DAFEX dirbtinio intelekto technologija valdant skaitmeninį turtą

Dėl dirbtinio intelekto technologijos pritaikymo daugelyje pramonės šakų vyksta pertvarkos. Tokie kaip robotų, išmaniųjų transporto priemonių, dirbtinio intelekto medicinos priemonių, žodinio atpažinimo programų ir veido atpažinimo prietaisų išradimas … ir kt.

Pirmuoju pavyzdžiu imkime finansų pramonę, pasak finansų patarėjų agentūros „Opimas“, iki 2025 m. 10% Volstryto investicinės bankininkystės pozicijų pakeis dirbtinis intelektas. Tai yra apie 230 000 žmonių, kuriuos pakeis robotai. Turto valdymas, vertybinių popierių paslaugos, pardavimas ir prekyba, turto valdymas ir kiti susiję departamentai mažins žmogiškųjų išteklių biudžetus.

Be to, statistika rodo, kad bendra dirbtinio intelekto vertė iki 2025 m. Pasieks 127 milijardus JAV dolerių, iš kurių medicinos pramonė užims apie 1/5. Neabejotina, kad net medicinos srityje laukia dideli pokyčiai, kuriuos sukelia dirbtinis intelektas. PG medicinos pagalba yra svarbi ir neišvengiama.

Dirbtinio intelekto technologija daro įtaką ir automobilių pramonei. 2018 m. Daugelis automobilių kompanijų pradėjo diegti DI technologijas šiuolaikinėse transporto priemonėse. Profesionalai mano, kad kasdien važinėjančių automobilių tendencija taps „protingesnė“ integruojantis su 5G ryšiu ir dirbtinio intelekto technologijomis, tokiomis kaip virtualūs jutikliai. , Dirbtinio intelekto valdymo sistemą ir daugelį kitų transporto priemonėse naudojamų dirbtinių intelekto programų.

Kaip matome, dirbtinis intelektas daro didžiulę įtaką visame pasaulyje. Tačiau ką tai reiškia mūsų pasauliniams investuotojams?

„Tai yra skaitmeninės nuosavybės revoliucijos pradžios pranešimas!“

Dirbtinės žvalgybos DAFEX

Dirbtinis intelektas

„Digital Asset Future Exchange“ „DAFEX“ yra pasaulinis profesionalus finansinių technologijų paslaugų teikėjas. Mes save matome kaip vieną iš šios revoliucijos lyderių, klojančių skaitmeninės gerovės ateitį. Mūsų tyrimų ir plėtros centras Maskvoje yra įsipareigojęs diegti geriausias finansinių technologijų naujoves ir suburti ekspertus bei techninę paramą pramonėje, kad sukurtų pažangią dirbtinio intelekto prekybos sistemą.

DAFEX yra licencijuota įstaiga, prižiūrima „Money Service Business“, MSB. MSB priklauso JAV iždo departamentui. Ji taiko griežtus registracijos reikalavimus ir taisykles bei stebi visą finansų rinkos elgesį, pvz., Su finansinėmis paslaugomis susijusias įmones ir įmones, prekiaujančias skaitmenine valiuta, užsienio sandorius ir mainus, tarptautines perlaidas ir mokėjimus ir pan.

Ne tik oficialus MSB patvirtinimas įrodo, kad mes vertiname finansinį reguliavimą ir skaidrumą, bet ir tai, kad mūsų veikla buvo pirmaujanti finansų sektoriuje.

AI prekybos platforma skaitmeniniam turtui

Pirmaujanti AI prekybos platforma skaitmeniniam turtui

„DAFEX“ R&D skyrius metų metus stengėsi sukurti novatorišką technologiją, integruojančią dirbtinį intelektą ir „blockchain“. Šiandien mes sėkmingai sukūrėme labiausiai užbaigtą dirbtinio intelekto prekybos sistemą pasaulyje – AIT.

AIT teikia investuotojams profesionalią skaitmeninės valiutos investavimo strategiją per dirbtinio intelekto didžiųjų duomenų strategijos analizės variklį. Remdamiesi pasaulinėmis realaus laiko operacijomis, likvidumu ir dideliais duomenimis, galite valdyti duomenų gavybą, tikrinimą, analizę ir lyginimą, kad būtų galima atlikti automatizuotas investicijas ir kiekybinę skaitmeninės valiutos prekybą. Tai labai intelektuali ir visiškai automatizuota vartotojui patogi prekybos sistema, kuri taip pat atitinka skirtingų investuotojų investavimo tikslą pagal jų turto reikalavimus ir ypatybes.

„AI Trading Bot“

DAFEX (AIT) – jūsų asmeninis dirbtinio intelekto investicijų ir turto valdytojas. Tai galinga priemonė, suteikianti jums sąžiningas ir skaidrias galimybes gauti stabilų ir tvarų pelną. Nesvarbu, ar esate patyręs investuotojas, ar ne, išsami investicijų analizė ir strategijos atneš jums neišmatuojamos sėkmės ateitį skaitmeninio turto eroje.

Paveikslėlis per DAFEX

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą, skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me