Einšteino apžvalga: mokslinių tyrimų finansavimas naudojant kriptografiją

„Einsteinum“ (EMC2) yra gana nusistovėjusi kriptovaliuta, sukurta turint omenyje visiškai integruotus altruistinius ketinimus.

„Einsteinium“ yra „peer-to-peer“ ir įrodymas, kad kriptovaliuta yra panaši į „Bitcoin“, ir ji buvo sukurta be išankstinės kasybos ir ICO. Jis buvo skirtas finansuoti mokslinius, technologinius ir „blockchain“ projektus, kurie laikomi naudingais ateičiai. Iš esmės tai panašu į labdaros fondą, sukurtą naudojant „Bitcoin“.

Tačiau ar tikrai „Einsteinium“ gali pasiekti šių tikslų??

Šioje „Einsteinium“ apžvalgoje pateiksiu viską, ką reikia žinoti apie projektą. Taip pat apžvelgsiu ilgalaikį EMC2 žetonų pritaikymo potencialą.

Kas yra Einsteinium

Einšteinas iš pradžių buvo sukurtas dar 2014 m., tačiau nariai steigėjai netrukus atsisakė projekto, o jo valdymas liko iki 2016 m. vasaros, kai jį pasiėmė dabartinė direktorių taryba. Vienas pirmųjų žingsnių, kurį jie ėmėsi, buvo užregistruoti „Einsteinium Foundation“ kaip ne pelno organizaciją Monrealyje, Kanadoje, todėl tai tapo pirmąja „blockchain“ pagrindu veikiančia ne pelno organizacija..

Einšteino apžvalga

Fondo apžvalga

Einšteino fondas tapo organizaciniu ir vyriausybiniu centru pasirenkant remiamus projektus ir paskirstant labdaros fondus. Fondas gauna 2,5% bendrosios premijos pagal „Proof-of-Work“ kasybos sistemą ir ją naudoja projektams finansuoti. Lėšos yra padalintos, 2% skiriama moksliniams tyrimams, o kiti 0,5% – rinkodarai, aukoms ir maišytuvams.

Norėdami visiškai suprasti, kaip finansavimui pasirenkami projektai ir kiek jie gauna, turite suprasti epochų sampratą pagal Einšteino darbo įrodymo sutarimą.

Einšteino epochos paaiškintos

Einšteinas naudoja sąvoką, vadinamą „epochomis“, kad nustatytų blokų naudą. „Einsteinium“ epocha yra laikas, per kurį „Einsteinium“ viešojoje knygoje reikia pastatyti 36 000 blokų. Tai yra maždaug 25 dienos, o „Einsteinium“ buvo sukurtas su 730 epochų, per kurias kalnakasiai gali gauti atlygį.

Kai epocha užbaigs visas lėšas, kurias per tą epochą gavo Einšteino fondas, skiriama moksliniams tyrimams ar technologijos ar „blockchain“ darbams finansuoti. Dėl projektų pasirinkimo ir finansavimo sumos balsuoja „Einsteinium“ bendruomenės nariai, remdamiesi projektais, kurie, jų manymu, teikia daugiausiai vilčių planetai ir žmonijai.

Einšteino specifikacijos

Einšteino techninės specifikacijos

Einšteino kūrimo būdas reikalauja, kad epochoms žengiant, atlygis būtų mažinamas žemyn. Taigi pirmoji ir antroji epochos turėjo 1024 EMC2 atlygį. Trečioje ir ketvirtoje epochose atlygis sumažėjo perpus – iki 512 EMC2.

Šiuo metu tinklas yra 65-oje epochoje, o blokinis atlygis yra 2 EMC2. Tas atlygis išliks toks pat iki 147 epochos, kai atlygis sumažės perpus iki 1 EMC2 už bloką. Tai bus paskutinė pusė, o atlygis liks 1 EMC2 iki 730 epochos pabaigos.

