Didėjanti nacionalinių kriptovaliutų tikimybė

Jei negalite jų įveikti, prisijunkite prie jų. Atrodo, kad tas senas posakis apibendrina daugelyje nacionalinių iždo departamentų vyraujančią nuotaiką, kai jie svarsto, kaip geriausiai būtų galima spręsti fenomenalų kriptovaliutų augimą visame pasaulyje..

Pastaraisiais mėnesiais kriptovaliutomis paaiškėjo du dalykai: jie dabar yra pasaulinės finansinės sferos įtvirtinimas ir jų reguliavimas pasirodys labai sunkia bet kurios vyriausybės užduotimi. Kad valdantieji galėtų kontroliuoti šį reiškinį, jie turės pradėti nuo pat pradžių ir sukurti savo.

Jų priežastis tai galima geriausiai apibendrinti vienu žodžiu: mokestis. Niekas taip neveikia vyriausybių, kaip mintis, kad jie yra užgniaužti savo išpjautą turguje.

Rusijos akys „Kripto rublis“

Ne taip jau keista, kai matai, kaip jie pradeda veikti. Ši savaitė atnešė žinių, kad Rusija yra ruošiasi paleisti „CryptoRuble“ artimiausiu metu. Ryšių ministras Nikolajus Nikiforovas paskelbė šį pranešimą ir tiesiai šviesiai pridūrė: „Aš užtikrintai pareiškiu, kad vykdome„ CryptoRuble “dėl vienos paprastos priežasties: jei to nepadarysime, tai po dviejų mėnesių tai padarys mūsų kaimynai EurAsEC.“

Jis taip pat galėjo paminėti, kad nors investuotojai galės bet kada pakeisti savo „CryptoRubles“ į faktinius rublius, jie turės sumokėti 13% mokestį, jei negalės paaiškinti, iš kur atsirado jų skaitmeninis turtas..

Atsižvelgiant į tai, kad Rusijos ekonomika vis dar kovoja dėl JAV sankcijų, įvestų po Krymo regiono paėmimo iš Ukrainos 2014 m., Svorio, Putino administracijos žingsnis į kriptovaliutų sferą yra logiškas. Paskutinis dalykas, kurio reikia Kremliui, yra tai, kad kriptografinė prekyba klestėtų nepriklausomai nuo jo valios. Ar „CryptoRuble“ pasirodys sėkminga, vis dėlto dar laukia.

Ir tai ne tik rusai; kitos šalys taip pat svarsto galimybę pradėti kurti savo kriptovaliutas. Rugsėjį buvo paskelbta, kad Japonija svarstė idėją vadinamojo „J-Coin“ pavidalu, nors ir dėl šiek tiek kitokių priežasčių bei taikydama ramesnį laikotarpį. Nuostabu, kad tokiai technologijas išmanančiai tautai japonai tebėra labai prisirišę prie grynųjų pinigų, o didžioji 70 proc. Sandorių vis dar atliekama tokiu būdu. Tai lemia didelius administravimo ir banko mokesčius, taip, prarandamas mokesčių pajamas. Japonai vis dėlto neskuba proceso, nes preliminariai planuojama, kad startas sutaptų su 2020 m. Tokijo olimpinėmis žaidynėmis.

Kitos vyriausybės prisijungia prie „Fray“

Abchazijos nacionalinė kriptovaliutaBene tinkamiausia nacionalinės kriptovaliutos sąlyga yra šalis, kuri mums suteikė smegenų už „Ethereum“ ir kuri taip pat yra viena iš labiausiai susijusių ir technologiškai nuotaikingiausių visuomenių žemėje: Estija. Jei tai interneto pionieriai, po kurių jūs einate, tai ši mažytė Baltijos valstybė yra vieta, kur reikia eiti – ši svetainė gatvėmis lenkia praktiškai visus kitus pasaulyje, kai kalbama apie internetines paslaugas ir naujoves. Jų nacionalinė kriptovaliutų programa jau sėkmingai vykdoma „estcoin“ forma, o turėdami praktinę patirtį neturėtumėte statyti prieš jos sėkmę..

Tuo tarpu Dubajuje jie taip pat šokinėja ant kriptovaliutos. Persijos įlankos valstybė paskelbė, kad anksčiau šį mėnesį plėtojo „emCash“ su oficialiais pareiškimais, pabrėždama, kaip tai „pagerins verslo lengvumą ir gyvenimo kokybę“. Tai seka naujiena, kad Dubajus nori tapti „pirmuoju pasaulyje„ blockchain “miestu „- ambicija, kuri pabrėžia didžiulį pačių kriptovaliutų technologijos potencialą. Verta prisiminti, kad „blockchain“ yra pagrindinis šių nacionalinių kriptovaliutų įmonių užkulisių veiksnys. Ši technologija viską pakeis.

Paskutinė mūsų pasaulinio turo po kriptovaliutas stotelė gali reikėti pirmiausia apsilankyti „Google“, nes jums būtų atleista, jei susimąstėte, kur iš tikrųjų yra Abchazija. Ją kaip valstybę pripažino tik Rusija ir keletas kitų šalių, ir ją sudaro vakarinė Gruzijos Respublikos dalis. Maždaug 240 000 gyventojų yra šiek tiek mažiau nei Londono Hackney rajone.

Nepaisant šių apribojimų, Abchazijos yra bene labiausiai ambicingas visos nacionalinės kriptovaliutos schemos. Siūloma „Abchazijos Respublikos moneta“, matyt, laikoma būsimų „įprastų pinigų“ pakaitalu per ateinančius kelerius metus. Tikrai negalima apkaltinti tų abchazų, kad jiems trūksta ambicijų, net jei jiems trūksta oficialaus pripažinimo.

Nėra paliktos šalies

Nenuostabu, kai vyriausybės atsibunda dėl kriptovaliutų galios ir galimybių, ir sunku jas kaltinti, kad jie nori pyrago gabalėlio. Dar rugpjūtį bendra kriptovaliutų rinkos vertė siekė 150 milijardų dolerių ir dar nerodo jokių sulėtėjimo požymių. Tai vakarėlis, į kurį neverta vėluoti.

Ar šios nacionalinės kriptovaliutos atkartos „Bitcoin“ sėkmę, ras savo rinkos kampelius, ar apskritai žlugs ir degs, kas spėja. Nekyla abejonių, kad kitos šalys labai atidžiai stebės, kaip sekasi „CryptoRuble“, estcoin ir kitiems, kai jos mąsto apie savo kriptografijas. Kas žino, per ilgai mes galbūt visi galėsime nurodyti Abchaziją žemėlapyje.

Vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me