FTX biržos apžvalga: geriausia kripto išvestinių finansinių priemonių birža 2021 m

>

Jei pastaruoju metu naudojatės „Crypto Twitter“, sunku nepaisyti nuolatinių nuorodų į FTX birža platinamas didelių sąskaitų. Jums gali net kilti klausimas, kodėl visi naudojasi „FTX Exchange“.

Atsakymas yra tai, kad „FTX Exchange“ gali būti geriausia kriptovaliutų keitykla nuo „Binance“. Tačiau, skirtingai nei „Binance“, „Coinbase“ ir „Gemini“, „FTX Exchange“ skirta prekybininkams, o ne investuotojams, kurie domisi išvestinių finansinių priemonių produktais, daugiausia skiriamaisiais „DeFi“ turtais..

2021 m. Kriptovaliutų bulių rinkos mantra tik pakilo, prekybininkai pasiilgę „DeFi“ žetonų yra visi degenai, o visi veiksmai vyksta „FTX Exchange“..

„FTX Exchange“ yra kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių birža, kurią sukūrė ir remia institucinis prekybininkas Samas Bankmanas-Friedas ir kvantinės prekybos įmonė „Alameda Research“. FTX, būdama prekybininkų sukurta birža prekybininkams, į rinką atneša geriausius kripto prekybos produktus.

FTX mainų fonas

2019 m. Sam Bankman-Fried įkūrė „FTX Exchange“ nuo pirmos dienos buvo skirta tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Kaip ir „BitMex“, FTX yra sutelktas ties daugiausiai sverto turinčių kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių rinkinio teikimu naudojant didelės talpos saugią mainų platformą..

Komanda, kurianti „FTX Exchange“, yra tai, dėl ko mainai iš tikrųjų spindi. FTX komanda, sudaryta iš buvusių „Google“, Silicio slėnio, Volstryto prekybininkų ir inžinierių, remia savo produktus..

Kuo FTX yra geresnis už kitų kriptografinių išvestinių priemonių mainus?

Jei šiais laikais ieškote kripto išvestinių finansinių priemonių mainų, yra daugybė galimybių. Tačiau, mūsų kuklia nuomone, FTX yra jų visų viršūnė. Štai kodėl:

 • Remiamas „Alameda Research“, „touch-touch“ kriptofondas, valdantis milijardus turto

 • Itin sklandi prekybos patirtis naudojant daugybę kriptografinių produktų

 • Mažiausi prekybos mokesčiai naudojant FTT žetoną

 • Mažiausios valandos finansavimo normos (o ne kas 8 valandas, kaip ir kitose biržose)

 • Naudoja prekybos mokesčius & pelnas finansuoti vartotojų FTX draudimą

 • „Alameda Research“ pagalba reiškia didelę FTX rinkodaros įtaką ir augimą

 • „FTX Exchange“ palaiko geriausius „Crypto Twitter“ prekybininkus

Kas yra kriptografiniai prekybos robotai?

Algoritminė prekyba sudaro daugiau nei 60% visos pasaulinės prekybos. Niekada nemiegančioje rinkoje, kripto prekybos robotai padėti sutaupyti laiko, tapti efektyvesniems ir pašalinti impulsyvias emocijas, tokias kaip FOMO.

„FTX Exchange“ funkcijos & Produktai

Nors „Coinbase“ naudojama perkant ir parduodant kriptovaliutų turtą neatidėliotinai, FTX yra specialiai skirtas prekybininkams kripto išvestinėmis finansinėmis priemonėmis. Maržinė prekyba kelia riziką, tačiau FTX prekybininkai jau turėtų tai žinoti.

Kitaip tariant, jei norite beždžionės į 10x ilgio degeną, „FTX Exchange“ yra jums tinkamiausia vieta.

Kriptovaliutos išvestinė finansinė priemonė yra prekybos produktas, kurio vertė gaunama iš turto, kuriuo spekuliuojama. Taigi, „Bitcoin“ amžinieji išvestiniai finansiniai instrumentai iš tikrųjų yra tik sutartys, kurių metu naudojama tikra Bitcoin kaina, o ne pats Bitcoin, norint lažintis dėl kainos krypties.

 • 101x svertas – FTX siūlo beprotiškas sverto sumas iki 101x. Prekiautojams, kurių pozicijos yra maksimaliai įsitikinusios, neturėtų kilti problemų pasiekti mėnulį.

 • Kripto & DeFi dariniai – Eikite ilgai arba trumpai naudodami keletą novatoriškų darinių produktų. Nuolatiniai ateities sandoriai, „fiat“ palaikomos neatidėliotinos rinkos, svertiniai žetonai ir „MOVE“ sutartys dėl prekybos kainų nepastovumo.

 • Sverto ženklai – Ilgi ir trumpi „DeFi“ žetonai iki 3 kartų nenaudojant maržos

 • Kripto užstatas – Paprastai „fiat“ ir „stablecoin“ valiutos yra vienintelės priimtinos užstato formos. FTX galite naudoti daugybę kriptovaliutų kaip įkaitą, įskaitant ETH, LINK, MKR, YFI ir daugelį kitų..

 • Greiti fiat indėliai – indėlis USD, EUR, GBP, AUD, & CAD su greitais banko pavedimais, debeto kortelėmis ir net kreditinėmis kortelėmis.