Turėdami beveik žemiausią įmanomą blokinį atlygį, galite pagalvoti, kokia yra kalnakasių paskata tęsti kasybą, ir tai iš tiesų labai įdomus klausimas.

Kažkada atsakymas buvo „Kirmgraužių įvykiai“

„Einsteinium“ buvo sukurtas su ypatingai unikalia savybe, kuri išlaikė didelį kalnakasių susidomėjimą, nepaisant mažėjančio atlygio už blokus. Ši funkcija buvo vadinama „Kirmgraužių įvykiu“ ir tai buvo reiškinys, atsitiktinai pasitaikantis kartą per kiekvieną epochą.

Kai įvyko „Kirmino skylės“ įvykis, jis truko 180 blokų ir per tą laiką blokinis atlygis padidėjo iki 2 973 EMC2. Tai buvo loterijos sistema, kurios dėka kasybos susidomėjimas bendruomenėje buvo aukštas, nors standartinis vienkartinis atlygis mažėjo.

Einšteino kirmgraužų pašalinimas

Einšteino kirminų skylių pašalinimo pranešimas

„Kirmino skylės“ įvykiai galėjo padaryti kasybą vis pelningesnę, nes laikas ilgėjo ir padidėjo EMC2 vertė, tačiau komanda turėjo priimti sprendimą pašalinti „Wormhole Event“ funkciją dar 2017 m. Rugsėjo mėn. pertvarkymų ir gausite visą „Kirmgraužos“ atlygį. Tai sumažino galimą bendrą EMC2 monetų skaičių 55 075 320.

Yra gerų žinių apie „Wormhole“ renginį, todėl skaitykite toliau …

„Einsteinium“ komanda

Kaip minėta pirmiau, pradinė „Einsteinium“ komanda atsisakė projekto dar 2014 m. Tai užtruko šiek tiek laiko, tačiau 2016 m. Vasarą dar kartą veikė valdymo komanda, kuri nuo to laiko liko toliau vadovauti ir plėtoti „Einsteinium“ projektą..

Vienas iš tų naujų narių buvo Jonathanas Lauziere’as, kuris buvo universiteto informatikos studentas, kai 2014 m. rugsėjo mėn. prisijungė prie „Einsteinium“ projekto, kai išėjo beveik visi pirminiai komandos nariai. Jis yra Einsteinium fondo valdybos narys ir iždininkas.

Kitas yra serijinis verslininkas ir ankstyvasis investuotojas į kriptovaliutas Maldenas Trifunovičius. Anksčiau jis buvo programinės įrangos konsultavimo verslo įkūrėjas, tačiau dabar yra „Einsteinium Foundation“ valdybos pirmininkas. Jis turi mikroprocesorių projektavimo magistro laipsnį ir dirbo C ++ kūrėju.

Trečias iš šešių valdybos narių yra Vladanas Bozilovičius. Be valdybos nario, jis taip pat eina projekto IT vadovo pareigas. Jis pradėjo savo programinės įrangos kūrėjo karjerą ir įgijo patirties visuose programinės įrangos gyvavimo ciklo etapuose. Jo patirtis apima nuo mobiliųjų ir interneto technologijų iki duomenų struktūrų ir tinklų.

„Einsteinium“ komandos nariai

„Einsteinium“ komandos nariai

Ketvirtasis „Einsteinium“ fondo valdybos narys ir vyriausiasis strategas yra Benas Kurlandas. Benas yra aktorius ir „blockchain“ entuziastas, tačiau prieš prisijungdamas prie „Einsteinium“ fondo jis dirbo vadovaujančiuoju partneriu finansinės tarpininkavimo įmonėje..

Pagrindinis verslo kūrėjas ir penktasis valdybos narys yra Alexas Micicas, kuris į projektą įtraukia investicijų analizės patirtį. Jis turi didelę konsultavimo, strategijos, įmonių finansų, verslo plėtros ir investicijų valdymo patirtį.

