Crypto.com (MCO) apžvalga: „Crypto Powered Visa“ kortelė

Domenas crypto.com iki 1993 m. užregistravo žinomas kriptografas Mattas Blaze’as.

Kaip galite įsivaizduoti, jis pateikė nemažai šio domeno pasiūlymų nuo to laiko, kai kilo kriptovaliutos, tačiau jis ne kartą sakė, kad domenas nebuvo parduotas.

Tai yra tol, kol Monakas kreipėsi į jį ir jis nusprendė jiems parduoti domeną crypto.com!

&# 128165;&# 128165; Sandoris: Gaukite 50 USD NEMOKAMAI Kai gausite „MCO Ruby Card“ ar geresnę kortelę, būtinai naudokite persiuntimo kodą MonetaBureau. Gaukite savo kortelę dabar! &# 128071;

Jie ėmėsi šio pirkinio ir naudojo jį, kad pasikeistų į „Crypto.com“, turėdami naują tikslą paspartinti „pasaulio perėjimą prie kriptovaliutos“..

Kartu su prekės ženklu kriptovaliutos produktai buvo padengti MCO skėčiu, kad jie atitiktų kriptovaliutos pavadinimą. Kol kas tai apima „MCO“ žetoną, „MCO“ piniginės programą, „MCO Visa Card“, „MCO Crypto Invest“ paslaugą, „Crypto Earn“ ir pastaruoju metu mainus, paremtus „Crypto.com“ moneta (CRO)..

Šiame straipsnyje apžvelgiamos funkcijos, kurias dabar galima įsigyti iš Crypto.com, ir bus pabrėžtos kai kurios būsimos funkcijos, kurios dar bus išleistos. Norėdami gauti išsamios informacijos, galite perskaityti „MCO Whitepaper 2.0“

Crypto.com MCO platformos apžvalga

Crypto.com kuria paslaugas MCO platformoje, kad išspręstų prieinamumo ir naudojimo iššūkius, su kuriais susiduria platesnė „blockchain“ pramonė. Vienas laukiamiausių iš šių produktų yra „MCO Visa Card“.

„MCO Visa Card“ yra „Crypto.com“ plano susieti „Visa“ kortelę su kriptovaliutų sąskaitomis grąža, leidžianti vartotojams lengvai išleisti savo kriptovaliutą kasdieniams pirkimams, kur tik „Visa“ priimama.

Monako kortelė ir paraiška

MCO vizų kortelės ir mobilioji programėlė. Šaltinis: crypto.com

Be „MCO Visa“ kortelės, „Crypto.com“ prekės ženklas tapo daugelio MCO produktų ir paslaugų namais. Jau yra MCO piniginės programa ir MCO žetonas. Ir naujausias papildymas yra „Crypto Invest“, kuris leis lengvai investuoti į kriptografiją.

Planuojamus produktus sudaro „Crypto Credit“, kuris suteiks vartotojams kredito liniją pagal MCO žetonus, laikomus užstatu, ir „MCO Private“, kurie siūlys specializuotus produktus ir paslaugas didelės grynosios vertės asmenims..

MCO Visa kortelė

„Crypto.com“ siūlomas „MCO Visa“ kortelių portfelis svyruoja nuo „Obsidian Black“ linijos, kuriai reikia 50 000 MCO akcijų, viršaus iki pagrindinės „Midnight Blue“, kuriai nereikia jokių akcijų. Kiekviename lygyje yra papildomų privilegijų, kurias galima pamatyti išsamiai čia.

Susieję „MCO Visa“ kortelę su „MCO“ piniginės vartotojai gali sklandžiai išleisti savo kriptovaliutą daugiau nei 40 milijonų mažmenininkų visame pasaulyje, priimančių „Visa“.