 • Sstalecoinų atsiskaitymai – Gana puiki prekybininkų savybė yra atsiskaityti PnL 1: 1 su stablecino, o ne USD. Nors USD yra numatytasis nustatymas, galite pasirinkti pasirinktą palaikomą stulpelį.

 • Pritaikoma vartotojo sąsaja / UX – Kai kuriems prekybininkams viskas turi būti tinkamoje vietoje sėkmei. „FTX Exchange“ leidžia vilkti, mesti ir pertvarkyti visą maketą pagal savo skonį.

FTX mainų mokesčiai ir FSM žetonas

Be to, kad „FTX Exchange“ yra nepaprastai draugiška prekybininkams, ji taip pat gali pasižymėti mažiausiais prekybos mokesčiais už bet kokią biržą. Taip, įskaitant „Binance“.

Šiuo metu, atsižvelgiant į mokesčių grafiko dalį, mokesčiai prasideda nuo 0,07% ir tuo labiau mažėja, tuo daugiau prekiaujate.

Tačiau norėdami dar labiau sumažinti mokesčius, galite užsidėti FTT žetoną – biržos vietinės skaitmeninės valiutos turtą. Savo esme FTT prieigos raktas yra sukurtas kaip paskatų ženklas panašiai kaip BNB „Binance“, HT „Huobi“ ir UNI „Uniswap“..

Pradėjus kalbėti apie mokesčio nuolaidas, akcijų paketą ir žetonų įrašymą, gali susidomėti FSM žetonu.

FSM mokesčio grąžinimo struktūra

Kaip matote, FTT laikymas yra nepaprastai naudingas, jei planuojate naudoti „FTX Exchange“ savo prekybos poreikiams.

Ypač svarbu tai, kad FSM turėtojai taip pat gali gauti serumo mainų oro lašus. Serumas yra „Alameda Research“ sukurta decentralizuota birža, kuri yra FTX kompanionas.

FSM akcijų paketas

Pasidėkite savo FTT žetonus, kad padidintumėte savo atlygį ir paskatas, įskaitant:

 • Padidėjęs persiuntimo procentas: referentams, dalyvaujantiems FSM, mokama didesnė dalis jų teisėjų mokesčių

 • Gamintojo mokesčio nuolaidos: suinteresuotieji subjektai gauna gamintojo mokesčio nuolaidas (be standarto FSM mokesčio nuolaidos)

 • Premijos balsai: mūsų apklausose dalyviai gauna papildomų balsų (be standartinis balsų skaičius, remiantis FSM turima ir prekybos apimtimi)

 • Padidėjęs aviacijos lašelių atlygis: padidėja suinteresuotųjų šalių skaičius SRM aviacijos lašai (ir galbūt vėliau kiti oro lašai ir derlius)

Nukopijuokite geriausius pasaulio prekybininkus

Kai jūsų lyderis prekiauja, jūs prekiaujate. Krevetės automatiškai atnaujins jūsų portfelį, kad jis visada atitiktų jūsų lyderio. Naršykite po šimtus prekybininkų kriptovaliuta, kad kopijuotumėte.

FSM žetonas dega

Siekdama padidinti FTT žetonų trūkumą ir vertę, „FTX Exchange“ kiekvieną savaitę vykdo pirkimo ir įrašymo programą..

Kiti mainai vykdo panašias programas, tačiau tai daro kas ketvirtį. „FTX Exchange“ savaitinis šališkumas reiškia, kad FSM deginimas yra pastovus, o tai gali paaiškinti, kodėl FTT didino vertę.

FSM žetonai perkami ir sudeginami proporcingai:

 1. 33% uždirbtų „FTX Exchange“ mokesčių

 2. 10% grynojo pelno pridėta prie draudimo fondo

 3. 5% „kitų“ FTX mokesčių

Degantys FSM žetonai reiškia, kad žetonų tiekimas visam laikui pašalinamas iš apyvartos, o tai reiškia, kad žetonų pasiūla mažėja, o paklausa, tikiuosi, didėja arba išlieka stabili.

„FTX Exchange“ saugumo ir draudimo fondas

„FTX Exchange“ labai didžiuojasi savo platformos saugumu, pradedant nuo saugumo auditų, kuriuos atlieka patikimos trečiosios šalys, pvz., „Blockchain Consilium“.

Galite žengti žingsnį atgal iš „FTX Exchange“, nes jis nebuvo toks ilgas kaip konkurentų, tokių kaip „BitMex“ ir „Bitfinex“. Vis dėlto, remiant „Alameda Research“ ir kitiems patikimiems pavadinimams, tokiems kaip „FBG Capital and Circle“, FTX yra aiškiai aukštyn ir aukštyn.

Be to, „FTX Exchange“ valdo draudimo fondą, skirtą įsilaužimams, saugumo išnaudojimams ir kitiems nenumatytiems įvykiams padengti.

Išvada

Palyginti su „BitMex“, „FTX Exchange“ neturi šiek tiek reputacijos, tačiau tai vystysis laikui bėgant.

Tačiau kalbant apie platformos funkcijas, prekybos produktais, prekybos greitį, saugumą ir klientų palaikymą, „FTX Exchange“ yra niekuo dėtas. Šiuo metu negalime sugalvoti geresnių kriptografinių išvestinių priemonių mainų ten.

FTX save vadina prekybininkų mainais, ir, mūsų patirtimi, tai tikrai atitinka tą sąskaitą.

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me