Šeštas ir paskutinis „Einsteinium“ valdybos narys ir projektų koordinatorius Einsteinium plėtrai yra Ryanas Wrightas. Jis dalyvavo „blockchain“ projektuose nuo 2013 m. Ir prisijungė prie „Einsteinium“ fondo 2017 m. Rugpjūtį.

EMC2 žetonų prekyba

Neturint jokių išankstinių kasyklų ir jokių ICO, EMC2 ženklui nuo jo sukūrimo 2014 m. Iki Einsteinium fondo sukūrimo 2017 m. Buvo gana tylu. Pavyzdžiui, 2014 m. nukrito žemiau 0.0001 USD lygio ir liko ten iki 2016 m. pradžios, kur 2016 m. sausio 18 d. pasiekė žemiausią 0,000054 USD kainą..

Iki 2016 m. Pabaigos jis pasiekė 0,001 USD ir pradėjo agresyviau lipti 2017 m., Balandžio mėn. Pasiekęs 0,01 USD, o iki birželio – 0,1 USD. Kaina pasitraukė iki 2017 m. Gruodžio / 2018 m. Sausio mitingo kriptografijos rinkose. Tada jis pakilo aukščiau, greitai pasiekė 1 USD, o 2017 m. Gruodžio 7 d. Pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 2,88 USD.

Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. Jis vėl lėtai mažėjo, lyginant su likusia rinka, iki 2018 m. Rugpjūčio mėn. Grįžo prie 0,1 USD. 2018 m. Gruodžio mėn. nuo 2019 m. birželio mėn. ji vėl viršija 0,1 USD ir siekia 1112762 USD.

EMC2 kainos efektyvumas

EMC2 kainos efektyvumas. Vaizdo šaltinis: Coingecko.com

Einšteiną galima įsigyti tik iš kelių biržų. Didžiausia prekybos apimtis yra „Upbit“, todėl tai yra geriausias pasirinkimas, jei norite įsigyti „Einsteinium“. Kita didelę prekybos apyvartą turinti birža yra BCEX.

Taip pat yra nedidelis „Bittrex“ prekybos apimtis. „Einsteinium“ svetainėje taip pat rodoma EMC2 moneta, įtraukta į „TradeSatoshi“ ir „DigitalPrice“, tiesa, tačiau nė vienoje biržoje nėra jokios prekybos apimties..

Negabaritinis „Upbit“ poveikis kainai yra didelė EMC2 prekybos rizika. Taip yra todėl, kad yra gerai žinoma, kad Korėjos rinka yra daug jautresnė FUD ir naujienų srautams. Tai reiškia, kad kaina greičiausiai bus kur kas nepastovesnė nei konkuruojančių monetų.

Ribota valiutos aprėptis gali sukelti papildomą likvidumo riziką tuo atveju, jei „Upbit“ kada nors išbrauktų EMC2 žetonus. Tačiau, atsižvelgiant į paklausą Korėjos rinkoje, šiame etape vis dar mažai tikėtinas scenarijus.

Einsteinium laikymas

Gavę EMC2 žetonus, norėsite rasti saugią piniginę, kurioje juos saugotumėte. Laikant monetas valiutoje, yra gana rizikinga bet kokių valiutų įsilaužimų atveju..

Geriausias piniginių pasirinkimas bus oficiali „Einsteinium“ piniginė, kurią galite rasti „Einsteinium“ svetainėje. Naujausia versija vadinama „Lightsaber“ ir yra prieinama „Windows“, „Linux“ ir „Mac OS“ versijomis.

„EMC2“ piniginės parinktys

„Lightsaber“ piniginės parinktys, skirtos „Einsteinium EMC2“

Jie taip pat neseniai išleido „Weeee Cash“, kuri yra ne tik mobili „EMC2“ piniginė „Android“ įrenginiams, bet ir linksma socialinė platforma, kur galite susisiekti su savo draugais..