Kortelių turėtojų pranašumų sąrašas varžosi su bet kuria iš geriausių „Visa“ apdovanojimų kortelių. Vartotojai gali mėgautis „Visa“ kortelės naudojimu be metinių mokesčių, gauti nemokamą siuntimą, gauti iki 5% grąžinamų pinigų už pirkinius, o tam tikros kortelės gali neribotai lankytis oro uosto poilsio salone. Taip pat įtraukiamos „Spotify“, „Netflix“ ir „Amazon Prime“ narystės, taip pat 10% nuolaida „Expedia“ ir „AirBnB“ pirkimams..

Vartotojai taip pat turi galimybę leisti pinigus užsienyje ir gauti tarpbankinius valiutų kursus. Naudodamiesi „Platinum Referral Reward“ programa, vartotojai gali gauti iki 10 000 USD prisijungimo premiją!

Kadangi „MCO Visa“ kortelė nuo pat pradžių buvo vienas iš kertinių „Crypto.com“ elementų, „MCO Visa“ kortelių programa jau yra gerai žinoma. Per dvejus metus, kai kūrėte, Crypto.com turėjo laiko patobulinti ir patobulinti savo pasiūlą, suteikdama vartotojams geriausią įmanomą „Visa“ debeto kortelę. Netrukus jie taip pat pasiūlys mažo tarifo kredito paslaugą kortelėje.

Kortelės klientams Singapūre buvo pristatomos nuo 2018 m. Ketvirtojo ketvirčio. 2019 m. Liepos mėn. Pirmosios kortelės taip pat buvo pradėtos gabenti klientams JAV, o pastaruoju metu nuo 2020 m. Kovo mėn. Kortelės pradedamos gabenti klientams Jungtinėje Karalystėje. tikimasi, kad visa kita Europa netrukus taip pat gaus korteles.

Pradinę pakopos kortelę nemokamai gaunant „MCO Visa“ kortelę gali visi, gyvenantys tose vietose, kur kortelė jau yra gabenama. Privalumai pagerėja kiekvienoje aukštesnėje pakopoje, tačiau kadangi MCO žetonas dabar yra vertinamas daugiau nei 5 USD (nuo 2020 m. Balandžio mėn.), Gali būti šiek tiek brangiau patekti į „Rose Gold“ ir „Icy White“ pakopas (5000 MCO), jau nekalbant apie viršų „Obsidian“ juoda pakopa (50 000 MCO).

Tai reiškia, kad „Obsidian Black“ reikalauja daugiau nei 250 000 USD MCO žetonų, kito lygio „Icy White“ / „Rose Gold“ MCO „Visa“ kortelei reikia 25 000 USD, o „Ruby Steel“ kortelei su 2% pinigų grąžinimo – tik 50 MCO akcijų, kurių vertė yra 250 USD. Tarp šių pakopų yra „Jade Green“ ir „Royal Indigo“ kortelės, kurioms reikalinga 500 MCO ir suteikiama 3% grąžinamoji išmoka, taip pat kai kurie kiti privalumai, tokie kaip „Spotify“ ir „Netflix“ prenumeratos..

MCO eilinis

„MCO Private“ funkcija buvo labai laukiama ir galiausiai buvo paleista 2020 m. kovo mėn. Tai paslauga, pritaikyta „MCO Visa Obsidian Black“ ir „Icy White / Rose Gold“ kortelių turėtojų poreikiams. Specializuotos paslaugos ir prieigos yra skirtos patenkinti didelės grynosios vertės kriptovaliutų turėtojų poreikius.

Crypto.com nariai

Privalumai Crypto.com privatiems nariams

„MCO Private“ klientams teikiama „MCO“ konsjeržo paslauga, taip pat kvietimai ir prieiga prie išskirtinių „blockchain“ pramonės renginių. Klientai taip pat gaus patarimų apie skaitmeninio turto saugojimo paslaugas, konkurencingas investavimo galimybes, pagalbą atliekant nereceptinius sandorius ir specialų klientų palaikymą..

Be šių išmokų, visi „MCO Private“ nariai gauna papildomą 2% premiją už monetas, laikomas „Crypto Earn“ programoje. Šių kortelių turėtojai taip pat gauna nemokamas „Amazon Prime“ narystes ir padidintus kredito limitus (iki 2 mln. USD „Obsidian Black“ kortelių turėtojams). „Obsidian Black“ kortelės turėtojai taip pat gali pasinaudoti „Private Jet“ paslauga. Visi „MCO Private“ nariai gaus specialų „Crypto.com“ firminių prekių sutikimo paketą.

