EUR Bitcoin kainų prognozė – laikas dar vienam pakilimui?

Be abejo, per pastaruosius kelis mėnesius dėl „Bitcoin“ neaišku.

Daugelis vadinamųjų „ekspertų“ teigė, kad kitas bulių bėgimas buvo jau už kampo. Bet kai tik manome, kad kaina sulaužys ir pradės raliauti, ji krenta ir nutraukia daugiau palaikymo linijų.

Taigi, kada bus kitas didelis BTC iki EUR pakilimas tikrai prasideda? Ar šis mitingas bus palaikomas, ar jis taip pat lėtai išsivers?

Šiuo metu Bitcoin kainą stabdo keli pagrindiniai veiksniai. Daugiausia – neaiški rinkos nuotaika, nesėkmės instituciniams investuotojams, gresiantis reguliavimas ir nuolatinės technologinės problemos.

Pažvelkime į kiekvieną iš šių veiksnių, kad nustatytume, ar Bitcoin greičiausiai greitai atsigaus.

Neaiški rinkos nuomonė

Šiuo metu „Bitcoin“ aistra skiriasi nuo 2017 m. Pabaigos. Per bulių bėgimą praėjusiais metais žiniasklaidos ažiotažas padėjo paskatinti daugybę FOMO (baimė nepastebėti). Naujokų pirkėjai, instituciniai investuotojai ir naujienų skyriai tiesiog negalėjo gauti pakankamai skaitmeninio turto.

„Bitcoin“ žlunga

Vaizdas per „Fotolia“

Kaina savaime sustiprino ir dar labiau paskatino pasakojimą, kad „Bitcoin“ yra „patikima investicija“. Kai kaina pradėjo mažėti, daugelis investuotojų pradėjo domėtis, ar ralis tikrai tęsis. Tai nebuvo tvaru, o sausio mėn. Kainos pradėjo gana greitai pasikeisti ir nuo to laiko smuko.

Šiuo metu rinkos nuotaikos yra priešingos nei praėjusių metų gruodžio euforija.

Po pakartotinių nusivylimų dėl išsiveržimo 2018 m., Dauguma žmonių dabar yra daug atsargesni dėl grįžimo į rinkas. Vienas Volstryto analitikas netgi sudarė indeksą, kurį būtų galima įvertinti Bitcoin ‘kančia’ kuris naudojamas kaip barometras norint pasakyti, kaip jaučiasi prekybininkai. Pagal tai, remiantis dabartinėmis kainomis, turintys BTC yra neabejotinai gana apgailėtini.

Tai gali skambėti kaip blogos naujienos, tačiau istoriškai kalbant, baimės, netikrumo ir abejonių laikas yra geriausias laikas pirkti Bitcoin. Kai žiniasklaida nuolat rašo daug FUD straipsnių, labiau tikėtina, kad monetos kaina yra nepakankamai įvertinta. Pagal tą patį „vargo“ indeksą „Bitcoin“ visada mato geriausią savo kainos rodiklį per metus po to, kai rodiklis pasiekia „apgailėtiną“.

Institucinių investuotojų nesėkmės

Vienas veiksnys, kuris greičiausiai paskatins kitą didžiulį Bitcoin pakilimą, yra institucinių pinigų antplūdis. Yra labai daug didelių investicinių fondų, turto valdytojų ir finansų įstaigų, norinčių įsitraukti į Bitcoin rinkas. Jie visi ieško idealios galimybės patekti.

Iki šiol „Bitcoin“ buvo pernelyg rizikinga šioms institucijoms rizikuoti klientų pinigais. Nors daugelis mažmeninių investuotojų mielai rizikuoja savo pinigais, tikėdamiesi Bitcoin ralio, pinigų valdytojai turi patikėjimo pareigą.

Mes taip pat galime pridėti prie nesėkmingų bandymų sukurti tokias svarbias investicines priemones kaip biržoje prekiaujami fondai. Visa tai reiškia, kad kriptovaliutos daugumai institucinių investuotojų nepasiekė.

Kad dideli pinigai patektų į „Bitcoin“, jam reikėtų daug geresnės apsaugos investuotojams. Vienas iš svarbiausių žingsnių šiuo klausimu būtų tai, kad reguliavimo institucijos žengtų pažeidimą ir pateiktų keletą aiškių įstatymų ir kitų teisės aktų, susijusių su skaitmeniniu turtu.

Reguliavimo institucijos tai vertina rimtai

Didžiausias neapibrėžtumas dėl „Bitcoin“ šiuo metu yra reguliavimas. Reguliatoriai visame pasaulyje labai domėjosi Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis. Jie apžvelgė decentralizuotų sistemų ir „blockchain“ technologijos technologinius pranašumus.

Į reglamentą dauguma Bitcoin vartotojų tradiciškai žiūrėjo įtariai. Taip yra todėl, kad jis buvo sukurtas specialiai tam, kad panaikintų šiuolaikinių finansų griežtumą ir išlaisvintų jo vartotojus nuo centralizuotų sistemų.

