko kriptografinį turtą, o 90% didžiųjų bankų dabar tyrinėja kriptografiją, akivaizdu, kad įmonių blokų grandinės segmente yra ramus naujų iniciatyvų ir galimybių pagrindas”, – pridūrė jis. „Štai kodėl mes sukūrėme savo nuosavą platformą („ Blockset “), kurią bankai, finansinės paslaugos ir didelės kriptografijos įmonės dabar galės panaudoti paspartindamos savo laiką rinkoje ir pristatydamos įmonėms globalaus masto sprendimus. plėtros išlaidos “.

Pagrindiniai „Blockset“ privalumai:

  • Naujų „blockchain“ produktų kūrimo laiko pagreitinimas automatizuojant duomenų grandinės gavybą, suderinant ir išvalant „blockchain“ duomenis ir pristatant juos į naujas įmonės šifravimo programas.
  • Sumažinkite prieglobos ir kūrimo išlaidas, susijusias su „blockchain“ palaikymu, teikdami pagrindinę grandinės palaikymą ir mazgų prieglobą „iš karto“.
  • Įgalinkite visiškai naujus naudojimo scenarijus visoms įmonėms, norinčioms naudoti „blockchain“ duomenis ir rašyti į „blockchain“, kad būtų palaikoma operacijų programa.

Daugiau nei 20 finansinių titanų jau vertina „Blockset“ privačioje išankstinio leidimo programoje, įskaitant „SBI Holdings“, „KPMG“ ir „Ripple“. BRD taip pat pasitelks pagrindinius kanalų partnerius ir pasaulinius sistemų integratorius, kad ateinančiais mėnesiais paspartintų „Blockset“ priėmimą mega įmonėms..

„Blockset“ paprastai yra prieinamas visame pasaulyje nuo šiandien, pirmiausia sutelkiant dėmesį į esamą finansų ir bankų ekosistemą, pasaulines apskaitos firmas ir dideles „blockchain“ įmones, tokias kaip mainai, nauji „blockchain“ ir institucinės globos paslaugos..

Pagrindinė grandinės parama yra prieinama dabar ir per pirmąjį ketvirtį („Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ripple“, „Hedera“ ir „Ethereum“), o 2020 m. Pabaigoje – 15 geriausių grandinių..

„Blockset“ dėka esami BRD mobiliųjų programų vartotojai taip pat galės pasirinkti ir mėgautis greito „blockchain“ sinchronizavimo greičio ir aukštesnio naudojimo lygio pranašumais..

“API yra labai svarbūs finansinių paslaugų ateičiai, ypač besiformuojančiame blokų grandinės ir kriptovaliutos pasaulyje”, – sakė Traidmanas. “Mes nepaprastai džiaugiamės matydami, kaip” Blockset “leis tiek senoms finansinėms institucijoms, tiek naujiems” blockchain “projektams kurti naujus ir novatoriškus pasiūlymus.”

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Blockset“ ir kaip pradėti, apsilankykite: http://blockset.com

+++

Apie BRD

BRD yra pasaulinė įmonė, teikianti „blockchain“ įgalintas finansines paslaugas mobiliojo ryšio kartai. Mes teikiame vartotojams paprasčiausią ir saugiausią būdą pirkti ir apsaugoti bitkoinus ir kitas kriptovaliutas. Įkurta 2015 m. Ir kurios būstinė yra Ciuriche (Šveicarija), BRD yra rizikos kapitalo įmonė, kuri iš geriausių investuotojų, sutelktų į bankininkystę, „FinTech“ ir „blockchain“, surinko 56 mln. USD. BRD šifravimo programas galima įsigyti tiek „iOS“, tiek „Android“ 170 šalių. Turėdama daugiau nei 3 mln. Klientų visame pasaulyje, BRD sukaupė apytiksliai 6B USD saugomo kriptografinio turto ir yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių „blockchain“ finansinių programų kasdieniams vartotojams („Top 10“ finansų programa 71 šalyje)..

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

BRD

Spenceris Chenas, rinkodaros vadovas

El. Paštas: [email protected]

Telefonas: (650) 200-3231

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me