„MCO“ piniginės programa

„MCO“ piniginė buvo gerai įvertinta, jos reitingas – 3,8 „Apple App Store“ ir 4,3 reitingą „Google Play“ parduotuvė. Viena iš puikių savybių yra galimybė pirkti žetonus tiesiai iš piniginės, naudojant susietą kredito ar debeto kortelę ir net banko pavedimu. Dabar piniginėje galima įsigyti daugiau nei 50 skirtingų kriptovaliutų už tikrą kainą, be jokių papildomų mokesčių, komisinių, skirtumų ar antkainių..

Crypto.com „Apple Store“

„Crypto.com Mobile App“ ekrano kopijos. Vaizdo šaltinis: Apple parduotuvė

Jis taip pat palaiko septynias „Fiat“ valiutas, įskaitant USD, JPY ir EUR. Jūs netgi galite keistis „Fiat“ valiutomis realiuoju laiku vykdomais tarpbankiniais kursais, sutaupydami iki 8%, palyginti su greitųjų bankų kursais. Piniginės vartotojai gali prisijungti prie programos „Crypto Earn“, kad uždirbtų iki 8% per metus palūkanų už daugybę kriptovaliutų ir iki 12% per metus už daugelį kriptovaliutų..

Jei norite išvengti pervedimo mokesčių, tai gali padaryti ir MCO piniginė. Akimirksniu siųskite kriptografiją ir „fiat“ kitiems „Crypto.com“ piniginės vartotojams be jokių mokesčių.

MCO piniginė taip pat apdovanoja jus tuo, kad dalijatės su draugais. Galite gauti 10–25% komisinio mokesčio už kiekvieną pirkinį, kurį įsigijo asmuo, atsisiųsdamas iš jūsų piniginę, unikalų persiuntimo kodą. Ir jūs galite gauti 10 000 USD registracijos premijas.

Galiausiai prekybininkai ir investuotojai bus patenkinti galimybe sekti daugiau nei 200 skirtingų kriptovaliutų. Diagramos yra lyginamos su USD arba lyginant su BTC ir pateikia duomenis apie kainą, apimtį, procentinį pokytį ir daug daugiau. Ši funkcija puikiai susieta su naujai paleista „Crypto Invest“ paslauga.

„MCO Crypto Invest“

Spalio pradžioje „Crypto.com“ pradėjo naują paslaugą „MCO Private“ klientams, vadinamą „Crypto Invest“. Tai kriptovaliutų portfelis ir prekybos įrankis, kuris supaprastina investavimą ir prekybą kriptovaliutomis. Vartotojai gali sukurti savo individualų portfelį ir automatiškai prekiauti, remdamiesi rinkos signalais.

„Crypto Invest“ „Crypto.com“ programa

„Mobile App“ funkcijos „Crypto Invest“ vartotojo sąsaja

Skirtingai nuo kitų produktų, „Crypto Invest“ nėra tik kriptovaliutų krepšelis. Tai yra prekybos strategijų rinkinys, kuris veiks bet kurioje rinkoje. Ir tai puiku tiems, kurie tik pradeda savo investicijų į kriptografiją portfelį, nes vartotojai nepagailėjo būtinybės atlikti išsamų tyrimą apie didžiulę turimų kriptovaliutų visatą. Vietoj to jie gali investuoti į „Crypto Invest“ produktą ir leisti „Crypto.com“ tvarkyti išsamią informaciją.

Pasak „Crypto.com“ įkūrėjų ir generalinio direktoriaus Kriso Marszaleko:

„Crypto Invest“ dirbome daugiau nei metus, įskaitant tris mėnesius uždaroje beta versijoje. Per tą laiką rinkoje pasirodė daugybė kriptografinių investicinių produktų, kurie visi buvo sukurti kaip valiutų krepšeliai ar kriptografiniai indeksai. Šių pastangų lemta žlugti meškų rinkoje.