Tačiau, nepaisant to, ką gali galvoti daugelis iš šių užkietėjusių „Bitcoiners“, reguliavimas gali būti ne visai blogas kriptovaliutai, ypač dėl kainos. Reguliavimas nebūtinai reiškia, kad turtas ir visi jo vartotojai turi būti suspausti.

Vyriausybės įstaigos gali sukurti veiksmingą reguliavimą, kuris tinkamai apsaugotų vartotojus, tuo pačiu leisdamas technologijoms vystytis ir diegti naujoves gana laisvoje rinkoje..

Hesteris Pierce'as iš SEC

Hesteris M. Pierce’as. Šaltinis: Wikipedia.org

Tai iš tikrųjų neseniai patvirtino teigiami visuomenės atsiliepimai apie Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) nario Hesterio M. Pierce’o kalbą. kalbos, pavadinimu „Paplūdimiai ir Bitcoin“ išdėstė savo viziją, kaip SEC galėtų reguliuoti rinką.

Ji palygino SEC su gelbėtoju paplūdimyje. Šis gelbėtojas suteiks laisvę naujovėms rinkose, tačiau prireikus žengs švilpuku. Reguliavimo institucijos Europoje taip pat pateikė panašių teigiamų teiginių apie Bitcoin ir bendrą kriptovaliutų ekosistemą.

Esant gerai subalansuotai reguliavimo priežiūrai, Bitcoin rinkos gali išjudinti daugelį nereguliuojamos rinkos neigiamų padarinių. Tai apima tokią praktiką kaip manipuliavimas rinka ir sukčiavimas kriptovaliuta.

Kai instituciniai investuotojai žino, kad jų klientų pinigai yra apsaugoti, jie daug dažniau investuoja. Galima tikėtis, kad tai gali atverti perteklinio kapitalo vartus, kurie įkvėps gyvybės kriptografijos rinkose.

Didėjantis pasitikėjimas masteliu

Kitas klausimas, kuris kankino Bitcoin, buvo jo nesugebėjimas masto. Esant dabartiniam tinklo greičiui, „Bitcoin“ sugeba apdoroti maždaug 2-3 operacijas per sekundę. Kita vertus, „Visa“ sugeba apdoroti 56 000 operacijų per sekundę.

Taigi, jei „Bitcoin“ tikrai nori konkuruoti su įsitvirtinusiomis įmonėmis, jis turi pagerinti savo operacijų mastelį. Tai yra aiški kliūtis, kurią Bitcoin turi įveikti, jei jis siekia masinio įsisavinimo. Mokesčiai taip pat yra problemos dalis. Paskutinio „Bitcoin“ pakilimo metu mokesčiai išaugo iki beveik 50 USD už operaciją.

Geros naujienos yra tai, kad dabar yra matomumo sprendimų. Tyrėjai dirba su naujoviškomis technologijomis, tokiomis kaip „Lightning Network“. Šis sprendimas prideda „antrąjį sluoksnį“ prie „Bitcoin“ blokų grandinės, kuris leidžia daugumai operacijų įvykti „ne grandinėje“.

Tai labai padės keisti mastelį, nes tai reikš, kad ne visi sandoriai turės būti dedami į „Bitcoin“ blokų grandinę. Panašiai, kadangi šie sandoriai vyks atskirais kanalais, mokesčio už kalnakasius mokėti nereikės.

Jei jis bus sėkmingai įgyvendintas, tai padidins „Bitcoin“ tinklo pajėgumus eksponentiškai. Tai galėtų suteikti impulsą didesniam įsisavinimui, kuris sukeltų teigiamą nuotaiką ir kainų padidėjimą.

Netrukus pataisymas?

Yra labai daug vilties, kad kitas „Bitcoin“ pakilimas bus už kampo. Rinkai reikia teigiamų naujienų, kurios galėtų įkvėpti gyvybės „masinio priėmimo“ viltims.

Gerai apgalvotas reguliavimas, kuris gali apsaugoti investuotojus neužgniauždamas naujovių, užtikrins tinkamą aplinką. Instituciniams investuotojams tai leistų masiškai įsigyti kriptovaliutų turtą, nebijant kliento ieškinių.

Be to, jei „Bitcoin“ mazgai sugeba visiškai išplėsti žaibo tinklą ir leisti jam išplėsti, tai galėtų padėti šiam priėmimui. Žmonės galėtų vėl pradėti naudoti „Bitcoin“ kaip sandorio priemonę, o ne tik kaip vertės kaupimo priemonę.

Žinoma, taip pat yra rizika, su kuria rinka gali susidurti artimiausiu ir vidutiniu laikotarpiu. Nėra tikro sutarimo, kiek toli Bitcoin gali nukristi, kol paklausa vėl pradės augti. Buvo daug mažmeninės prekybos prekybininkų, kurie buvo sudeginti per pastaruosius išpardavimus, ir jie turės blogų prisiminimų.

Taigi, investuokite tik tai, ką norite prarasti, ir įsitikinkite, kad atliekate savo tyrimus (DYOR).

Vaizdas per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me