Galiausiai, „Coinomi“ piniginėse taip pat palaikoma EMC2. „Coinomi“ yra trečiosios šalies piniginės kūrėja, turinti ir darbalaukio, ir mobilią piniginę. Piniginė taip pat palaiko daugiau nei 500 kitų monetų, o tai reiškia, kad galite laikyti ne tik EMC2.

Vieną dalyką, į kurį turėsite atsižvelgti saugodami EMC2 žetonus, yra tai, kad „Coinomi“ piniginė nėra atviro kodo, o „Einstienium“ piniginės. Kai kurie kripto puristai nori naudoti atvirojo kodo pinigines, o ne tas, kurios yra uždaro kodo.

Einšteino plėtra

Kartais gali būti sunku nustatyti, kiek tiksliai dirbama su projektu. Tačiau tai padeda pažvelgti į jų viešojo kodekso įsipareigojimus, nes tai yra tiesioginis to darbo rezultatas.

Taigi nusprendžiau pereiti prie „Einsteinium“ projekto „GitHub“ kad geriau suprastumėte, kiek kodo kūrėjai iš tikrųjų buvo įvedę per pastaruosius metus. Žemiau yra šie kodai įpareigoja tris jų populiariausias atpirkimo operacijas.

„Einsteinium GitHub“

Kodas įsipareigojo pasirinkti repozitus per pastaruosius 12 mėnesių

Kaip matome, kūrėjai vis dar aktyviai tvarko kodą. Tačiau įsipareigojimų skaičius yra daug mažesnis, nei mačiau įgyvendinant kitus projektus. Galbūt taip yra todėl, kad „Einsteinium“ jau yra nustatytas projektas ir reikia atlikti kur kas mažiau protokolų.

Žinoma, šis veiklos lygis artimiausiais mėnesiais gali pasikeisti, kai komanda dirba su savo naujuoju MIL žetonu.

„Einsteinium“ ateitis

„Einsteinium“ komanda šiuo metu daugiausia energijos skiria naujo MIL žetono sukūrimui ir paleidimui, kuris papildys EMC2 ir sugrąžins populiarų „Wormhole“ renginį..

MIL moneta taip pat bus naudojama moksliniams tyrimams finansuoti. Joje bus daugiausia 2,7 milijardo monetų. Pirmieji 660 milijonai bus išskirstyti EMC2 turėtojams 1: 3 greičiu, taigi už kiekvieną turimą EMC2 žetoną vartotojai gaus 3 MIL žetonus. Plačiau galite perskaityti projekte Bluepaper.

Paleidus MIL žetoną, komanda planuoja toliau plėtoti naują „Weeee Cash“ piniginę ir socialinį tinklą, pridedant naują monetų palaikymą ir naujas funkcijas. Taip pat dedamos pastangos, kad moneta būtų pridėta prie daugiau mainų ir integruota su daugiau piniginių, įskaitant „Exodus“ ir „BitPay“.

Visus planuojamus būsimus pokyčius galite pamatyti projekte planas.

Išvada

Einšteinas yra visiškai unikalus „blockchain“ erdvėje. Nėra jokio kito projekto, kuris panaudotų savo kriptovaliutą labdaringoms dovanoms finansuoti, ir komandai reikėtų liaupsių už atliktą darbą. Jau prisidėjęs Einšteino fondas sugebėjo pakeisti mokslinius tyrimus.

Nors simbolis gali būti ne pati geriausia investicija, tikrai verta nusipirkti vien tam, kad paremtumėte „Einsteinium“ fondo misiją. Arba galite nusipirkti dabar ir mėgautis netrukus pasirodysiančio MIL orlaivio privalumais. MIL kasyba gali tapti itin pelninga, kai grįš „Wormhole Event“.

Apskritai apie Einsteinium nėra nieko blogo pasakyti. Tai geras projektas, turintis gerą misiją ir jau pasiekiantis didelių dalykų. Jei tikite filantropija ir moksliniais užsiėmimais, beveik turite ką nors investuoti į EMC2.

Paveikslėlis per Einsteinium

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me