Kaip veikia „Crypto Invest“?

Gana gerai žinoma, kad visų rinkoje esančių altcoinų kainos yra labai susijusios su Bitcoin, o tai sukėlė diversifikavimo strategijų sunkumų ir praktiškai buvo neveiksmingos. Norint sumažinti rinkos riziką kriptovaliutomis, reikia dar kažko.

„Crypto Invest“ bando tai išspręsti naudodamas pažangias kvantinės prekybos strategijas, kurios buvo sukurtos gerai veikti bet kurioje rinkoje. Už „Crypto Invest“ naudojimą mokama tik tada, kai gaunamas pelnas. Tai reiškia, kad nėra jokio pradinio mokesčio, pasitraukimo mokesčio, balansavimo ar mokesčio už valdomą turtą. Crypto.com užima tik 9% pelno tiems, kurie turi MCO žetonus, arba 18% pelno kitu atveju.

„Crypto Invest“ turi šias funkcijas ir funkcionalumą:

„Crypto Invest“ portfeliai

Tai yra pagrindiniai portfeliai, suteikiantys vartotojams galimybę naudotis net 30 skirtingų kriptovaliutų. Portfeliai yra pritaikyti rizikos apetitui taip:

  • Augimas: didesnis augimas, didesnė rizika
  • Subalansuota: vidutinis augimas, vidutinė rizika
  • Konservatyvus: sumažėjęs augimas, minimali rizika

„Crypto Invest“ prekybos strategijos

Prekybos strategijos, įtrauktos į „Crypto Invest“, nėra trumpalaikės dienos prekybos ar skalpavimo strategijos. Vietoj to, jos buvo sukurtos kaip vidutinės trukmės ir ilgalaikės strategijos, skirtos naudoti nuo dienų iki savaičių. Šiuo metu yra trys strategijos, naudojamos valdant portfelius:

  • Automatizuota prekyba: pašalina strategijų rinkinį, kuris fiksuoja rinkos judėjimą pagal rinkos nuotaikas.
  • Rinkos sekimas: vienodas didžiausio rinkos turto atstovavimas.
  • Stabilus: Stablecoin pozicijos naudojamos rizikai sumažinti ir rizikos valdymui užtikrinti.

Papildomos „Crypto Invest“ funkcijos

  • Lengva pradėti: mažos minimalios USD 20 USD investicijos
  • Lengva palikti: nėra išėjimo mokesčių ar baudų
  • Sąžiningi mokesčiai: mokesčiai nerenkami, nebent jūs uždirbate pelno. Kas gali būti teisingiau?
  • „MCO Utility“: klientai, turintys MCO žetonų, gali gauti 50% nuolaidą nuo visų „Crypto Invest“ mokesčių..

Pastaba: Dėl reguliavimo reikalavimų „Crypto Invest“ šiuo metu nepasiekiama Jungtinėse Amerikos Valstijose, Honkonge ir Singapūre.

„Crypto.com Exchange“

Per ketverius gyvavimo metus sukaupus daugiau nei 1 milijoną vartotojų, nenuostabu, kad Crypto.com žengė dar vieną žingsnį į priekį, pradėdamas mainus. Keitimasis vyko 2019 m. Lapkričio mėn. Ir yra dar vienas būdas, kuriuo Crypto.com įgyvendins savo viziją įdėti „kriptovaliutą į kiekvieną piniginę“.

Pradėjus platinti didžiulę vartotojų bazę, mainai jau gali užtikrinti puikų likvidumą ir pasaulinės klasės saugumą. Galiausiai, vartotojai gauna patogią naudoti sąsają ir mokesčius, kurie gali siekti net 0 USD, kai sutelkta pakankamai CRO žetonų.

Crypto.com vartotojo sąsaja

„Crypto.com Exchange“ vartotojo sąsaja

„Crypto.com“ savo vartotojams jau teikia daugybę naudingų funkcijų, tokių kaip „Crypto“ debeto kortelė ir „Crypto Invest“ bei „Crypto Earn“ platformos. Be to, jie yra patikimas prekės ženklas, kuris padės įgyti ir išlaikyti naujus klientus.

„Crypto.com“ biržoje numatyti tik 0,008% mokesčiai gamintojams ir 0,02% vartotojams, ir šiuos mokesčius galima sumažinti pasisavinant CRO žetonus. Platforma siūlo vartotojams gilų pasaulinį likvidumą per patentuotą „Vortex Liquidity Engine“.

Galiausiai vartotojai gali jaustis saugūs dėka institucinio lygio saugumo ir globos sistemų, įdiegtų Crypto.com biržoje. Tai apima ISO sertifikatą 27001: 2013, 1 lygio PCI DSS ir CCSS (3 lygis) „Ledger Vault“ vykdymą ir bendradarbiavimą

Biržoje jau yra 35 rinkos poros ir planuojama, kad ateinančiais mėnesiais bus dar daugiau. Vienas privalumas vartotojams, kurie mainais užima pakankamai CRO, yra prieiga prie „The Syndicate“, kur naujos monetos debiutuoja ir parduodamos su nuolaida vartotojams, turintiems prieigą.

Sindikatas

Sindikatas yra tas, kur vartotojai, turintys savo CRO biržoje, gali įsigyti kitas kriptovaliutas su nuolaida. Norint dalyvauti „The Syndicate“, kuris veikia nuo 2020 m. Sausio mėn., Turi būti pritraukta mažiausiai 10 000 CRO. Buvo parduota, kai sindikato nariai galėjo įsigyti BTC ir ETH su 25% nuolaida, o kiti – už LINK, BCH, ir XTZ, kur kaina buvo sumažinta 50%.

Crypto.com sindikatas

Naujausio „Vechain“ sindikato, esančio Crypto.com, pavyzdys

Kai monetos išgyvena sindikato įvykį, jos yra įtrauktos į prekybos biržą. Jie taip pat gali dalyvauti prekybos mūšiuose prekybos arenoje, suteikdami įvairias premijas prekybininkams, kurie kaupia didžiausią prekybos apimtį. Taip pat yra laimingų burtų traukimo renginių, o turintys CRO gali padidinti savo galimybes laimėti. CRO įtraukimas į sindikatą taip pat suteikia iki 20% grąžą per metus.

Crypto.com Soft Staking

Crypto.com taip pat daro jų mainus patrauklesnius prekybininkams, pristatydamas „Soft Staking“, kuris suteikia iki 5% per metus naudos iš 14 skirtingų kriptovaliutų (BTC, BCH, ETH, USDT, USDC, XRP, LINK, LTC, EOS, XLM, ATOM, XTZ, MCO ir CRO) laikant Crypto.com biržoje.

Crypto.com Staking

„Soft Staking“ privalumai & Grįžimo normos. Šaltinis: Crypto.com

Užrakinimo laikotarpio nėra, o vartotojai yra apdovanojami kasdien, be jokių papildomų veiksmų. Jei šios 11 monetų laikomos piniginėje, vartotojai gauna statinį atlygį. Tai apima net monetas, kurios gali būti laukiančios o dalies

MCO kreditų paslaugos

Kita funkcija, kuri yra darbe, yra „MCO Credit Services“. Tai bus revoliucinis produktas, leidžiantis gauti reikalingą ir nusipelnytą kreditą, sudėdamas MCO žetonus. Taigi, jei turite 10 000 USD vertės MCO žetonų, galite gauti 6 000 USD kredito liniją.

„Crypto.com“ kredito paslaugų nauda

„Crypto.com“ kredito paslaugų nauda

Tačiau skirtingai nei tradicinės kreditinės kortelės, nėra jokių išrašų ir minimalių mokėjimų. Kredito avansus mokate kaip norite. Jei negalite arba nenorite mokėti savo MCO žetonų, galite sumokėti skolą.

MCO žetonas

„Crypto.com“ ekosistemą maitinantis naudingumo ženklas yra ERC20 MCO prieigos raktas. Tai buvo išleista ICO minios išpardavime, kurį komanda sustabdė 2017 m. Birželio mėn. Jie surinko 26 mln. USD mainais už pirmąjį MCO žetonų išleidimą..

MCO bus naudojama ekosistemoje, kad būtų galima uždirbti atlygį už pirkimus ir akcijas bei sumokėti už persiuntimus. MCO sekė likusią rinkos dalį ir pasiekė aukščiausią lygį 2017 m. Rugpjūčio mėn. Nuo tada jie sekė likusią rinką, kai 2018 m. Įžengė į lokio teritoriją, o iki 2018 m. Gruodžio mėn.

Nuo to laiko žetonas atsigavo, 2019 m. Pasiekęs daugiau nei 5 USD, šiek tiek atsitraukdamas, bet po to 2020 m. Prekiaudamas maždaug 5 USD lygiu. MCO galima įsigyti ir prekiauti daugelyje pasaulinių biržų, šiuo metu įskaitant „Binance“, „Bit-Z“ ir „Bittrex“. Mainai.

CRO žetonas

CRO žetonas buvo sukurtas 2018 m. Kaip „Crypto.com“ tinklo gimtoji valiuta. Ta grandinė buvo sukurta kaip labai keičiama blokinė grandinė, galinti itin greitai apdoroti mokėjimus.

CRO prieigos raktas yra tarpinis prieigos raktas, skirtas suteikti vartotojams galimybę atlikti kriptovaliutos mokėjimus kuo daugiau pasaulio prekybininkų. Kūrėjai tikisi tai pasiekti naudodami CRO, kad kriptovaliutas būtų galima konvertuoti į fiat mažesnėmis sąnaudomis.

Žetonas pasirodė antraštėse 2019 m. Kovo mėn., Kai jo kaina per šiek tiek daugiau nei savaitę padidėjo 360%. Visą 2019 m. Antrąjį ir trečiąjį ketvirtį jis tebebuvo nepastovus, kol galiausiai vėl sumažėjo žemiau 0,03 USD lygio.

CRO kainos efektyvumo CMC

CRO kainos efektyvumas. Vaizdas per CMC

2020 m. Pradžioje vėl įvyko monetų mitingas, kuris nuo metų pradžios iki vasario vidurio išaugo beveik 100 proc. Po to įvyko dideli nuostoliai dėl plintančios koronaviruso pandemijos, tačiau 2020 m. Balandžio mėn. Žetonas padidėjo maždaug 65% nuo kovo mėnesio žemiausios ribos, kai jis prekiavo virš 0,055 USD.

Viena iš CRO žetonų laikymo privalumų yra galimybė juos laikyti ir užsidirbti atlygių. Tie, kurie per šešis mėnesius gali ir nori įsigyti 500 000 CRO, gali uždirbti iki 18% per metus, valdydami Tarybos mazgą Crypto.com tinkle. Tie, kurie negali sau leisti tokio didelio akcijų paketo, vis tiek gali uždirbti iki 5% per metus per naują minkštą akcijų paketą, pristatytą Crypto.com biržoje 2020 m. Kovo mėn..

Išvada

Panašu, kad „Crypto.com“ prekės ženklas reiškia daug daugiau nei tik pavadinimo pakeitimas Monake. Bendrovė aktyviai teikia savo MCO „Visa“ korteles ir pristatė daugybę kitų iniciatyvų, tokių kaip „Crypto Invest“ ir „Crypto Earn“ produktai.

Būsimos MCO kredito paslaugos taip pat skamba labai įdomiai, kaip ir „MCO Prime“ paslaugos, skirtos didelės grynosios vertės kriptovaliutų vartotojams.

Beveik ketverius verslo metus „Crypto.com“ kriptovaliutų pasaulyje sukėlė didžiulį smūgį. Kai kortelės dabar pristatomos Singapūre, JAV ir JK .. o netrukus nusileis ir Europoje, „Crypto.com“ prekės ženklas gali būti pasirengęs sprogti 2020 m..

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me